Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 11 hónapja #142685 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A beszélgetősbe már egyszer beraktam de ide is berakom:

disney.go.com/disneypictures/pir ... /main.html

Karib Tenger Kalózai honlap..... :D Dögös a p*si

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142669 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezesetben én is megveszem!!! :D :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142660 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: POTC poszter a bravoba jóóó nagy

Rohanok az első boltba, és most az egyszer megveszem azt az újságot! (Melyik kép? Be tudja valaki linkelni?)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142573 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: POTC poszter a bravoba jóóó nagy


Sztem nagyon yó a poszter!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142552 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
POTC poszter a bravoba jóóó nagy

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142551 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

csillaglany írta: Eldafinde, érik a folytatás??? :cooljump:



Érik is, meg rohad is.

Elakadtam, de szakdolgozat-írás közben hátha eszembe jut valami...
(pl.: "Volt egyszer egy földbevájt lyuk... ")

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142546 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:34avov67]Mindig van alakítanivaló...[/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142538 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát persze, hogy figyeltem.... :twisted:
Villant abban minden, ami csak kellett... :itscool:
(pl. amikor a kormányzó közli, hogy adja át elismerését a kard készítőjének)
Egyébként én annyira nem akadtam fenn ezen a kovács dolgon. Egy szép szálkás izomzat :wink: is bőven elegendő ehhez a mesterséghez, nem kell izomagyúnak lenni...
Eldafinde, érik a folytatás??? :cooljump:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142522 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyébként, amikor Elizabeth kacsóját kötözi, akkor a félhomályban a szemét figyeltétek? Hülye kérdés, tudom, de ha figyeltétek, akkor ott volt "valami", amit megcsillantott!!!! (Na, nem úgy, mint az a cuki kis kalóz villát a szemében... :D )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142521 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!!!

Eszméletlenül jól szórakoztam a filmen!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szombathelyen csak feliratosan adták, még a Plaza-ban is!

Tiltakozom, bíró úr!!!
Egy kalandfilmben, ami csak szórakoztatás céljából készül, nemigen van "alakítanivaló", hogy védjem a "vádlottat. :D

(Igaz, Johnny félelmetesen jó volt)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142466 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, végre én is megnéztem!!!
Könnyed, olykor már önparódiába hajló, alapvetően humoros filmet sikerült összehozniuk. Nagyon tetszett.
Ahogy Namarie is mondta, Orli eljátszotta, amit a szerep megkívánt. Az arcjátéka pedig kifejezetten tetszett, hogy a vívótudásáról ne is beszéljek... Miatta még a történet egy-két hibáját is hajlandó vagyok elnézni.
Persze, lehet, hogy elfogult vagyok. :lol:

(off: Johnny Depp és Geoffry Rush pedig hozták a formájukat, amit el is vártam. :twisted: )

Szóval, aki még nem látta, ne habozzon!
Üdv!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142328 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnéztem a filmet, és nagyon tetszett. (Pont most pont egy ilyen kis könnyű kalndfilmre, mesére volt szükségem) Abban egyetértek, hogy színészi alakítás terén Johnny Depp viszi el a pálmát, de szerintem Orlando sem volt rossz. Morgananak igaza van, hogy eleve a karakter nem volt valami fantáziadús, de attól függetlenül nem alakítja rosszul, amit ki lehet hozni belőle, nagyjából, noha nem teljesen, de kihozza. (A drámaibb pontok a nagy rohanásban elmismásolódtak, gondolok itt arra pl, amikor megtudja, kinek a gyermeke - ekkor azért vártam némi magábaesést)Őszintén remélem nem skatulyázzák be ebbe a naiv hősszerelmes szerepbe.

A Cinemában olvastam, hogy a csuklójára tetováltatott tünde kilences miatt végig takarni kellett a csuklóját.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142293 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Nimrodel: Hát, ha van a Troy-ban hősszerelmes szerep, akkor bizony az Párisz lesz... Hiszen ő az, aki elrabolja Szép Helénát... :wink:

:cry: :crying: :bawling: :bawling: :bawling: :shake: :bawling: Hát, mit ne mondjak, ettől nem vagyok túlzottan elragadtatva.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142292 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én szombaton nézem csak meg a POTC-t (gondolom már ki vagyok utálva a topicből :twisted: ), de már nagyon várom :wink:
Orlit csak a GYU-ban láttam, de ott semmi kivetnivalót nem találtam az alakításában, bár nem ő volt a legjobb.
Johnnyról pedig vagy jót vagy semmit, egyik kedvenc színészem :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142290 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nimrodel: Hát, ha van a Troy-ban hősszerelmes szerep, akkor bizony az Párisz lesz... Hiszen ő az, aki elrabolja Szép Helénát... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142288 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: És íme, Orli a Troy-ban :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/view/8665

Ebben a filmben nagyon hősszerelmes szerepe lesz? Ugye nem!
(Egyébként ezen a képen is nagyon jól néz ki. :D )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142133 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, szerintem a Trójában lesz elég ordítozás... akkor hallhatjátok.
Egyébként még nem láttam a PotC-ot, de talán holnap... utána majd véleményezek.

Gyökér magyar hangja van???
Na neee!
Szerintem Rékasi hangja illett hozzá... ezek szerint a filmben más a szinkronja? Ha igen, inkább feliratosan nézem meg. :evil:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142127 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica: koszii, mar irom is ;)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142059 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És íme, Orli a Troy-ban :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/view/8665

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141994 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez egy kicsit off lesz,de nagyon egyetértek veletek Johnny Deppet illetően!Nagyon-nagyon jól játszott! :D :D :D [size=9:if75rfaq](a film óta imádom Johnny Deppet,persze láttam már más filmben is...)[/size]
Egyébként én is szívesen hallanám Orlandot üvölteni,nem tudom szinkronizálva láttátok-e vagy nem?Én feliratosan,és a TV-ben láttam az előzetest,borzalmasan gyökér magyarhangot választottak Orlandonak... :evil:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141970 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A filmről egyetértek Morganaval. Orlando alakítása tényleg hagy némi(?) kívánnivalót maga után. Ezzel szemben szerintem Jonny magasan a legjobb alakítást hozta a filmben, Geoffry Rush-sal együtt. Ettől függetlenül aranyos film volt.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141967 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, nagyon jó kis kalandfilm. Bárcsak több lenne!

Viszont sajna nem vagyok elájulva Orlando alakításától. Bár a szerep is, amit neki írtak, egészen egyszerűen: üres. Szeretném már végre komoly, drámai szerepben látni, ahol végre megcsillogtathatja színészi képességeit.
És nagyon szeretném egyszer a srácot ordítani hallani... (Néha kicsit furán jött ki a suttogó(kevés) hangja.)
És gyönyörű teste van, de hogy kovács?!... Alapból vállasabbnak, robosztusabbnak kellene lennie, hiszen fel sem tudja emelni a kalapácsot, nemhogy naphosszat ütni vele... Helyenként nagyon következetlen volt a forgatőkönyvíró - azt hiszem, ez az egyetlen komoly hibája a filmnek.

De Johnny Depp! Nem vagyok a rajongója - de hihetetlen, milyen színész!
Baromi jól kihasználta a szerepe adta lehetőségeket (bár a pletykák szerint meg is gyűlt a baja emiatt a rendezővel). Messze ő viszi a hátán a filmet. Ami nem baj!

Aki esetleg még nem látta volna (van itt ilyen? :twisted: ), futás a legközelebbi moziba!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141933 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnéztem én is a Karib Tenger Kalózait,és nagyon helyes és tehetséges volt benne,de amint azt már irta vki,néha tényleg Legolasra hasonlított....néha ahogy beszélt,azzal az átéléssel... :)
de azért Jonny Deep sem volt rossz,tetszett a lazasága....de mivel ez Legolas topic így inkább róla irok.Én csak mindenkinek ajánlani tudom a filmet........ :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141829 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: Valamelyikotok irt-e mar Orlinak az egyik autogramm cimere?
mert en igen, de nem vagyok biztos benne, hogy jol irtam meg a levelet, ugyanis hallottam egy olyant, hogy kell ragasztani a boritekra ket belyeghez hasonlito valamit, ami azert van, hogy vissza lehessen kuldeni... :? tudtok errol valamit?
Es azt is olvastam, hogyha ezeket nem ragasszuk ra, akkor ne is varjuk, hogy visszair


A hír igaz... csak nem Moszkvában... hanem Leningrádban :lol:

Szóval: a nagy postákon lehet vásárolni nemzetközileg érvényes kuponokat (egy kupon ára asszem valami 3-400 Ft), amellyel gyakorlatilag a saját postaköltségedet váltod meg, hiszen ne is várja el senki egy sztártól, hogy a részére érkező napi x ezer autogrammkérésre a választ a saját költségére fogja vállalni. Lehet ilyen is, mondjuk, de ezt ne egy frissen felkapott sztártól várd.

Amúgy illik az autogrammkérő levélbe egy borítékot a saját címedre címezve is mellékelni... (és a kuponokat, nem ráragasztani a borítékra, hiszen akkor azt nem tudják beváltani...)

Mi speciel az új-zélandi kéréshez asszem 6 ilyen kupont mellékeltünk (biztos, ami biztos), és meg is jött a várt csomag...

Éowynke, írd a következő levelet ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141809 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valamelyikotok irt-e mar Orlinak az egyik autogramm cimere?
mert en igen, de nem vagyok biztos benne, hogy jol irtam meg a levelet, ugyanis hallottam egy olyant, hogy kell ragasztani a boritekra ket belyeghez hasonlito valamit, ami azert van, hogy vissza lehessen kuldeni... :? tudtok errol valamit?
Es azt is olvastam, hogyha ezeket nem ragasszuk ra, akkor ne is varjuk, hogy visszair

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141708 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meg lehet nézni (vagy esetleg le lehet tölteni) valahol azt az interjút, amiből ezek a képek vannak: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ates2.html ? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141692 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Örülök,hogy egyre több ember megnézi is tetszik is neki a film! :D

Böszi írta: Mi történik, ha azt mondom, hogy engem időnként emlékeztetett Legolasra (vagy csak önmagára amit a LoTR-ban láttam először Legolasként)?

Semmi... :D Mindenesetre engem nem emlékeztetett Legolasra..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141672 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nálunk 26-án lesz a premier...
Jó tudni :lol: :lol: De a mi kis városunkba csak jövôre ér el, gondolom... :roll:
Most, hogy mondjátok, hogy ennyire jó film, még jobban várom!

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141671 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
HOLNAP MEGNÉZEM A POTC-OT!!!!!!!!!!JUPPPI!!!!! :bounce: :bounce:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141656 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap láttam a PoTC-t! 8O
Orlando egy isten volt benne! (Nálam Orli vitte a pálmát, de maga a film is nagyon jó volt.) Majdnem ott haltam meg a moziban...
Mi történik, ha azt mondom, hogy engem időnként emlékeztetett Legolasra (vagy csak önmagára amit a LoTR-ban láttam először Legolasként)?

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.588 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére