Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 1 hónapja #213103 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves napszúrásosok, most kijavítottam, de legközelebb, ha javítani/módosítani akarjátok a hozzászólásotokat, nyugodtan használjátok a hozzászólásaitok jobb felső sarkában látható "szerkeszt" gombot, arra való... :wink:

Eleanor: bizonyára kevered valamivel, Lij nem szerepel a Ned Kelly-ben, és tudomásom szerint legutóbb a focihuligánokról szóló The Yank c. filmben verték félholtra.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213070 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

pem írta: Asszem megsütött a nap :oops:

Hát igen...ez néha előfordul!! :lol: :lol:
Semmi baj! :wink: :D

Azt hiszem én is napszúrás kaptam :roll: :oops: ....most kövezzetek meg, de nem a Ned Kellyben verik félholtra Elijah-t? :hein:

Biztos keverem egy másik filmmel :oops: ...de mentségemre szolgáljon, hogy én nem láttam a Ned Kellyt.

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213045 Írta: pem
pem válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

nydrian írta:

pem írta: Igen, Orlando ebben szintén meghal, mikor egy falon átmenő golyó találja hátba - ott nincs páncélja.


Ömm, igen, sajnos meghal. De nem hátba találja az a golyó, hanem... Szóval pont ott. Ott sincs páncél. Nagyon sajnáltam szegényt, h épp ilyen kínos helyen találta el őt az a lövedék. Én addig még egyetlen filmjében sem láttam meghalni, és nagyon sajnáltam, hogy a N.K-ben megölték.


Hát szegény Joe Byrne (Orlando karaktere) így végezte. A Discoveryn volt régen egy dokumentumfilm az igazi Ned Kellyről és abban ecsetelték, hogy Joe Byrne úgy ment el az örök vadászmezőkre, hogy egy falon - ami akkoriban deszka volt - átsüvítő golyó találta el. A filmben is Orli valami fal mellett ül/áll? és mikor a pulthoz megy, hogy igyon egy pohárral akkor veszi észre, hogy átment rajta egy golyó. Úgy emléxem valahol elöl vérezget a hasán. De úgy látszik a memóriám már nem a régi, szóval előásom filmet. Úgy sem lehet eleget nézni . :lol: Különös tekintettel a kínai mondataira . :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213024 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Valamikor réges-régen, a Trója premierjének idejében, valaki talált egy nagyon szórakoztató kritikát a filmről, ami elég rendesen lehordta az egészet úgy ahogy van. Nem tudná ezt nekem valaki még egyszer belinkelni? Nagyon megköszönném.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212927 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ugye, hogy ugye! :twisted: Tudtam, hogy nem hagyják bátor, szépséges, ésatöbbi hercegüket sértegetni! És akkor még nem is fenyegettelek a spanyol inkvizícióval! Persze arra senki sem számít... :D

Nohát, Lego László barátunk. Mit kell rólad tudni? Persze az érdeklődési körödön kívül, ha esetleg lehetne... :twisted:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212873 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
á, a tündék soha nem nyilazának le jóbarááááááááááááááááááááájklsbggb kgh

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212861 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Holtak vezére: csodálom, hogy még senki nem utasított rendre. :twisted: Mégha Orlandoról beszélnél...bár azt sem tartom elfogadhatónak, DEHOGY LEGOLASRÓL ÁLLÍTSD, HOGY A FIATAL TÜNDEFIÚK IRÁNT ÉRDEKLŐDIK?! :evil: :x HÁT NINCS BENNED TISZTELET EGY TÜNDE IRÁNT? :? Nem akarom ecsetelgetni, milyen gusztustalan ez a mondat, bár sejtem, hogy humornak szántad(nagyon ajánlom :wink: ), de hogy épp ebben a topicban? Nem félsz, hogy rádszabadítunk egy orkszázadot, vagy jobb esetben néhány tündeíjászt? :twisted: :evil: :x
Lego László meg hűdemerész, hogy ilyen nevet választott! :twisted: Arról nem is szólva, milyen fantáziadús....az érdeklődési köréről meg nem szólok...hasonlít az enyémhez. Csak egy apróságban különbözünk:én lány vagyok.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212820 Írta: nydrian
nydrian válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

pem írta: Igen, Orlando ebben szintén meghal, mikor egy falon átmenő golyó találja hátba - ott nincs páncélja.


Ömm, igen, sajnos meghal. De nem hátba találja az a golyó, hanem... Szóval pont ott. Ott sincs páncél. Nagyon sajnáltam szegényt, h épp ilyen kínos helyen találta el őt az a lövedék. Én addig még egyetlen filmjében sem láttam meghalni, és nagyon sajnáltam, hogy a N.K-ben megölték.

"A hétfejű sárkány hét boldog mosolya legyen veled"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212676 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: Én is ezt az egyetlen lapot találtam, és ugyanezt az óriási mennyiségű ismertetőt a filmről. 8O :)

Viszont ha van nálunk is már, akkor feltétlenül meg kell néznem - csak sajnos nem műxik a videónk. :(

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212670 Írta: pem
pem válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Ned Kelly megvásárolható dvd pl. az www.xpress.hu - n. Szerintem érdemes megnézni, mert nagyon jó film és történelmileg is törekedtek benne a hitelességre. Igen, Orlando ebben szintén meghal, mikor egy falon átmenő golyó találja hátba - ott nincs páncélja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212646 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=4207


csak neked.
azaz Legolasnak...
de a foglalkozás talán, az érdeklődési kör az 100% hogy stimmel
:D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212587 Írta: Lego Laszlo
Lego Laszlo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy topik csak nekem!
Zseniális!

Áltámadás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212577 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Myräfelle írta: :( :( :(
Ejnye-bejnye, Ery! :nono: :evil:



Rákerestem a neten a Ned Kellyre, és sajnos szinte semmilyen információt nem találtam a megjelenéséről (és a tartalmáról se nagyon), e rövid mondatfoszlány kivételével: "Ned Kelly DVD-n: április 20."
De melyik év, melyik ország? :?:
Azért remélem, jön Magyarországra!


Hát én ma nézelődtem és találkoztam a video kazettájával, szóval nálunk már tuti van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212557 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Konkrétan a Kisvárosi Gyilkosságokban (Midsomer M.) tényleg hűde csúnya véget ér, de már ott is van egy nézése, ami inkább Lego, vagy Paris, de hogy egy betörőnek ilyen angyalszeme(arca) legyen...! Hajnali háromkor ültem a tv-m előtt, az ágy legszélén, hogy halljam is, de ne ébresszek fel mást! De édes volt! Csak nem volt sok szerepe, sajna.

És nem mintha a Black Hawk Down-ban nem halna meg!!! Vagy nem? :?

Ery, le vagyok sújtva. Hogy ereszkedhetett ide egy Nagyúr, ráadásul ilyen kicsinyes mondattal? :wink: Magát a szépséget is lehet szeretni, nemde? És az Legolas. És valahol Orlando. Ha nem is az eszéért, kedvességéért, emberségéért szeretjük(bár ez mind igaz rá :evil: ), akkkor is értékelendő.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212475 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212472 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:( :( :(
Ejnye-bejnye, Ery! :nono: :evil:



Rákerestem a neten a Ned Kellyre, és sajnos szinte semmilyen információt nem találtam a megjelenéséről (és a tartalmáról se nagyon), e rövid mondatfoszlány kivételével: "Ned Kelly DVD-n: április 20."
De melyik év, melyik ország? :?:
Azért remélem, jön Magyarországra!

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212444 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mintha valahol láttam volna, hogy meglehet venni VHS-en meg DVD-n.
( Ned Kelly) Akkor nálunk nem is adják majd a mozikban?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212405 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazán aranyos vagy Ery! :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212380 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Hát, a legelső, rövidke szerepe a Midsomer Murders c. sorozatban elég csúnyán ért véget, egy vasvilla közreműködésével... :wink:


Van igazság a földön! :evil2: Ha már a Trójában megúszta... pedig ott igazán nem kellett volna...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212376 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, abban is meghal, de azt még sajna nem láttam.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212361 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, a Ned Kelly-ben asszem lelövik.

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212357 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Myräfelle írta: Lehet, hogy hülye kérdés, de: Ugye Orlynak nem volt még olyan szerepe, amiben meghalt?
Azt nem bírnám ki... :cry:

Hát, a legelső, rövidke szerepe a Midsomer Murders c. sorozatban elég csúnyán ért véget, egy vasvilla közreműködésével... :wink:


Nem vagyok túl tájékozott, de a Ned Kelly-ben is meghal... nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212345 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Myräfelle írta: Lehet, hogy hülye kérdés, de: Ugye Orlynak nem volt még olyan szerepe, amiben meghalt?
Azt nem bírnám ki... :cry:

Hát, a legelső, rövidke szerepe a Midsomer Murders c. sorozatban elég csúnyán ért véget, egy vasvilla közreműködésével... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212297 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy hülye kérdés, de: Ugye Orlynak nem volt még olyan szerepe, amiben meghalt?
Azt nem bírnám ki... :cry:

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211539 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem semmi egy ruha!
www.moviecostumes.com/Lordof/Legolas/my/...Shirt_knobs_belt.JPG

Ha én Legolas volnék nemhogy fölvenni, de még csak nézni is üvegen keresztül merném. Najó, mondjuk Legolas biztos jobban vigyázna rá mint én. :o

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211521 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Calcium Kid: nem biztos, hogy egyáltalán DVD-n bejön, bár ha van annyi eszük a magyarországi filmforgalmazóknak, akkor esetleg számíthatnak az Orlando rajongótáborra, hogy megveszik. Penngaladiel Londonban megnézte a filmet, és azt mondta, hogy egész jó.

A másik: tundeherceg.uw.hu a cím, de még készítési fázisban, Iras dolgozik rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211516 Írta: ^^Riana^^
^^Riana^^ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja és régebben olvastam itt hogy készítetek egy honlapot www.tundeherceg.hu
néven azzal mi lett?
:roll:

^^Hiába építesz álmaidból várat, a valóságban sosem láthatod eme csodás tájat^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211511 Írta: ^^Riana^^
^^Riana^^ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem valahogy idegen orlitol ez a rettenet bajusz és szakáll

olyan furán néz ki vele...

De azért örülök hogy végre egy komoly szerepet is kap.)
Ráfért hisz isteni színész:)

^^Hiába építesz álmaidból várat, a valóságban sosem láthatod eme csodás tájat^^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211450 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Orsie írta:

Orlando írta: Van egy "naiv" kérdésem:a Kingdom of heaven miről szól? :oops:
Hallottam,hogy forgatyák,de a tartalmáról saynos nincs infóm. :cry:


Itt találsz a filmről infókat meg képeket:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=10962
orlandobloom.echt.hu/pics/filmek/kothe
www.nice.hu/index.php?action=full&id=5065


Köszönöm szépen! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210964 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.560 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére