Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 1 hónapja #135144 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Majd elfelejtettem.. Táborban voltam, és ott egy lány elkezdett Orlandozni, ráadásul 2 nap múlva az egész tábor Orlinak hívott :oops: Egyszer beálltam a fiúkhoz focizni(ez is én vagyok :lol: ), és állandóan Orliztak... Kis híján ott haltam meg... Ráadásul, még le is Béláztak...

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135143 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kicsit visszaléptem...

Sil írta: Na, voltam a Tescóban... Kicsit nagyot néztem a posztereknél: 19 féle Gy.U. poszter volt (ráadásul itt, a világ végén...)! 8O A legtöbb persze Legsis, azért itt mondom. :roll:


Hol lehet a Tescoban ilyet találni, mert én még nem láttam, vagy csak én vagyok túl szőke... :lol:

Kérlek szépen ne emlegessétek az Íliászt, mert kötelező.. Az Odüvel együtt... :cry:

Tök jókat találtok.. :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135142 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hi all:ĐĐ

Arwena: no problem :lol:

Thaurwathiwen: szerintem az egész cikk, úgy ahogy van: bunda... :? :x

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135087 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

_Neo írta: " Pedig nem vagyok romantikus. Viszont szeretek apró örömöket szerezni.

– Például a barátnődnek?

– Na látod, ez az, ahol meghúzom a vonalat. Ez az én világom. Meg a naplómé."

NO COMMENT ß)


igen, tudjuk mi következik Legolas ..........

jól gondolom, mire akarsz minket rávezetni??? :mrgreen: :evil3:

jó kis, cikk de azé Párizs herceg, na mindegy, végülis ez nem iliász-topic (*Thaur naon szereti az antik irodalmat*)
De kérdés, hogy mennyire valódi....... 8O

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135055 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
" Pedig nem vagyok romantikus. Viszont szeretek apró örömöket szerezni.

– Például a barátnődnek?

– Na látod, ez az, ahol meghúzom a vonalat. Ez az én világom. Meg a naplómé."

NO COMMENT ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135053 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
elf meg ne egyél de én ezt már előtted betettem scannelve :wink: . magáért az ujságért én sem rajongok :? de ez a tv ujság részében volt azt meg mindig megkapom nagypapámtól ingyen és a célnak megfelel :wink:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135014 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Ami a népszabadságos cikket illeti, az a nő sem igazán mélyedt el az Íliászban, hiszen ez a Párizs herceg egy kissé khm, tudatlanságra vall. Pedig ez érettségi tétel!!!!Hogy lehet ekkora hibát véteni????? :lol:


Egyetértek. Megvan a véleményem arról az egész újságról, de mind1 nem kezdek el politizálni... :roll: ...
Ezért is csak linkeltem, nem is szúrtam be... :x

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135008 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ami a népszabadságos cikket illeti, az a nő sem igazán mélyedt el az Íliászban, hiszen ez a Párizs herceg egy kissé khm, tudatlanságra vall. Pedig ez érettségi tétel!!!!Hogy lehet ekkora hibát véteni????? :lol:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135007 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amúgy a POTC trailert a sima MTV-n is adják... :wink: :roll:
És köcce a cikket :lol: !!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135002 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Új Orli-cikk:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134938 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134923 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vilya írta:

Eowynke írta: Orli 11 évesen: :D

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_4.jpg


Nagyon aranyos!! :D :D
Nincs még pár ilyen kép róla? :D :wink:


De van még ilyen képem róla, csak a múltkor nem volt idôm betenni ôket, most itt vannak: :mrgreen: :D :D

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_6.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_3.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_5.jpg

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134913 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134886 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
köcce az infót a premierről:)) sajna nincs mtv-nk, szal majd valaki leírhatná a premierrel kapcsolatos élményeit :lol: :wink: :roll: ...:ĐĐĐ

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134871 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Ezt az oldalt már láttátok?
www.full-bloom.net/main.shtml

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134846 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sajnos, nincs MTV-nk... :bawling: Pedig megnézném már TV-ben is. :cry:

Viszont a Ned Kelly magyarországi premierje november 6-án lesz :wink: :
us.imdb.com/ReleaseDates?0277941

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134823 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttátok már a kalózos filmjének az előzetesét? Az MTV Europe-on kb. félóránként adják. :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134809 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah és akkor most pár újdonság tőlem:)) [size=9:22x9ojhz]- csak hogy ne az legyen, hogy én csak ülök a popsimon és arra várok, hogy Ti pakoljatok be minden szépet&yoot:))) -[/size]:

ONE (francia újság) augusztusi-szeptemberi száma:

- a címlap:

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/one_aug03_01.jpg

- az interjú:

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/one_aug03_02.jpg

- a poszter:

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/one_aug03_04.jpg

És még egy cukee kép:

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/one_aug03_03.jpg

Ez pedig egy interview részlete:

You do a lot of Sword fighting in Pirates of the Caribbean. How was that?
There's really a lot to take into account. That kind of sport takes a lot of training. When we started filming the opening scenes, the one where I'm fighting with a sword, I was really anxious. But I knew that the scenes could be put together so that it would look a lot easier.

Other than fight scenes, in Pirates, what was the most diffcult to film?
Other than the fight scenes, which took a lot of work, there wen't really any shots in the film that were particulary difficult. The shoot was testing in the fact that it was really hot. I remember having passed hours entirely hanging from the scale (?) of the ship a few meters above the water. The ropes were really slippery. I had to really concentrate not to fall into the ocean. At the end, I couldn't hold on any longer.

Thanks to Lord of the Rings, you've become an idol for all generations. Are you going to choose your next films in the way of keeping a good image with your public?
You know, I haven't concidered the idol status until recently. Even though I am delighted to have fans across the world, I sincerely hope it doesn't influence any choice I make in the future, regarding my choice of films. I'm eager to take risks, and not to limit myself to the gentle hero. With that said, before taking risks, I think its important to make a name for yourself. For years Johnny Depp was idolised for his role in the series "21 Jump Street". That didn't stop him from taking much more complex roles, at the risk of losing his fans. I hope to do as well as him.

While fimling Pirates, did you get any advice from him about your future career?
Not really. Johnny is a really modest guy, and he's not the type to give advice. He's truly one of my favourite actors. What I really like about him is his modesty and his integrity. He always kept his star stattus without giving up his career. I also really admire Brad Pitt. We are filming Troy together and his gentleness and availability really impressed me. I dont know many actors that simple and as talented ad him, apart from Viggo (Mortensen) perhaps. He too is one of my role models, and I learned a lot from him.

You are one of the biggest stars in Hollywood. What do you do to stay down to earth and keep your feet on the ground?
I do my best, but it's not always easy. The pressure is incredible. I still don't think I fully understand what's happening, everything happened so fast. For the last couple weeks I've been wondering about it all. I'm not complaining, I'm really happy about everything that's happening for me. I get new movie offers everyday, and that's every actors dream. It wasn't that long ago that I was auditioning for roles to make some money so I could eat.

So now that you have lots of money?
I don't need thousands of things to feel good about myself. Nevertheless, I have spoiled myself a little bit. I bought myself a watch that I don't wear anymore, and a house in England. That's about it. I believe that even if things are going well for me right now, everything could stop tomorrow. At the moment, I try and aviod spending everything I make.


Remélem volt köztük sokak számára újdonság :roll: :lol: !!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134806 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nah, akkor most összefoglalnám az elmúlt napok eseményeit számomra:
-gyönyörű képek, interjúk, tesztek stb... :lol: :o köcce értük:))
-Orli az X-Men-ben: én nagyon nem szeretném, ha jászana benne, már az is sok volt, hogy Sir Ian főszerepet kapott ebben a megható kis mutánsballadában... :cry:
-Orli a Blue-klipben: magát az együttest rühellem, úgy ahogy van /bocsee Blue-fan-ek... :roll: /, de ha egyszer összebarátkozott Duncannel - vagy kivel... :roll: -, és ilyen rendes, hogy ingyen elvállalja, akkor egészségére hát na...! :wink:
-Orli és Kate: sokan mondják, hogy nem is biztos, hogy járnak, de szerintem tuti, és örülök neki, hogy végre boldognak látom :D
-Orli igazi apja: nem értem minek kellett eddig titkolni, az egész elég logikátlan, biztos, hogy volt valami a háttérben... :?
-rotk előzetes: nem láttam, csak a hangot hallottam, most töltöm a brand-new quicktime-ot, amivel remélem lejátssza, akkor majd megnézem benne Orlit - mert ugye benne van? -, és leírom arról is a véleményem :lol:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134799 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: Orli 11 évesen: :D

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_4.jpg


Nagyon aranyos!! :D :D
Nincs még pár ilyen kép róla? :D :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134795 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli 11 évesen: :D

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aug2_4.jpg

És m kép+cikkek:

www.theorlandobloomfiles.com/art ... 3july.html

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134791 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134675 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halika!
Interjú (a BRAVO-ból):

www.theorlandobloomfiles.com/art ... 03may.html

annak, aki nem tudta megvenni... :roll:
Pl. én :cry:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134647 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Arwena:

Húszéves volt, amikor Oscar Wilde-ot játszotta élete első filmjében, és ez az alakítás győzte meg Peter Jacksont, hogy rábízza a háromrészes Gyűrűk ura egyik főszerepét.

:lol: :lol: :lol:
Mitagadás, érdekes... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134645 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
sziasztok

nem tudom ki szokta venni a népszabadságot /nekem a nagypapám/ minden pénteken tv ujság van benne és a mostani ban találtam érdekeset :

kep.tar.hu/arwena/index.phtml?aid=27575301&pid=2920456

kep.tar.hu/arwena/index.phtml?aid=27575301&pid=2920457

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134608 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÚJ, GYÖNYÖRŰ, NAGY, LEGOLAS-KÉP!!!!:
pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... b_0803.jpg

Cikk:
orlandomultimedia.net/news2003/j ... 2003c.html

Orli cikk a Sneak magazinban:
orlandomultimedia.net/news2003/j ... 2003b.html

És az AXM magazinból:
pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... 2003b.html

WoooooooH!!! A tralier! Atyaég! 8O Aki nem látta még, az sürgősen nézzen be az Előzetesek, bemutatók, v a RotK topicba!!! Képek a trailerből itt:
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/rotk1.html

Cikk a Star magazinból:
www.theorlandobloomfiles.com/art ... uly29.html

Nanee! Orli és Kate cikk képpel, amint sétálnak 25.-én Cabo San Lucasban... Lehet, h mégis járnak...? :bawling: :wink: :
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 3aug11.jpg

Új kép Oroszo.-ból:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... u03aug.jpg

És mégegy:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e03aug.jpg

És még3 (asszem az 1ik már volt is):
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 3sept1.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 3sept2.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 3sept3.jpg

Sesy: nekem még az is jó lenne, ha Angyal szerepét válllalná L! :D :wink:

Elda, Ryana: mázlisták!

Éloryn: hasonlókat kívánok én is!!

Eowynke: :itscool: köszi. :)

Undómiel és Nim: Sztem nem fog senki meghalni, aki a könyvben nem halt meg! PJ azt mondta, h a TTT-ben csinálta a legnagyobb változtatást! Amúgy Haldír nem volt főszereplő!!! (SAJNOS!!! :( )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134559 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Láttátok az új trailert? Én reménykedtem benne, hogy mégiscsak lesz, és íme! :) Szuper! [size=9:2cgwugws]Ahogy elnéztem, PJ-tól kitelik, hogy a harcokban még eleshet valaki a főszereplők közül. Ha ez lesz, sírni fogok, ismét.[/size]

Szerintem azért ekkora baklövést nem követ el. Én ilyen óriási változtatástól nem félek.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134552 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttátok az új trailert? Én reménykedtem benne, hogy mégiscsak lesz, és íme! :) Szuper! [size=9:2e6xypy8]Ahogy elnéztem, PJ-tól kitelik, hogy a harcokban még eleshet valaki a főszereplők közül. Ha ez lesz, sírni fogok, ismét.[/size]

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134537 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Hú, de rég nem jártam erre. Azóta, pedig történt egy pár dolog.

Látom vannak akik szívesen látnák Orlit az X-menben és vannak akik nem. Én elbírnám viselni ha benne lenne. Bár az tény és való, hogy elég furcsa lenne Gambit szerepében látni.
A testalkat egyátalán nem kizáró ok, mert min. 2 hónap a konditeremben és meg van oldva.
A francia tudás sem olyan nagy dolog. Mint Augustíne is írta tud franciául és ez nem is igazán volt kérdéses, mert amennyire én tudom az angolok franciát tanulnak az anyanyelvükön kívül. Ha pedig nem így lenne azt is meg lehetne oldani. Szerintem Brelyer Zoltán [size=9:14p0du9l](sajna nem tudom hogy írják!)[/size] aki a rajzfilmben szinkronizálta Gambitot, nem hiszem, hogy nagy francia tudással rendelkezne. De a szövegírok megoldották neki.

A másik dologhoz (a vitásabbhoz) meg csak annyit, hogy a könyvben eszembe sem jutott, hogy esetleg a másik irányba vonzodik. És erre a filmből is csak azért lehet következtetni, mert hosszó szöke haja van (ami általában a lányokra jellemző) és ugye a tündéknek nincs arcszőrzete.

Na csak ennyit akartam. Tudom, hogy már unalmas ez a dolog, de ezt véleményemet szerettem volna megosztani veletek. És többet én sem fogom boncolgatni a témát, megígérem.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134522 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A képek mind nagyon jók. :)

www.patbartist.addr.com/OrlandoB ... nloads.htm
Itt felsorolnak egy-két Legolasos/Orlandos oldalt. Talán van pár új is. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.518 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére