Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #149046 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: talán mondjuk, ha egy vérengző vámpír lenne, hosszú fekete hajjal... :roll:

Nahát, Nimrodel!!
Megelőztél!! :twisted: :roll:
Én is PONTOSAN EZT akartam felvetni... asszem nem menekülnék nagyon előle... :oops: :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148932 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Mindenesetre ha az első keresztes hadjáratban fog harcolni a keresztesek ellen, akkor nagy valószínűséggel hősi halált fog halni...

Hüpp-hüpp! :crying: Előre is siratom!
Egyébként én el tudnám képzeli egy gonosz szerepben is. Talán még szimpatikusabb is lenne... talán mondjuk, ha egy vérengző vámpír lenne, hosszú fekete hajjal... :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148841 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jeruzsálemet a keresztesek ellen?
(így hirtelen egy lovag se jut eszembe aki védte volna Jeruzsálem falait, bár a Keresztes Háborús könyvemben az a fejezet szinte egyáltalán nem látszik, mert kisajnálták a tintt belőle, úgyhogy máig nem tudom hogyan is foglalták el Jeruzsálemet...
(emlékeim szerint nem is ostromolták csak egyszer... de lehet hogy tévedek, ott még nem tartok)

Mindenesetre ha az első keresztes hadjáratban fog harcolni a keresztesek ellen, akkor nagy valószínűséggel hősi halált fog halni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148823 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Persze-persze... Scott helyében én is ezt mondanám... :twisted:
Nem mintha nem tudnám elképzelni, hogy tényleg felfigyelt rá, de mégiscsak jó szöveg, így utólag...

Na jó, nem gonoszkodom.

Úgy látszik, Orli jó ideig nem teheti le a kardot...
(Gyorsan el kéne játszania egy baltás gyilkost is, csakhogy ne skatulyázzák be hőstípusnak... :roll: )

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148815 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bezony, övé lett a főszerep!

Cinematrix írta: Abszolút főszerep Orlando Bloomnak
2003/10/29

Hivatalosan is eldőlt, hogy Orlando Bloom lesz Ridley Scott Kingdom of Heaven című filmjének a főszereplője. Scott január 12-én Marokkóban kezdi forgatni a keresztes háborúk idején játszódó epikus filmet, miközben Bloom a világ mozijaiban épp A Gyűrűk Ura - A király visszatérrel fog hódítani.

Scott A Sólyom végveszélyben forgatásán dolgozott először Bloommal, és állítása szerint már akkor felfigyelt az ifjú színész tehetségére, pedig a szereplőgárdának olyan tagjai voltak, mint Ewan McGregor, Erica Bana és Josh Hartnett, és akkor még A Gyűrűk Ura sem jött ki.

A Gyűrűk Ura első része után persze az egész világ felfigyelt a Legolast játszó fiatal britre, aki ezt követően jobbnál jobb szerepeket kapott: az idei év egyik legsikeresebb filmjében, A Karib-tenger kalózaiban együtt játszhatott Johnny Depp-pel, Wolfgang Petersen pedig Troy című filmjébe szerződtette Brad Pitt és Eric Bana mellé.

A fenti produkciókban a 26 éves színész azonban csak (fontos) mellékszereplő lehetett, míg a Kingdom of Heavenben (Mennyei királyság), amely Scott szerint a Gladiátornál is grandiózusabb kivitelezésű lesz, és amelynek forgatókönyvét komoly kutatómunka után 19 hónapig írta William Monahan, ezúttal a központi figurát játssza majd, egy kovácsból lett ifjú lovagot, aki miközben Jeruzsálemet védelmezi a keresztesek támadása ellen, beleszeret a hercegnőbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148712 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hehe..
Annak ellenére, hogy szerintem a Ned Kellys fazon nem áll jól neki, a kádas kép azért beindította a fantáziámat... :evil3: :tongue: :heu: :lol:

A Charlize Theronos képeken viszont nem igazán tudok kiigazodni. Ahogy elnéztem őket, nekem ez jött le belőlük:

Orlinál: tetszik neki Charlize, iszonyat poénokat lök neki, szívesen nevet vele (kis nevetőráncok amúgy is sugallják, hogy víg kedélyű ember :itscool: ), kisebb a személyes tere, mint Charlize-nek, szívesen érinti meg. (De ez nem feltétlenül felhívás keringőre, lehet, hogy a barátaival is ennyire közvetlen, amolyan délies típus...)

Charlize-nál: komálja a srácot, de olykor hátrébb húzódik tőle, tuggyisten miért, talán nagyobb a személyes tere. Kevésbé nyitott Orli felé, mint az őfelé, viszont a poénjain jókat szórakozik.

Egyébként Orli a gyönyörű barna szemeitől megint lehidaltam, és megállapítottam, hogy ennek a pasinak nemcsak a tünde-kovács-civil gúnya, hanem az öltöny is jól áll... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148708 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A comingsoon.net szerint megerősítést nyert, hogy Orli lesz a Kingdom of Heaven főszereplője :hello: :
www.comingsoon.net/news.php?id=2088

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148661 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz (Celebthil) írta:

Augustíne írta: Trója poszter! (Sajnos Brad van rajta... :? ):
www.latinoreview.com/films_2004/ ... oster.html

8O 8O 8O
Huj, azannyaszentit!!!
Nem vártam eddig túl sokat Bradtől, de ez most meggyőzött!! Tényleg szuper Akhilleusz...
Remélem, Párisznak azért lesz közelharcjelenete is... :oops:

Szvsz alig valaki ennyire kategorikus, hogy neki a szőkék tetszenek.. inkább csak balszerencsés véletlenekről beszélhetünk... :twisted: :roll:


Azért egy poszter alapján nem szabad végleges következtetést levonni...
(szerintem lesz Orlandos poszter is, vsz lesz szereplőnként...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148655 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Trója poszter! (Sajnos Brad van rajta... :? ):
www.latinoreview.com/films_2004/ ... oster.html

8O 8O 8O
Huj, azannyaszentit!!!
Nem vártam eddig túl sokat Bradtől, de ez most meggyőzött!! Tényleg szuper Akhilleusz...
Remélem, Párisznak azért lesz közelharcjelenete is... :oops:

Szvsz alig valaki ennyire kategorikus, hogy neki a szőkék tetszenek.. inkább csak balszerencsés véletlenekről beszélhetünk... :twisted: :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148653 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mindenkit üdvözlök, aki új, és utólag is NAGYON BOLDOG LEGSIE-NAPOT MINDENKINEK!!!

1etértek Morganával, sztem is Hugh az! A kedvenceim 1 helyen!!! :mrgreen: Amúgy +figyeltétek a képeken, h Charlize is nagyon tapadt? ;)

Orli a YM-ben:
www.ym.com/diary/newsypage/oct2103.jsp

Meg a magyarban is van róla egy cikk, amiben az van, h egyszer azt álmodta, h Shakirával összeházasodik. No comment! (Ennek a csávónak csak a szőkék jönnek be??? Rohanok a fodrászhoz befestetni a hajam! :D )

Trója poszter! (Sajnos Brad van rajta... :? ):
www.latinoreview.com/films_2004/ ... oster.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148624 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Más:
Tudtátok, hogy az 'Orlando' magyar megfelelője a 'Loránd'?
(Valszeg a Lóránt is, amiben eltolódtak a hanghosszok.)


De jó...
Akkor mi az Orlando egyetemre járunk?

:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148598 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmm, az ölelgetős pasi tényleg más... :oops: De szvsz nem lehet Jackman, mert a filmmagic-en azt írják a képhez, hogy "Orlando Bloom and guest"... És azért ha ott lett volna Jackman, azért felismerték volna, mint a többi hírességet (még azokat is, akikről életemben nem hallottam)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148586 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tényleg nem kekeckedni akarok, de:

1.
- Brody öltönye sima fekete és a nyakánál erősen kilátszik az inge
- az Orlit ölelő pasas öltönye fekete alapon világos (fehér? szürke?) csíkos

2.:
- Brody szépen simára borotválta az arcát (nagyon helyes! :) )
- a másik eléggé borostás... (az más kérdés, hogy neki jól áll)

3.
- Brody orra... hmm, kampós egy kicsit
- a másiké pedig éppenhogy homorúan ívelt
(ja, és a hajuk is más...)

Szóval továbbra is kitartok az álláspontom mellett, az ott (aki olyan 'gyanúsan' öleli) Hugh Jackman, a többi képen viszont valóban Brodyva fotóztatta magát Orlando.
Viszont az tényleg becsapós, hogy szinte ugyanolyan szögből van fényképezve mind a kettő.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148569 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Tudtátok, hogy az 'Orlando' magyar megfelelője a 'Loránd'


Persze, persze. Abszolút...
Nekem speciel mindig a Roland-ének jut róla eszembe, tudjátok, a mórok elleni csatában hősi halált halt frank vitéz szívszakasztó története, akit az óangol mitológia Orlandoként emleget!! :P
Okos vagyok, Morgi? :wink:

Amúgy a Lóránt a Laurent-ből ered, aminek szvsz nincs sok köze a Rolandhoz, csak a hangzása hasonló... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #148563 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgi: De, az Brody:
Itt lehet nézni képeket:
www.spiketv.com/shows/gq/2003/
Ez pl. az Afterparty flipbook-ból a 11. kép:
katt ide
De a Show 9-es képet is meg lehet pl. nézni.

Vagy mondjuk a filmmagic.com-on:
filmmagic.com/GalleryListing.asp?navtyp=gls====40041


Egyébként van már teaser poszter a Troy-ból (igaz, csak Brad van rajta), és a Mátrix: Revolutions előtt lesz a teaser trailere állítólag:
www.latinoreview.com/films_2004/ ... poster.jpg

És vannak szép nagy új képek a Ned Kelly-ből is:
orlandomultimedia.net/nedkelly/nkimages.html
A Ned Kelly premierjét eltolták egy héttel, márc. 26-ra, az Eternal Sunshine miatt (amiben meg Lij szerepel)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148562 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, azon a képen Orlando mellett az nem Brody, hanem Hugh Jackman... Nézzétek meg az orra formáját és a borostát...


Más:
Tudtátok, hogy az 'Orlando' magyar megfelelője a 'Loránd'?
(Valszeg a Lóránt is, amiben eltolódtak a hanghosszok.)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148558 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na jó, kárpótlásul hoztam két régebbi képet:
img.www.tolkienonline.com/galler ... e_boys.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... _photo.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148557 Írta: Arwen hercegnő
Arwen hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hasonlítanak?
elfwood.lysator.liu.se/fanq/d/e/ ... 2.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/fanq/a/r/ ... l.jpg.html

Namarie: Arwen :arwen1:

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan galad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148540 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ez egy... khmm... érdekes kép :lol: :
katt ide

Huh... :eek2:
Ez eléggé meredek volt... 8O
dem

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #148509 Írta: Arwen hercegnő
Arwen hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a Charlize-s elég... :evil: Nincs benne semmi félreérthető!!! :x
Ez lehet Legsie is: www.epilogue.net/cgi/database/ar ... l?id=14122

Namarie: Arwen :arwen1:

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan galad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148503 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Oh... :oops: Semmit sem szabad félreérteni! Valószínűleg nem arról van szó. (Nimrodel igyekszik megnyugtatni magát. :wink: ) Egyébként ki az a másik illető?

Adrian Brody, a Men of the Year-gálán.
Azért akad még érdekes... :twisted: :
katt ide
meg ide
Itt meg Charlize Theron-nal:
katt ide

Itt a többi kép is:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148502 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vilya írta: Üdv!

Képzeljétek! Nem fogjátok elhinni, hogy mit láttunk Lyanával! NA, jó biztos elfogjátok hinni! A lényeg:
Karib-tenger kalózai filmzene! Már lehet kapni itthon is! Úgy, hogy aki szeretne írány a lemez bolt! :D :wink:

Már én is láttam. És már próbálom is a szüleimnél bekönyörögni a karácsonyfa alá. Szerintem a zenéje volt az egyik legjobb dolog a filmben (hadd ne mondjam a legjobbat... :wink: )!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148498 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!

Képzeljétek! Nem fogjátok elhinni, hogy mit láttunk Lyanával! NA, jó biztos elfogjátok hinni! A lényeg:
Karib-tenger kalózai filmzene! Már lehet kapni itthon is! Úgy, hogy aki szeretne írány a lemez bolt! :D :wink:

[size=9:3djr6xvi]//Egyébként a Duna plázában láttuk!//[/size] :wink:

"Legolas mikor pici volt,
Üldögélt a hintán,
Játékból lőtte a pókokat,
És tarzanosat jászott az indán!" :lol:
[size=9:3djr6xvi]//Ezt nekem sikerült összehoznim szabadfoglalkozáson.//[/size] :lol:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148497 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ez egy... khmm... érdekes kép :lol: :
katt ide

Oh... :oops: Semmit sem szabad félreérteni! Valószínűleg nem arról van szó. (Nimrodel igyekszik megnyugtatni magát. :wink: ) Egyébként ki az a másik illető?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez egy... khmm... érdekes kép :lol: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148374 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez nevezem rémálomnak... 8O

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148282 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tyű, de tetszik mindenkinek ez az avatar..... :? :roll: :twisted:

Tök jó, hogy lesz a Calcium Kid! Kösz az infót! Már úgyis rég evett a penész emiatt! Kicsi Orli naon édes lesz benne! Úgy imádom, hogy végre az eredeti göndör, fekete fürtjeivel csodálhatjuk! Akárcsak Morginak, nekem is gyengéim a "sötét" fiúk...


Hühű!!!! :o :o 8O
Azt álmodtam éjjel, hogy Orli MEGNŐSÜLT!! Az egészet élőben közvetítette a TV, mint Diana és Charles esküvőjét anno! Képzelhetitek!! És fekete szmokingban volt meg csokornyakkendőben *ah :oops: *, meg szép fehér ingben; a kiccsaj meg talpig habos-babos fehérben, ahogy illik... Lehet, hogy túl sokat néztem a Trójás képeket... :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148272 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló!
Orli a Karib-tengerben tényleg állati jó, és Johnny se semmi.
Nem sokár jön Orli új filmje a Calcium kid. Tejkihordó boxolót jászik.
Képzeljétek el....Orli....és a meztelen felsőteste.. :oops:
Remélem nem fog annyit késni mint a Karib-tenger.
És nem sokára itt van január 8-a. :D
Üdv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148216 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tanusíthatom, hogy a POTC nagyón jó film! Orlando tényleg iszonyú jó!
De aki még nála is jobb az Johnny Depp!
talán ezt nem kellett volna :roll: Mindegy
tessék néhény Orlandós kép:
pirates.movies.go.com/main_site/main.html

bocsi, ha nem jön be :?
lehet, hogy néhányszor rá kell menni a frissítésre, de megéri! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148209 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halely!
Hosszas próbálkozás után sikerült regisztrálni! :D
Mivel itt(gondolom) mindenki komálja Legolast megpróbálok ehhez méltóan írni róla! :legolas3:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.518 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére