Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 11 hónapja #143941 Írta: tomlaca
tomlaca válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok ide csak lányok írnak és nme tudom hogy miért? Én fiu vagyok (legalábbis remélem) :wink: És szeretem Legolast Persze ez csak rajongás de akkor is . Na akkor ezt elmontam sziasztok. :clown:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143917 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem semmi. A végén még maga fogja kovácsolni a kardjait a filmjeihez...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143915 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eldafinde: Bizony, hogy lemaradtál. :wink: Olvasgass egy kicsit bele a Haldír topicba.

Diamond írta: www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=10571
Keresztes háborús filmben Orlando...


És már megint egy fiatal kovács szerepe... :wink: :

theonering.net írta: From ananova.com: Orlando Bloom is in talks to take the lead role in Ridley Scott's new epic Kingdom of Heaven. The drama, written by William Monahan, will begin shooting in Morocco in January. Set in the 12th century, it focuses on a young blacksmith who becomes a knight and helps defend Jerusalem against the Crusaders. The film will carry a budget of more than


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143914 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: ugyanúgy, ahogy mi találkoztunk Craig Parkerrel


Lemaradtam volna az évszázad egyik nagy eseményéről??????? 8O :oops: :oops: :oops:

Egyébként egyetértek vele: ez a rajongás.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143913 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin/Telperien írta: Eldafinde: nekem ez eszembe sem jutott, hogy kőze lenne


Én nem is arra céloztam, hogy neked jutott eszedbe, hanem a média legyen már tisztában azzal, hogy miket írogat. Valahol meg lehet érteni, hiszen nekem is többször meg kellett néznem, ahol először olvastam a nevet, hogy most akkor hogyan is van? (Húú, ez most egy igazi parasztbarokk körmondat volt... :D ) Elvégre a média feladata az, hogy tájékoztassa a jónépet...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143878 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nory írta: Hali!
Most egy picit off leszek, előre is bocsi!
Nem tudom, tudtok-e róla, hogy lesz a POTC-nak második része :oops: , mert én épp most olvastam a neten, és nagyon-nagyon megörültem neki,(már ha igaz a hír, de több helyen is olvastam, szóval szerinntem igaz).
Aki tud, nézzen utána!

Mintha én is olvastam volna valahol... de emlékeim szerin nem volt túl megbízható forrás, ennek ellenére nem tartom kizártnak. De az ilyen második részekről megvan a véleményem... :? (Persze kivéve a Gyűrűk Urát, mert az tulajdonképpen egy nagy film!)
Ma megvettem az IM-et. Na, ez is megvan, zsebpénzem elköltve, poszter a falon, öröm a pici szívemben. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143766 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!
Most egy picit off leszek, előre is bocsi!
Nem tudom, tudtok-e róla, hogy lesz a POTC-nak második része :oops: , mert én épp most olvastam a neten, és nagyon-nagyon megörültem neki,(már ha igaz a hír, de több helyen is olvastam, szóval szerinntem igaz).
Aki tud, nézzen utána!

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143732 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Roheryn: ezt hívják úgy, hogy rajongás 8)

Nincs ezzel semmi gond 8)!
Amit tanácsolni tudok Neked, hogy nézd, merre jár a világban, ugyanúgy, ahogy mi találkoztunk Craig Parkerrel, találkozhatsz Te is Orlandóval...

Bár, ez nem lesz olcsó mulatság, mert utazgatni arra, amerre ő jár... meg áttörni a testőrök falán... nehéz... de saját tapasztalatból mondom, hogy nem lehetetlen :) Csak magadat kell adni ;)

Aztán majd találsz biztos egy srácot, aki messze nem fog hasonlítani Orlandóra (hiszen mi jogon beszélünk arról, hogy tudjuk, hogy ő kedves, vagy arrogáns, vagy vidám vagy depressziós típus, hiszen nem velünk kedves, vagy arrogáns, maximum a pletykalapokból értesülhetünk életének mozzanatairól, vagy egy-egy tinimagazinban találhatunk másnak adott interjúkból összeollózott, friss újdonságot nem nagyon tartalmazó cikket..., amit biztosan tudhatunk, hogy milyen filmet forgat...)

Orlandot annyira nem sajnálom a magánélete miatt, ő sztár akart lenni, és sajnos, a sztársággal ez jár. Csak nekünk, földi halandóknak nehéz bejutnunk azokba a körökbe, amikbe ők forognak... nekünk ez tök csilivilinek tűnik, holott, lehet, hogy nekik ez fel sem tűnik...
Amúgy, ha Orlando nem lett volna sztár, nem róla diskurálnánk ebben a topicban ;) , nem is tudnánk, hogy él ilyen nevű fickó ezen a földgolyón...

Na, szólottam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143731 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Roheryn: gyönyör

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143730 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, Roheryn, megértelek. Én nem érzek így (elég, ha te), de megértelek!
Mikor megnéztem a Kalózokat, elszomorodtam.
Itt egy szerény, komoly, okos, tök normális srác, aki még ráadásul jó fej is (külsőről végképp nem beszélek), és most, hogy híres lett, végképp semmi esélye sincs arra,hogy találjon egy normális csajszit. Mostantól életének minden perce a nyilvánosság előtt fog zajlani. És Orli sztem nem az a fajta, aki ezt elviseli, inkább teljesen begubózik. Valahogy úgy, mint Noah Wylie; tudjátok, Carter doki a Vészhelyzetből. Ő is ilyen típusú srác. Neki mondjuk mákja volt, megtalálta az élete párját, de ha Orli nem lesz ilyen szerencsés? És közben a világ számos szögletében ülnek aranyos, jószívű, komoly, ragaszkodó, helyes lányok, akik boldogan áldoznák neki az életüket! Ez olyan rettenetesen fonák dolog!!!! :cry: :cry: Hát nem?
Együttérzek veled!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143726 Írta: Roheryn
Roheryn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Amit írok mindenkinek szól...
Orlandot már a Gyűrűk Ura óta szívvel-lélekkel szeretem, ami egyre csak fokozódik. :oops:
Nem tudom, hogy éreztetek-e már olyat, hogy meghalnátok érte?Én pont így érezek.Ha valaha az életben lenne rá lehetőség és megkaphatnám ŐT, biztos vagyok benne, hogy nem lehetne teljesebb az életem...Mikor ilyeneken gondolkodom, eszembe jutnak olyan dolgok, ha a szerelemem lenne és történne vele valami, mondjuk meghalna, én utána tudnék halni..
Tudnotok kell, hogy nagyon félek a haláltól, de érte megtenném, hogy végzek magammal... :roll:
Gyerekeket is nagyon szeretnék majd, ám ha kiejtené a száján, hogy nem akar gyereket, akkor nem szülnék..
Talán furán hangzik, hogy ilyeneket írok, de ha az enyém lehetne, és elveszne AZ ÉLETEM ÉRTELME nem lenne tovább miért élni... :oops:
Biztos van még egy-két ember aki így gondolkodik, de egyre kétsébeesettebb vagyok.Nagyon imádom, és nem élhetem le úgy az életem, hogy nem találkoztam vele személyesen. Ez nem történhet meg.Mélyen tisztelem őt és kívánom, hogy boldog legyen és találja meg az IGAZ szerelmet, amire úgy vágyik...

Gondoltam megosztom veletek az érzéseimet és reménytelenül, örökkön keresem azt a férfit, fiút aki egy cseppet is hasonlít Orlandora(most nem feltétlenül a külsőre értem...).

Mae govannen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143722 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: [size=9:f5unuxx7]ui.: éjlenek a fekete szemű fiúk!... :twisted: [/size]

Oké, csak egyet mutass!!! :evil3: :tongue:
Orlié pl. csokibarna!! Még Banderasnak sincs fekete szeme!!!

Nekem amúgy pl. az tetszett a Kalózokban, hogy nem látszott a smink a színészeken! A TTT-ben a legsúlyosabb bakinak azt tartom, hogy Aragorn szája rózsaszín!!! Nem tudom, nektek föltűnt-e. Amúgy Legsie-é meg Arwené is, de szvsz Gornihoz illik ez legkevésbé... :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143721 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=10571
Keresztes háborús filmben Orlando...

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143666 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És még valami:

Nekem épp így tetszik nagyon, hogy ki van húzva a szemhéja.
Kiemeli a szemét, a tekintetét...
Huh...


[size=9:23gvufvb]ui.: éjlenek a fekete szemű fiúk!... :twisted: [/size]

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143664 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Utánanéztem USA siteon - bizony Barbossa...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143647 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

(Ha néhol hülyén írok, az azért van, mert rossz a klavim kicsit... :roll: )
Eldafinde: nekem ez eszembe sem jutott, hogy kőze lenne, hanem tisztán hallatszik, hogy Orli Barbarossát mond, mikor azzal a pacákkal beszél arrol, hogy Jonny Depp hogyan szőkőtt meg arrol a szigetről...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143634 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Hát, azért az a szemkihúzás elég durva, szvsz kissé túlzás volt... :roll:

Lehet, de nekem akkor is nagyon tetszik. Talán pont azért, mert nem megszokott, olyan természetellenes, nagyon feltűnő. Persze ez csak egy ilyen esemény alkalmával "megengedhető".

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143632 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Morgana írta: Sztem Orlando nagyon jól nézett ki azon a partyn...

Szerintem is! De tulajdonképpen milyen party volt?

Hát, azért az a szemkihúzás elég durva, szvsz kissé túlzás volt... :roll:

A Cirque du Soleil a világon a leghíresebb cirkusz, ha láttátok tavaly az Oscar gálát, ott is felléptek. Az új műsoruknak (Zumanity) volt a premierje nemrég, és az előadás után volt ez a parti.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143629 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Sztem Orlando nagyon jól nézett ki azon a partyn...

Szerintem is! De tulajdonképpen milyen party volt?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143598 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem Orlando nagyon jól nézett ki azon a partyn...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143591 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Naaa, mi van, nem is irigykedtek az álmomra? "

Dehogynem... csak csendben. :lol:


(off: Sil, mit szóltál az utolsó Elrondos képhez...? :twisted: )

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143587 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát nem semmi figurák voltak ott a Cirque du Soleil afterpartyján nemrég... (Orlit is beleértve :lol: ):
orlandobloom.haveabanana.net/orlando1840.jpg

Ja, erről az oldalról lehet ám csemegézgetni, van pár ezer kép...
orlandobloom.haveabanana.net

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143582 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csak Orli van rajta :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143578 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Naaa, mi van, nem is irigykedtek az álmomra? :roll: :twisted: :lol:

Nem jön be a képecske!!!! :cry: Mi van az IM-ben? Csak Orli, vagy mindenki, vagy 1szerűen a moziplakát?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143566 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megvettem, isteni a poszter, ki is rakom a POTC-óriásposzter mellé :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143565 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FUTÁS MEGVENNI AZ IM-ET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a kép van benne A/3 poszterként:(asszem)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/ma...oot/photoshoot29.jpg

:hello:
Rohanok! Ma sikerült szert tennem a Bravóra (poszter már kinn a falamon), holnap ez jön!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143563 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FUTÁS MEGVENNI AZ IM-ET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez a kép van benne A/3 poszterként:(asszem)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/ma...oot/photoshoot29.jpg

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143518 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Ilyen méretű produkcióknál óhatatlanul is előfordulnak hibák. Ez van. Nem lehet mindenre figyelni.

Attól még a filmek jók, feltéve, ha tényleg nem valami szarvas hiba fordul elő. 8)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143510 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv! :)

Engem az ilyesmik, mint ólomtalpú csizma, stb. nem nagyon zaklatnak fel, amiken nagyon fel tudom húzni magam, az pl. az volt, mikor a csajszi két napos kalózhajó-rabság után ismét tökéletes sminkkel és piros rúzzsal jelent meg hogy feláldozzák...
No meg a LotR filmekben... Az tényleg vicces volt... Viggo egyik jelenetében van egy sebhely a szája fölött, ahol nem nő a bajsza. Következő snittben már a másik oldalon van a sebhely, és a harmadik snittben eltűnik.. Azért ez már tényleg érdekes megoldás... ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143488 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

csillaglany írta: Ólomtalpú csizmában?


Pl.

Ez azért mégsem a Holt-tenger, meg nem is olyan mély részen mentek. Vagy rosszul emlékszem?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.524 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére