Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 2 hete #139560 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlandonak van testvére? (Eddig nem olvastam róla sehol, hogy lenne, de ettől még lehet...)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139546 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!

Ritkán járok erre mostanában, szóval nem tudom, milyen képek fordultak meg itt, de ezt most kaptam, és ha esetleg még nem láttátok, akkor biztos örnétek neki. ;)
Ha meg mégis, akkor bocsi. :oops:
ryana.fw.hu/roadshow03oct7.jpg

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139524 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van egy "One" című európai újság, aminek az augusztus/szeptemberi számában állítólag van Orli-interjú és egy Orlis PotC-poszter. (Valamint kétoldalas RotK cikk, és Gornis RotK poszter.) Amint lesz beszkennelt változat, berakom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139506 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg nagyon jók! :D
1ébként a többi szereplővel nincs ilyen?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139491 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Örülök, hogy örültök! :) Már én is kinyomtam, fekete-fehérben(ob1), mert eddig nem volt semmilyen órarendem.(elfelejtettem venni :) )

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139476 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Feltételezem a fórumtagok egy része még iskolás(mint ahogy én is) ezért berakom ezeket. Remélem mindenki talál kedvére valót. :wink:

www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/pr...orarend/legolas2.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/pr...orarend/legolas1.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/print/orarend/ob2.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/print/orarend/ob1.jpg

Nagyon jók! Én is próbálkoztam ilyesmivel, csak éppen nem sikerült. Kár, hogy nincs színes nyomtatóm :( , de azért fekete-fehérben is szép lesz. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139454 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Feltételezem a fórumtagok egy része még iskolás(mint ahogy én is) ezért berakom ezeket. Remélem mindenki talál kedvére valót. :wink:

www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/pr...orarend/legolas2.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/pr...orarend/legolas1.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/print/orarend/ob2.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/lotr/print/orarend/ob1.jpg


Koszike, legalabb ennyi ertelme lesz suliba jarni :P :roll: :D :D
Ott is elottunk lesz, hehe

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139430 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139283 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hi!
Hát akkor én is mondom:
Igazábol én előbb láttam a filmet minthogy olvastam volna a könyvet.
A kettő között volt egy év.Az egyetlen szereplő akire még viszonylag tisztán emlékeztem Legolas volt,ezért az én Legolasom nagyon hasonlított a filmbelire...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139237 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Sötét haja, és gyönyörű barna szeme van, amellyel a távolt fürkészi. Az utazások alatt a gondolatai messzire kalandoznak, talán az otthonán gondolkodik. Én némi búskomorságot is éreztem itt-ott. Máshol viszont(Lórien, Fangorn) szinte földöntúli a boldogsága. Magas és szélesvállú, kissé karakteresebb arccal, mint a filmbeli Legolas.

Igen, én ezért mondtam, hogy a Filmben olyan "tündétlen", erre értettem, csak nem tudtam volna ilyen szépen megfogalmazni.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139232 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én Legolast szinte pont olyannak képzeltem el, mint a filmben, kivéve a haját... nem toom miért, de az nekem mindig ezüst színü volt, hehe :)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete - 21 éve 2 hete #139231 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nekem a könyvbe is pont olyan kedvencem volt, mint most a filmben
:D

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139225 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hogy milyennek képzeltem Legolast a könyv alapján? Teljesen másnak. A könyvben sokkal szimpatikusabb volt, már amennyire ez lehetséges. :wink: Sötét haja, és gyönyörű barna szeme van, amellyel a távolt fürkészi. Az utazások alatt a gondolatai messzire kalandoznak, talán az otthonán gondolkodik. Én némi búskomorságot is éreztem itt-ott. Máshol viszont(Lórien, Fangorn) szinte földöntúli a boldogsága. Magas és szélesvállú, kissé karakteresebb arccal, mint a filmbeli Legolas. Én ilyennek képzeltem el.

Holnap után kiselőadásom lesz irodalomból, Parisz életét illetően. Becsszóra totál véletlen, hogy rám, az egyetlen osztályombeli Orlando rajongóra osztotta az irodalomtanár. :lol: Ja, és tudja, hogy csinálják a Tróját. :)

u.i: Kellene Párisz másik neve, ha valaki tudja, megsúgná priviben? Köszi!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139203 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én igazából a Könyvbeli Legolast szeretem, ott ő a kedvenc szereplőm. A Filmbelivel nem vagyok teljesen megelégedve, szerintem nem lett elég "tündés". Kicsit mintha más lenne a személyisége, és a viselkedése is. És szerintem nagyon elrontották az idétlen jeleneteivel (pl. pajzson szörfözés, Móriában meg van egy kis Jet Li-s beütése - szerintem legalábbis).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139199 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh.....Namarie, jó kérdés...
Igazat megvallva nekem nagyon közel volt az olvasás és a film, túl közel, hogy igazán emlékezzek az eredeti Legolasomra. A filmbeli, vagyis Orlando Bloom jó lett Legolasnak, megfelelő volt a szerepre.

Arra emlékszem, hogy a FOTR-nál, (még nem is voltam akkora rajongó) hogy leginkább a hajszíne zavart meg, nálam ugyanis tündék sötét hajjal rendelkjeztek, nem igazán voltak szőkék. S én Legoalst mindig is barna hajjal képzeltem el.
Ez sokszor visszaköszön, amikro most olvasom a könyvet, kicsit olyan mint a sajátom, de nem is teljesen az enyém az a kép, mivel túl frissen láttam a filmet, s az bezavart...

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139170 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Álmodás: még mindig jobb, mint amikor én azzal álmodtam, hogy Legolas tartott egy műtétnél, aholis Elrond műtött, Glorfindel meg aszisztált.

Más: nem tudom, beszéltünk- e már arról hogy mennyire esik egybe az orlando Bloom által megformált Legolas a ti elképzelésettekkel? /Tudom, ehhez hasonló téma más topicban is van, de azért szeretném tudni az itteniek véleményét is, különösen azokét, akik idén regisztráltak/

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139159 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nézegetem a régi képeket... Hát itt meg mi történt a fülével? 8O :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139143 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Ebben a szeptember elsejében csak az a jó, hogy ma éjjel Orlandoval álmodtam. :) Éppen az énekesi pályára készült, de valahogy nagyon hamisan énekelt :lol: Ettől függetlenül olyan áhitattal hallgattam álmomban, hogy visszagondolva csak nevetni tudok rajta. :lol:

:P De jó neked!
Én életemben csak egyszer álmodtam vele, akkor is sírásók voltunk. :? :D

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139120 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ebben a szeptember elsejében csak az a jó, hogy ma éjjel Orlandoval álmodtam. :) Éppen az énekesi pályára készült, de valahogy nagyon hamisan énekelt :lol: Ettől függetlenül olyan áhitattal hallgattam álmomban, hogy visszagondolva csak nevetni tudok rajta. :lol:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139114 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Orlando írta: Az e havi (szeptemberi) IM-ben két oldalas cikk Orlival + egy kis iromány.
Nagyon ahanyos!

Én jó rajongóhoz híven beszereztem, de nem nagyon nyerte el a tetszésemet. :? A kép se nagyon tetszett, meg igazából a cikk se. Olyan mű az egész.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139089 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az e havi (szeptemberi) IM-ben két oldalas cikk Orlival + egy kis iromány.
Nagyon ahanyos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139025 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vajh van még oly halandó eme topikban, aki még nem szerzett autogramot imádott Legsie-jétől? Mert akkor itt az alkalom(gondoltam, erre a helyre illik leginkább, szintén a 9. havi CINEMA-ból)!

Orlando Bloom

c/o ICM
Oxford House
76 Oxford Street
London
W1D 1B3
England

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138986 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
MOST, a pro 7-en, így készült a PotC!
Gyorsan nézni :) , de én veszem videóra is, az első pár perc kivételével...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138912 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A szeptemberi Cinemában van egy elég hosszú cikk a PotC-ról, valamint egy egészoldalas TTT-DVD reklám, Legsie-vel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138889 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
lehet hogy már láttátok, interjú:
www.ugo.com/channels/filmtv/feat ... obloom.asp

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #138867 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas fanoldal:
legolasfans.beautiful-release.org/

Egy cseppet eltérő az arckifejezésük:
legolasfans.beautiful-release.or ... ind/27.jpg
Ez a jelenet a Bővítetten van rajta? Mi történik?
legolasfans.beautiful-release.or ... ind/23.jpg
legolasfans.beautiful-release.or ... ind/26.jpg
www.spaceports.com/~albion/arwen1.jpg
www.spaceports.com/~albion/arwen2.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138796 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, gyerekek, tegnap mentem a tesóimmal a T3-ra, és a bátyám késett, meg kellett várnom, erre mit kések le? Hát persze, hogy a POTC-trailerét, szerencsére megvan itthon már.....
De beértünk, hatalmas Orli, na majdnem sikítottam,.................. mert pont a végére értem be.....

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138777 Írta: Éloryn
Éloryn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie írta:

Thaurwathiwen írta:

Arden Borough írta: Én meg azt mondom nektek hogy egyelőre még ne foglalkozzatok ezzel! várjátok a bővített TTT-t és majd meglátjuk mi lesz a bővített Rotk után! másrészt meg szerintem nem lenne tabutéma ha itt majd utána nem Legolas-ról bewszélnétek hanem csak Orliról! bár lehet hogy a filmes topic meg fog halni de majd kűzdűnk hogy ne legyen ez így!


pontosan!! :)

8én beszélek, aki maga is sokszor elgondolkodik ezen)
néha nemcsak a téma, hanem a társaság is összetartja az embereket ;)
ki tudja hátha megjelenik a ROTK után a az extra-bővített-bővítettje meg ilyenek
s nemcsak a filmből áll a világ szal nyugi, majd lesz vhogy ;)


OFF.
Nade emberek....nehogy már tabutéma legyen Legolas az eredetileg neki szánt topicban!!!! Vic szívbénulást fog kapni, és kiátkoztatunk a fórumról, ha ez így lesz: viccen kívúl: szerintem van még egy csomó téma, amiről lehet beszélni Legolas kapcsán, csak jól kell feltenni a kérdést. Pár nap múlva behozok ide egy vitaindítót, amiről már thaurral is beszéltünk a győri talin. Egyetértek azzal, Legolas kapcsán nem csak a filmet kéne alapul venni, hanem esetleg régi témákat is fel lehetne eleveníteni, mert nem biztos, hogy lerágott csontok...


Ebben egyetértek veled Namarie! És ez a fórum sem fog kihalni a GyU3 után sem hisz még azon is lehet rágodni egy idejig, utána meg még biztos lesz valami ami összefügg a GyU-val vagy szereplőivel. Ha másért nem is akkor azért jövünk vissza hogy pl: Orli legújabb filmjét megvitassuk és közben biztos eszünkbe fog jutni hogy azért ő játszotta ám Legolast is! Szóval fel a fejjel!! :) :wink:

És különben is a tündék nem nyápicok! :)

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy mely a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138735 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta:

Arden Borough írta: Én meg azt mondom nektek hogy egyelőre még ne foglalkozzatok ezzel! várjátok a bővített TTT-t és majd meglátjuk mi lesz a bővített Rotk után! másrészt meg szerintem nem lenne tabutéma ha itt majd utána nem Legolas-ról bewszélnétek hanem csak Orliról! bár lehet hogy a filmes topic meg fog halni de majd kűzdűnk hogy ne legyen ez így!


pontosan!! :)

8én beszélek, aki maga is sokszor elgondolkodik ezen)
néha nemcsak a téma, hanem a társaság is összetartja az embereket ;)
ki tudja hátha megjelenik a ROTK után a az extra-bővített-bővítettje meg ilyenek
s nemcsak a filmből áll a világ szal nyugi, majd lesz vhogy ;)


OFF.
Nade emberek....nehogy már tabutéma legyen Legolas az eredetileg neki szánt topicban!!!! Vic szívbénulást fog kapni, és kiátkoztatunk a fórumról, ha ez így lesz: viccen kívúl: szerintem van még egy csomó téma, amiről lehet beszélni Legolas kapcsán, csak jól kell feltenni a kérdést. Pár nap múlva behozok ide egy vitaindítót, amiről már thaurral is beszéltünk a győri talin. Egyetértek azzal, Legolas kapcsán nem csak a filmet kéne alapul venni, hanem esetleg régi témákat is fel lehetne eleveníteni, mert nem biztos, hogy lerágott csontok...

On:

A TÜNDÉK NEM NYÁPICOK! Ezt az Elveszett mesék-en kívül még jópár helyen, így a Szilmarilokban is leírja Tolkien mester. Gondoljatok csak Feanorra vagy Galadrielre! Vagy azokra a tündékre, akik átkeltek a Helcaraxon. Meg azért jópár csatát megvívtak, amik necska fizikailag, hanem szellemileg és lelkileg is eléggé igénybe vehették őket.
Az megint más kérdés, hogy hogy jelenítik meg őket képileg, akár filmen, akár másutt. Szvsz azért Orlando Bloomról nem az süt le, hogy az első szél elfújná...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138652 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tolkien az Elveszett Mesékben Legolasról írta: Magas volt ő, mint egy fiatal fa, rettenetesen erős, képes volt pillanatok alatt kihúzni egy roppant harci íjat, lelőni vele egy nazgúlt, benne élt a tünde testek irtózatos vitalitása, oly kemény volt s ellenálló, annyira nem sérülékeny, hogy könnyű lábbeliben járhatott sziklák élein vagy havon, a Társaságnak legfáradhatatlanabb tagja volt ő.

Szóval ki a nyápic? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.677 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére