Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 3 hónapja #198478 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198456 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

wmolni írta: Eeeelolvadoooook...

hot-elf.com/legolasz100.jpg
hot-elf.com/legolasz115.jpg
hot-elf.com/legolasz115.jpg
hot-elf.com/legolasz122.jpg


huhh, ezek naon jó képek! Nekem főleg ez tetszik. Thanx.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198397 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198383 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

wmolni írta: Nem to'm, nekem igazinak tűnik. Ha a hosszú hajat leszámítod, az arc (szem, orr) és a test (csípő, has, tetkó...) stimmel. Egyébként nekem nagyon bejön ez a rockker-stílus :wink:


hát.. nem ilyen a teste szerintem.. van különbség (arca meg persze hogy orlis, mert az ő arcát illesztették be a feltehetőleg modell fickó arca helyére ;) a tetkót meg simán be lehet illeszteni) de amúgy sem lehet ő a szőke haj miatt. + ilyen képet Orliról egyelőre szerintem nem fognak csinálni.. főleg hogy folymatosan azt bizonygatja szegény, hogy ő színész, nem szépfiú.
De tény hogy ma már naon élethű manipulációkat készítenek.. (khm.. Sil :wink: [size=9:9rjge424]slash[/size])

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198333 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Képek a Kingdom of Heaven forgatásáról:
thezreview.co.uk/news2/news1506.htm

Ezzel a külsövel szerintem kicsit idösebbnek néz ki... Egyébként nekem jobban tetszik így, mint a Trójában és PotC-ben... :roll:

Azon a szerintem se igazi, ámde nem is olyan rossz képen az a legjobb, hogy szöke a haja... Olyan jól áll neki!!!

wmolni: keresd az újságárusoknál :wink: (Aktuell az újság címe)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198289 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ainawethien írta:

Sil írta: Hát, a wmolni által berakott kép nekem eléggé fotomanipnak tűnik... :?


Szerintem is az.


Nem to'm, nekem igazinak tűnik. Ha a hosszú hajat leszámítod, az arc (szem, orr) és a test (csípő, has, tetkó...) stimmel. Egyébként nekem nagyon bejön ez a rockker-stílus :wink:

Eldafinde: régebben egy másik topicit látoggattam, de mindegy, hogy melyik volt. Sokáig nem volt ott semmi mozgás, de a Trója óta eléggé felélénkült.

Nimrodel: hol található az a cikk???

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198225 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Hát, a wmolni által berakott kép nekem eléggé fotomanipnak tűnik... :?


Szerintem is az.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198224 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

wmolni írta: Sziasztok csajok!
Most néztem egy másik Orlandos topicot, és folyamatosan csak szapulják ott a Tróját, meg Orlit. Tök mérges lettem :evil:


Melyik az a "díszes" topic?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198133 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
katt ide *olvad*

Képek a Kingdom of Heaven forgatásáról:
thezreview.co.uk/news2/news1506.htm

Hát, a wmolni által berakott kép nekem eléggé fotomanipnak tűnik... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198042 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

wmolni írta: Ezt nézzétek meg!!! Szerintem nagyon jó kép róla, bár lehet, hogy nem ismertem volna meg :oops:

gportal.hu/portal/orli-bloom/ima ... /lissy.jpg

Te jó ég! 8O Szent Isten! :eek2: Ez biztosan teljes egészében ö??? Itt ájulok el!!!

Az Aktuellben van egy kétoldalas Trójás cikk, nagyrészt Orlando-ról van szó benne (meg a Helénát játszó csajról).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197852 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt nézzétek meg!!! Szerintem nagyon jó kép róla, bár lehet, hogy nem ismertem volna meg :oops:

gportal.hu/portal/orli-bloom/ima ... /lissy.jpg

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197607 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz (Celebthil) írta:

Sil írta: [size=9:19pvj9ww](Egyébként ma képes voltam megvenni a Cinemát ezért a képért... :oops: )[/size]

Mááriaanyám!

Új mariachi a láthatáron!!! 8O
*Artemisz az állát szedegeti össze, és próbál féket tenni piszkos fantáziájára* :P

Amúgy hééé, én is 1etértek, Eric Bana nagynagy RÚLZ, de ODÜSSZEUSZT FOLYTON KIFELEJTIK MINDEN DICSHIMNUSZBÓL, NYIŰŰŰŰ!! :bawling: :bawling:

Mondja nekem bárki is, hogy nem ilyennek képzelte őt, mint Sean!!!! :evil: :x

És ami a legjobb, sehol semmi nyoma a játékában Boromirnak!
Ez pedig nagy szó, nem gondoljátok? :wink:


Hol írták azt, hogy nem "ilyennek képzelték Odüsszeuszt", mint Sean? Jó, hát mindenki azt képzeli, amilyet akar....Szerintem nagyon jó volt, főleg a kis mosolygásai. Orlandot sok helyen lehúzták, a Magyar Narancs meg egyenesen ostorozra az egész filmet úgy, ahogy van, dehát ez semmit nem jelent,nekik semmi sem "szent" (talán csak a marihuana...de még tán az sem, na mindegy

:rmad2: ) még a Király Visszetér-t is fikázták. Orlando nekem nagyon tetszett, és érdekes módon mindegyik filmbéli megmozdulása jó mélyen megmarad az emlékeimben!
8)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197403 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyezem a véleményeddel :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197254 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hm, kövezzetek meg, de továbbra sem tartom nagy színésznek a csávót - de mégis: egyszerűen imádnivaló :D
:P

(hogy mégse legyek teljesen off: szülte ezen gondolatokat az alábbi cikk)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197248 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gwaleriol: Ugyanez, de ez a képpel együtt majdnem 2 oldal! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197242 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Cinema-ban lévő Orlando interjú fent van a magyar honlapjukon is:

www.cinemagazin.hu/indexframe.rx ... kk058.html

Szerintem ez cáfol minden olyan véleményt, hogy Orlando el van szállva magától.

[size=9:1i0qkh3h]Sil, az újságban is csak ennyi van, vagy ez rövidített verzió?[/size]

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197211 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz (Celebthil) írta: Egy kérés: Kinek van meg a Trója és a főcímdal scriptje? Akinek igen, lökje át priváton vagy tegye föl, nagyon megköszönném!

Troy scriptem ugyan nincs, de itt a Remember dalszövege [size=9:2uc19ro2](mp3 pedig itt )[/size]:

[size=9:2uc19ro2]Remember
I will still be here
As long as you hold me
In your memory

Remember
When your dreams have ended
Time can be transcended
Just remember me

I am the one star that keeps burning
So brightly
It is the last light
To fade into the rising sun

And with you whenever you tell
My story
For I am all I've done

Remember
I will still be here
As long as you hold me
In your memory
Remember me

I am that one voice in the cold wind
That whispers
And if you listen
You'll hear me call across the sky

As long as I still can reach out
And touch you
That I will never die

Remember
I'll never leave you
If you will only
Remember me
Remember me

Remember
I will still be here
As long as you hold me
In your memory

Remember
When your dreams have ended
Time can be transcended
I live forever
Remember me
Remember me
Remember me[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197197 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: [size=9:iui22ffg](Egyébként ma képes voltam megvenni a Cinemát ezért a képért... :oops: )[/size]

Mááriaanyám!

Új mariachi a láthatáron!!! 8O
*Artemisz az állát szedegeti össze, és próbál féket tenni piszkos fantáziájára* :P

Amúgy hééé, én is 1etértek, Eric Bana nagynagy RÚLZ, de ODÜSSZEUSZT FOLYTON KIFELEJTIK MINDEN DICSHIMNUSZBÓL, NYIŰŰŰŰ!! :bawling: :bawling:

Mondja nekem bárki is, hogy nem ilyennek képzelte őt, mint Sean!!!! :evil: :x

És ami a legjobb, sehol semmi nyoma a játékában Boromirnak!
Ez pedig nagy szó, nem gondoljátok? :wink:


Egy kérés: Kinek van meg a Trója és a főcímdal scriptje? Akinek igen, lökje át priváton vagy tegye föl, nagyon megköszönném!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197099 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok csajok!
Most néztem egy másik Orlandos topicot, és folyamatosan csak szapulják ott a Tróját, meg Orlit. Tök mérges lettem :evil:

Nekem így tetszett a film ahogy volt. Én már nem igazán emléxem az Iliászra, de nem is bánom, így legalább tudtam élvezni a filmet, és nem azt figyeltem, hogy miben különbözik. Egyébként én sem értem, hogy miért olyan nagy baj, hogy eltér az eredetitől. Én most olvasom a Gyűrűk urát (természetesen a film hatására), és most látom, hogy mennyi mindenben eltér a film tőle. Mégsem volt ekkora a felháborodás miatta. Ráadásul azt sem bizonyítja semmi, hogy Homérosz anno a tényleges eseményeket írta le, így miért ne lehetne eltérés?

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197080 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Emlékeztek arra a képre, ahol Orli volt látható egy kis fehér kutyával? Megvan a sztorija: a Troy forgatásán, Máltán a stáb befogadott egy csapat kóbor kutyát, és ez a fehér lett Orli kedvence, és elnevezte Guero-nak.
katt ide
Ugyanaz a kép, jobb minőségben:
katt ide

Szép nagy beszkennelt Paris poszter:
katt ide

(A képek valószínűleg csak a jobb egérgomb - cél mentése más néven módszerrel működnek.)

[size=9:t6muvzj7](Egyébként ma képes voltam megvenni a Cinemát ezért a képért... :oops: )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196990 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Numenesse írta: Kedves Mindenki!
Ha megengeditek, lenne néhány meglátásom a Trójával kapcsolatban. Azt gondolom, nem azért ültünk be a moziba, hogy egy dokumentumfilmet megnézzünk és szerintem a rendezőnek sem ez volt a célja.Ezért nem értem a kritikákat,amik azzal foglalkoznak, mennyi az eltérés az Iliász és a film között. Szerintem nagyon jó a film, még akkor is, ha néhány dolog eltér az eredeti műtől. Szerintem,csak egy jó és élvezhető filmet akartak csinálni, ami sikerült is!!!! :D


Talán igazad van. De vannak olyan momentumok, amelyek mellett nem lehet elmenni szó nélkül. Nekem három súlyos változtatás miatt nem tetszett: Agamemnon és Menelaos halála, Paris életben maradása.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196980 Írta: Numenesse
Numenesse válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Mindenki!
Ha megengeditek, lenne néhány meglátásom a Trójával kapcsolatban. Azt gondolom, nem azért ültünk be a moziba, hogy egy dokumentumfilmet megnézzünk és szerintem a rendezőnek sem ez volt a célja.Ezért nem értem a kritikákat,amik azzal foglalkoznak, mennyi az eltérés az Iliász és a film között. Szerintem nagyon jó a film, még akkor is, ha néhány dolog eltér az eredeti műtől. Szerintem,csak egy jó és élvezhető filmet akartak csinálni, ami sikerült is!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196960 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt azért ne feledjétek, hogy Párisz az Íliász szerint is egy nyápic, gyáva alak...
Orlando sztem itt messze kullogott Bana és Pitt mögött, de ez esteben jót is tett a szerepének, hiszen Párisz jelleme is messze elmarad az említettektől.
Őt nem kell szeretnünk a történet szerint - igazából a film sem tudja eldönteni, hogy mit is kezdjen vele.

De valóban, Orlando egy helyen végre játszik és nagyon jól: mikor megfutamodik Menelaosz elől.
Csak így tovább, és elhiszem végre, hogy színész.
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196811 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
na gondoltam, hogy itt lesz valami jujj én is láttam a Tróját és véleménymozgolódás, szóval én is és igen láttam, de kevésbé jó véleménnyel szolgálhatok!
Tudjátok mennyire Legolas, meg Orlando mániás vagyok,továbbiakat ennek tudatában olvasni: szóval azért ebben a filmben több mint gázos volt, valami iszonyú, a végefele már voltak jó megmozdulásai, na de kéremszépen ez szinte semmi volt, mondjuk ha az én szép Helénám is ilyetén rondaforma lett volna, lehet hogy én se tudnám túl meggyőzően sugdosni fülébe szerelmes rinyáimat. Na meg pláne gáz volt, h Parisunkat egy csondidióta, nyápic hülyének állították be, nem volt szép dolog, de a jellemeket egyébként sem túl jól sikerült megrajzolni, nem a szereplőkön múlott...
És akivel viszont teljesen elégedett voltam , mert óriásit dobott a filmen és lejátszotta _Bradet is (pedig ő se volt gyenge, meg uncsihugi is jól nyomta)és messze viszi a pálmát: az Eric Bana. Annyira hiteles volt, h nem is találok rá szavakat, szivem szakadt meg amikor meghalt. Hát ennyi, éljen soká Hektór mert kábé ő volt az egy! Ebben a filmben legalábbis...(bővebb vélemény lekérhető a honlapunkon) tsók drágáim szeressétek helyettem is tudjáttokit, esetünkben orlit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196807 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Láttam a Tróját... Orlinak egy csúcspontja volt, amikor tényleg jól játszott, és ez a Menelaosz előli gyáva megfutamodás volt. Ahogy meg az íjat rángatta, attól rosszul lettem, mintha mindent elfelejtett volna az íjászatról, amit a GYU forgatásakor tanult...


Miket észre nem veszel! :lol:
Mégsem nyilazhat oly profin egy (hadi erényekkel ráadásul nem kifejezetten magáldott) halandó, mint egy tünde!! :wink:
Szóval, ha tényleg így áll a dolog, azzal nyugtatom magam, hogy ez tudatos "visszafejlődés" volt. :twisted: :D

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196794 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valamit azért kiemelnék a Trója és Orli kapcsán:

Rettentő kényes vagyok a lovas jelenetekre, ezért is imádom annyira Karlt meg Viggot, és ezért kaptam sikítófrászt Dave-től a RotK-ban... :? :roll:

A GyU-ban annyira nem figyeltem Legolast, de itt a kevés cuccban tökéletesen megfigyelhettem Parisz lovaglótudományát, nyereg nélkül!

És őszintén kijelenthetem, meg voltam elégedve vele!

Orli :up:

Látszik rajta persze, hogy amatőr lovas, de ahhoz képest ritka szépen üli a lovat.. laza és elengedett, ahogy azt kell, mégse amolyan "szétesett".
Jó, na! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196774 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Figyelem!!!

Aki lemaradt a Cinematrix Trójával foglalkozó adásáról: beraktam képekben a Trója topikba a mozi szekcióba!

976. hozzászólástól


www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196703 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez a csukló dolog irtó jópofa, főleg, hogy annyit emlegették, hogy menniyre vigyáztak rá, ki ne látszódjon :tongue:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196657 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arelenwen írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...edium&cat=500&page=4 :wink:

Nagyon tecci! :D Ez egy olyan jellegü baki, amit nagyon tudok szeretni!

Találtam egy háttérképet: (a sok Trója között :wink: )
www.warofthering.net/photoforum/ ... =525&page=
...akinek tetszik ez a stílus

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196531 Írta: Arelenwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.614 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére