Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 3 hete #137793 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Annyira mégsem lehet szörnyű,ha az USA-ban a héten a 10es listán az első lett!

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137782 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Akkor azért volt ilyen nevű szellemvasút EuroDisney-ben! :o

Igen, az egyik vidámparki játékuk adta a film alapötletét, de hogy kritikán aluli lenne a film, azt nem hiszem. Szvsz nagyon is jó film lesz, annak ellenére, hogy Disney.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137778 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Supersonica írta: POTC: azt olvastam valahol, hogy kritikán aluli a film, és csak Johnny játéka menti meg...

:mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:


Azért ismerjük be, Disney gyerekmeséről van szó ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137620 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Most járok először ebben a topicban ,és ha jól sejtem a "Pirates of the Carribean:The Curse of the Black Pearl "című filmről van szó.Gondoltam örülni fogtok neki,persze lehet hogy már volt:
disney.go.com/disneypictures/pirates/index.html


Magyaro-n mikor fogják adni?
Egyébként nekem is nagyon bejön a trailer,már nagyon meg szeretném nézni a filmet...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137608 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arden Borough írta: akkor érdekesnek tünik a film...
gondolom ti is mind megnézitek de moostmár asszem én is!

Persze, jó kis film lesz ez. :wink:
Mondjuk nekünk nincs olyan adónk, ahol adnák az előzetesét, de már tavasszal letöltöttem szerencsére a trailert. Amikor először megnéztem, el is állt a szavam rendesen... :roll:
Aki még nem látta volna, a www.hardwired.hu -n a Letöltés Archívumban megtalálja.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137606 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Arden Borough: A PotC rövid története; egy hajónyi kalózt átok sújt, amit csak úgy törhetnek meg, hogy egy mágikus medált, (amit Orlando filmbeli menyasszonya visel),megszereznek, és ezzel az ékszerrel, valamint egy szűz lány vérével törhetik meg az átkot. Azzal sajnos nem számolnak, hogy a vőlegény tűzön-vízen át követi őket, hogy megmenthesse a lányt, még egy kalózcsapattal is összehaverkodik. :) Ráadásul egy csomó kincset is találnak, és a vége, ha minden igaz, happy end. Hát ennyi.

köszönöm szépen a választ!
akkor érdekesnek tünik a film...
gondolom ti is mind megnézitek de moostmár asszem én is!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137574 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A győrieknek mondom, vagy azoknak, akiknek van győri rokona vagy ismerőse, hogy a HéTVge magazinban van egy nagyon rövidke cikk a PotC-ről. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137489 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szeptember 21-től adják az HBO-n A Gyűrű Szövetségét. :bounce: :bounce: :bounce: Tudom, hogy nem ide tartozik, de gondoltam szólok azoknak, akik még nem tudják.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137476 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica: egyetértek. Ha pl. egyszer az életben rossz kedve van és nem nyilatkozik, esetleg goromba a szennylap-riporterekhez, rögtön ráfogják, hogy beképzelt, bunkó fax.
Mindenkinek lehet sz*r napja. Pl. Kirsten Dunstról láttam egy képet, amin részegen autogrammot ad valakinek. A rajongó is hülye mert látta, hogy be van baxva és mégis autogrammot kért, az újságírók meg ugye az ilyenekre vadásznak...
Attól még, hogy 1X-2X bunkó valaki, nem kell beskatulyázni. Van pár videóm Orliról és azokban pl. tök normális meg szimpi. Szerintem nincs olyan ember, akinek ne lenne néha olyanja hogyha hozzá mernek szólni, rögtön letámadja az illetőt, Orlinak meg még nehezebb, mivel nincs magánélete...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137475 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon sajnálom, hogy a Hálózat Tv-n nem volt jó a kép minősége, és élvezhetetlen volt a film. :(
Arden Borough: A PotC rövid története; egy hajónyi kalózt átok sújt, amit csak úgy törhetnek meg, hogy egy mágikus medált, (amit Orlando filmbeli menyasszonya visel),megszereznek, és ezzel az ékszerrel, valamint egy szűz lány vérével törhetik meg az átkot. Azzal sajnos nem számolnak, hogy a vőlegény tűzön-vízen át követi őket, hogy megmenthesse a lányt, még egy kalózcsapattal is összehaverkodik. :) Ráadásul egy csomó kincset is találnak, és a vége, ha minden igaz, happy end. Hát ennyi.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137398 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: Szerintetek igaz az, hogy Orli egyre beképzeltebb? mostanában nem hallok mást róla, csak azt, hogy úgy el van szállva magától. nem tudom, hgoy ez valóban így van-e, de egy biztos: Itt nálunk a romániai magazinok csak ezt pletykáljúk róla... :? :roll: elôször azt gondoltam, hgoy nevetséges, de most hogy mindenki ezt mkondja, nem tudom, hogy mit higyjek :( szerintetek van igazság ezekben a hírekben?


Valamennyi igazságalap mindig van a pletykákban, de általában minimális. Sajnos az újságírók (főleg a pletykaújságírók) egy része már beképzeltségnek veszi, hogyha az ifjú sztár azonnal nem ér rá egy interjúra, nem hajlandó esetleg intimebb kérdésekre válaszolni (épp kivel jár az illető), sőt, nézzétek meg, egy csomószor szól arról a hír, hogy x y híres ember beperelte ezt és ezt a bulvármagazint, mert badarságokat állított, és milliós kártérítéseket kap (asszem a brit The Sun lap szokott rendszeresen így járni).

Sokan azt is nyilatkozzák, hogy már nem olvasnak egyáltalán ilyen lapokat, mert árt az egészségüknek az idegeskedés és hazudozás. Ne feledkezzünk meg Diana hercegnő haláláról sem, akinek a halálát közvetve - közvetlenül a paparazzik okozták. De sajnos, amíg a közemberek nagy része szeret csámcsogni azon, hogy egy sztár esetleg a saját birtokán meztelenül napozik, és erről nézegeti a képeket, addig virágozni fognak a bulvárlapok, és jól megélnek a paparazzik, akik nem egyszerű módon követik, zaklatják, üldözik a sztárokat. (És ha esetleg egy éjszakai lokálban kézen fogja barátját - barátnőjét, akkor a következő szám címlapján spekulálnak már arról, hogy ki az az illető).

Sajnos azt vettük észre, hogy pl. az IM régebbi interjúkból ollóz össze egy-egy cikket, pont Orliról, és úgy csinál, mintha ők kérdezték volna meg :roll: Ergo a pletykalapokból pl. annyit lehet elhinni, hogy épp milyen filmet forgat Orli, és mik a kedvenc kajái, sajna többet az egész nem ér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137393 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintetek igaz az, hogy Orli egyre beképzeltebb? mostanában nem hallok mást róla, csak azt, hogy úgy el van szállva magától. nem tudom, hgoy ez valóban így van-e, de egy biztos: Itt nálunk a romániai magazinok csak ezt pletykáljúk róla... :? :roll: elôször azt gondoltam, hgoy nevetséges, de most hogy mindenki ezt mkondja, nem tudom, hogy mit higyjek :( szerintetek van igazság ezekben a hírekben?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137261 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bocs ha már ezerszer megbeszéltétek de tulajdonképpen mi a sztorija a POTC-nek?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137260 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az eurosporton en is lattam azt a jatek feleseget, es meg egyebet is a POTC-rol, erdemes figyelni re 8) es a meg egy zenecsatornan a TTT elozetest szokta mutatni, csak nem jut eszembe, hogy mi a neve, valami nemet csatorna

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137166 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Szerintem nem csak noldákat látott Frodó ( a Harmadkor végére nemigen hemzseghettek a noldák Középföldén, Glorfindelen is meglepődött amikor látta hogy tünde-úr)

De ő az utazás kezdetéig max. a Megyén áthaladó, a Révbe tartó tündékkel találkozhatott - lásd Gildor -, ők pedig noldák... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137159 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Vagy mert ő eddig csak noldákat látott, Legolas pedig sinda (ráadásul úgy öltözködik, mint egy erdőtünde). :wink:


Szerintem nem csak noldákat látott Frodó ( a Harmadkor végére nemigen hemzseghettek a noldák Középföldén, Glorfindelen is meglepődött amikor látta hogy tünde-úr)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137146 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem tudom fogni a Hálózat TV-t!! :bawling: :cry:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137014 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Hálózat TV-n ma 20:00-kor Oscar Wilde! :P

És még valami:
www.members.shaw.ca/korinchan/ad ... rates.html
Ezt láttátok már? Hát nem aranyosak! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136984 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem azért találta Legolast furcsának, mert máshogyan viselkedett, mint azok akikkel addig találkozott.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136870 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vagy mert ő eddig csak noldákat látott, Legolas pedig sinda (ráadásul úgy öltözködik, mint egy erdőtünde). :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136864 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg azért érezheti Frodó különösnek, mert messzebbről jött, olyan helyről, ahonnan származó tündét ő még nem láthatott. Teheti ezt a különlegességet a Völgyzugolyi tündékhez képest kicsit más kinézete és jelleme is (akár mondhatjuk úgy is, hogy más a kisugárzása).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136857 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Sziasztok!

Egy kérdés:
anyukám olvassa a GyU-t, és éppen a völgyzugolyi tanácsnál tartott, mikor belesandítottam.
Szerintetek mit értett az alatt Tolkien, mikor Legolast, mint "különös tündét" írja le.
Mi a különös - az öltözéke, titokzatos az arckifejezése, valóban más színű a haja, mint Elrondéké és ez furcsa lenne Frodónak?
:?: :?: :?:

Ui.: [size=9:3k2bbrvl]_Neo, Rád a kérdés nem vonatkozik...[/size]


Pedig mar akartam is irni a helyes valaszt ß)))

[size=9:3k2bbrvl]Szerintem a kulonos alatt a rozsaszin csipkes fehernemut ertette Tolkien, amit Legolas viselt ß)[/size]

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #136854 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Egy kérdés:
anyukám olvassa a GyU-t, és éppen a völgyzugolyi tanácsnál tartott, mikor belesandítottam.
Szerintetek mit értett az alatt Tolkien, mikor Legolast, mint "különös tündét" írja le.
Mi a különös - az öltözéke, titokzatos az arckifejezése, valóban más színű a haja, mint Elrondéké és ez furcsa lenne Frodónak?
:?: :?: :?:

Ui.: [size=9:3vn4owuf]_Neo, Rád a kérdés nem vonatkozik...[/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136830 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Hol találhatom meg Orlando legrészletesebb magyar nyelvű életrajzát?


Nem biztos, hogy a legrészletesebb:
www.freeweb.hu/animezene/nostale/legolas/orlando/orli.htm
Ez amúgy INNEN származik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136791 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hol találhatom meg Orlando legrészletesebb magyar nyelvű életrajzát?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136666 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fiona: A Karib tenger kalózait már 2 hónapja vetítik az amcsi és az ánglius mozikban.

Vegyük meg!
www.allposters.com/gallery.asp?aid=50126&item=407995

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136597 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Fiona írta: Sziasztok!!


Nem tudjátok véletlenül, hogy a Karibi kalozoknak mikor lesz a bemutatoja??????


2003. szeptember 18.


És ez a magyarországi is, ugye???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136589 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:!: Az Eurosporton is van vmi POTC-tariler szerűség: egy játék, bár nem tudom, mit lehet vele nyerni, de sok részletet mutatnak benne a filmből. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136541 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Fiona írta: Sziasztok!!


Nem tudjátok véletlenül, hogy a Karibi kalozoknak mikor lesz a bemutatoja??????


2003. szeptember 18.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136475 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sikítok a röhögéstől, mossatok fel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1999061.pict

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére