Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 11 hónapja #146432 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az emberek meg csak veszik ezeket a sz*r újságokat, mint a cukrot... :shake: :shake: :shake: :down:

Mi az, hogy "meglehetősen" jóképű ifjú????????????? Mi ez a sz*r??????

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146431 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta: Szvsz váltottak 3 szót, meg az is lehet hogy egy irányba távoztak a partiról. Ez bőven elég egy újságírónak hogy összehozza őket...

ERRŐL VAN SZÓ!!!!

De a nő akkor is csúnya! :evil: Lehet persze ez egy előnytelen kép is, de ráadásul tiszta qrvás kinézetű; és főleg ÖREG... legalábbis Orlihoz. Olyan kiélt feje van.. Brrrr.... :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146429 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz írta: Hehe.... I.J./Így Jártál/-kártya a csajszi homlokára! :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Ezt hívják úgy, hogy CUMIIIIIII!!! De jó édes volt azért.. már ha tényleg volt vmi, amit személy szerint erősen kétlek... Ismeritek, milyen szenzációhajhászok a brit paparazzik. :?
Amúgy nem túlzottan érdekel az egész... minek fájdítsam a szívem... :wink: :roll:


:eek4: :eek4: :eek4:
FUJJ!!! Ez a nőci rettentő RONDA!!! :quasi:
Lányok, eszetek legyen már!!!! Orli ezt a nőt még bottal sem piszkálná meg!! Kate után/mellett meg végképp nem!


Nem mondom hogy a nő "ronda" de erősen kétlem hogy Orlando pont őt választotta volna egy félrelépésre...
Szvsz váltottak 3 szót, meg az is lehet hogy egy irányba távoztak a partiról. Ez bőven elég egy újságírónak hogy összehozza őket...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146426 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hehe.... I.J./Így Jártál/-kártya a csajszi homlokára! :roll: :twisted: :twisted: :twisted:
Ezt hívják úgy, hogy CUMIIIIIII!!! De jó édes volt azért.. már ha tényleg volt vmi, amit személy szerint erősen kétlek... Ismeritek, milyen szenzációhajhászok a brit paparazzik. :?
Amúgy nem túlzottan érdekel az egész... minek fájdítsam a szívem... :wink: :roll:


:eek4: :eek4: :eek4:
FUJJ!!! Ez a nőci rettentő RONDA!!! :quasi:
Lányok, eszetek legyen már!!!! Orli ezt a nőt még bottal sem piszkálná meg!! Kate után/mellett meg végképp nem!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146424 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És az elmaradt képek:
Helena:
habostorta.hu/show.hab?mit=kep&h ... c&id=11587
Orlando:
habostorta.hu/show.hab?mit=kep&h ... c&id=11588


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146422 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nézzétek, hogy mit találtam: [size=9:5hk2k5oz]/Igaz erről már volt szó, de rendes cikk nem volt, de ha mégis, akkor előre bocsi!/[/size]

Azonnal szerelmes lett!



Helena Christensen jócskán fiatalított. A brit szupermodell halálosan beleszeretett Orlando Bloomba, A Karib-tenger kalózainak huszonhat éves sztárjába. A meglehetősen jóképű ifjú és a manöken egy londoni partin találkozott először, és Helena azonnal beleesett Orlandoba.

Mint arról korábban lapunk is beszámolt, a modell hosszú együtt töltött idő és egy közös gyermek után szakított élettársával, nem sokkal a beharangozott az esküvő előtt. Sokan nem értették, hogy mi állhat a szép nő döntésének hátterében, most azonban fény derült az eddig féltve őrzött titokra: Helena szerelmes lett. A probléma az, hogy nem leendő urába, hanem az angolok újdonsült szupersztárjába, az új Brad Pittként is emlegetett Bloomba. Helena állítólag szinte azonnal halálosan beleszeretett a sötétbarna, hullámos hajú és igézően barna szemű fiatalemberbe. Mindketten egy angol magazin partijára voltak hivatalosak a közelmúltban, ahol rögtön szimpatikusnak találták egymást. Egész éjszaka félrevonultan beszélgettek, és szemtanúk szerint együtt távoztak egy közeli hotelbe.
A történet pikantériája, hogy Orlando immár egy éve jár együtt a húszéves szépséggel, Kate Bosworth-szel, és ekkortájt még Helena is jegygyűrűs menyasszony volt. Úgy tűnik, igazi érzelmekről csak Christensen esetében beszélhetünk, hiszen röviddel az affér után kiadta vőlegénye útját. A hűtlenkedő szépfiúnak viszont esze ágában sem volt szakítani Helenánál több mint tíz évvel fiatalabb, hamvas szépségű kedvesével, sőt, egy méregdrága gyémánt karkötővel és egy luxusutazással esedezett bocsánatáért. Kate megbocsátott szerelmének, kapcsolatuk azóta is kiegyensúlyozott. Nem úgy, mint Helena Christensen.

A szupermodell állítólag képtelen kiheverni, hogy Bloom nem őt választotta, valósággal belebetegedett az iránta érzett szerelembe. Barátai nagyon aggódnak a szépségért, aki állandóan hívogatja és szerelmes levelekkel bombázza Orlandót, sőt, imádott kisfiát is rettenetesen elhanyagolja.


8O 8O 8O 8O :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146376 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Namarie: hát ez nem jutott eszembe :oops: , remélem majd jár erre egy moderátor... :roll:

Ez a Diane Kruger nekemse szimpi, nade inkább 1000X Diane mint liv....épp elég az amit a LOTR foragtásán művelt, félő, hogy szegénykét ki találnám nyírni mielőtt még annyit mondana hogy Brad Pitt... :x :evil: Na meg erre a szerepre szép színésznő kell :twisted: , szvsz Keira Knightley jó lenne.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146315 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv! :hello:

Legolas nap? Hol lesz? Mikor? Nekem ez nagyon új! Sok mindenről lemaradhattam! 8O 8O :oops: :oops:
Belépő kell? Hány órakor kezdödik? MTT társaság rendezi? Tavaly is volt?
A válaszokat előre is köszönöm! :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146314 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

Heléné ügyben: jójó, szép szép a csaj, de nem az az "én vagyok a legszebb a világon"...mármint nem úgy értem, a csaj arcán nagyon is ez az arckifejezés látható, csak nincs meg hozzá az a kisugárzása, hanem elég átlagosan szép az arca, tehát csak olyan "szépecske"... :? (és szerintem Liv még mindig a legjobb lett volna a szerepre... :twisted: :P ) :roll:
Augustíne: a képek sajna nem jöttek be :cry: (mármint nem látszanak...)
(Ja, és nem kérsz nekem a barátnőd nővérének barátjának a legjobb barátjától egy autogrammot? (Tom Hanks ugye... :P :wink: :roll: ))
A legolas-napon pont Pesten leszek, de más okból: a mostohadédapám 80-adik szülinapja lesz... nagyon érdekfeszítő program!!! Pont úgy fogok járni, tisztára az a helyzet, mint hogy hétvégén volt ingyen_HBO, és nem láttam a FOTR rajta kétszer, meg főleg a Sólyom végveszélyben-t, mert nincs kábeltévénk... Mi van mostanában??????!!!!!!!!??????????? :bawling: :crying: :cry: :bawling: :shake:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146311 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akepek tenyleg nagyon jok!!! koszi ertuk :wink:
en mostanaban nem nagyon almodom vele, sajna :cry:
az az igazsag, hogy sosem azt almodom, amit akarok! :roll: de azert nagyon ritkan megis...
Augustine, miert kered hogy ne cseteljunk?? valamirol lemaradtam?

Amugy jo sok hozzaszolast tudtok irni egy par nap alatt :)
van mit targyalni Orlirol!

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146274 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sirályak a képek, Augustíne! :up:
Különösen az első!! Remek ébresztés egy halál "izgalmas" előadás után...

De az szerintem nem zippzár... henem egy láncra fűzött gyűrű... nem?
Hm... Ismerős. :lol:
Cak asztán nehogy szelypíteni keszdjen... meg szompolyogni. :twisted:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146247 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh, nekem ez így hirtelen sok volt...
Az mi a szájában? Cipzár, ugye?

Egyébként beírtam az est.hu főszerkesztőjénak, hogy javítsa ki az Orlival kapcsolatos dolgokat! (hogy nem amerikai, és 1-nél több filmben is játszott már...)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146245 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Namegintittvagyok!
NAGYON KÉRLEK TITEKET ÚJRA ÉS ÚJRA: NE CSETELJETEK!!!!!!! Köszi.

Én amúgy minden nap Orlival álmodom, szal ez nekem nem újdonság! :mrgreen:
Képzeljétek! A bnőm hülye mázlista nővére kint van Los Angelesben bébiszitterként (26 éves), és egy többszörös Emmy-díjas producerrel jár, akinek Tom Hanks a legjobb haverja, Bruce Willis a szomszédja, egy helyre viszi javíttatni a kocsiját George Clooney-val és X-tinával, Bennie és J. Lo minden nap a házuk előtt megy el, és ORLI KLUBJÁBA JÁR BULIZNI!!!!!!! JÁÁÁ!!!

Új képek:
orlandomultimedia.net/images/stu ... unn_01.jpg
orlandomultimedia.net/images/stu ... unn_02.jpg
orlandomultimedia.net/images/stu ... unn_03.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146226 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

csillaglany írta: Nem fogjátok elhinni, de megint vele álmodtam!
Valami táborban lehettem (ami eleve fura, sztem 10 éve voltam utoljára), és ott láttam meg, teljesen elképedtem, hogy mi a fenét keres itt.
De aztán egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne lássam, és ott sunnyogtam a nyomában. Vonzott, mint Gollamot a Gyűrű. Megszólítani persze nem mertem, amilyen hülye vagyok... :evil: Közben arra gondoltam, hogy milyen hülye vagyok, meg ezt mégse kéne, hátha inkognitóban akar maradni...
Aztán láttam, hogy biciklire pattannak egy haverjával :?: , mentek kirándulni, gondolom...
Utána meg arra emlékszem, hogy valami ajtón készül távozni, miközben halvány mosollyal kezet ad két lánynak, akik ott csápolnak két méterre az ajtótól... Na, erre én is becsúsztam elé, amolyan befékezős mozdulattal, mire kissé rezignált mosollyal velem is kezet fogott, na az marha jó érzés volt, de ugyanakkor oltárira szégyelltem is magam, mintha valamiféle pióca lennék... :oops:
Rajta meg látszott, hogy a kézfogás nem nekem szólt, hanem csak egy hibbant csajnak a sok közül... Szóval ez a része a dolognak már inkább elszomorító volt... :(
De azért örültem, hogy vele álmodtam, még ha ilyen felemás érzésekkel is... :?
Ennyire emlékszem.


Nagyon realisztikus álmod volt...
Én ha vki híressel álmodom akkor mire közel érek, mindig átváltozik vki mássá... :roll:
Remélem a jövőt álmodtad meg... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146225 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem fogjátok elhinni, de megint vele álmodtam!
Valami táborban lehettem (ami eleve fura, sztem 10 éve voltam utoljára), és ott láttam meg, teljesen elképedtem, hogy mi a fenét keres itt.
De aztán egyszerűen nem tudtam megállni, hogy ne lássam, és ott sunnyogtam a nyomában. Vonzott, mint Gollamot a Gyűrű. Megszólítani persze nem mertem, amilyen hülye vagyok... :evil: Közben arra gondoltam, hogy milyen hülye vagyok, meg ezt mégse kéne, hátha inkognitóban akar maradni...
Aztán láttam, hogy biciklire pattannak egy haverjával :?: , mentek kirándulni, gondolom...
Utána meg arra emlékszem, hogy valami ajtón készül távozni, miközben halvány mosollyal kezet ad két lánynak, akik ott csápolnak két méterre az ajtótól... Na, erre én is becsúsztam elé, amolyan befékezős mozdulattal, mire kissé rezignált mosollyal velem is kezet fogott, na az marha jó érzés volt, de ugyanakkor oltárira szégyelltem is magam, mintha valamiféle pióca lennék... :oops:
Rajta meg látszott, hogy a kézfogás nem nekem szólt, hanem csak egy hibbant csajnak a sok közül... Szóval ez a része a dolognak már inkább elszomorító volt... :(
De azért örültem, hogy vele álmodtam, még ha ilyen felemás érzésekkel is... :?
Ennyire emlékszem.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146221 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És valószínűleg jó illata lesz tőle a hajnak... 8O Amúgy szőkítésre a kamilla kitűnő.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146095 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Szép Gilraen írta:

Artemisz írta:

Sil írta: Azért azt ne feledjétek, hogy az ókori görögöknél és rómaiaknál egy nő annál szebbnek számított, minél világosabb volt a haja - mivel ugye a sötét hajszín volt az általános. Használtak is különböző természetes hajszínezőket, hogy kiszőkítsék a hajukat...

Nem a haja! A BŐRE!!!!!
A hajukat diófőzettel kezelték.

Meg fecskeszarral... :D


Diófőzet? Dehát az barnára fest...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146094 Írta: Níniel55
Níniel55 válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv néktek Legolas rajongók! :D


Jó köztetek lenni, bár csak nemrég kísérem figylemmel ezt a fórumot. Egy nagy kéréssel fordulok hozzátok.
Nem tudjátok esetleg, hogy október 25-én, a Legolas-napon mi lesz a
program? Hol gyűlnek össze az emberek, közületek megy-e valaki,ilyesmi. :?:

Ha megtudtok valamit, és valaki van olyan rendes, megírná nekem?
Leköteleznétek!
( legless@freemail.hu -ra is jöhet)

További szép napot:

Níniel
:legolas3:

"Elen síla lúmenn omentielvo"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146080 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Artemisz írta:

Sil írta: Azért azt ne feledjétek, hogy az ókori görögöknél és rómaiaknál egy nő annál szebbnek számított, minél világosabb volt a haja - mivel ugye a sötét hajszín volt az általános. Használtak is különböző természetes hajszínezőket, hogy kiszőkítsék a hajukat...

Nem a haja! A BŐRE!!!!!
A hajukat diófőzettel kezelték.

Meg fecskeszarral... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146068 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Azért azt ne feledjétek, hogy az ókori görögöknél és rómaiaknál egy nő annál szebbnek számított, minél világosabb volt a haja - mivel ugye a sötét hajszín volt az általános. Használtak is különböző természetes hajszínezőket, hogy kiszőkítsék a hajukat...

Nem a haja! A BŐRE!!!!!
A hajukat diófőzettel kezelték, hogy szép, sötét fénye legyen, a bőrüket pedig finom krétaporral világosították. (Brr... :roll: :? )
De Helené tényleg szőke volt. Szvsz mondtam, a csaj totál klappol. Még viszonylag szűzies kisugárzása is van. Pepsi-Colás Katicának tuti nem lett volna! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146065 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen!

"Helénéről" én már kifejtettem a véleményemet, nem írom be mégegyszer, csak annyit, hogy nem szimpi... de Dobó katánál minden jobb!!!!!!!!!!
Namarie: Te mindekinek az egészségét a 2szíveden viseled", nem csak Orliét... :)
Artemisz: Nekünk nemhogy HBO-nk lenne, de még kábelTV-nk sincs (a költözés óta), csak szobaantennánk, de ez most úgymond kódolatlan HBO volt, tehát az is nézhette, akinek nincs előfizetése rá (de kábel TV kell hozzá sajna)...Kihagytam két FOTR-t, meg egy potya Sólyom végveszélyben-t... :bawling:
Én egyébként mostanában mindig a "Joho, joho, a pirate's life for me"-t éneklem...
Szép Gilraen: tényleg kicsit piócás a képeken, de azért jól néz ki... :roll:
És én már háromszor is láttam a POTc-t, de még lehet megnézem mégegyszer, de hogy megveszem DVD-n az tuti! :P :cross:

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146021 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Azért azt ne feledjétek, hogy az ókori görögöknél és rómaiaknál egy nő annál szebbnek számított, minél világosabb volt a haja - mivel ugye a sötét hajszín volt az általános. Használtak is különböző természetes hajszínezőket, hogy kiszőkítsék a hajukat...


Oké, ezt én is tudtam, de az arca attól még lehetne déliesebb.....
(Egyébként a késői korokban volt csak ez a szőkítési mánia jellemző, asszem...)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146018 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért azt ne feledjétek, hogy az ókori görögöknél és rómaiaknál egy nő annál szebbnek számított, minél világosabb volt a haja - mivel ugye a sötét hajszín volt az általános. Használtak is különböző természetes hajszínezőket, hogy kiszőkítsék a hajukat...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146015 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Off: nem esküszöm, de nagyon úgy emlékszem, mintha Szép Helena szőke lett volna. Aphrodité is szőke...(én is az vagyok, de egyikhez sem hasonlítok..) :?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146011 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dobo Katanal barki jobb, de en sem vagyok teljesen kibekulve ezzel a Szep helenaval. Persze lehet, ha mar lattuk a filmet mas lesz a velemenyunk. Mindenesetre szivesebben lattam volna egy sotet haju lanyt.

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146007 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, huhh...A Valáknak hála, egyetértünk!!!!!!!!!!!!!! :hello:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145989 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie írta:

Eldafinde írta:

Orlando Bloom írta: Barátnője van?! :evil: :x Mi a neve? Színész modell, civil? :roll: :cry:


De már mióta....
Kate Bosworth, a moziban most ment/megy nálunk a Sorsdöntő nyár (Blue Crush), abban játszik. Szerintem tök aranyos (azé' meg ne kövezzetek...) 8O 8O :oops:

Az emlegetett Bravo-cikkben áradozik róla (a szerelem vak, ugyebár...)
De: ami a lényeg: azt nyilatkozta, hogy nagyon BOLDOG :hello: :bounce: :dance:


És: nem utolsósorban, nem tudom, mi függ össze mivel, de úgy vettem ki, hogy a hölgy kifejezetten jó hatással van rá. Már nem csinál vad dolgokat pl. bungee jumping, ami több mint helyes, dicséretes és üdvös, az összetört gerincével. (Sorry, de még Orlando egészségét is szívemen viselem...) Szvsz ne magunkat nézzük, ha barátnőkről van szó, hanem azt, hogy Orlando boldog legyen! Minden jót neki!

Apropo: idén is lesz Legolas- nap?


Igen! Sok boldogságot nekik! :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145976 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta:

Orlando Bloom írta: Barátnője van?! :evil: :x Mi a neve? Színész modell, civil? :roll: :cry:


De már mióta....
Kate Bosworth, a moziban most ment/megy nálunk a Sorsdöntő nyár (Blue Crush), abban játszik. Szerintem tök aranyos (azé' meg ne kövezzetek...) 8O 8O :oops:

Az emlegetett Bravo-cikkben áradozik róla (a szerelem vak, ugyebár...)
De: ami a lényeg: azt nyilatkozta, hogy nagyon BOLDOG :hello: :bounce: :dance:


És: nem utolsósorban, nem tudom, mi függ össze mivel, de úgy vettem ki, hogy a hölgy kifejezetten jó hatással van rá. Már nem csinál vad dolgokat pl. bungee jumping, ami több mint helyes, dicséretes és üdvös, az összetört gerincével. (Sorry, de még Orlando egészségét is szívemen viselem...) Szvsz ne magunkat nézzük, ha barátnőkről van szó, hanem azt, hogy Orlando boldog legyen! Minden jót neki!

Apropo: idén is lesz Legolas- nap?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145893 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Affrancba!! Nincs HBO-nk!!! :shake: :bawling: :bawling: :bawling:

Na, hogy felvidítsam magam, csöpögök 1 kicsit, ha megengeditek.
Imádok énekelni, és gyakran szoktam dalolgatni csupán magamnak. Főleg az olyan dalokat szeretem, amik emlékeztetnek valakire.
Mióta a PotC-t megnéztem, mindig Kicsi Orli jut eszembe arról a bűbáj dalocskáról, amit kislánykorom óta imádok. Ismeritek a Londonban hej, van számos utca c. dalt? Az az. Pontosabban a 2. versszaka:

Bob úrfi, hej, legény a talpán,
a karja kő, a csókja méz.
Minden leány utána fordul,
és máris rabja, kire néz....

Gondolom, nem kell magyarázkodnom.... :wink:
Hű... mindig Kicsi Orlit látom magam előtt - azazhogy Will Turnert, ahogy kovácsolja a kardot az üllőn.. Olyan édes!!!! :roll: :oops: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145830 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ma 21.00: feliratos FotR az HBO-n!!!!!!!!!!!!!!!!!

"And you have my bow"... brrrrrr....

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.530 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére