Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 11 hónapja #223074 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Running írta: Orlando-t érdemes megnézni A sólyom végveszélyben című filmben. Mondhatjuk nem volt túl hosszú szerepe... :lol:

Ez most azt akarja jelenteni, hogy elég hamar kinyírták? (Szegénykém! :( :wink: )


Nem hal meg, de azért égő, hogy az első fél órában kiesik a helikopterből, és kihúzza magát a harc alól! :twisted:
Na jó, nem bántom, én is szeretem! :wink:
Egyébként az a film nagyon brutális.

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222919 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Myräfelle írta: Orli titkosügynök lesz!
"Orlando Bloom lesz az új James Bond - legalábbis abban a filmben, amely a titkosügynök ifjúkoráról szól. Korábban már lábra kaptak olyan híresztelések, miszerint Orli veszi át a 007-es ügynök szerepét Pierce Brosnan-től, de mint utóbb kiderült, ez teljesen alaptalan volt. Eddig homály fedte, hogy mit csinált Bond az első bevetése előtt - a film Orlival a főszerepben az ügynök egyetemi éveit mutatja be!"
/Forrás: im-net.../

Most nem úgy volt, hogy nem ő lesz? :o h: (Az im-nek nem lehet hinni... Ugye nem?)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222910 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ki volt az az á***t, aki ezt kitalálta??? :crap:
És ha már a szerepeknél tartunk, ezt most találtam:

Orli titkosügynök lesz!
"Orlando Bloom lesz az új James Bond - legalábbis abban a filmben, amely a titkosügynök ifjúkoráról szól. Korábban már lábra kaptak olyan híresztelések, miszerint Orli veszi át a 007-es ügynök szerepét Pierce Brosnan-től, de mint utóbb kiderült, ez teljesen alaptalan volt. Eddig homály fedte, hogy mit csinált Bond az első bevetése előtt - a film Orlival a főszerepben az ügynök egyetemi éveit mutatja be!"

/Forrás: im-net.../

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222858 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.petitiononline.com/orlando/petition.html
8O Na ne! Na ezt ne! Mikor ezt elolvastam, majd' szívrohamot kaptam. Hogy juthat ilyen valakinek az eszébe?!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222814 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil írta:

A theonering.net írja, hogy Orli egy képviselője cáfolta az eljegyzésről szóló pletykákat.

:cooljump: :evil2: :biggrin2: :cooljump: :itscool: :pimp: :cooljump:

Tudom, kissé égő vagyok. És ha már a "filmes égések"ről van szó:
Még nyáron a Balatonon nyaraltam a barátnőmmel, és a strand felé vezető úton egy kertmozi volt. Este jöttünk haza, és épp a Rotk-ot adták, az utcára kihallatszott Pippin éneke... És én meg nyavaly(?)ogni kezdtem, hogy be akarok menni! :twisted:
A másik, hogy ugyanennek a mozinak a kerítésén voltak plakátok, köztük Rotk is. És nem volt rajta Legolas! :nono: :evil:

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222547 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ááááá nem hal meg, csak kicsit megsérül.... :twisted:

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222455 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Running írta: Orlando-t érdemes megnézni A sólyom végveszélyben című filmben. Mondhatjuk nem volt túl hosszú szerepe... :lol:

Ez most azt akarja jelenteni, hogy elég hamar kinyírták? (Szegénykém! :( :wink: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222173 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando-t érdemes megnézni A sólyom végveszélyben című filmben. Mondhatjuk nem volt túl hosszú szerepe... :lol:

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222044 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Celebriel írta:

Nimrodel (Melklerien) írta:

Elenath Edainme írta: Orli Frodóként 8O

8O ÁÁÁÁÁÁÁ! *Leesik a székről, percekig visít, levegőért kapkod...*
Nane! Hát ez már olyan beteg...! :lol:


Mért, szerintem tök jó! :D


Agyoncsaphattok, de szerintem is! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222028 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Elenath Edainme írta: Orli Frodóként 8O

8O ÁÁÁÁÁÁÁ! *Leesik a székről, percekig visít, levegőért kapkod...*
Nane! Hát ez már olyan beteg...! :lol:


Mért, szerintem tök jó! :D

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221525 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A theonering.net írja, hogy Orli egy képviselője cáfolta az eljegyzésről szóló pletykákat. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221497 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eneira írta: De a moziban nem csak én égettem magam akkor sem, és azóta sem pl. Trója. (Igen, nekem naggyon tetszett! :twisted: )


Gyerekek! Aki ismer, az tudja, h nálam jobban senki sem ég, ha beülök egy Orlis filmre v meglátok egy plakátot: :legolas3: :arrow: Ezek így a lehetséges reakciók: 8O :eek4: :eek2: :hello: :bounce: :dance: :cooljump: :up: :bawling: :quasi: . No Comment! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221493 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ez az "Orli as Frodo" valami haláli!!! :lol: :lol: 8)

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221487 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli mint :mrfrodo: Jesszusom! :dead:

De ezen az oldalon amúgy is nagyon brutááál képek vannak...

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221457 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil, olyan jó, hogy képviseled a nyugodt, megfontolt maiát a sok izgága kis hobbit és tünc között! :D Megnyugtató szavaid elűzték szívemről az alattomos kis árnyékot (ld. Orli nősül)! :hello:

De a moziban nem csak én égettem magam akkor sem, és azóta sem pl. Trója. (Igen, nekem naggyon tetszett! :twisted: )

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221443 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elenath Edainme írta: Orli Frodóként 8O

8O ÁÁÁÁÁÁÁ! *Leesik a székről, percekig visít, levegőért kapkod...*
Nane! Hát ez már olyan beteg...! :lol:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 13 éve 5 hónapja #221442 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221436 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eneira írta: A világ legszebb képe róla, a moziban hangosan megszólaltam, hogy hűűűűűűűű! De nem én voltam az egyetlen! :D

Örömmel hallom (olvasom), hogy nem én vagyok az egyetlen, aki égeti magát a moziban :wink:

Egyébként azt nem lehet tudni, mi lesz a kimenetele ennek az ivóversenynek? (Amitől egyébként előre rettegek...)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221412 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.warofthering.net/photoforum/ ... ig&cat=502

Elképzeltem, ahogy az ÉN szobámba lép be így...*elolvadokemotikon*

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221411 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ancalima: Éhzékeny lelkemet ne kínozd ilyesmivel, kéhhlek alássan! :P

Ha ez nem vak lárma...

De vaklárma, és punktum! :evil: [size=9:nqvskfzf]Tudom, javíthatatlan vagyok...De akkoris, na![/size]

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220770 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Ancalima Anarórë írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...size=medium&cat=3017

No comment... :bawling: :dead:


Na de mi vaaaaaan? :lol: Oan cukee... :D
(de az igazi jobban bejön nekem :P )

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220677 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elenath Edainme írta: Source: News of the World.co.uk

Izé... vasárnapi magazin, erősen bulvárlapnak látszik... meg nem nevezett informátorral... Hááát... :? Szvsz kb annyira megbízható, mintha a Blikkben vagy a Storyban jelent volna meg... :roll: [size=9:2vhq38xl](Attól még persze lehet igaz is, csak nem túl valószínű...)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 13 éve 5 hónapja #220667 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220661 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elenath Edainme írta: Ha ez nem vak lárma... :)


Khmm, forrás?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220654 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elenath Edainme írta: Orlando Bloom will be breaking a million hearts as it has been revealed that he has popped the questioned to his actress girlfriend Kate Bosworth, and will get married to her in June, next year. ....

Várható volt... De akkor is... :bawling: :bawling: :bawling:
Tudom, tudom... Sok boldogságot nekik! :roll: :cry:

[size=9:2h9v4q82](OFF: A képeket meg nem nézhetem meg, mert itthon megtiltották! Vááá!)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 13 éve 5 hónapja #220651 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 5 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220456 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, ez a belépés... :roll: hát ez fenomenális. A világ legszebb képe róla, a moziban hangosan megszólaltam, hogy hűűűűűűűű! De nem én voltam az egyetlen! :D

az, hogy beszólt Gimlinek...hát, ő sem tökéletes teljesen, mint azt tudjuk, felhozhatnám Eomerrel való kis összezördülését Rohanban, de attól még nem hiszem, hogy különösebben lobbanékony lenne. Nem minden szíre-szóra kapja fel a vizet, elvégre a Tanácsban sem ugrott neki Gimlinek, pedig.... :D megnéztem volna, hogy verekszik, úgy kard és íj nélkül... :)
Majd a Calcium Kidben...

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220361 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220267 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ancalima Anarórë írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...size=medium&cat=3017

No comment... :bawling: :dead:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #220261 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.785 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére