Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 2 hónapja #203633 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eneira írta: Látjátok, én már egy hete írtam, hogy jegyezkedik Orlando, de senki nem vette komolyan :cry:



Tudod, "a lepény hal először, a remény hal meg utoljára". :(

Én a Storyban olvastam a hírt, (emiatt vetettem meg a férjemmel 8O ), és eléggé úgy tűnik, hogy ez most komoly. Egyébként szerintem nem volt annyira romantikus a lánykérés, ugyanis Orli egy bazár kellős közepén kérte meg Kate kezét. Na jó, le is térdelt előtte :evil: de akkor is! Hol marad a gyertyafényes vacsora, a különzenekar, és a pezsgőspohárba rejtett eljegyzési gyűrű??? :roll:

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203591 Írta: rehakgabor
rehakgabor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta: Kedves Orli fanok! Rossz hírt kell bejelentenem! Megkérte kedvese Kate Bosworths kezét Orli Marokkóban! Egy újabb álompár készülödik???? :evil: :twisted:

:oops: :D :) :( :o 8O :? :? 8O 8O :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :oops: :arrow: :idea: :?: :!: :twisted: :evil: :P :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203505 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Látjátok, én már egy hete írtam, hogy jegyezkedik Orlando, de senki nem vette komolyan :cry: Most meg igen? Én sem biztos forrásból tudom, nem tartottam a gyertyát az eljegyzési vacsin :) , dehát nem zörög a haraszt, ugye... Ám az álompár kifejezés kissé durva. Max a kishölgy álmaiban, de nem a miénkben, nem?

Sil: kérlek, ne légy ilyen kiábrándító a neveinket illetően!!! :cry: :cry: Igenis Heléna vagyok!!! És Cassandra!!!! Is!
Az OFF ellenére azért jó dolog egy ilyen nevecskecsinálgató. :D Na persze, én könnyen beszélek :D

Suhifarok: éljenek a jósok!!! És vagyunk néhányan!!!

És gratulálok Achilleusznak :wink: . Parisunk nincs is???!!! 8O

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203403 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203316 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Niph/Elentári írta: Egy újabb álompár készülödik???? :evil: :twisted:

Lehet... de hogy nem az én álmaimban, az egyszer biztos! :evil: :wink: (... :bawling: )
Ugye ez csak valami felröppent pletyka, és nem egy tuti forrás? :roll: (... :bawling: )

Háttérképek:
abrynne.homestead.com/files/mydr ... ipaper.jpg
abrynne.homestead.com/files/mydr ... paper3.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203272 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én Cassandra vagyok. Orli elveszi Kate-et és soha nem válik el tőle ([size=9:jmxnybyc]ugyse hiszitek el :wink: [/size])

Nimrodel Melian: az első kép tök jó! az utolsó kettő nem tecc

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203240 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Orli fanok! Rossz hírt kell bejelentenem! Megkérte kedvese Kate Bosworths kezét Orli Marokkóban! Egy újabb álompár készülödik???? :evil: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203229 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203053 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én Achilles vagyok.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202975 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én meg Thetis,de ez már nem offolás?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202905 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én Penelopé vagyok.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202886 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nanekem meg Hektor :P

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202884 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Hogy mit nem talál az ember (tünde)!
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/1160/
Trója névgenerátor! :D Nagyon szugeráltam, hogy Heléna legyek, de nem jött be :cry: :? (Briseis jött ki.)

rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/538/
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/903/
Van kalóznév is, bár ez nem konkrétan PotC.



Sziasztok! Megváltoztattam a ninckemet, eddig wmolni néven voltam itt! Bocs mindenkitől.

Nekem a Trójás névgenerátoron Penelope jött ki. Az se rossz :roll:

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202849 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Aldaron (büzsü) írta: Nekem Agamemnon jött ki.... :roll: :) :D


Nekem Suhira is, Annára is Cassandra!!
Tőőők jóóóó!!!! :D :D :D :D

Szal most én is jós vok, Eneira!! :) 8) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202848 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Adrael:vagy pl. ez :arrow: katt
Itt megnézheted akár a törp vagy ork "nevedet" is.

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202838 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Adrael írta: Lányok, nem tud valaki ilyent tündésben? [size=9:gi6o0084]Esetleg, bár csak félve merem megemlíteni itt, hobbitosban?[/size]

www.chriswetherell.com/elf/
www.chriswetherell.com/hobbit/ :wink:
[size=9:gi6o0084]Megjegyzés: a névgenerátorok soha nem fordítják le a neveket, hanem a névben szereplő betűk alapján, bizonyos szabályok szerint (vagy véletlenszerűen) kidobnak egy nevet.[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202777 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem Agamemnon jött ki.... :roll: :) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202769 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Hogy mit nem talál az ember (tünde)!
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/1160/
Trója névgenerátor! :D Nagyon szugeráltam, hogy Heléna legyek, de nem jött be :cry: :? (Briseis jött ki.)

rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/538/
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/903/
Van kalóznév is, bár ez nem konkrétan PotC.


Lányok, nem tud valaki ilyent tündésben? [size=9:bv9ut7pm]Esetleg, bár csak félve merem megemlíteni itt, hobbitosban?[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202687 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem azért, hogy bárki irigykedjen(de,de! :D ), ám nekem a trójai névgenerátorka az Eneira Tasartir névre Helenát adta ki!!!!

A sajátomra meg Cassandrát, szóval higgyetek nekem, elvégre vagyunk egy páran jósok itt Adraellel együtt :D :
Legolasnak nem volt barátnője, sajnálom. :D :wink: :twisted:
Na jó, Amannal még kiegyezek.


Elenielnek már megdicsértem elméletileg egy írását, nem ő írta a Különös álmot?? Elrond-kedvelőknek? Írtam neki levélkét is.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202352 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eleniel: A menük azért nem működnek, mert még nincsenek kész.

Hogy mi lesz Gimlivel azt nem lehet tudni, de nagyonvalószínüleg
meg fog majd halni, mert megöregszik.

Az el nem készült szösszeneted elég hitelesen mondja el azt, hogy mi lenne, ha Legolasnak szerelme lenne (ugye a 11. fejezetig van meg nekem? :oops: ) , de én úgy gondolom, hogy Gimli haláláig várt a nőzéssel.

Meg tudod, macerásak ám a királyi családokban az ilyen bemutatások... A tisztelt papa szeretetét elnyerni..., aztán meg az előítéletek, meg a szokások, tradíciók stb.. :)

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202344 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Hogy mit nem talál az ember (tünde)!
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/1160/
Trója névgenerátor! :D Nagyon szugeráltam, hogy Heléna legyek, de nem jött be :cry: :? (Briseis jött ki.)

rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/538/
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/903/
Van kalóznév is, bár ez nem konkrétan PotC.


Jesszus, micsoda gyagya nevek! :D :D :D
Nos, nekem sohasem hisz senki, bár az igazat mondom, mert én vagyok Kasszandra, úgyhogy, csajok, Legolasnak nincs nője, sehol sincs, de ne higgye el senki! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202342 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szeretem, amikor ilyen kis elszántan néz... :roll:
www.warofthering.net/photos/tttlegolas/imagepages/image40.shtml

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202312 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hogy mit nem talál az ember (tünde)!
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/1160/
Trója névgenerátor! :D Nagyon szugeráltam, hogy Heléna legyek, de nem jött be :cry: :? (Briseis jött ki.)

rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/538/
rumandmonkey.com/widgets/toys/namegen/903/
Van kalóznév is, bár ez nem konkrétan PotC.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202305 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Eldafinde írta: www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208
Ez a link az általam belinkelt szokásos fórumhoz vezet. A helyzet annyiban különleges, hogy új fórumozónk, Parisboy találkozott Londonban Orlival!

8O :o Basszus, hogy milyen jó egyeseknek!!! Bezzeg, amikor én voltam Londonban, még véletlenül sem volt ilyen szerencsém! :bawling: (Bár beszélgetni biztos nem tudtam volna vele... nem tudok angolul, és úgyis azonnal elájultam volna :oops: )


Aha. Csak épp Parisboy-nak megvolt az az előnye (?), hogy fiú... :wink: :roll:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202300 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208
Ez a link az általam belinkelt szokásos fórumhoz vezet. A helyzet annyiban különleges, hogy új fórumozónk, Parisboy találkozott Londonban Orlival!

8O :o Basszus, hogy milyen jó egyeseknek!!! Bezzeg, amikor én voltam Londonban, még véletlenül sem volt ilyen szerencsém! :bawling: (Bár beszélgetni biztos nem tudtam volna vele... nem tudok angolul, és úgyis azonnal elájultam volna :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202283 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Reklám Elenielnek!!!!
Issssteni a "szösszenete"!!!! Kérjétek "kritizálás" céljából!

www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

Ez a link az általam belinkelt szokásos fórumhoz vezet. A helyzet annyiban különleges, hogy új fórumozónk, Parisboy találkozott Londonban Orlival!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202263 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én határozottan el tudom képzelni nőszemély mellett! :roll:

[size=9:32eu0jgp](Akik olvasták még el nem készült szösszenetemet, azok tudják... :lol:
Aki akar még kritizálni, csak szóljon, bár még csak nyers verzió van, és nincs kész... :wink: )[/size]

Iras, nekem a menük nem akarnak működni, ez most hiba, vagy még nincs kész? De a főoldal tetszik! :agree:

Bevallom, a könyvre nem emlékszem annyira ( még csak egyszer olvastam, mert csak múlt nyáron kaptam meg, és elővigyázatosságból kölcsönadtam a vizsgák idejére... így is épp eleget járok lélekben Középföldén... :roll: ).

[size=9:32eu0jgp]Egyébként Gimlivel mi lesz Valinorban? Lehet tudni? Vagy döntse el mindenki, úgy, mint a hobbitoknál? [/size]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202048 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem ez nem igaz...de nem is tudom miért nem...Középföldén szerintem sem volt kedvese, akkor minden mással el lehetett foglalva...a háborúval, utána meg a természettel, a barátaival...de azé Amanban biztos rátalált valakire....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #202030 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocs lányok, én nem hiszem, hogy valaha is szerelmes lett volna Legolas.
Ha igen, akkor sem "emberszabásúba", hanem a vidékbe, Középföldébe, az erdőkbe, az évszakok változásába. :look:
Egyszerűen nem tudom elképzelni nőszemély mellett. :oops: Gimlivel nagyon jól kijöttek, igaz barátok voltak, sztem rá sem néztek nőre, hanem csak a szépséget keresték...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #201948 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem hinném, hogy a Gyűrűháború előtt szerelmes lett volna. És szerintem még Gimlivel tartó barátsága alatt sem. Csak utána. Szerintem minden percet ki szeretett volna élvezni Gimlivel való barátsgából. Hiszen oly kevés ideig élnek a törpök is népe mértékével mérve.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.621 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére