Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 11 hónapja #144796 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egye fene, megbocsátjuk... :lol:
Én már az első jeleneténél jókat vidultam, amikor helyből leamortizálja a falicsillárt, vagy mit... aztán ott tipródik, hogy mit csináljon a letört darabbal... kész. :up:

HBO-n eredeti hanggal A Gyűrű Szövetsége!! (Asszem jövő hét szerdán. Akit érint, izzítsa be a videót!)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144661 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ugye megengedtek egy kis áradozást :) :D LÁTTAM A POTC-ot

Orl iiszonyat ééééédess, Johnny Depp szintúgy :D
ahh...... az a film, kegyetlenül jóóóóóó :D :D

bocs, ezt most ki kellett írnom magamból :D :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144613 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akkor ne simizd annyit a Gyűrűt, Ringbearer!! :lol:

Sil, az ilyen képeket Isten, meg a fotós is arra teremtette, hogy az ehhez hasonló szeles, átfagyott délutánokba napsütést (meg nagyobb pulzusszámot) csempésszen... Verhetetlen.
Le is mentettem. :twisted:
A többi képből nekem a "Legolas és Gimli" tetszett a legjobban. Az a feszült figyelem... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144574 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon jó volt Orli a filmben! nekem ebben a filmben sokkal
jobban tetszett, mint a GyUban! Ne kövezzetek meg! :D
Én már csomót álmodtam GyUval! Az, hogy éreztem a Gyűrű
súlyát meg a szemet, és állandóan felriadtam..uhh

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144573 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil, koszike a kepet, nagyon cuki :D
Kepzeljetek, megmutattam a baratnomnek most az elobb, es azt mondtam, hogy ez a baratom :lol: (a baratnom nem ismeri Orlit-szegyen)
es elhitte!! erre azt mondta, hogy "ki ez az edeske??? milyen jokepu!" es persze hogy irigykedni kezdett 8)

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144534 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144461 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én eddig csak egyszer álmodtam,a GYU-val kapcsolatosat.De Legolas nem szerepelt benne,csak a hobbitok(mármint Frodóék)..
Reggel úgy örültem,hogy velük álmodtam,még ha hülyeség is volt. :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144427 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Holnap megyek a barátnőmmel megnézni a PoTCot! :D
Ő is Orlit szereti a legjobban. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144413 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is mindig elég furcsa dolgokat szoktam vele álmodni. (Hmm... egyszer például együtt sírástunk :heu: , Boromirét :crying: , aztán asszem magunkat is beleástuk :o h: , de erre már nem emlékszem tisztán. Hát ez nekem épp elég furcsa álom.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144403 Írta: Kibil-nala
Kibil-nala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Suilad!

Hogy egy hét alatt mennyi mindent írtatok!
Nekem nem újdonság az Orlival való álmodás pl tegnap is vele álmodtam. De ezek áltálában elég furcsa álmok és reggel sosem emlékszem, hogy pontosan mi volt.
Kingdom of Heaven!? hmm...
Én pont fordítva gondolom: Johnny Depp hangja is nagyon jó, de Orlié...! ki kellene találni egy új szót!
Roheryn írásával kapcsolatban: néha én is gondolok ilyeneket... De én biztos (érzem), hogy találkozni fogok vele (meg még egy-két más személlyel), ha másképp nem; elmegyek és megkeresem! :D (Ez komoly volt)

...the Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144388 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, nagyon jók! Az utolsó kettő tetszik a legjobban!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144356 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Orlifan írta: Én imádom orlandot, ő a kedvenc színészem! olyan kis édi!!!! :legolas3:


Üdv tesó :D , örülök, hogy jöttél :hello: :hello: :hello:

Sil: nagyon jók a képek :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144345 Írta: Orlifan
Orlifan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én imádom orlandot, ő a kedvenc színészem! olyan kis édi!!!! :legolas3:

PEACE AND LUV 4EVA!!!!
I love you, Orlando Bloom!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144342 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144339 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Popcorn is hiánycikk lesz a boltokban:) Moziposzter!!!!!!!!!Futás!!!!!!!!!!!!!PotC Forever(Meg Tolkien, meg Orlando, meg LEGOLAS, meg AGYU Forever!!!!!!!!!!!!!)

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144278 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Johnnyé tényleg jobb (imádom amikor a végén a hajón énekel :D ), de Orlié is tetszik. Olyan szép, tiszta hangja van.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144216 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szijjjasztok! :wink:
találtam egy jó weboldalat, csak az a baj vele, hogy német... (nem tudom, hogy láttátoke már...)

mitglied.lycos.de/orlandofan/

És még van egy, azt angolra is lehet állítani:

www.orlandobloom-fanclub.de/cgi-bin/index.pl

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144092 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Persze,szerintem is!Hihetetlen király... :)
Csak azt mondtam h. Orlando-é sem rossz!![size=9:3ua2csab]És tekintettel arra hogy ez O.Bloom topic,nem mondtam h.Johnny Deppet jobban szeretem.[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144091 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nilraen írta: Sziasztok!
Nekem is megvan gépen a POTC.(feliratosan)Nagyon jó...Nekem egyébként tetszik Orlandoo Bloom hangja..nem tudom miért,de tetszik. :roll:


Johnny Deppé sokkal jobb. :twisted: :twisted: :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144072 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Nekem is megvan gépen a POTC.(feliratosan)Nagyon jó...Nekem egyébként tetszik Orlandoo Bloom hangja..nem tudom miért,de tetszik. :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144067 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Silmalia írta:

Nimrodel Melian írta:

Lalaith Scarlett írta: Nekem semmi bajom sincs Orli alakításaival, szerintem mind a LOTR-ben, mind a POTC-ben nagyon ügyes volt. És igenis tündés. Inkább az a baj szerintem, hogy nem elég karakteresek a szerepei. Pl. hogy fedezzenek fel egy őstehetséget, ha vagy túl rövid, vagy közhelyes szerepeket kap? Egy komolyabb szerep kéne neki, amiben tudna érvényesülni és megmutathatná a tehetségét.

Van benne valami... Igen!
(Bár én még a PotC-t nem láttam, de a hétvégén asszem végre lesz időm rá. :roll: :) )


Én láttam.. megvan gépen, mint Lalaithnek.. Nagyon jó, mér vagy 10x láttam.. :) :D :D :D :D :D :P :lol:


Nekem ma írják át egy kristálytiszta, feliratos változatba, így biztos még jobb (bár nemhinném hogy lehet fokozni :lol: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144063 Írta: Silmalia
Silmalia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Lalaith Scarlett írta: Nekem semmi bajom sincs Orli alakításaival, szerintem mind a LOTR-ben, mind a POTC-ben nagyon ügyes volt. És igenis tündés. Inkább az a baj szerintem, hogy nem elég karakteresek a szerepei. Pl. hogy fedezzenek fel egy őstehetséget, ha vagy túl rövid, vagy közhelyes szerepeket kap? Egy komolyabb szerep kéne neki, amiben tudna érvényesülni és megmutathatná a tehetségét.

Van benne valami... Igen!
(Bár én még a PotC-t nem láttam, de a hétvégén asszem végre lesz időm rá. :roll: :) )


Én láttam.. megvan gépen, mint Lalaithnek.. Nagyon jó, mér vagy 10x láttam.. :) :D :D :D :D :D :P :lol:

"Galadriel: There is nothing we can do for Frodo. The quest will claim his life. You have foreseen this. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144060 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Lalaith Scarlett írta: Nekem semmi bajom sincs Orli alakításaival, szerintem mind a LOTR-ben, mind a POTC-ben nagyon ügyes volt. És igenis tündés. Inkább az a baj szerintem, hogy nem elég karakteresek a szerepei. Pl. hogy fedezzenek fel egy őstehetséget, ha vagy túl rövid, vagy közhelyes szerepeket kap? Egy komolyabb szerep kéne neki, amiben tudna érvényesülni és megmutathatná a tehetségét.

Van benne valami... Igen!
(Bár én még a PotC-t nem láttam, de a hétvégén asszem végre lesz időm rá. :roll: :) )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144059 Írta: Silmalia
Silmalia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando fantasztikus színész.. Mindegyik filmjében a lehető legjobbat hozza ki az adott karakterből.. A potc-ben tökéletesen játszott... A LOTR-ben is!!! Nagyon si tündés.. méltóságteljes.. finom.. széparcú stb...

"Galadriel: There is nothing we can do for Frodo. The quest will claim his life. You have foreseen this. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144055 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem semmi bajom sincs Orli alakításaival, szerintem mind a LOTR-ben, mind a POTC-ben nagyon ügyes volt. És igenis tündés. Inkább az a baj szerintem, hogy nem elég karakteresek a szerepei. Pl. hogy fedezzenek fel egy őstehetséget, ha vagy túl rövid, vagy közhelyes szerepeket kap? Egy komolyabb szerep kéne neki, amiben tudna érvényesülni és megmutathatná a tehetségét.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #144026 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaja, nagyon jo :lol:
Folytasd tovabb, legysziiii :D

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143982 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Isteni!!!
Látom, hatott az ösztönzés, Eldafinde... :twisted:

A kis naiv... még hogy nem látja... :lol:
Még néhány ilyen mosoly meg érintés, és szegény lefordul a fáról... Legolas meg úgy tesz, mintha nem tudná... a "piszok". Kész... haláli. :lol:
Nagyon tetszik.
Kérek még!! :P

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143970 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Huhh, azt hiszem, itt az ideje ezek után, hogy folytassam a sztorimat.
Nem tudom pontosan, hol hagytam abba, ezért jelezzétek, ha valami nem stimmel. OK? (Ha maga a sztori "nem stimmel", azt is...)

Mintha csak egy súlyanincs rongybaba lennék - finoman szorította a kezemet, és játszi könnyedséggel húzott fel az ágra maga mellé.
- Már fenn is vagy.
- Igen... - mondtam bambán. Az alsó ág tövében álltunk, és én még mindig a kezét szorongattam. "Olyan vékonyak az ujjai, mint az enyém, mégis mekkora erő van bennük."
- Most már elengedhetsz - nevetett.

Észbe kaptam, és amilyen gyorsan csak tudtam, eleget tettem kérésének. Éreztem, hogy az arcomba szökik a vér, és vörössé válok, mint a cékla. "Még szerencse, hogy sötét van" nyugtattam meg magam "nem látja". Legolas átlépett egy szomszédos vaskos ágra, de közben hátrapillantott rám, és elmosolyodott. Hirtelen elvesztettem az egyensúlyomat, de még idejében észbe kaptam, hogy megkapaszkodjam az óriási törzsben. Vettem egy nagy levegőt az ijedség után, és követtem a tündét.


(Ez egy kis ízelítő volt, most megy a buszom, de otthonról éjjel jelentkezem!)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143957 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igazából már tegnap olvastam, csak úgy kutyafuttában, Roheryn hozzászólását. Válaszolni már nem volt időm, de elszorult a szívem. :cry:
Azóta sokan reagáltatok rá, és sok mindent nem tudok hozzátenni.
Talán annyit, hogy én is rajongtam már egyszer egy másik sztárért, ami önmagában valóban nem baj. Verseket írtam hozzá, figyelemmel kísértem a róla szóló pletykákat, ha egyedül voltam, elképzeltem, miről beszélgetnék vele, ha egyszer találkoznánk...
Aztán megnősült, aminek, ha furán hangzik is, de szívből örültem. Mert ez egyrészt kijózanított, másrészt úgy éreztem, hogy végre boldog.
Azóta a rajongásom lecsengett. Továbbra is tisztelem, mint színészt, és kíváncsian várom az új filmjét, de ennyi.
Roheryn! A történetnek nincs tanulsága, csupán jelzem: megértelek.
Egyvalamitől azonban óva intelek. Bármi is történne, ne akarj utána halni. Azt nem mondom, hogy ezt ő sem akarná, mert sajnos nem ismerem - de ezt megelőlegezem neki.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143956 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Roheryn: Én is megértlek, és ha hiszed ha nem, pont így érzek én is...
tudom, hogy elég furcsán hangzik, de pontosan ezt érzem, és életem legnagyobb célja, hogy találkozzak vele egyszer.

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.568 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére