Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #147703 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Visszaolvastam szeptember 18-ig (A Karib-tenger kalózai bemutatójáig) a topicot.
Artemisz!
Annyira tetszett az a hosszú hozzászólásod a filmről!!! Kb, 2 órája néztem meg harmadszor a filmet, és úgy átérzem a véleményed! Nagyon kifejező volt! Orlando drága pont olyan, ahogy te lefestetted. Még a hátamon is szaladgált a hideg, annyira pontos volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147698 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem emlékeztek ki volt a magyar hangja Legolasként? Én abszolút nem emlékszem. Valaki azt mondta, hogy eléggé hozzá nem illő hang. Tényleg nem jó? Ki lenne neki a legjobb szinkronhang?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147697 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Szép Gilraen írta:

Vilya írta: Köszönöm szépen Szép Gilraen!! :wink: A kép tényleg szép!

Szép Gilraen írta: Én szinkronnal láttam a filmet... :wink:


Hűűű!! :embarassed: :o h: Nem emlékszel véletlenül, hogy ki volt a magyar hangja? [size=9:1xtsuj68]//Johnny Deppnek is?//[/size] Eddig csak felíratozva láttuk.
[size=9:1xtsuj68]//Holnap ismét megnézzük Lyanával!!!//[/size] :wink:


NÉMETÜL SZINKRONIZÁLVA.


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Bocsánat... gondolhattam volna, hisz töbször is írtad, hogy kint élsz.... még egyszer bocs!!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147690 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vilya írta: Köszönöm szépen Szép Gilraen!! :wink: A kép tényleg szép!

Szép Gilraen írta: Én szinkronnal láttam a filmet... :wink:


Hűűű!! :embarassed: :o h: Nem emlékszel véletlenül, hogy ki volt a magyar hangja? [size=9:e7c9qhyk]//Johnny Deppnek is?//[/size] Eddig csak felíratozva láttuk.
[size=9:e7c9qhyk]//Holnap ismét megnézzük Lyanával!!!//[/size] :wink:


NÉMETÜL SZINKRONIZÁLVA.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147686 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszönöm szépen Szép Gilraen!! :wink: A kép tényleg szép!

Szép Gilraen írta: Én szinkronnal láttam a filmet... :wink:


Hűűű!! :embarassed: :o h: Nem emlékszel véletlenül, hogy ki volt a magyar hangja? [size=9:dpye0uu0]//Johnny Deppnek is?//[/size] Eddig csak felíratozva láttuk.
[size=9:dpye0uu0]//Holnap ismét megnézzük Lyanával!!!//[/size] :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147683 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Tök új vagyok. Tegnap csak kínlódva sikerült olvasnom mert picit túl lett méretezve a topic és nem tudtam megváltoztatni a méretet.

Szóval! Mi is a pontos magyar fordítása ennek a díjnak? Mit takar az hogy "distinction"?
Azért gratulálok neki! Reméljük egyszer Oscarig viszi, bár még van mit tanulnia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147674 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vilya írta:

Nimrodel Melian írta: www.epilogue.net/cgi/database/art/view.pl?id=16700
Véletlenül találtam. A jelenlegi témához nem sok köze van. A képaláírást kell nézni. :wink:


Üdv! :hello:

Én nem tudom kiolvasni, még ha nagyítom is akkor se.
:( Mi van az aláírásban? Csak nem Orli festette illetve rajzolta?


Itt van a szöveg:"This is a character that I invented. She is an elf princess from Lothlorien and her prince is.........Legolas. :) " :wink:
Egyébként szerintem gyönyörű kép!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147671 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: www.epilogue.net/cgi/database/art/view.pl?id=16700
Véletlenül találtam. A jelenlegi témához nem sok köze van. A képaláírást kell nézni. :wink:


Üdv! :hello:

Én nem tudom kiolvasni, még ha nagyítom is akkor se.
:( Mi van az aláírásban? Csak nem Orli festette illetve rajzolta?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147636 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli exkluzív interjút adott a theonering.net-nek:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1066874949
Írják, hogy milyen rendes volt, meg hogy úgy kellett betuszkolni őt a gálára, mert maradt volna még beszélgetni, és ő ment be utoljára... :wink:
A videováltozat:
www.theonering.net/digital/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147597 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Orli a Hollywood Awards gálán:
www.theonering.net/scrapbook/group/1054


Nagggyon kis helyes a fekete ruhában :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147594 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli a Hollywood Awards gálán:
www.theonering.net/scrapbook/group/1054

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147593 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando valami E-tonight nevezetu musorban azt mondta, hogy nemcsak folytatast,
hanem "elozetest" 8O is terveznek a POTC-nak. Tehat mar 2 reszen torik a fejuket az alkotok.
Itt egy link, amin a temarol irnak (remelem most nem fog kilogni)
www.scifi.com/scifiwire/art-main ... 10.00.film

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147565 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=16700
Véletlenül találtam. A jelenlegi témához nem sok köze van. A képaláírást kell nézni. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147546 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Az ilyen folytatásokat én sem szeretem, és félek is, hogy rosszabbul a színvonal...bár nincs mitől félni...biztos, hogy rosszabbul... :roll:
(Nimrodel: egyébként, ha eddig nem tudtad, a Mátrix eleve 3 részesnek volt megírva, könyvként, tehát erre nem érvényes, hogy "silányodik" a színvonala, mert a magas bevétel miatt folytatást készítenek neki...)
Egyébként, ha jól tudom, már minden színész (mármint minden főszereplő igent mondott a folytatásra...
Én ma negyedszerre néztem meg a POTC-ot, de még mindig megnézném mégegyszer, újra, és újra... Amikor Orli azt mondja - amikor Jack-kel kardozik az elején - , hogy "Csaltál!", az valéami haláli!!! meg az egész filmzene olyan GyU-s kicsit, sőt, én elég sok, nem is közös vonást, hanem inkább sok GyU-ra emlékeztető dolgot fedeztem fel a POTC-ban... :roll: :wink: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147531 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, sz6iasztok! Kitöröltem Lalaith hozzászólását, reméljük senkinek nem tűnt fel! :)
A Legolas-nappal kapcsolatban: nem lesz semmilyen rendezvény tudtommal, egyszerűen csak ezt a napot jelölték ki kiskedvencünk imádására! :) Meg persze lehet Legsis-talit is szervezni, meg minden. :)

A HC-es cikk sztem csak kamu, bár amekkora nőcsábász Orli... Na, jó, nem leszek gonosz! :mrgreen:

Orli GQ Award-os képei!!!! Charlize Theronnal nagyon édik! Tök szeretem, mint színésznőt! Ő sztem megérdemli, h megölelje Orli. :) :
www.orlandomultimedia.net

A POTC-filmzene iszonyat jó nekem nyár óta van meg Finno-ból, itthon nem tudom, h lehet-e kapni, de ajánlom mindenkinek!!! :)

Pussz mindenkinek!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147364 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off:aki kinyújtotta a topicot szerkessze át a hozzászólását!!!
On

Hát jogos kérdések..Én is félek a folytatástól...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147360 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: A PotC-hoz rögtön egyszerre két folytatást is forgatnak:
origo.hu/filmklub/20031021masodszorra.html

És ez vajon miről fog szólni? Mert félek, hogy mivel az előző Will és Elizabeth szerelmének igazi kezdetével ért véget, a következő részben - a Mátrixhoz hasonlóan - ennek a szerelemnek a folytatása következik, avagy mi is történt a csók után... (Hát igen, mit ne mondjak, nem nagyon drukkoltam nekik. 8) ) És már a cselekmény sem lesz olyan érdekes, mint az első részben. Az ilyen folytatásokkal nem igazán jók a tapasztalataim. Jók-jók, de az eredetivel fel sem érnek. :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147357 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát igen...
Én nem örülök, hogy lesz folytatás, mert általában az ilyesmik nem szoktak jól elsülni... :roll: :twisted: Meg egyáltalán mi újat találhatnak ki a történetben?

Más: De azért ugye biztos, hogy a Trója lesz itt is? Tudtok még Trójá-s képeket berakni?

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147316 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: A PotC-hoz rögtön egyszerre két folytatást is forgatnak:
origo.hu/filmklub/20031021masodszorra.html

Hopp... Na ezt nem szeretem, mikor a siker (/bevétel) miatt folytatnak egy filmet. Lehet, hogy jó lesz, de valószínübb, hogy eröltetett. :evil: :? :x

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147311 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A PotC-hoz rögtön egyszerre két folytatást is forgatnak:
origo.hu/filmklub/20031021masodszorra.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147253 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Orli-kép:
katt ide


Nagyon szép. :wink:
Vilya: szerencsére csak álom volt :wink:

Úgy tűnik lemaradtam a szívügyek terén :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147214 Írta: Silme Uralta
Silme Uralta válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Visszatérve pár nappal előtti szívfájdalmunkhoz, azaz: HC galád módon elcsábította-e mindannyiunk kedvencét avagy sem--ma azt olvastam, hogy Helena Edward Nortonra vetette ki a hálóját. Ugyanez a cikk rögötn meg is cáfolta önmagát, mert közölte, hogy Helena éppen a férje után sír...Na, most igazodjunk ki rajta. Szerintem nem is volt semmi.
Orlando szerintem is szuper volt a KTK-ban, de a legjobb akkor is a Gyűrűk Urában volt. :D Rejtély, hogyan tudott olyan jól lovagolni, íjazni, miegymás a balesete után...és még jól is néz ki...mi az hogy!!! :D :D :D

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147182 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Joffrey kissé öreg már a csajhoz, nem? :D JD: :itscool: Orlando: hmm... 8) Nekem szimpi a lány! :evil3: A kép elég bárgyú. :? ( bocs, Sil)
Zene: rulez!!!
Én szinkronnal láttam a filmet... :wink:
JD szemüveges?! :o h:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147171 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nilraen írta: Az nem kifejezés...Ritka jó filmzenéje van!!! :D :D
ha nem figyelsz is észreveszed. :wink:

Tényleg állati jó! Már ki is néztem magamnak a CD-jét, a mozi után az első utunk a CD-boltba vezetett. :wink:
És persze a film se rossz, nagyon tetszett, de nem tudta azt az eufóriás hangulatot kiváltani belőlem, amit A Gyűrűk Ura! Orlando szerepe nekem már itt is meglehetősen hősszerelmesnek tűnt, az, hogy csöpögős volt, nem kifejezés, úgy folyt, hogy oldódott benne a tengervíz. (Lehet... biztos, hogy emiatt most kiutáltok, :( de sajnos nekem ez a véleményem. Talán szar az ízlésem. De hangsúlyozom, ez csak a szerepre vonatkozik, Orlando-t ettől függetlenül továbbra is nagyon szeretem! És szerintem cseppet sem volt rossz a színészi alakítása, bár JD kicsit jobb volt, de ez a szerepére is igaz.)
Mi lesz velem a Troy után...?! :shake:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147120 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Orli-kép:
katt ide

Mondtam már, hogy imádom a fürtjeit?

Azért kezdi már valamire tartani magát, az látszik a szemén!! :wink: :roll:
De remélem, megőriz 1 csöppet abból a bűbájos szerénységéből, ami miatt elsősorban megszerettem!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147119 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli-kép:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147095 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
@Nimrodel Melian!
A film cimere utalva megkerdezik a szineszeket, hogy ereztek-e mar, hogy el voltak atkozva
JD- egy regebbi filmforgatasarol beszel (the man who killed Don Quixote), ami vegul kudarcba fulladt a sok sorscsapas (pl. zivatar) miatt
Orli- legutobb, mikor influenzas volt :lol:
Keira- o meg nem erezte, de ez nem azt jelenti, hogy most mar meg kell atkozni :roll:
Orli mondja, hogy jo belecsoppenni ebbe a termeszetfolotti kaloz-kisertethistoriaba.
Keira szerinte jo volt 3 ilyen jokepu palival dolgozni ("Rush-abszolut, Depp-talan, Bloom-hmm")
Majd kerdezik Orlitol, hogy kinek hogy ment a vivas. Szerinte Rushnak es Deppnek is jol ment. Keira szerint Orlando volt a legugyesebb.


Bar ez egy JD oldal, de nagyon jo POTC-os kepek vannak rajta
www.deppimpact.com/

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147089 Írta: gande
gande válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Claus Badelt Hans Zimmer tanítványa, a Gladiátorba is besegített.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147088 Írta: Elen Laiqua
Elen Laiqua válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Saint írta: egy kis video:
www.ctv.ca/servlet/HTMLTemplate/ ... ws///AM/.. .

Miről beszélnek benne? (Megnéztem, tök jó!)



De ez a Keira Knightly milyen szinten bír affektálni... :lol: :lol: :lol: Orlando viszont nagyon... hm... jól néz ki 8O :roll:

Én vagyok a magányosan sétáló macska, nekem minden hely egyforma.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147071 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Estel írta: Tudtok nekem mondani egy címet POTC-s képekkel (jó sok legyen)? Sajna nincs időm visszaolvasni ezt a rengeteg oldalt... :shake:

groups.msn.com/PiratesOfTheCarib ... llery.msnw
www.themoviebox.net/gallery/2003 ... allery.htm
side-b.jp/cybie54/lotr/orli/othe ... oducts.htm
www.theorlandobloomfiles.com/images.html
www.orlandobloom.co.nz/potcpics.html
www.orlandomultimedia.net/images/images.html
www.full-bloom.net/images/pirates.html

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.644 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére