Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 8 órája #141632 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Nem tudok eljutni a legközelebbi moziig!!!!!!!! :bawling: Anyukám nem hajlandó elvinni, mert apámnak eltörött a lába 2 hónapja, és nem akarja egyedülhagyni!!!!!!!:(:( :crying:

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 órája #141607 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Junior nevű amúgy elég siralmas ingyenes újságban pici PotC cikk és rövidke Orlando életrajz van!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 órája #141597 Írta: Kövesréti Hanga
Kövesréti Hanga válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok, én új vagyok nektek, de már rég figyellek titeket! :wink:
Volt szerencsém látni a POTC-t, feliratozva, CD-n, és nekem tetszett. Mivel mesemán vagyok, a sztori is megfelelt, Orli fiú pedig hozta a formáját!Sztem annyi köze van Legolashoz, hogy fantasztikusan kecses a mozgása, főleg a vívójelenetekben.Ezen kívül egyébként nem sok teendője van, legfeljebb "nézni a szemivel", az pedig nagyon megy neki!Én csak azon csodálkozom, h. a magyar filmismertetőkben úgy tesznek, mintha nem is létezne, csak Jhonny Deppet sztárolják, legalábbis ami eddig elém került.Nem lehet, h. félnek dícsérni?/hátha később kiderül mégse olyan jó színész/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 14 órája #141543 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akkor nem is szóltam....

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 14 órája #141540 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Juraviel írta: Orlando Bloom A Karib-tenger kalózai - A Fekete Gyöngy átka című filmben játszik, és Páriszt alakítja majd a Trója c. filmben.


Ezt már régen tudtuk.

Neo: Éppen megmenti...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 14 órája #141536 Írta: Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando Bloom A Karib-tenger kalózai - A Fekete Gyöngy átka című filmben játszik, és Páriszt alakítja majd a Trója c. filmben.

Elrond: Ónen i-Estel Edain.
Aragorn: Ú-chebin Estel anim.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 14 órája #141535 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e/mh51.jpg
Ez mikor történik? És mi történik?


hmm... ß)
tenyleg, mi tortenik? ß)
vajon mit csinal Gimli Legzi hata mogott, amivel ilyen nagy oromet okoz neki? ß)))

no comment...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 17 órája #141486 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hohhohohó! :dance:
Lehet, hogy a jövő héten meg tudom nézni a filmet! csak el nem kiabáljam...
Egyébként egy ismerősöm szólt, hogy küldjek neki valami olyan képet, ahol nem Legolasként szerepel. Erre kapott egy PoTC fotót.
Válasz:
A kép utolérhetetlen volt! :up:
Na ja... Mondtam én neki. :lol:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141416 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta: Nem azért, de Orlando Bloom mióta amerikai?! 8O :lol:
Forrás: www.est.hu/rovat/mozi/film.cfm?d_id_film=1716 , www.est.hu/rovat/person.cfm?d_id_person=10603
És nem csak egy filmben játszott...
Azért az ilyen infók irói elkondolkozhatnának róla mit írnak mielőtt leírják...


Elég súlyos hiba,hogy a filmjeinél nincs ott a Gyűrűk Ura!! :evil: Ezt kihagyni.. :shake:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141355 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem azért, de Orlando Bloom mióta amerikai?! 8O :lol:
Forrás: www.est.hu/rovat/mozi/film.cfm?d_id_film=1716 , www.est.hu/rovat/person.cfm?d_id_person=10603
És nem csak egy filmben játszott...
Azért az ilyen infók irói elkondolkozhatnának róla mit írnak mielőtt leírják...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141307 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hopsz... :oops:
benne volt a filmben?Nem emlékszem rá? :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141306 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A 2-nál lovon ül, mögötte Gimlivel, és éppen elengedi a kantárt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141303 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e/mh51.jpg
Ez mikor történik? És mi történik?

Amennyi látszik a háttérből,arra következtettem,hogy ott az orkhulláknál.Biztos a bővített részből vagy egy forgatási szünetből van.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141300 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem nagyon vág a témába, de:
Ez a kép egy másik, nagyobb képnek a részlete?
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ttrpg2.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... e/mh51.jpg
Ez mikor történik? És mi történik?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141275 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Nilraen, Namarie: Legalább megnézhetnétek, amit belinkeltem... :wink:

Igazad van el is kezdtem,csak mivel nem Szegedi vagyok nem igazán nézegettem+nem is találtam a moziműsort :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141192 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi: Ott van az, 18-ától, csak elég érdekesen... 8O :lol:

port.hu írta: A Karib-tenger kalózai (szín. mb. német-olasz kalandfilmsorozat)

és:

port.hu írta: A Karib-tenger ékszerei (szín. mb. ismeretterj. film)


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja - 21 éve 2 napja #141186 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Erre csak azt tudom mondani, hogy: Sil, ezer köszönet! (Úgyhogy azthiszem mostantól kezdve az általad linkelt oldalról tájékozódom a moziműsort illetően...)
Én ugyanis (csak) itt néztem : www.port.hu/pls/ci/cinema.days_htm?i_day...=2703&i_county_id=-1 és lehet, hogy szemüveget kéne csináltatnom, de még mindig nem látom(a "szimpla"
A Karib-tenger kalózain és a Karib-tenger ékszerein kívül persze).

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141142 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Namarie: Igen, tudom, de Böszi végig a Plázáról beszélt. :wink:
Amúgy megvan a Belvárosi Mozi műsora is:
katt ide
vagy ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141140 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off: Drága Sil: tökéletesen igazad van, de én nem a Plázáról, hanem a Belvárosi Moziról beszéltem. :oops: :?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141137 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nilraen, Namarie: Legalább megnézhetnétek, amit belinkeltem... :wink:
Hopp, érdekes ez az oldal, nem akarja megnyitni közvetlenül... :? Hmm, akkor talán így működik... katt ide , és utána rá a film címére.

És akkor megkapjátok a következőt:

A Karib-tenger kalózai - A Fekete Gyöngy átka

Szegedplaza - Cinema City, 7. terem

szeptember 18. 14:00 16:45 19:30
szeptember 19. 14:00 16:45 19:30 22:15
szeptember 20. 11:15 14:00 16:45 19:30 22:15
szeptember 21. 11:15 14:00 16:45 19:30
szeptember 22. 14:00 16:45 19:30
szeptember 23. 14:00 16:45 19:30
szeptember 24. 14:00 16:45 19:30 22:15


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141135 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
off: Böszi: nézd meg a Belvárosi Mozi műsorát! Úgy tudom, ott már e hét csütörtöktől adják.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141080 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta:

Nilraen írta: Hát a premier szeptember 18,úgyhogy már nem kell sokat várni...
Nem tudom melyik Plázára gondoltál,de a Duna Plázában már adják!Én is ott láttam :wink:


Azt tudom hogy a premier szept.18. , a Duna Plazában meg is találtam, ott 18-án 00:01 vagy hány órakor már játszák, de én szegedi vagyok, Plazánk ugyan van, de úgy tűnik a nem_annyira_kasszasiker filmek nem érnek el hozzánk valami gyorsan... és ahogy elnézem a (szept.25-ig tartó) moziműsort, nem tudom meddig kell rá még várni...


Ja!Hát nem tudtam hogy Szegedi vagy... :oops: De szerintem azért Szeged elég nagy város előbb utóbb majd csak az oda is eljut a film! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141074 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
naigen a cikkeikér énse vok oda :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141032 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Böszi: Akkor valamit nagyon elnéztél: katt ide :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141026 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nilraen írta: Hát a premier szeptember 18,úgyhogy már nem kell sokat várni...
Nem tudom melyik Plázára gondoltál,de a Duna Plázában már adják!Én is ott láttam :wink:


Azt tudom hogy a premier szept.18. , a Duna Plazában meg is találtam, ott 18-án 00:01 vagy hány órakor már játszák, de én szegedi vagyok, Plazánk ugyan van, de úgy tűnik a nem_annyira_kasszasiker filmek nem érnek el hozzánk valami gyorsan... és ahogy elnézem a (szept.25-ig tartó) moziműsort, nem tudom meddig kell rá még várni...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141015 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nektek a legjobb most, hogy megtudjatok nezni....
en is nagyon varom, de sajna itt a moziba egy-ket ev mulva lesz, ha egyaltalan lesz! :heu:
nem tudjatok, hogy videon mikor lehet megkapni?

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140963 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: Álandóan sziggyátok az imet dehát nekem ők adták a 2 mozijegyet amivel most áttam a filmet és nagyoooon teccet :lol:

Az igaz,hogy az ajándékokat 2 kézzel szórják,de a cikkeik... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140961 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Álandóan sziggyátok az imet dehát nekem ők adták a 2 mozijegyet amivel most áttam a filmet és nagyoooon teccet :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140930 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nilraen írta:

Böszi írta:

Nilraen írta: Mindenkinek ajánlom,hogy nézze meg!Nem lenne bölcs döntés kihagyni! :D
Persze biztos lesznek olyanok is akik nem lesznek ennyire oda a filmért....izlések és pofonok!De csak hajrá!Irány a mozi!!! :wink: :D


Irány lenne, ha játszanák. :dead: :rmad2: Napok óta azt próbálom kideríteni, hogy a Plazában adják-e... de nem találom a műsort(ami eredhet az én port.hu-s bénaságomból töbek közt...), úgyhogy bizakodó vagyok(hátha elér hozzánk is és nem kell rá heteket várni), de ahogy elnézem a Belvárosi moziban nem adják.


Hát a premier szeptember 18,úgyhogy már nem kell sokat várni...
Nem tudom melyik Plázára gondoltál,de a Duna Plázában már adják!Én is ott láttam :wink:


A Westendben is adják már. Én meg ott fogom - remélem minél hamarabb :roll: - megnézni.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140923 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta:

Nilraen írta: Mindenkinek ajánlom,hogy nézze meg!Nem lenne bölcs döntés kihagyni! :D
Persze biztos lesznek olyanok is akik nem lesznek ennyire oda a filmért....izlések és pofonok!De csak hajrá!Irány a mozi!!! :wink: :D


Irány lenne, ha játszanák. :dead: :rmad2: Napok óta azt próbálom kideríteni, hogy a Plazában adják-e... de nem találom a műsort(ami eredhet az én port.hu-s bénaságomból töbek közt...), úgyhogy bizakodó vagyok(hátha elér hozzánk is és nem kell rá heteket várni), de ahogy elnézem a Belvárosi moziban nem adják.

[size=9:32g4lbzo]A szeptemberi cinemát is szándékomban áll megvenni, remélem még nem fogyott el az összes DVD nélküli...[/size]


Hát a premier szeptember 18,úgyhogy már nem kell sokat várni...
Nem tudom melyik Plázára gondoltál,de a Duna Plázában már adják!Én is ott láttam :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.580 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére