Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 9 hónapja #155808 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Neniel írta: Lányok, egy kis játék, :lol: ki lehet próbálni, mennyire illetek Orlandohoz :wink: :mrgreen: :
www.celebmatch.com/birthdayform. ... do%2BBloom
Sok sikert!!!

85%
99%
95%
94%
Röpködök a boldogságtól! (Bár tudom, hogy ennek aligha van valóságalapja, és mindenkinek ilyen jót hoz ki. :( )

Hát, ha válsztanom kellene, én Legolas mellett döntenék - tekintve, hogy ha választhatnék, én magam is szívesebben lennék tünde. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155689 Írta: Messua
Messua válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Néha tényleg hiányzott a szeméből a kontaktlencse, valószínűleg azért, mert a lencsével nem látott jól, ahogyan azt valahol nyilatkozta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155670 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Isten ments, hogy ketté szedjük öt :) A kontaktlencsét énis néztem, de olyan kép is van,ahol egyszer barna másszor kék szemü... számítógépes technika gondolom, vagy valami más? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155668 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ööö... szerintem hagyjuk, Rytaa. Úgyse lehet őket kettészedni. :) Supersonica, kopaszon tényleg szörnyű! Jahajj...

Egyébként ez biztos benn volt már sokszor ebben a topicban, de van egy rész a Gyűrű Szövetségében, amikor Legolas szeme barna. Lehet, hogy kimaradt a kontaktlencse?! Nos barnaszemű Legsie se rossz... :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155623 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nólindir: Tolkien-i karakteréböl adódóan eszméletelenül szép mosolya kell, hogy legyen :) Mégis lehet, hogy magába az alakba nem esnék bele, csak ha annak megtestesítöje Orlando. Bár máshogy már nem is tudnám elképzelni... Áhhhhh...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155621 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Orli éppen Egy Gyűrűt eszik :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/10210


Tiszta kis Cherubino :oops: :D 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155620 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy Leglas tekintete egy és ugyanaz mint Orlandoé, de azért a kék szem sokat változtat a dolgon. Hiába egy ember, mégis két különbözö karakter. Azt csodálom a legjobban,hogy tudtak egy angyali embernek még angyalibb arcot varázsolni :lol: Amúgy énis kezdek megörülni ettöl a kettöségtöl. Da teljesen 8, hogy Legolas vagy Orlando, egyre megy :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155609 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazából én eleinte a hosszú szőke hajáért lelkesedtem (persze, tom hogy paróka ;) ), de a másik nyomós érv emelett a tündesége volt (imádom a tündéket mindenféle fantasyben)... Kopaszon szerintem borzalmas (pedig imádom a kopaszra nyírt pasikat :) ), jobban áll neki a kicsit hosszabb haj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155605 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil, köszi!

Rytaa írta: Nólindir: én talán Legolas mellett döntenék! Annyira mély, tiszta és érzéki a tekintete. Órákat töltenék csupán avval,hogy nézem a szemét.


Na várjunk csak! A filmbéli Legolas tekintete ugye Orlando tekintete (oké, plussz kék kontaktlencse meg egy kis smink... :wink: ), szóval nem lehet ez alapján választani! Ha mondjuk a tolkien-i karakter maga vonzana ennyire, akkor az más lenne, mert annak tulajdonképpen nincs köze O-hoz.

Á, mindegy, már kezdek belegabalyodni ebbe a "hány-ember-is-tulajdonképpen" dologba, a lényeg az, hogy részemről inkább barna rakoncátlan haj (Supersonica!), mint művi szőke paróka... :lol:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155604 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Éjjel Orlandóval álmodtam 8)
A lényege az volt, hogy a szép rakoncátlan haja (mint Sil képén is) csak paróka, alatta kopasz :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155581 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli éppen Egy Gyűrűt eszik :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/10210

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155556 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nólindir: én talán Legolas mellett döntenék! Annyira mély, tiszta és érzéki a tekintete. Órákat töltenék csupán avval,hogy nézem a szemét.
De hát hülyeség ezen gondolkodni, mert a döntés lehetösége sajnos nem áll fenn :crying: DE tény az, hogy egyiket sem dobnám ki az ágamból :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155538 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nólindir írta: Én ezt sehogy sem tudom megnyitni!!! :crying: Te milyen programban jutottál hozzá ehhez a file-hoz? (Mármint miben kellene lejátszani?) Köszi!

Sima Windows Media Player, de minimum 7-es kell hozzá, ha jól emlékszem, a régebbieknek nem része az a codec, ami kell hozzá.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155532 Írta: Neniel
Neniel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, egy kis játék, :lol: ki lehet próbálni, mennyire illetek Orlandohoz :wink: :mrgreen: :
www.celebmatch.com/birthdayform. ... do%2BBloom
Sok sikert!!!

"To the Sea, to the Sea! The white gulls are
crying,
The wind is blowing, and the white foam is
flying."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155514 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rytaa írta: Szerencsés lehet az a nö,aki megfogja ezt a pasit. Mindig azon gondolkozom, vajon ö mit keres egy lányban?
Bár én inkább Legolassal élném le az életem :D


Jó kérdés! :lol: :lol:

Szóval te inkább Legsie-t választanád? Hát... ő se rossz party, az biztos, de mégis inkább Orlando... Gondold csak el, Legolas csak mászkál fel-le Középföldén és mindenféle nemes tettet hajt végre, miközben szíve hölgye csak otthon gubbaszt és szomorúan hímezgetve, könnyek közt várja haza. Nem egy nagy életperspektíva... :( Persze kit tudja, lehet, hogy Olrando se jár haza túl gyakran... :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155503 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ezt láttátok már? Bakik a PotC-ból (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
www.eskimo.com/~allegro/orli/blooper_reel.wmv :lol:


Én ezt sehogy sem tudom megnyitni!!! :crying: Te milyen programban jutottál hozzá ehhez a file-hoz? (Mármint miben kellene lejátszani?) Köszi!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155462 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerencsés lehet az a nö,aki megfogja ezt a pasit. Mindig azon gondolkozom, vajon ö mit keres egy lányban?
Bár én inkább Legolassal élném le az életem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155450 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil belinkelte A Király visszatér -topicba a Topps-kártyákat...

Van Legolasos is...

Igaz, csak egy, de az... istenem... az ...gyönyörű :oops: :crap:

Nézzétek meg feltétlenül.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155426 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tenyleg!?Ez nagyon jo hir!
A kis video pedig szuper !:)

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155419 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saint írta: engem is nagyon erdekelne mikor jelenik meg a POTC dvd! ha jol tudom Angliaban dec. 2-an.


Magyarországon is... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155416 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ezt láttátok már? Bakik a PotC-ból (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
www.eskimo.com/~allegro/orli/blooper_reel.wmv :lol:

JAJ, ANYÁM!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Ez fájj!
Orlikának ezek az arckifejezései!

De hogy micsoda kis hétkötnapi csitri civilben ez a Keira!! :x

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155413 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Ezt láttátok már? Bakik a PotC-ból (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
www.eskimo.com/~allegro/orli/blooper_reel.wmv :lol:

Egyszerűen szenzációsan jó! :lol: Többet röhögtem rajta, mint a filmen a moziban! :up:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155389 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
engem is nagyon erdekelne mikor jelenik meg a POTC dvd! ha jol tudom Angliaban dec. 2-an.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155384 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát sziasztok! Régen énis nagyon szerettem a Gyürü Urát.Nemtudom miért talán a sok tanulás miatt is, de eddig hanyagoltam.Pedig rengeteg mindent gyüjtöttem össze, még Amerikából is. Most viszont ahogy meghallottam a harmadik rész zenéjét, valahogy minden újrakezdödött. Imádom Orlando Bloomot és a tündéket is. Bár ismereteim ugy vélem kicsit hiányosak remélem ezen hamar segítetek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155380 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt láttátok már? Bakik a PotC-ból (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
www.eskimo.com/~allegro/orli/blooper_reel.wmv :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155356 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudja valaki nálunk mikor jön ki a POTC dvd-n?

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155185 Írta: Messua
Messua válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Finarfiel az origo-n írta: December 7-én 21:00 a Hallmark Channel-en
"MIDSOMER MURDERS - Judgement Day"
:-))))

orlandobloom.haveabanana.net/orlando2156.jpg



Akkor már tudom, mit fogok csinálni mikulás után. :D Már régen vártam rá, hogy végre leadják ezt a részt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155172 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Neniel: Erről még én sem hallottam, de már elkezdték forgatni:
us.imdb.com/title/tt0386504/

Ezt már forgatják... a Trója még nincs teljesen kész (vagy igen? :oops: )... az a kereszteslovagos film is készül... akkor itt tényleg klónozásra került sor. Vagy hogy csinálja, hogy ennyi mindenhol ott van?

És remélem gonosz szereplőt fog alakítani ebben a Haven-ben. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155117 Írta: Neniel
Neniel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát nem mondhatjuk, hogy hiányt szenved a felkérésekben :sungl: , ha ez így megy tovább,
lassan klónoztatni kell a fiút, hogy szét ne szakadjon [size=9:11zdm3c7]apró pici darabokra [/size]:mrgreen:...azt nem venném
a szívemre... :lol: Viszont legalább bizonyíthat azoknak, akik csak a szépfiú-széria újabb
darabjának tekintik :evil: :wink:

"To the Sea, to the Sea! The white gulls are
crying,
The wind is blowing, and the white foam is
flying."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155105 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Neniel: Erről még én sem hallottam, de már elkezdték forgatni:
us.imdb.com/title/tt0386504/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.533 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére