Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 8 hónapja #90892 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany:Én is most bukkantam rá éppen, de nincsenek új képek...

Cinema:Hááát...Nekem az uccsó kép nem teccik egy csöppet b***,de csak 1 vélemény!! Nem megsértődni!!! A punk-rockertől hanyatt estem meg a palantir-kristálygömb,PJ szivatás hangulata is volt, de sebaj!! Jók a képek és legalább volt vmi Vigről! :wink:

A Fák Úrnője írta: Na, ciasztok!

Rég voltam itt, de látom témát azt találtatok! :D
Képzeljétek, most vannak ugyebár ilyen chipsekben ilyen képecskék... Megvan Aragorn!


Dejó! Én is gyüjtögetem, de Aragornost még nem találtam...

Augustíne írta: Ja, és ráadásul olyan, hogy "orlandobloom.lap.hu" még MINDIG NINCS!!! "viggomortensen.lap.hu" pedig VAN!!! :roll:


Gyerekek!!! Mi van a lapunkkal???? Aieless is eltünt!!! Nem tudtok Róla vmit???

Irunien írta: Már megint az a pöffeszkedo, királynakhiszemmagamat, zsíros hajú egyén! :evil: :sungl:
Inkább a pici WOOD... :mrgreen:


Ne kötözködjetek!!! Szépen van mindkettejüknek külön topikjuk és akinek nem tetszik egyik v másik az nem megy oda és kész!! Nekem nincs bajom Wooddal, de azért tartsuk tiszteletben mások véleményét!!

hódica írta:

Minerva írta: A woodisták veszélyesek, úgyhogy tűnés a Wood topicba!!! :rmad2: :evil2: :evil:


Azért ne beszéljünk többes számba! :roll: :oops: :? vannak olyan woodisták is, akik szeretik az Istencsászárt! :lol: :wink: :P



Ez helyes!! :wink: És tuti vannak oan Vigesek akik bírják Woodot! Késsszzz! Tma lezárva!

Augustíne írta: A német Bravoban is van filmképregény... :wink:
Amúgy nem tudom, hogy ki, de régebben írta, hogy neki csak a filmben, Aragornként tetszik Viggo. Hát, egyetértek, mert még ha nagyon szeretem is, ki kellett jelentenem, hogy a G.I. Gane-ben qrva ronda!


Sztem sem áll neki jól a rövid haj, de én úgyis hosszú haj párti vaok!! :wink: De pl nézd meg a TGy-ben!!! *csöpp*

Telka:Ja!! Ezt már akartam kérdezni csak mindíg elfelejtettem... :oops: Szal:Kinek mi a véleménye a Vig által megformált szerepről?? Így képzeltétek el?? Ezt mondjuk nehezebb +tárgyalni, mint a kinézetét,de próba cseresznye!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90872 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Találtam egy új Viggos oldalt vagy Aragoprnos hisz róla is sok minden megtalálható: animezene.freeweb.hu/nostale/aragorn.htm
és magyar oldal :) , ha már ismeritek akkor bocsi számomra új.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90863 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF: Jelentés és jelölet, valamint értelmezéstani szempontok alapján. A színész által megformált szerep, vagy az előzetesen kialakult kép, ill. e kettő kombinációja és egymásrahatása.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90862 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF: Öööö....tessék? hogy érted???? egyébként megengedem..bár nem egésszen értem :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90861 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
OFF: Telumethar! Hozzájárulsz ahhot, hogy utóbbi hozzászólásodat logikailag elemztessem a diákjaimmal?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90860 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta:

Kérdés: Viggo vagy Aragorn??


Mindkettő!! :D Na jó, Aragorn.. :D :D


Nagyon nehéz választani :) Ugyanis meik Aragorn? a saját Aragornunk vagy a Viggo álltal megformált Aragorn? És még Viggo is...hááát..nehéz választani :) De akkor már leginkább Viggo álltal megformált Aragorn..ő egyszerre khirályi müvészi és bátor...az igazi Aragorn..jobb nem is lehetne :)

Fák Úrnője: Akkor csak félig voltam OFF mert a második részét xany írására irtam válaszként :P na akkor OFF vége :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90858 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én már meg se szólalok...

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90856 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Összefoglalva: Aki piszkálja Viggo-t, az gonosz, függetlenül attól, hogy ki a kedvence?
OFF/ON

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90855 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Te is éppen azt csinálod... /ON

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90853 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Plíííz ne OFFoljunk :P :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90850 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hááát.... attól függ, hogy vesszük. Ha olyan az a woddista, hogy imádja a woddját, okés. De ha cseszegeti Viggót, akkor a gonosz kifejezés még kevés is! :rmad2:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90849 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ery írta: "gonosz woodisták" 8O ?!
Ez egy kicsit erős volt nem?


Nézőpont kérdése :twisted:

Én őszintén szólva örülök hogy nem sztárolják ki Viggo-t ő nem az a sztár-fajta emberke :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90847 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
"gonosz woodisták" 8O ?!
Ez egy kicsit erős volt nem?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90843 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Bravó címlapján nem is Viggo van hanem Britny :evil: , legalábbis a magyar nyelűv Bravojén nem, csak a közepén van egy pici kép róla és az is csak azért mert egy csaj kérte.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90705 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: még nem khirráááály... hihi
én is külön tudom választani, és roppant jókat mosolygok azon, hogyan véditek Vig-et a "főgonosz" Woodisták ellen :lol: ez nagyon vicces, nem gondoljátok, lányok :?: :-)

hihi


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90672 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Vegyétek meg a német nyelvű Cinemát is, mert van egy egészen más kép (egész oldalas) róla. Igaz a magyarok előtt le a kalappal, mert az utolsó kép nincs benne a német újságban.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90630 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyébként nehét kérdés. Ha Viggót látom, akkor ő, ha Aragornt, akkor ő... Egyébként én Viggót és Aragornt 100%-ig külön tudom választani, és mégiscsak Aragorn a Király... :roll: De nem könnyű a döntés... *sóhaj* :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90627 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérdés: Viggo vagy Aragorn??


Mindkettő!! :D Na jó, Aragorn.. :D :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90605 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérdés: Viggo vagy Aragorn??

Aragorn!!!(bár a mostani Cinemás képekben Viggoként is jól néz ki, a cikk után iszonyú nagyot nőtt a szememben, mondjuk már régebben is)[size=9:2lyp7w6q]/Ezt becsüljétek meg: egy Woodista mondta./[/size]

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1144535.pict

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90586 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hódica írta:

Minerva írta: A woodisták veszélyesek, úgyhogy tűnés a Wood topicba!!! :rmad2: :evil2: :evil:


Azért ne beszéljünk többes számba! :roll: :oops: :? vannak olyan woodisták is, akik szeretik az Istencsászárt! :lol: :wink: :P

Ezer bocsánat! :D Csak kiakadtam, hogy drága Irunien idejön Viggót, illetve Aragornt szidni... :rmad2:
Kérdés: Viggo vagy Aragorn??
Kérdés2: nagyon hülye kérdés? :oops: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90570 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Augustíne írta: Amúgy ki volt a bravo-ban, a Vox-ban, meg a Cinemában a címlapon, ha nem VIGGO??!!! Nem tudom, miért kell azért rinyálni, hogy soha, semelyik újságban nem adnak róla semmit!! :?


Mert EDDIG nem írtak!!! Amúgy... a Bravoban Viggo volt a címlapon?? Mikor? :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90534 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, ciasztok!

Rég voltam itt, de látom témát azt találtatok! :D
Képzeljétek, most vannak ugyebár ilyen chipsekben ilyen képecskék... Megvan Aragorn! :dance:

[size=9:2a3kc0ok] Vagy ez nagyon nem idevágó volt? :oops: [/size]

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90464 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, és ráadásul olyan, hogy "orlandobloom.lap.hu" még MINDIG NINCS!!! "viggomortensen.lap.hu" pedig VAN!!! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90463 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen! Én is szeretem, /még ha az előbb azt is írtam, hogy nem tetszik civilben./ sőt, azt hiszem a TTT után még jobban fogom!! :)
Amúgy ki volt a bravo-ban, a Vox-ban, meg a Cinemában a címlapon, ha nem VIGGO??!!! Nem tudom, miért kell azért rinyálni, hogy soha, semelyik újságban nem adnak róla semmit!! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90422 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: A woodisták veszélyesek, úgyhogy tűnés a Wood topicba!!! :rmad2: :evil2: :evil:


Azért ne beszéljünk többes számba! :roll: :oops: :? vannak olyan woodisták is, akik szeretik az Istencsászárt! :lol: :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90411 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kéretik Az Aragornnal/Viggoval kapcsolatos negatív megjegyzéseket ebben a topicban mellőzni, Lij rajongóknak különben is ott a Frodós topic!! Thx

[size=9:38yrw07u]Amúgy Augustíne: A GI Janeben kivételesen még nekem sem (!) teccik... csak a szeme.. de az meg mindenhol... :D [/size]

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90270 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, egyetértek, hogy Aragorn rulz! :) De Haldír két testvére sztem tök gázosan néz ki, jól is néznénk ki, ha minden tünde ilyen lenne... 8O :dead: De sztem ezt ne itt vitassuk meg... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90231 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugyan én nem szépség szempontjából értékelem a karaktereket/színészeket, de már csak a nevem miatt is Viggo mellett teszem le a voksot :-) Orlandoról nem nyilatkozom, de nem tartom túl tündés megjelenés?nek...
Összesen két olyan karaktert találtam a filmen, akik tündének néztek ki, mindketten Haldír mögött álltak (közülük is inkább a baloldali).
Szóval hajrá Elessar!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90025 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na idefigyelj, te... te... woodista!!! Ide nem szidni jövünk Aragornt, hanem isteníteni! A woodisták veszélyesek, úgyhogy tűnés a Wood topicba!!! :rmad2: :evil2: :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90022 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már megint az a pöffeszkedo, királynakhiszemmagamat, zsíros hajú egyén! :evil: :sungl:
Inkább a pici WOOD... :mrgreen:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.171 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére