Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #149873 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Angolul: 'Halt'

Az valahol az 'állj' és a 'ne mozdulj' között van...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149872 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: Legolas nem LEESETT a fáról, hanem elengedte az ágat!!!

Kösz, Felagund, én is épp ezt akartam beírni, ugyanis én is pont így gondolom, de fürgébb voltál!!!!
Daro, az konkrétan azt jelenti: "ne mozdulj", vagy azt, hogy "állj"?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149870 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas nem LEESETT a fáról, hanem elengedte az ágat!!!

Ha nektek azt mondják, hogy "Ne mozdulj!", ti is abbahagyjátok, amit épp csináltok, nem?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149869 Írta: Nyrwen
Nyrwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is a félmbéli Legolas emlékeztet jobban a tündékre, sokkal inkább olyan a jelleme, mint pl.: Galadrielnek, de azért Tolkien a könyvben nemcsak olyanokat írt róla ami emberi!
Vegyük pl amikor először találkoznak a rohírokkal! Itt két tündés vonást is leír, egyszer mikor 15 mérföldről megállapítja hogy hány lovas jön, meg hány lovat visznek vezetéken...stb, másodszor meg amikor Arodot odaadják neki, és azt mondja hogy vegyék le róla a nyerget, mert a tündék anélkül ülnek lóra...stb!
De egyetértek az előttem elhangzotakkal, hogy egy tünde nem eshet le a fáról, pláne nem akkor, ha erdőtünde.......
A filmben sokkal jobban látni lehet, hogy ő a tünde fajhoz tarozik!! :legolas6: :bill1: :legolas4: :wink:

A Elbereth Gilthoniel,
silivren penna míriel
o menel aglar elenath!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149828 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoppá... némi elcsúszás van itt!

Thaur a filmre célzott, Eldafinde meg a könyvre. A két Legolas-jellem valóban sokban különbözik, és szerintem a filmbéli jobb... :roll:
A könyvben a hajam égnek áll amikor a Balrogos résznél Legolas nekiáll úgymond jajgatni. :evil: Abszolúte nem illik egy tündéhez. Sokkal jobb a filmben, ahogy csak a döbbenetel vegyes iszonyat látszik az arcán...
Vagy amikor Lórienben ijedtében "lepottyan" az ágról. Egy erdőtünde? Ugyan már... Szóval ez nem igazán tetszett a könyvben.
Ami pedig a felháborodást illeti, attól valamivel kevésbé megyek a falnak, végülis ott még nem igazán komálják egymást Gimlivel... és a tündék egyik nagy hibája az a hatalmas önérzetük. :wink:

Legolas egyébként valóban alkalmazkodik a társasághoz, minél több időt tölt velük, annál "emberibb", ebben igazatok van. (De tündék között visszavált: ezért mondják sokan, hogy Lórienben a legtündésebb...)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149805 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Ha Tolkien mester nem emlékeztet állandóan arra, hogy Legsie tünde (pl. milyen hű, de gyönyörű, nyitott szemmel alszik, stb), akkor tök úgy viselkedik nagyon sokszor, mint a többi szereplő. Ti hogy érzitek????????????????????

Szvsz totál igazad van! :D :itscool:
Mikor az általad említett jelenetnél Aragorn beszól: "Na, akkor kiáltsuk:'Fene a tündék vastag nyakába!'" ; akkor én mindig fetrengek öt percet a röhögéstől, mielőtt folytatnám az olvasást! Tolkien papa itt is remekelt! :up: :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149791 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Én spec mondjuk Legolasban nem igazán érzem a megfontolt, bölcs tüncit...elég rég láttam a filmet, ahhoz hogy ezt biztosan állíthassam, de emlékeim szerint Legolas kissé forrófejű lett :)


Azért emlékezzetek csak a könyvre :arrow: Amikor Lórien határán az volt a huzavona, hogy kinek a szemét kössék be, kiét ne, akkor bizony Legsie feje is elkezdett vörösödni a dühtől. Meg többször fel is kiált a könyvben, meg megijed, amikor valami baj közeleg... Ha Tolkien mester nem emlékeztet állandóan arra, hogy Legsie tünde (pl. milyen hű, de gyönyörű, nyitott szemmel alszik, stb), akkor tök úgy viselkedik nagyon sokszor, mint a többi szereplő. Ti hogy érzitek????????????????????

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149526 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szeretem, amikor ennyi jó kis hozzászólás van!! :dance:

Hmm... Bevallom, én nem tudok elfogultalanul véleményt mondani arról, hogy tehetséges-e vagy sem. Belátom. :lol: :wink: És abszolúte nem harapom le senkinek sem a fejét, ha azt mondja, hogy szerinte még nem bizonyított. (Már csak azért sem, mert vannak jobb kivégzési módozatok is, amiből a sötét középkor igen széles palettát kínál, mint pl. a kerékbe törés... :twisted: ) Viccen kívül: senki se tartson attól, hogy besértődök, és remélem más is így van ezen a fórumon. 8) Addig jó, amíg van véleménykülönbség, egyébként nem lenne ilyen jó a fórum...

Az viszont biztos, hogy könnyen ráaggathatják a szépfiú jelzőt, és ezért sok kritikusnál eleve hendikeppel indul... ettől óvakodni kell.
Én csak a GYU-ban és a PoTC-ban látam, mindkettőben elvarázsolt. Egyszer sem Orlando Bloom volt, hanem Legolas ill. Will. Sosem éreztem azt, hogy most játszik, nekem ez éppen elég egy szerep megformálásánál.

(heh... amúgy szerintem az a kisbaltás rész volt az egyik legbrutálisabb jelenet, éppen a naturális ábrázolása miatt. Nem volt eltúlozva. Belevágta, az ipse lehanyatlott, aztán kiszedte belőle és futott tovább, különösebb lelki törés nélkül. Ha bele gondoltok, hátborzongató, hogy az kellett ahhoz, hogy neadjisten életben maradjon az ember.)

Hogy tündének milyennek láttam? Olyannak, aki teljes szívvel él, és szeret Középföldén élni, mert számára valóságosabb ez a lét, mint amit Valinor ígér. Nem hiszem, hogy egy tünde ne lehetne szenvedélyesebb jellem. A halhatatlanság nem jelenti az érzelmek elvesztését is egyben...
Egyébként pedig a könyv igen keveset árul el róla, úgyhogy ennyiben nem lehetett könnyű megformálni a szerepét. Mégis vannak olyan jellemvonások, amelyekkel a film egyéniesítette a karakterét. Ilyen pl. az éber figyelem, az, hogy ált. a háttérben marad, kivéve a harcot :wink: , utolsóként hagyja el a veszélyes terepeket, nem irányít, de ha kell, cselekszik... Nekem ez nagyon bejön, sokkal inkább, mintha valaki állandóan nyomul.
Ami pedig a bölcsességet illeti... Épp elég bölcs megoldás volt részéről, hogy a döntést és az irányítást ráhagyta Gandalfra, aztán később Aragornra. Nagyon jól meglátta, hogy ez elsősorban az ő küldetésük, és Frodóé. Nem játszotta, hogy ő a háromezer évével hú de tapasztalt, pedig megtehette volna. És ez megint csak jó pont, legalábbis nálam.

Na... mondtam már, hogy elfogult vagyok? :lol:

A PoTC zenéje egyébként téleg jó, bár engem olykor a Gladiátorra emlékeztetett, aztán valahol olvastam, hogy a szerző annak a felvételeinél is ott volt, szóval talán nem véletlen a dolog... :roll:

Bocs, kicsit hosszúra sikeredtem... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149499 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Egéybként nem nagyon érzem, hogy Legolas eljátszása nagy tehetséget igényelt volna, de ez magánvélemény..

Ami azt illeti....
Legolasban a mozgás könnyedsége volt sztem a legnehezebb, amit a Legolast játszó színésznek el kellett sajátítani. Ebben állt a tünde-harcos karakter lényege. És ezt Orli szvsz profin valósította meg. A tüncilét további ábrázolása meg inkább a paróka -, fül -, és sminkkészítőkön múlott...

[size=9:11kkmpvr]Azért ne harapjátok le a fejem... [/size]:twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149489 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elanor: A Hobbit-trailer nem igazi, egy rajongó készítette több más film (Gy.U., Sárkányszív, A Tűz Birodalma) jeleneteinek felhasználásával.

PJ a nyáron azt nyilatkozta, hogy bár a New Line a Gy.U. filmjogaival együtt a Hobbit megfilmesítésére is megszerezte a jogokat, menetközben kiderült, hogy egy másik stúdiónál is vannak ezzel kapcsolatos jogok (pl. ha a New Line le is forgatja a filmet, Amerikában csak az a rivális stúdió terjeszthetné, ami ugye komoly akadály...), szóval elég bonyolult tárgyalások elé néznek... Azt is elmondta, hogy ő (mármint PJ) nem kapott semmilyen felkérést arra, hogy ő rendezze a Hobbit fimváltozatát, de nem lenne éppen ellenére a dolog.

A filmsorozat ötlete pedig Ian McKellen-től származik, ő mondta nemrég, hogy szerinte a Hobbit-ot egy tévésorozat formájában lehetne legjobban megfilmesíteni.

Tehát tulajdonképpen a szándék megvan rá (a stúdiók részéről is, hiszen hogyan hagyhatnának ki ilyen tuti sikert a Gy.U. után), de jelenleg még elég bonyolult a jogi helyzet ahhoz, hogy bármi konkrétat lehessen mondani...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149488 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló!
Az előbb elfelejtettem megkérdezni v.mit?
Mit tudtok a Babó forgatásáról?
Nekem van egy előzetesem amit a harmadik részként töltöttem le, de az a Babó előzetese volt. 2006 van bemutatóként megadva. De azt is hallottam hogy sorozatként fogják leadni. :hein:
Kíváncsi vagyok ebből mennyi igaz. Ha tudtok v.mi írjatok.
Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149486 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helló!
Én is töltöttem le több Potc dalt. Már a moziban is nagyon megtetszettek első hallásara és hogy már itthon is hallgathatom ez már.. mennyei :D
Üdv! :disappear:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149416 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nem tom mennyire lesztek boldogok, ha megosztom veletek, hogy letöltöttöm a POTC betétdalait! :twisted: Iszonyat jók! Ha valakit érdekel hogyan, az írjon privit!

Én is-én is!Tényleg nagyon jó! :D :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149412 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tom mennyire lesztek boldogok, ha megosztom veletek, hogy letöltöttöm a POTC betétdalait! :twisted: Iszonyat jók! Ha valakit érdekel hogyan, az írjon privit!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149408 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eowynke írta: nem is tudom eldonteni, hogy hol tetszik jobban, ebben a filmben, vagy a GyU-ban....
szerintetek?

Én továbbra is Legolas-ra szavazok. Na nem, mintha a PotC-ben nem tetszene, de asszem számomra mindig A Gyűrűk Ura lesz az első - mindenben.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149407 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
éN MÁR KÖZELEDEK A 6 FELÉ! mÁR 4× LÁTTAM MOZIBA! De talán úgy kéne mondani, hogy még csak! :lol: Orlando igazán ari! Node Johnny... Hú most olvadozom egy sort!.. Sikerült visszamászni a székre, szerencsére! :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149404 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szijjasztok!!
Na vegre sikerult nekem is megnezni a PoTC-t!!! :D nem is kell talan mondjam, hogy szuper! nagyon tetszett!!!
Orli nagyon jol alakit, es jol is nez ki, de azert Jhonny sem volt rossz ;)
meg vagy hatszor megneznem!! nem is tudom eldonteni, hogy hol tetszik jobban, ebben a filmben, vagy a GyU-ban....
szerintetek?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149348 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Miért ne tehetne megjegyzéseket?
Nem mondott semmi sértőt szvsz... ha vki mást mond mint a többiek, méghozzá normális stílusban akkor nem kéne leugatni a véleménye miatt.
Tényleg nem voltak túl nagy szerepek, ahonnan meg tudnánk igazán mérni a tehetségét. De végülis ezeket jól játszotta... s vsz tényleg tehetséges...
Én spec mondjuk Legolasban nem igazán érzem a megfontolt, bölcs tüncit...elég rég láttam a filmet, ahhoz hogy ezt biztosan állíthassam, de emlékeim szerint Legolas kissé forrófejű lett :)
De mivel arról fogalmam sincs, hogy PJ mit mondott neki, hogy mi egy tünde, meg hogy hogy lesz jó, ezért azt sem mérem fel (nem tudom) hogy hogy játszotta el.
Egéybként nem nagyon érzem, hogy Legolas eljátszása nagy tehetséget igényelt volna, de ez magánvélemény...

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149343 Írta: Niessa
Niessa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hiszem igazad van gandala!
De azért más filmeket is meg kéne nézned, amikben szerepel, mielőtt megjegyzéseket teszel! És tudod, a szerepeit nem ő válogatja meg, és nem ő a rendező sem, hogy megszabja a karaktereket!
Bár az is igaz, hogy visszautasíthatná a szerepeit, de akkor nem kapna fizetést........ :wink:


"Nem sötét leszek, de szép, akár a hajnal.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149340 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Látom, mindenki megsértődött, hogy számomra még nem bizonyította be a tehetségét. Az kétségtelen, hogy én csak Legolasként és Will Turnerként láttam eddig, de azok a szerepek nem igazán összetett jellemeket ábrázolnak.
De, ha végigolvastátok, akkor azt is odaírtam, hogy ÉRZEM, HOGY TEHETSÉGES!!! Valahogy bele van írva a jellemébe és a tekintetébe. Ez most így hülyén hangzik, meg naivan, de nem tudom jobban megfogalmazni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149332 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Ez a Kingdom of Heaven, a Gandalf által berakott cikk aljának alapján nekem egy olyan ötvözetnek tűnik az eddigi szerepei alapján: "kovácsból lett ifjú", "beleszeret a hercegnőbe" , meg szerintem hasonlóan fog ott kinézni, mint a Troy-ban, de ez csak szerintem... :P :roll: :bounce:

Szerintem is bebizonyította már elészer, hogy tehetséges... (Most nem akarom olyan hosszan részletezni, hogy hol, és mivel... :legolas4: :cross: )

Gonosz szerepet is játszott már, tavaly volt asszem, a Viasat3-on egy film, az volt címe, hogy Total Ricoll, és abban játszott egy epizószerepet. Valami "első hullámos" izének nevezték, de már nem emlékszem, miért, de valami drogozásos micsoda is volt a filmben, a történetre sajnos nem emlékszem, csak arra, hogy megy a TV, én előtte ülök a szőnyegen, és valamit írok (szokásom szerint a földön), aztán egyszercsak felnézek, és meglepődve látom, hogy a Legolast játszó színész van a képernyőn. (Ja, persze, a FOTR nézése után láttam nem sokkal.) Rövid és szőke volt a haja... :D

Nimrodel: hát, egy olyan vámpír elöl én sem futnék el...

Eleniel: "baltás gyilkos": amikor a POTC-ban megtámadja a Fekete Gyöngy a várost, és Orli hátbavág egy "emberkét" egy kis baltával, (megjegyzem, azt a muksót 5-ször megöli, és még a végén is él...jó jó, tudom, hogy "halhatatlan" volt, de akkor is... :roll: ) akkor én mindig ezt gondolom: "Hát hogy képzelik, egy tünde dobóbaltával..." Egyébként a GyU és a POTC között én nagyon sok hasonlóságot fedeztem föl, de most nincs kedvem leírni őket.

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149274 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149251 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Suilad!

Szerintem pedig igenis bizonyította már a tehetségét, Legolas eljátszásához nem kevés kellett belőle... :cheers:

Kingdom of Heaven! DE jó! Végre főszereplő!!!!

Hát igen, Páris is meghalós szerep, remélem, benne lesz a filmben ahogy meghal :twisted: :P Nem úgy van, hogy Akhilleuszt Páris öli meg?

Az Orlando milyen eredetű név? Egyébként én is azt hallottam, hogy magyarul Roland...

Ned Kelly itt lesz? És a Potc DVD-n mikor jelenik mewg?

Huú, tele vagyok kérdéssel...

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149209 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ő egyébként kit alakít a filmben?

Joe Byrne-t, aki mellesleg Ned Kelly legjobb haverja.
Amúgy a filmben szerintem sem lesz egyikük se egy nagy szépség, de én pont ezért vagyok kíváncsi rá. Hajrá, be lehet bizonyítani, hogy nem csak szép, és kecses mozgású, hanem, hogy tehetséges is. Én imádom, de igazán ez utóbbit még nem bizonyította be. (De szerintem tehetséges, érzem :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149206 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszi! :D Tényleg nagyon jó a zenéje! :D Szerintem Orlinak nem áll jól a szakál... nem tudom miért, de nekem így nagyon nem tetszik. :? Ő egyébként kit alakít a filmben?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149201 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz (Celebthil) írta:

Nimrodel Melian írta: talán mondjuk, ha egy vérengző vámpír lenne, hosszú fekete hajjal... :roll:

Nahát, Nimrodel!!
Megelőztél!! :twisted: :roll:
Én is PONTOSAN EZT akartam felvetni... asszem nem menekülnék nagyon előle... :oops: :wink:


hát én bizti nem :) )

és ugy naon cool lenne! :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149200 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hol lehet meghallgatni? 8O[/quote]

A www.nedkellythemovie.com/about.html címen. Igaz ezek csak rövidke részletek, de nekem nagyon tetszik. A legjobbak a The Light és a Moreton Bay.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149161 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta: Hahó!
Mit szóltok a Ned Kelly zenéjéhez? Szerintem marha jó!


Hol lehet meghallgatni? 8O


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149142 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hahó!
Mit szóltok a Ned Kelly zenéjéhez? Szerintem marha jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149084 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jól emléxem, hogy a Trójában Páriszt fogja játszani?
Az sem egy túlságosan túlélős szerep emlékeim szerint...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.543 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére