Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #150419 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Troy képek:
katt ide
meg ide

És fent van már a trailer is, de még mindig elég kicsi :cry: :
www.comingsoon.net/movies/t/troy.php


Trailer NAGYON rulz!!!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150412 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Morgana írta: Na, lányok, mit láttam a Mátrix előtt?...
8)

De bizony Troy előzetesét!

Jóóóó lesz...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Én el is hűltem, amikor megláttam, hogy MÁR KÉSZ :roll: :?:
Aztán csak annyi, hogy jön 2004-ben...

Kiváncsi vagyok, hogy a RotK trailer mikor lesz VÉGRE a magyar mozikban... felháborító a várakozás, immáron másfél hónapja megy a világon :evil: !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150409 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez biztató! Ha Morgana azt mondja valamire, hogy jó lesz, akkor arra mérget lehet venni, hogy tényleg jó... :lol:

A trailer tényleg keveset árul el, de azért khirály... :wink:
Főleg a Páriszos jelenetek...
[img]\\Gloria\HalgDoc\horkris2\Képek[/img]

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150389 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, lányok, mit láttam a Mátrix előtt?...
8)

De bizony Troy előzetesét!

Jóóóó lesz...
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150388 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Troy képek:
katt ide
meg ide

És fent van már a trailer is, de még mindig elég kicsi :cry: :
www.comingsoon.net/movies/t/troy.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150349 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most olvasgattam némi Mátrixos élménybeszámolókat, azt mondják, volt előtte Troy trailer! :!:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150288 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Rég jártam erre, és nincs időm visszaolvasni, csak dicsekedni akarok, hogy tegnap kaptam egy 8 A/4-es lapnyi Orli posztert, nagyon jó. Sőt, akitől kaptam, lehet tud szerezni LOTR DVD-s Kazettás állbányizét is szerezni...
Én abban reménykedem, sőt biztos vagyok benne, hogy ROTK trailer is lesz a Mátrix3 előtt, de ha lesz Troy, az is jobb, sőt, ha mindkettő...akkor nem tudom...az nagyon szupi lenne :P !!!!!!!!!!

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150272 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon jó, Eldafinde!!
Örülök, hogy időt szakítottál a folytatásra! Csak így tovább!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150237 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
folyt. köv.:

Tekintetéből bizonytalanság sugárzott, s ahogy kérdően rámnézett, hirtelen megborzongtam. "Egy olyan tökéletes és bölcs lény, mint Legolas, aki oly sokat látott a világból, és tapasztalt meg élete során, amit egy halandó elme fel sem foghat, tőlem vár valamire választ?! Nem, ez képtelenség. Mindjárt fel fogok ébredni...De hiszen én ismerem a történetet; csakis én...Nem biztos, Galadriel mennyit láthat vajon előre? Bár ez most nem is lényeg. Na, válaszolj már, olyan édesen néz...Úristen, magammal beszélgetek! Ez már lassan Gollam-szindróma..."

- Ööö...igazán nem is tudom, miért vagyok itt...
Láttam, hogy Legolas nem mozdul, hanem a fa törzsének támaszkodva figyel. Most nem tudtam megállapítani, hogy vajon mire gondolhat.
- Egyszercsak hirtelen itt találtam magamat a patak partján. Egyszerűen még csak elképzelni sem tudom, mi lehet az oka, hogy itt vagyok -egy pillanataig tétováztam, majd folytattam- De nélkülem is fel tudjátok majd venni a harcot a Gonosz ellen. "Még jó, hogy" gondoltam "Majd pont én kellek ide."

- Ez bíztató -mondta, majd gondolataiba merült. Úgy tűnt, mintha teljesen máshol járna. Aztán hirtelen rámpillantott csillogó szemével- De azért öröm a számomra, hogy itt vagy.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150223 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az utolsó kivételével ezt írja ki:

Sorry,
Hotlinking is
Not allowed.


:( :cry: :evil:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150214 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Huha! Ma életemben először megfordult a fejemben, h ez a csávó kicsit izlésficamos lehet! :? Ez a pár kép már nekem is sok őszintén szólva!!!:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot50.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot49.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot48.jpg
És a csúcs! (szép a karizma, de ez a fej!!!! 8O :? )
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot47.jpg

De ez naggyon ari:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot39.jpg

Nyááááááá!!! Piciiiim! *sikít* :
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... poster.jpg

Ezeket a képeket Orli csinálta! Nem is rossz:
www.sonyericsson.com/t610/featur ... ?artist=12


Szvsz ezek beállított képek, sminkkel+ilyenek, tehát semmit nem ő választott meg, sem arckifejezést, se ruhát...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150202 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Háj csajok!
Köcce, h ilyen sokat írtok, tök jók a témák. Én személy szerint szintén nagyon elfogult vagyok, és Orli tehetségét tuti nem kérdőjelezném meg, bár még tényleg nem volt lehetősége annyira bizonyítani. Egy szerelmes hősnek vagy éppen a szőke hercegnek fehér lovon nem túl sok elismerés jár, és inkább csak külső adottságok kellenek a szerephez. ;) Viszont nem hinném, h PJ azért választotta ki Orlit, mert jól nézett ki (régebben sztem tényleg nem volt túlságosan szerelmes hős típus :roll: ), hanem mert látott benne valamit! meg hát aki a National Youth Theaterben megfordul, az nem lehet túl tehetségtelen! :D Én is csak arra várok, h kapjon 1 jó szerepet, mondjuk vm negatív figurát, és tuti, h minimum akkorát alakít majd, mint Jhonny a POTC-ban! :) Amúgy ez a vámpíros nem is rossz ötlet!! :D DD :lol:

Huha! Ma életemben először megfordult a fejemben, h ez a csávó kicsit izlésficamos lehet! :? Ez a pár kép már nekem is sok őszintén szólva!!!:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot50.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot49.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot48.jpg
És a csúcs! (szép a karizma, de ez a fej!!!! 8O :? )
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot47.jpg

De ez naggyon ari:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoot39.jpg

Nyááááááá!!! Piciiiim! *sikít* :
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... poster.jpg

Ezeket a képeket Orli csinálta! Nem is rossz:
www.sonyericsson.com/t610/featur ... ?artist=12

Olyasmit olvastam, h a Mátrix - revolutions előtt Trója trailer lesz, vagyis fél óra múlva! :) (de lehet, h Mo-n nem...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150133 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Thaurwathiwen!
Köszönöm a védelmet. Szerintem se szóltam semmi rosszat Orlandora.

Niessa!
Te komolyan úgy érzed, hogy én leszóltam Orlando tehetségét?! Ezen az ismerőseim mekkorát röhögnének! Nem csak az én hibám, hogy még csak ezekben a szerepekben láttam. De, hogy én leszólom Orlandot... Ez több mint vicces. Kedves Niessa! Én olyan Orlando fan vagyok a POTC óta, hogy azt nem lehet elmondani. Körbe csorgattam már a nyálam az összes honlapon, Ő a képernyővédőm, meg a hátterem stb. Ha ezek után is azt gondolod, hogy leszóltam, akkor bocs. (Lehet, hogy azt hitted fiú vagyok? :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150110 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Háát, már elég "late" van, sőt kora..,de sehol semmi... :evil:

Szvsz nem az itteni időzóna szerint értették azt a late-et...

Itt érdemes nézelődni, már van egy nagyon picike, rossz minőségű változat, de lesz jobb is:
www.comingsoon.net/movies/t/troy.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150109 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az rtlklub.hu :arrow: mozi/Orlando Bloom -fórumon Zuzuma-tól kaptuk az infót:

Troy trailer to make its entrance source: Entertainment Tonight -Tuesday, Nov. 4, 2003:

The trailer for Troy, Warner Bros' epic film starring Brad Pitt, Eric Bana and Orlando Bloom, will air on the first time on Entertainment Tonight on tonight's program. Stay tuned the ComingSoon.net Trailer section for when the clip makes its way online, most likely later tonight.

Háát, már elég "late" van, sőt kora..,de sehol semmi... :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150107 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm, milyen jó kis gondolatfolyamot sikerült indítanom...

Egyébként ezt meg is kérdezném Tolkien mestertől, ha még élne, és lenne rá lehetőségem, hogy akkor most mi a helyzet a tüncikkel? Dehát...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150012 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elessar király... írta: Rajongók!! Az utolsó kép valszeg ki fog titeket ábrándítani!
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

Minket nem olyan könnyű kiábrándítani. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150006 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rajongók!! Az utolsó kép valszeg ki fog titeket ábrándítani!
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150001 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem is azért raktam be, csak gondoltam, hogy ezt látnotk kell.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149992 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hééé!!! 8O :x
Ezek slashek!!! :down: :dead: :quasi:
Kiskorúakra való tekintettel visszavonhatnád! :nono:
Csak szólok, hogy ha a topicgazda kiszedi, ne érjen váratlanul... én is kaptam már a fejemre ilyenekért Siltől..
Amúgy láttunk már cifrábbakat is... :twisted: :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #149985 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nemj tudjáok, hol lehet Potc képernyőkímélőt letölteni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149971 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm...
Én valahogy úgy éreztem, hogy azért van különbség a Könyvbeli és a Filmbeli Legolas között. És szerintem a Könyvben valahogy mégis csak tündésebb, ott sokkal jobban is szerettem.
Szvsz igazából ő is gyászolja Gandalfot, de egy tünde ezt tényleg nem úgy fejezi ki, hogy sírásban tör ki. Jobban magába fordul, főleg tekintve, hogy eléggé "egyedül van". (Ezt most arra értem, hogy én kicsit úgy éreztem, hogy ő úgy kilóg a csapatból, mintha mindig kicsit egymaga lenne csak. De leginkább a Könyvben.)
:legolas1: :legolas3: :legolas6:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149929 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eleniel (csillaglany) írta: Mellesleg, egyáltalán nem néz bután! :rmad2: :nono: :shake:
Csak le van sújtva. :(


Talán pont azért, mert az ő gyásza sokkal mélyebb annál, minthogy nekifogjon sírni-ríni...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149927 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
HIsz a tündék is eleshetnek harcban, ilyen 3000 év alatt tuti látott néhányszor!! No, nem?!

Igen, a tündék is eleshetnek, sőt! El is esnek, de Legolas ezt a fajta halált érti meg, ill. fogja fel. Hiszen tudja, hogy a meghalt tündék Mandos csarnokaiba kerülnek, és egyszer majd találkozhat velük. és még az embereknél is megérti a test halálát. De nem ez a helyzet a lélekkel. Hiszen, míg a tündéknél haláluk után a test elporlad, addig a lelkük egy biztos helyre kerül. És ezt a tündék biztosan tudják. De az embereknél más a helyzet. Ott a fizikai halál után nem tudni mi lesz a lélekkel. Hogy hova kerül? Hogy nem bolyong-e? Ki tudja. Ez csupa bizonytalanság, még ha van egy adott vallás is.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149926 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szijjasztok!
Nem tudom lattatok-e, de nekem annyira tetszenek ezek a kepek, megmutatom nektek is:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03oct.html

es meg van egy hatalmas Orli kep
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03oct.html
valami nem tiszta ezen az utobbi kepen... :roll: en ugy tudtam, hogy Orlanndonak csak ket tetovalasa van... ezen a kepen meg tobb, es jo nagyok! talan lemoshatoak?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149904 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aha, biztos...
Csak éppen Mithrandírt nem látta még egyszer sem meghalni... ez azért nem ugyanaz, mint elfogadni, hogy van elmúlás... :roll:

Egyébként ez csak egy divatos magyarázat, ami kicsit gáz. :x Mitől értenék jobban az emberek a halált, mint a tündék? Amíg oda jutnak, addig ők is csak közvetett infókkal rendelkeznek róla, magyarul csak mások halálát láthatják. Amit épp elégszer láttak a tündék is. Amikor meg már megélték, nemigen mesélhetik el senkinek, hogy milyen érzés volt.

Mellesleg, egyáltalán nem néz bután! :rmad2: :nono: :shake:
Csak le van sújtva. :(

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149903 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv!

Amúgy most olvasgattam vissza, és már terveztem, h. beírom azt, amit (most látom csak) Felagund leírt... :lol:
Legsie- Will: Will Turner a jobb (pasi... :oops: :D )
Más: De Legsie könyvbeli tündésségénél persze senki nem említi, h. például ki hogy viselkedett a Holtak ösvényénél... :nono: (értsd: Gimli- Legolas 8) )
:wink: :roll: :twisted:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149895 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Felagund írta: (Nem hiszek a szememnek!!! LEGOLASról folyik diskurzus... Nahát... 8O :D )

FELAGUND!!!!!!!!! *Artemisz a fejét fogva hahotázik* :? :twisted: :twisted:
Jaj, ez fáj!!! És még rám mered mondani, hogy javíthatatlan! A finom kritikáidtól a falnak tudok esni!!!!!!! Hihetetlen vagy!!!


Amúgy tök igaz, amiket írtatok. Nekem a filmben pl. az nem tetszik, hogy mikor kimenekülnek Móriából, akkor nem sír, csak bután bambul maga elé. Vagy inkább nem is ez nem tetszik, hanem az, hogy ezt azzal magyarázzák, hogy halhatatlanként képtelen felfogni, mit jelent a halál! HIsz a tündék is eleshetnek harcban, ilyen 3000 év alatt tuti látott néhányszor!! No, nem?!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149892 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úgy van.

Pláne, hogy ő az egyetlen, aki képes felfogni, hogy MENNYIRE hatalmas az, aki ellenük jön!

(Nem hiszek a szememnek!!! LEGOLASról folyik diskurzus... Nahát... 8O :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149891 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezenkívül Móriában sem áll neki jajgatni, és is sikolt, hanem egyszerűen csak felkiált...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.676 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére