Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #151032 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

sherry írta: Találkoztatok már Legolas és Gimli gyerekével? :twisted: :twisted: laine.anime.net/Parody/Lotr/dwelf.jpg :lol: :lol: :wink:


ez télleg durva!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151031 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Tegnap kicsit OFF is volt, amit írtam, de mindegy... :roll: (csak olyan hülyén éreztem magam, és muszáj volt leírnom...)

(Undómiel Arwen: Úgy értettem, hogy Heléné nem a felesége, de abban a könyvben az ő hálószobájára utaltak... :D )

sherry: ez a kép már durva... :twisted:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151018 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fangi: Ezt olvastam!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151014 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meleth_lin/Telperien:tom hogy off, de Parisznak volt felesége, akit otthagyott Helénáért, de megbocsájtott neki, mikor a mérgezett nyíl beléállt, és haldokolt

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151006 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando Bloom
˝A barátnôm a legaranyosabb lány a világon!˝
A Gyu˝ru˝k Urával vált igazán ismertté, a Karib-tenger kalózaiban pedig már sztárként vonzotta az embereket a
moziba. A 26 éves színész interjúnkban beszélt tökéletes barátnôjérôl, tetoválásairól és az extrém sportokról...

: Gyerekkorodban szeretted a kalózfilmeket?

Orlando: Igen, imádtam ôket! A Karib-tenger kalózai forgatásán néha úgy éreztem magam, mintha egy hatalmas játszótéren lennék! Sok jelenetet a tengeren forgattunk egy romos hajón, fantasztikus volt! Fôleg Johnny Depp-pel baromkodtunk rengeteget. Pont ilyesmirôl álmodtam gyerekként!
: Nem lettél tengeribeteg?

Orlando: Szerencsére nem, de néhányan jól megjárták: színeset is ásítottak, ha értitek, mire célzok...
: Milyenek voltak a vivójelenetek Johnny Depp-pel?

Orlando: Fárasztóak! De egy-két karcolást leszámítva nem történt semmi komolyabb. Meg aztán A Gyu˝ru˝k Ura harcjelenetei után nem ért felkészületlenül a dolog, sôt a végére teljesen belejöttem a ˝szurkálásba˝. Talán indulnom kellene az olimpián mint vívó?
: Tervezik a film második részét, újra ott leszel a fedélzeten?

Orlando: Én mindenképpen benne lennék, túl jó volt az elsô ahhoz, hogy kihagyjam a folytatást! Amúgy szívesen játszanék egy vígjátékban is, de teljesen elégedett vagyok azokkal a szerepekkel, amiket felkínálnak nekem. Három évvel ezelôtt a színésziskola padjában még csak reméltem, hogy egyáltalán lesz munkám, most meg olyan emberekkel forgathatok, mint Johnny Depp vagy Brad Pitt. Egyszóval semmi okom a rinyálásra!
: Már befejeztétek A Gyu˝ru˝k Ura harmadik részének forgatását. Szomorú vagy, hogy vége?

Orlando: De még mennyire, hiszen három évet töltöttünk együtt a csapattal! Elijah Wooddal és Viggo Mortensennel jó barátok lettünk, de a többi tündével is elvoltunk Új-Zélandon. Azért teljesen még sincs vége, hiszen pár hónap, és a mozikban a harmadik rész!
: Kilenc másik szereplôvel egy kilencest tetováltattatok magatokra tünde nyelven. Tervezel újabb motívumokat?

Orlando: Nem. Úgy érzem, soha többet nem fogok varratni, kettô elég kell hogy legyen.
: Mit ábrázol a második tetkó?

Orlando: Egy napocskát. 15 éves koromban csináltattam. Egy haverommal teljesen spontán mentünk be egy tetóválószalonba. Ma már biztosan nem csinálnám meg.
: A barátnôdnek, Kate Bosworth-nek tetszenek a tetoválásaid?

Orlando: Nem mondanám, hogy megôrül értük, de nincs különösebb baja velük.
: Mióta vagytok együtt?

Orlando: Az az igazság, hogy nem szívesen beszélek errôl, mert ez az utolsó darabka a magánéletembôl, ami érintetlen maradt. Kate a világ legaranyosabb lánya! Néhány hónapja járunk, és nagyon boldogok vagyunk, bár a munkánk miatt nem sokat látjuk egymást. Kate tökéletesen passzol hozzám, hasonló az érdeklôdési körünk.
: Például a szörfözés? Hiszen ô játssza az egyik fôszerepet a Sorsdöntô nyár cím? filmben?

Orlando: Így van! Ô sokkal ügyesebb a hullámlovaglásban, mivel én A Gyu˝ru˝k Ura forgatásán álltam elôször deszkán. Egyébként mostanában alig sportolok valamit. Korábban nagyon aktív voltam, minden létezô extrém sportot kipróbáltam. A mottóm az volt: minél vadabb, annál jobb!
: Például?

Orlando: Ejtôernyôzés, bungeejumping, siklóernyôzés, snowboard...
: Szóval akkor nincs egyetlen ép csontod se, ugye?

Orlando: Hát persze (vigyorog)! Korábban mindenbe belevágtam, de nem sportolás közben sérültem meg. Egyszer leestem az egyik barátom házának tetôteraszáról. Nem voltam részeg, csak megcsúsztam, két emeletet zuhantam. A gerincem is megsérült, de szerencsére helyrejött - rosszabbul is végzôdhetett volna.
: Igaz, hogy gondjaid vannak az írással és az olvasással?

Orlando: Legaszténiában szenvedek, bizonyos betu˝ket nehezen ismerek fel, de ez nem jelenti azt, hogy buta vagyok. A sulit is sikerült elvégeznem, szóval azt javaslom mindenkinek, hogy ne nevesse ki azt, aki ilyen problémákkal küszködik, mert elôfordulhat, hogy egy szép napon még autogramot fog kérni tôle...

a cikk az IM-ben volt

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150979 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Suilad!

Én is, én is szomorú vagyok (nem játssza le a gép a trailert, sem a Troyét, sem semmit - ezen nem tudjátok hogy lehet segíteni?) és én is LÁTTAM!!!!
Tényleg van a Mátrix előtt, olyan jó volt, meg végig remegtem, csak az a kár, hogy nem mutatták túl sokáig, maga a trailer is rövid volt, de gondolom, lesz hosszabb is? És már nem emlékszem belőle szinte semmire (mármint a képekre), de még az arcára sem.... :cry:

Azért ennyire nem vagyok szomorú! Legalább lesz mit várni még a ROTK után is!!!! :bounce: :hello: És nagyon jó filmnek tűnik!
Mára ennyi (hihi)

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150956 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

sherry írta: Találkoztatok már Legolas és Gimli gyerekével? :twisted: :twisted: laine.anime.net/Parody/Lotr/dwelf.jpg :lol: :lol: :wink:

8O 8O 8O :eek2: :eek2: :eek2:
Na neeeeeeeeeeeeeeeee! Ez azért már sok.
:cyclops:
:dead: :dead: :dead:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150952 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
sherry! Valld be, hogy a B.A.L. ügynöke vagy! :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150951 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Találkoztatok már Legolas és Gimli gyerekével? :twisted: :twisted: laine.anime.net/Parody/Lotr/dwelf.jpg :lol: :lol: :wink:

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150924 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hopp, ezt láttátok? Poszter a RotK számítógépes játékhoz:
www.theonering.net/scrapbook/mov ... /view/9442
(A nagyobbik változatból lehet ám akár fényképet is csináltatni... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150901 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Debrecen Plaza, tegnap, délutáni 3/4 3 óra van...közeledem a mozihoz...felmegyek a lépcsőn, hátranézek kicsit, megint ott látom fent az öt ROTK plakátot...de nagyon jó Frodóról az a kép...belépek a 6-os terembe...hú de sokan vannak!...elkezdődik a reklám...első triler: valami tengert mutatnak...lehet hogy ez lesz a Troy?...egyre jobban izgulok...erre kiderül, hogy ez egy animációs mese kezdése volt... :roll: ...egy másik trailer jön...ez motoros bandával kezdődik, tehát se nem ROTK, se nem Troy :D ...aztán mégegy tengerrel kezdődő trailer...már nem is vagyok benne biztos, hogy vetítik egyáltalán ezeket a trilereket, csak reménykedem...és ekkor elkezdik a szöveget: (nem szószerint) "...egy hercegnő...ennyire még nem árultak el egy birodalmat..." (nagyon nem szó szerint... :twisted: )...és ekkor már nagyon úgy érzem, hogy ez a Troy, mert miért ne lehetne?...és ekkor mutatják Akhilleuszt (nem emlékszem, hogy, pontosan)...aztán a flottát...nincsenek kicsit sokan?!? :confused2: ...aztán megint Akhilleusz...jön a zene (arra sem emlékszem, hogy milyen, sőt a film után tesómmal beszélgettünk, és mondta, hogy jó volt a zene, de inkább Orlira figyelt, meg ilyesmi, én meg megkérdezem: "Volt zene?!?"...)...aztán egyszercsak mutatják Páriszt, háttal, de közelről...tudom, hogy ő az, a csajjal áll szemben... :evil: ...aztán harc, harc, mégtöbb harc...mégtöbb Brad Pitt..és egyszercsak szemből Orlando, aztán megcsókolja Helénét...nem szimpatikus az a színésznő továbbra sem, de olyan jó volt látni Őt annak ellenére is, hogy azzal a nővel csókolózik...(irodalomból most ezt a témakört vesszük, és dolgozatíráshoz néztem egy "irodalmi alakok lexikona" c. könyvből kiegészítéseket, és Páriszhoz ez volt írva (ez is): "...(Párisz) többet vitézkedett felesége hálószobájában, mint a csatatéren..." én ezután tíz percig - szó szerint - nem bírtam abbahagyni a röhögést... (nem is a felesége, de mindegy...))...aztán megint csata...kezdik kiírni a neveket...aztán hogy 2004-ben a mozikban...
...Aztán az van...hogy nincs ROTK trailer...akkor nagyon boldog voltam, hogy Troy-trailert láttam, de később eszembe jutott, hogy lehet jobb lett volna a ROTK...(egyrészt, mert a neten lévőt sehogyse játszotta le a gép... :cry: )... Aztán jön a Mátrix3...a film nagyon tetszett...a vége főleg...jó volt...(mikor az építész mondja, hogy: (ja, az Orákulum kérdezi, hogy be fogja-e tartani az ígéretét, és akkor) "Nem vagyok ember..." (ez sem szó szerint))...de amikor a végén, a végső csatánál, mikor Neo a földön van, de mégis kezd felállni, és Smith beszél, hogy "Miért? Miért állfel? Miért teszi ezt vele?!?", akkor majdnem elsírtam magam...és erre mondja Neo, hogy: "Mert így döntöttem!"...ez a rész annyira drámai volt...és a Mátrix zenéje is nagyonnagyonnagyon jó volt, és ez is kicsit hasonlított a GyU zenéjéhez, de komolyan!...
...Valamit este is álmodtam ezekkel kapcsolatban, de arra nem emlékszem, hogy mit, csak tudom, hogy reggel fölébredtem, és rámjött, hogy mennyire várom már a ROTK-t................ :cry: :crying: :bawling:


Bocs, tudom, hogy már mindenki látta Troy-trailert is, de én előre tudom, hogy azt se fogja lejátszani a gépem, és már előre szomorú vagyok...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150868 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valahogy éreztem!!! :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ancalima Anarórë írta: Cccc... :nono: :twisted: Majd jól elkapja a nénike, aki már egy órája vár odakint a fájós derekával... :wink:
Őrület! :shake: Már ilyet is felraknak a Netre!!! :o

Ez az automata egy Brett Ratner nevű filmrendező villájában áll, aki gyűjti ezeket a fotókat a vendégeiről, és ki fogja adni könyv formájában... Szóval nincs semmiféle nénike... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150841 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cccc... :nono: :twisted: Majd jól elkapja a nénike, aki már egy órája vár odakint a fájós derekával... :wink:
Őrület! :shake: Már ilyet is felraknak a Netre!!! :o


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150833 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tinúviel!Tinúviel! írta: A Tr4ója hivatalos honlapján nektek is azt írja ki, hogy gyertek vissza 7.-én! De ma van hetedike! Nem? :cry: :roll:

Más időzóna... Van még idejük felrakni, minimum 7 óra időeltolódás van... :wink:

De mint már mondtam, itt fent van a trailer egy ideje...:
www.comingsoon.net/movies/t/troy.php

(Ez a cinematrix.hu valahogy mindig le van maradva legalább 1-2 nappal...)

Orli hülyül egy fotóautomatával:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 3_orig.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150806 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Tr4ója hivatalos honlapján nektek is azt írja ki, hogy gyertek vissza 7.-én! De ma van hetedike! Nem? :cry: :roll:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150799 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt figy: www.orlandobloomshrine.com/
Jó oldal, és micsoda nyitókép!!! :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #150772 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150755 Írta: _ApocalypiticA_
_ApocalypiticA_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
csak azért ert én még nem olvastam el a Gy-ut..

Az ördög soha nem alszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150751 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas a könyvben állandóan énekel!! :wink: :D
Lásd pl: Legolas éneke a tengerről; Boromir siratója; Ének Nimrodelről... szvsz mind csodálatos!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150748 Írta: _ApocalypiticA_
_ApocalypiticA_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintetek Legolas tud énekelni?
téma: írjunk egy olyan dalszöveget, amit Legsyyy énekel!!!

Az ördög soha nem alszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150745 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: hogyhogy Legsi nincs rajta a RoTK plakaton??
:evil:


Én is ezt mondtam... de ennyi erővel megkérdezhetnénk, hogy hol van Gimli, Éomer, Trufa és Pippin...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150729 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hogyhogy Legsi nincs rajta a RoTK plakaton??
:evil:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150563 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jó a trailer..nem is kicsit..jó film lehet. :)
Az a hajóflotta...nem semmi... 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150537 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem sajnos nem tölti be a Trailert! Még a letöltés elkezdéséig se jutok el! Grrrr.... :evil:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150530 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huj, iszonyatjó a trailer!!! :biggrin2: :up:
Brad ahogy les ki a görög sisak mögül!! Kééész!
Seanie viszont NINCS!! :evil: :x grrrr...

Orli nagyon helyes! És hogy néz! Jújaj!! :P 8O
Kíváncsi vagyok... nem is tudom, mire jobban, a szerelmes vagy a harcos Pariszra! :roll: :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150459 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Kb. nekem is ez volt a reakcióm, meg az, hogy rohadt jó zenéje van :up: ...hoppácska, Orlando intim jelenetben, :oops: legalábbis a félhomály erre enged következtetni :itscool: ...meg: jajj, de jó a zene, meg a végén a lassabb zene is.. de jó csatajelenet...Orlika megöleli Helénát (?),... Ja, meg a végén ahogy a felhőből jönnek a betűk , de király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :cooljump: :up: :bounce: :itscool: :dance: 8)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150454 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eleniel (csillaglany) írta: Elég ütős a trailer kezdete. Amikor először néztem, kábé a köv. stádiumokon estem át. "Akhilleusz egy hajón, Brad Pitt nem is rossz... hopp, még egy hajó... még egy... hm, ez valszeg egy kis flotta... atyaég, nem is kicsi!" :lol:


Én is így voltam: nézd már, egy hajó, egész görögös csak sehol egy evező... nézd má, Brad Pitt hadonászik.... jé még egy hajó... jé még egy... meg még egy... aztán meg csatározás, hölgyek vetkőződnek... mi kell még? :twisted: :twisted:
Na jó... ez így nem igaz... bár kétségtelen, hogy nem sokat beszélnek az előzetesben, annál többet csatároznak...
És Orlando sem túl sokáig látszik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150450 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elég ütős a trailer kezdete. Amikor először néztem, kábé a köv. stádiumokon estem át. "Akhilleusz egy hajón, Brad Pitt nem is rossz... hopp, még egy hajó... még egy... hm, ez valszeg egy kis flotta... atyaég, nem is kicsi!" :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150420 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Éééés most már fent van a hivatalos honlapja is a Troy-nak:
troymovie.warnerbros.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.706 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére