Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 9 hónapja #153534 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudna valaki segíteni?????????
Hogy lehet kvízt játszani?????????? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153532 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz (Celebthil) írta: ÉS NEM PÁRISZ, A FENE ENNÉ MEG, AZ A RÓMEÓ ÉS JÚLIÁBAN VAN!!!!


Tök mindegy, de úgy rémlik, hogy az Iliászban Párisz volt.
Egyébként az idegen eredetű neveknél mindig vannak ilyen eltérések. Régebbi fordításokban láttam már Párizst, illetve Párist is.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153507 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

_Neo írta: Nehany kep Legsirol:

(Sil keresere a link torolve)

pedig olyan szepek voltak ß)
akit erdekelnek a kepek, irjon privit ß)

_Neo, drága, sose hittem volna, hogy ennyi pia megmaradt a Halloweenről.... :evil: :? :roll: :wink:

De azt meg végképp nem hittem, hogy józanul ilyenre vetemedsz, hogy shlashekkel traktálsz minket, szegény ártatlan rajongó lánykákat.. hm..


Pariszról szólva: (ÉS NEM PÁRISZ, A FENE ENNÉ MEG, AZ A RÓMEÓ ÉS JÚLIÁBAN VAN!!!!)
Ahogy én Orlit "ismerem", ebből a szerepből is kihozza a max.-ot. Ha pl. Sean Beant vesszük, milyen nagy színész már, mégis majd mindig negatív szerepeket kap.. de én akkor is a Ned Kellyt várom már rettentően! És nemcsak Orli miatt..

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #153484 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Gwaleriol írta: Nem tudom, hogy a filmben melyik változat lesz, de az biztos, hogy Parisz nem egy jellembajnok.

Hát igen... És Orlando-nak pont ezt a szerepet kellett kapnia... :? :crying:


Nahhh, mindegy, akkor ha más nem is, de a nyálcsorgatás még mindig megmarad a film idejére. Akár jellembajnok, akár nem... :lol:
Tudjátok, ha ló nincs, jó a szamár is... 8)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153418 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neo, ezt a linket nagyon gyorsan távolítsd el. Nagyon jól tudod, hogy slash-t nem teszünk be a fórumra. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 9 hónapja #153409 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nehany kep Legsirol:

(Sil keresere a link torolve)

pedig olyan szepek voltak ß)
akit erdekelnek a kepek, irjon privit ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153372 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Gwaleriol írta: Nem tudom, hogy a filmben melyik változat lesz, de az biztos, hogy Parisz nem egy jellembajnok.

Hát igen... És Orlando-nak pont ezt a szerepet kellett kapnia... :? :crying:

A jó színész nem csak a jó szerepét tudja eljátszani lés nem csak az olyat ami hasonlít a saját jellemére, hanem ami pont az ellenkezője annak! Tehát ha Orlando ezt jó eljátsza akkor bebizonyíthatja, hogy jó színész! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153304 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gwaleriol írta: Nem tudom, hogy a filmben melyik változat lesz, de az biztos, hogy Parisz nem egy jellembajnok.

Hát igen... És Orlando-nak pont ezt a szerepet kellett kapnia... :? :crying:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153291 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kicsit utánanéztem ennek a Parisz-Akhilleusz esetnek.
Ezt találtam:

"Akhilleusz szembeszállt még Apollón istennel is, aki útját állta Trója kapujában; az isten ekkor úgy irányította Parisz orvul kilőtt nyilát, hogy az a hőst a sarkán találta. (Egy késői hagyomány szerint Akhilleusz a háború alatt beleszeretett Polüxené trójai királylányba, és semleges helyen, a tümbrai Apollón-szentélyben találkozót beszélt meg a trójaiak főbbjeivel, hogy a házasságról tárgyaljon. Ő a megegyezés szerint fegyvertelenül jelent meg, s Parisz orvul ledöfte.) "

Nem tudom, hogy a filmben melyik változat lesz. Az Elle cikkben ennyit írnak Parisról:

"... playing Troy's antihero, Paris, who steals a woman from her husband, carelessly starts a war, runs from battle, and then kills Pitt."

Az biztos, hogy Orlando nem egy jellembajnokot fog alakítani. :(

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153155 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Már tudom (asszem..) Apollón megsebzi a sarkán, Párisz meg kicsinálja. Nem szép dolog tőle... :shake:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153154 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Párisz öli meg, Apollón csak megsebesíti.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153113 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Lehet, hogy én vagyok kicsit lemaradva, eltályolva vagy félreinformálva, de én úgy tanultam, hogy Akhilleuszt Apollón ölte meg aki egy isten volt! Én is arra emlékszem, hogy a sarkán! De szerintem Apollón volt! Legalábbis az Íliászban!


Párisz volt, ha jól emlékszem némi isteni támogatással, méghozzá Apollónéval, aki Trója oldalán állt

Teljesen elbizonytalanodtam! Már tényleg nem tom ki kit ölt meg! De nem is lényeg!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153106 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Lehet, hogy én vagyok kicsit lemaradva, eltályolva vagy félreinformálva, de én úgy tanultam, hogy Akhilleuszt Apollón ölte meg aki egy isten volt! Én is arra emlékszem, hogy a sarkán! De szerintem Apollón volt! Legalábbis az Íliászban!

De jó neked,hogy te még emlékszel is valamire azokból az órákból...Én tökre elfelejtettem ki ölte meg... :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153103 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Lehet, hogy én vagyok kicsit lemaradva, eltályolva vagy félreinformálva, de én úgy tanultam, hogy Akhilleuszt Apollón ölte meg aki egy isten volt! Én is arra emlékszem, hogy a sarkán! De szerintem Apollón volt! Legalábbis az Íliászban!


Párisz volt, ha jól emlékszem némi isteni támogatással, méghozzá Apollónéval, aki Trója oldalán állt

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153100 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153050 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy én vagyok kicsit lemaradva, eltályolva vagy félreinformálva, de én úgy tanultam, hogy Akhilleuszt Apollón ölte meg aki egy isten volt! Én is arra emlékszem, hogy a sarkán! De szerintem Apollón volt! Legalábbis az Íliászban!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153040 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: A karakter nagyon jó!!!
A kor legszebb férfija volt!

Nekem valahogy a kor legnagyobb harcosa, vagy még inkább a kor legrettegettebb sátáni uralkodója, szelleme, démona (na jó, a démon kicsit azért sok) cím szimpatikusabb. Tulajdonképpen számomra pont az jelenti a problémát, hogy a szépsége, és nem emberfeletti tehetsége illetve képessége miatt tűnik ki a többiek közül - bár tudom, ez esetben ez a szerep másnak jutott. 8)
Persze, ízlések és pofonok. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153030 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Eldafinde: asszem párszor már leírtam, hogy ezt a részt, meg az Odüsszeiát most tanuljuk irodalomból, így ezt a történetet kívülről fújom, és én is szeretem. De nagyon örlülök, hogy most vesszük, mert így sokkal jobb tanulni, hogy odaképzeled Párisznak Orlit, meg ilyenek... (Bár Sean Beant nem tudom elképzelni Odüsszeusznak az Odüsszeia alapján... :roll: ) De szerintem még istenek is lesznek benne, mint ugye a Herkules című sorozatban is vannak, ember alakban, mint ahogy meg is szoktak jelenni...itt is tuti lesznek... :roll: :P (Ja, és a folyó neve Sztüx volt, és azért nem mártotta bele a sarát biztos, mert...hát ott fogta, és biztos csak egyszer márthatta bele, vagy ilyesmi... :roll: )

Gwaleriol: tök jó ez a kép! :P

Nimrodel: nem azt írtam, csak hogy nekem egy olyan méretű poszter a 21.-es számban volt, de lehet, hogy mindekettőben van...ami ugye szupi lenne. (De én az újságra csak kb egy hónappal megjelenés után tehetek szert, mert boltokban csak akkor van, és ettől az évtől nem általánosos vagyok, ahol ugye lehet kapni... :evil: ) Egyébként az a kép volt rajta, illetve az egyik olyan kép, ahol valami premieren lehet, de "TROY-os hajjal", és fekete póló van rajta asszem... :roll: De szuper kép! :D :wink: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152962 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Nekem ettől függetlenül van egy olyan szörnyű érzésem, hogy Orlando-nak ez a szerepe sem fogja igazán elnyerni a tetszésemet. :? :( Mármint, csak a karakter, akit alakít.


A karakter nagyon jó!!!
A kor legszebb férfija volt! (A mitológia szerint)
Amikor az istennők versengtek (Héra, Pallasz Athéné, Aphrodité), hogy melyikük a legszebb, neki kellett döntenie: mégpedig úgy, hogy egy aranyalmát kellett adnia annak az istennőnek, akit győztesnek tart.

Aphrodité megígérte, hogyha őt választja, a szerelem istennője lévén, nekiadja a legszebb nő szerelmét. Így is lett :arrow: kezdődik a sztori Szép Helénával, és a trójai háborúval!!! HURRÁÁÁ!!! Mindig is szerettem ezt a történetet. Bár nekem hiányozni fog, hogy nincsenek istenek benne. :roll: :( :? Holott az eseményeket ők irányítják a háttérből.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152960 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gwaleriol írta:

Avallóne írta:
Tudja valaki, hogy a "valóságban" ki ölte meg Akhilleuszt? Én olyat hallottam, hogy Páris... (jó lenne a filmben is így....)


Jól hallottad, ő ölte meg. Ráadásul íjjal! :D



Mégpedig az egyetlen sebezhető pontján: a sarkán (innen a lábunk ínjának neve: Achilles-ín). Amikor csecsemő volt, Akhilleuszt/Achillest édesanyja belemártotta a Styx/Sztüx-folyóba, aminek következtében sebezhetetlen lett. Kivéve az egyik sarkán (annálfogva mártotta bele), ahol a legendás gyenge pontja volt, mivel anyuci nem volt elég gondos, hogy a pici sarkacskáját is bevizezze. :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152946 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gwaleriol írta: Orlando az Elle magazinban:

www.theonering.net/scrapbook/gro ... /view/9715

Engem itt inkább Nemecsek Ernőre emlékeztet, változatosság kedvéért fekete hajjal... :? :roll:
és NAGYBETŰVEL.. :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152941 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando az Elle magazinban:

www.theonering.net/scrapbook/gro ... /view/9715

Angolosoknak érdemes a cikket is elolvasni, szuper! :itscool:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152748 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin/Telperien írta: Mae govannen!

Undómiel Arwen: az a bizonyos "Orlando megaposzter" nem az OKÉ 21.-es számában van? Mert nekem abban a számban volt egy a/1-es Orlando szuperposzter, de most vagy elírtad, vagy mindkettőben van..... :roll: :wink: :P

Ez most azt jelenti, hogy esélyem sincs, hogy szert tegyek egy olyanra? :bawling: Melyik kép/képek lett/lettek volna egyébként rajta?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152699 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Undómiel Arwen: az a bizonyos "Orlando megaposzter" nem az OKÉ 21.-es számában van? Mert nekem abban a számban volt egy a/1-es Orlando szuperposzter, de most vagy elírtad, vagy mindkettőben van..... :roll: :wink: :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152688 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Így van! PJ megtehette volna azt is, hogy, hogy nem rakja bele ezt a jelenetet a filmbe, de nekem ez így jobban tetszett. Legolas frankón céloz, az első részben még egy sortüzet is megereszt Parth Galennél, de ő is hibázhat. Már ha egyáltalán hibának kell felfogni azt, hogy egy abszolút lehetetlen helyzetben eltalálta ugyan az orkot, csak épp nem feküdt meg... Ja, és közben tőle két centire gyakták a társait, szóval elég nagy a rizikó a gondos célozához, nem beszélve a sötétről és az egyéb zavaró tényezőkről...
Ennyit Legolas védelmében.
A szó a stúdióé... 8) :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152648 Írta: myranda
myranda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én habár 1 csöppet késve hozzá szeretnék szólni ahhoz, h Boromirba is 3 nyilat lőttek miután szegény kifeküdt.merrt gondolom volt alatta még vmi ruha, és az orknak meg vastag volt a bőre +még aza páncél=>nem lehet vmi könnyü dolog nyíllal lelőni

Ciaoo , mindenkinek!
Szegeden lakok, de Kecskeméten vagyok kollégista!
13 éves vagyok, a hajam szőkésbarna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152534 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Életnagyságú Legolas ! Ilyet szeretnék! Közel a karácsony... csak kár, hogy nem tudnám hova rakni, és hogy errefelé a boltokban nem sok ilyet árulnak. Ami egyébként nem is akkora probléma, elég, ha nekem szereznek valahonnan egyet. :wink:
www.allposters.com/gallery.asp?a ... tem=415552
És egy ilyen gyönyörű posztert is!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152447 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

A poszterről tényleg kár, hogy sokmindenkit lehagytak, de a TTT poszterén sem volt rajta mindenki... :cry:

Avallóne drága: már mondtam neked, hogy Párisz ölte meg, íjjal, valószínűleg úgy, hogy Apollón isten irányította oda a nyílvesszőt, mert a Trójaiak oldalán állt... Most tanuljuk irodalomból... :roll:
És a traileren tudod, hogy ugyanaz van mint a Mátrix3 előtti traileren...

A poszter nekem is megvan. :P

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152402 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem ettől függetlenül van egy olyan szörnyű érzésem, hogy Orlando-nak ez a szerepe sem fogja igazán elnyerni a tetszésemet. :? :( Mármint, csak a karakter, akit alakít.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152391 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Avallóne írta:
Tudja valaki, hogy a "valóságban" ki ölte meg Akhilleuszt? Én olyat hallottam, hogy Páris... (jó lenne a filmben is így....)


Jól hallottad, ő ölte meg. Ráadásul íjjal! :D

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.532 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére