Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #147070 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudtok nekem mondani egy címet POTC-s képekkel (jó sok legyen)? Sajna nincs időm visszaolvasni ezt a rengeteg oldalt... :shake:

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147055 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: egy kis video:
www.ctv.ca/servlet/HTMLTemplate/ ... ws///AM/.. .

Miről beszélnek benne? (Megnéztem, tök jó!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #147036 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem tudom hogy kell atszerkeszteni... :?:

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147033 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Klaus Badelt komponalta a zenejet (o irta az idogepet is egyebkent), kaazarol konnyen le lehet tolteni.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147010 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv! :hello:

Orlival álmodtam.... nagyon rossz volt :shake: :( , mert háború volt és egymás ellen voltunk és közel harcba kerültünk. Rajta egy fekete sapka volt és így csak az arcát ismertem fel és éppen beakartam húzni neki egyet :shake: :( , de visszafogtam magamat és azt mondtam:
-Nem akarom betörni azt a szép orrocskádat!- Vagy valami ilyesmit mondtam, de tuti, hogy az orrával kapcsolatban arra emlékszem!! :(
Folytatása is van az álmomnak, de abban már nincs benne, mert hirtelen eltünik.... :(

És kihagytam, hogy egy nagy házban voltunk, aminek nem volt fala és annak az egyik pici szobácskájában, feküdtünk a padlón. hátérben pedig egy nő ült és figyelt benünket... :? :(
Így utólag elég viccesnek tünik, de nagyon rossz volt.... :(


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147003 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom ki komponálta a zenét,de nagyon jó(bár néhol vhonnan ismerős motívumok vannak benne).Én is a filmre koncentráltam meg a feliratra(ezért szeretem inkább a szinkronizáltakat),de azért a zene is megmaradt bennem. :wink:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146990 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az nem kifejezés...Ritka jó filmzenéje van!!! :D :D
ha nem figyelsz is észreveszed. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146986 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

loni írta: Lehet hogy már vki kérdezte(nincs kedvem sokat visszaolvasni :lol: ):a POTC zenéjét meg lehet-é kapni CD-n. :?:

Ennyire jó a zenéje? 8O Akkor majd nagyon figyelek! :D (Már csak 19 óra és 12 perc!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146963 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gondolom...Ha interneten meg lehet rendelni,szerintem boltban is lehet kapni.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146955 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet hogy már vki kérdezte(nincs kedvem sokat visszaolvasni :lol: ):a POTC zenéjét meg lehet-é kapni CD-n. :?:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146903 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"A little snippet from the BBC, italics mine for emphasis:
++++++++++++++++++++++++++++++
Gore Returns To Caribbean
Fresh from the success of Pirates Of The Caribbean: The Curse Of The Black Pearl, director Gore Verbinski has signed up for the sequel. He'll be reunited with Johnny Depp, Orlando Bloom, and Keira Knightley, all of whom are set to reap the benefits of the first movie's treasures ($300 million in the US, Ł26 million here). Scribes Terry Rossio and Ted Elliott are currently working on the script, which Depp will then ignore and instead do his own sweet thing."

szoval tuti lesz:)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146902 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hallottátok már, hogy lesz Karib-teneger kalózai II?! Depp már igent mondott!!!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146893 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Szerintem Orlinak jobb ízlése van, minthogy ezzel a nővel...

OFF lesz, mert az Arwenes topicba tartozna, de most ezt beírom:
Lalaith Scarlet: Keira Knightley (bocs, ha rosszul írom... :roll: ) tényleg jó lett volna a szerepre. De kérdezhetek valamit: KI SZÉP, HA LIV NEM?!?
(Ez csak egyéni vélemény, és nem konkrétan rád értem, csak úgy általában: szerintem azért szidják egyes lányok Livet, mert irigykednek rá... :roll: )
Silme: én is kiegyeznék vele, bár, ha én lennék Keira, vagy Kate helyében, akkor még boldogabban kiegyeznék a helyzettel... :P


Akkor írok valami ronda dolgot: szerintem egy dolog, hogy Liv szép, és szépet alakít Arwenként, de ráadásul még azt is gondolom, hogy HC egy nagyon karakteres, érdekes arcú nő, az meg, hogy csinos, evidens - modell. De - mint tudjuk - ízlések és pofonok... :wink:

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146892 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli egy Teen Read Week nevű akció poszterén:
katt ide
(Sajna a nagy kép vízjeles.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146852 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Szerintem Orlinak jobb ízlése van, minthogy ezzel a nővel...

OFF lesz, mert az Arwenes topicba tartozna, de most ezt beírom:
Lalaith Scarlet: Keira Knightley (bocs, ha rosszul írom... :roll: ) tényleg jó lett volna a szerepre. De kérdezhetek valamit: KI SZÉP, HA LIV NEM?!?
(Ez csak egyéni vélemény, és nem konkrétan rád értem, csak úgy általában: szerintem azért szidják egyes lányok Livet, mert irigykednek rá... :roll: )
Silme: én is kiegyeznék vele, bár, ha én lennék Keira, vagy Kate helyében, akkor még boldogabban kiegyeznék a helyzettel... :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146849 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végre itt a szünet! És hétfőn végre lesz időm megnézni a PotC-t! :hello: :P :hello: :P :hello: :P :hello:
Már azt hittem, ez soha sem következhet be.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146832 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Ned Kelly osztrák premierje nov. 14-én lesz, a cseh dec. 4-én. A magyart nem tudom.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146831 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Öhm villámkérdés:

NEM MOST STARTOL(T) A NED KELLY????????????

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146783 Írta: Silme Uralta
Silme Uralta válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÁÁÁÁ! Komolyan mondjátok, hogy legkedvencebb GYU szinészem ABBA a nőbe kavarodott bele??? Jaj...szerintem azon a partin túl sokat ihatott, és talán szebbnek látta H-t, mint amilyen. Na de ennyivel?...Mindegy, ő tudja (vagy nem). Én a happy endet kedvelő lelkemmel összeboronálnám Keira Knightley-val...Vagy maradjon csak Kate-tel, és legyenek boldogok, legyen sok kis Legolas, kutya, macska, és még jó sok film Orlandóval. Én ezzel tök jól kiegyeznék.

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146617 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj, ugye megengedtek nekem 1 kis dicsekvést?!
Nekem mindegy, mikor jelenik meg az a 2 Bravo, amelyikben cikk van és amelyikben poszter, mert én akár jövő tavasszal is hozzájuthatok ezekhez a számokhoz: azokat az újságokat, amelyikeket ugyanaz a cég adja ki, mint azt, amelyikbe anyukám ír, én ingyen, és sokkal a kiadása után megkaphatom!És a Best- et is ugyanaz a cég adja ki, meg a bravot is, meg anya újságát is!!! :D
Úgyhogy nem is baj, h. bécsben lakom, ha anya hazamegy, ráuszítom arra a két Bravo számra! :D Yess, yess, YESS! :lol:
Bocs. hogy jóvátegyem:
www.bravo.hu/

Ui.: Tudom, kicsit nagyon zavaros lett a dolog... :roll: :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146566 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie írta: Off: viszont lehet, hogy kedves, okos és nagyon szereti Orlandot. Ha boldogok együtt, akkor miért baj az, hogy idősebb és nem túl szép? Vagy nem ő a barátnője? (Össze vagyok kavarodva)

EMBEREK: EZ CSAK PLETYKA!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem igaz semmi belőle! Lehet, hogy álmosak vagytok ?! Olvassátok el lejjebb a véleményemet is a dologról!

(Az egyetlen, és igazi barátnő: Kate Bosworth, és már ő is volt lejjebb.
Házi feladat utánanézni! Hihi.. :o :wink: )

Ez egy sz*r pletykalap annál is sz*rabb cikke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146563 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off: viszont lehet, hogy kedves, okos és nagyon szereti Orlandot. Ha boldogok együtt, akkor miért baj az, hogy idősebb és nem túl szép? Vagy nem ő a barátnője? (Össze vagyok kavarodva)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146557 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Öööö... Most bizti hülyének néztek, de ÉN MÉG NEM LÁTTAM A BARÁTNŐJÉT! 8O :oops: Ha betennétek 1 képet róla... :lol:
Az a cikk naggyoon nem tecc. :? :?: Abból 1 naggyon nem szimpi Orli tűnik elő. :down:

Ui.: A csaj télleg bűnronda! :shake:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146476 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: Hat eleg siralmas, az amit olvastam :cry: :cry:
de en sem szeretnem elhinni, ugyhogy no comment!!!!!!!!!
mondjuk valo igaz, Orlanoert bolondulnak a csajok...

Azt en is szeretnem tudni, hogy a Trojat hol lehet megkapni.

Legolas -nap? hallottam rola, de nem tudom hogy mikor van!
megmondana valaki? elore is koszi!!


De épp amiért Orlandóért annyi hölgy bolondul, mért pont ezt az időset választotta, amikor akadna szebb is bőven... (beleértve a barátnőjét is)

Szvsz a Trója, hacsak nem csúsztatják nagyon (melyik filmstúdió csinálja? nem mindegy...) akkor egy hónappal az amerikai bemutató után lesz itthon... (vagy többel...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146459 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hat eleg siralmas, az amit olvastam :cry: :cry:
de en sem szeretnem elhinni, ugyhogy no comment!!!!!!!!!
mondjuk valo igaz, Orlanoert bolondulnak a csajok...

Azt en is szeretnem tudni, hogy a Trojat hol lehet megkapni.

Legolas -nap? hallottam rola, de nem tudom hogy mikor van!
megmondana valaki? elore is koszi!!

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146456 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz írta: Na, jó, vissza Orlira: mikor is mutatják be a Tróját?


A békazabáló franciáknál, és Belgiumban: 2004. máj. 19.
Németország, Hollandia: máj. 20.
USA, UK, Brazília: máj. 21.
Új-Zéland: máj. 27.
Argentína: jún. 3.

Nálunk meg majd holnapután kiskedden... :(

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146439 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt azért elmegy... de csöppet sem szép. Semmi rendkívüli nincs benne! Se lélek, se ész, se kisugárzás!
[size=9:ktmne9ko]Engem elsőre leginkább Háfra Marira emlékeztetett [/size]:quasi:

Na, jó, vissza Orlira: mikor is mutatják be a Tróját?
És az a másik filmecskéje, a Calcium Kid vajon nem hozzáférhető valahonnét? Ott is szívesen megnézném!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146436 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146434 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Mi ez a sz*r??????

AZ!!! :D :D

Tudjátok, ez nem fért soha a fejembe,
1: Ki hisz ezeknek még mindig?
2: Miért tekintik egyesek "pótcsaládnak" a sztárok világát? [size=9:1heo07fw]/Viggo M. meghatározása, szvsz roppant helytálló/[/size] Ezzel csak magukat csapják be, mégpedig nagyon.
Méghogy gyémánt karkötő! :roll: Nevetséges!!! Hogy honnan szedik...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146433 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz írta:

Alyr Arkhon írta: Szvsz váltottak 3 szót, meg az is lehet hogy egy irányba távoztak a partiról. Ez bőven elég egy újságírónak hogy összehozza őket...

ERRŐL VAN SZÓ!!!!

De a nő akkor is csúnya! :evil: Lehet persze ez egy előnytelen kép is, de ráadásul tiszta qrvás kinézetű; és főleg ÖREG... legalábbis Orlihoz.


Hát, már kiöregedett a modellszakmából, de nem csúnya, a kép előnytelen!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére