Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 3 hete #138646 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

birefi írta:
(Ugyan ki rajonghat egy nyápic elfért, kérdem én? :)


Mit értesz azalatt, hogy nyápic? Nem félnek a harctól, sokkal bátrabbak mint az emberek. Ha a kinézetére gondolsz, a tünde férfiak és nők nagyon hasonlóak, de sztem ettől még nem nyápicok.[size=9:1ya1wudh]( Talán nyálast akartál mondani?)[/size]

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138607 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hat igen, tenyleg reg dumalunk errol a filmrol, es ugy tunik, eleg jo film lesz! :D En legalabbis mar nagyon varom... 8)
Az elozetesbol is latszik, hogy egesz jol sikerult

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138586 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

birefi írta: Azonban, múltkor láttam egy ismerős arcot a legújabb, tök klafa Kalózos film reklámjába. És képzeljétek ő volt az!!! (Valami Hold-dal kapcsolatos a film cím.)
Felvitte Isten a dolgát, mert együtt játszik a Don Juan de Marco-ból ismert sztárral, aki... Jaj, nem ugrik be! Help!!!! :oops:


Hmm....erről a filmről folyik a társalgás elég régóta errefelé
Hmm...Hold, legfeljebb gyöngy nem?

Pirates of the Caribbean
The Curse of the Black Pearl

ha erre a filmre gondolsz? s ebben együtt játszik Geoffrey Rush-sal és Johnny Depp-pel

nálam is vannak nagyobb Orli rajongók, de ezt még én is tom ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138585 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok,

Én ugyan nem vagyok egy nagy Bloom rajongó. (Ugyan ki rajonghat egy nyápic elfért, kérdem én? :) )

Azonban, múltkor láttam egy ismerős arcot a legújabb, tök klafa Kalózos film reklámjába. És képzeljétek ő volt az!!! (Valami Hold-dal kapcsolatos a film cím.)
Felvitte Isten a dolgát, mert együtt játszik a Don Juan de Marco-ból ismert sztárral, aki... Jaj, nem ugrik be! Help!!!! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138538 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138502 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ice girl írta: Sil: Köszi a felvilágosítást,de
s TTT minek is a rövidítése?


off, de The Two Towers -Két torony

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138501 Írta: ice girl
ice girl válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: Köszi a felvilágosítást,de
s TTT minek is a rövidítése?

"Ha meg akarod
valósítani az álmaidat,
Mindennek elött,
ébredj fel!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138498 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ice girl: Olyan nincs, hogy csak a kivágott részek meg bővítések... A bővítések nagy része csak néhány másodperces, és tökéletesen beépülnek a filmbe. Szvsz vedd meg a bővítettet, vagy vedd ki kölcsönzőből, az a legegyszerűbb. TTT bővített még nincs, bár már kész van, csak novemberben jelenik meg.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138494 Írta: ice girl
ice girl válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok :!: Lenne egy életbevágó kérdésem :!:
Hol lehet letölteni v. megnézni a LotR két filméből
a kivágott részeket, meg persze a bővítéseket :?:
Olyan dinka voltam,hogy mikor megvettem
a Gyűrű szövetségét DVD-n akkor nem a
bővittetet vettem meg. :roll:
Szóval,most emészt a kíváncsiság :confused2:

"Ha meg akarod
valósítani az álmaidat,
Mindennek elött,
ébredj fel!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138476 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta:

Arden Borough írta: Én meg azt mondom nektek hogy egyelőre még ne foglalkozzatok ezzel! várjátok a bővített TTT-t és majd meglátjuk mi lesz a bővített Rotk után! másrészt meg szerintem nem lenne tabutéma ha itt majd utána nem Legolas-ról bewszélnétek hanem csak Orliról! bár lehet hogy a filmes topic meg fog halni de majd kűzdűnk hogy ne legyen ez így!


pontosan!! :)

8én beszélek, aki maga is sokszor elgondolkodik ezen)
néha nemcsak a téma, hanem a társaság is összetartja az embereket ;)
ki tudja hátha megjelenik a ROTK után a az extra-bővített-bővítettje meg ilyenek
s nemcsak a filmből áll a világ szal nyugi, majd lesz vhogy ;)


Egyetértek! :wink:
Majd díszdobozban fog megjeleni és az elején ott fog vírítani Legolas és akkor azt fogjuk kitárgyalni, hogy esetleg egy másik kép nem- e mutatott volna rajta jobban róla. :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138443 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arden Borough írta: Én meg azt mondom nektek hogy egyelőre még ne foglalkozzatok ezzel! várjátok a bővített TTT-t és majd meglátjuk mi lesz a bővített Rotk után! másrészt meg szerintem nem lenne tabutéma ha itt majd utána nem Legolas-ról bewszélnétek hanem csak Orliról! bár lehet hogy a filmes topic meg fog halni de majd kűzdűnk hogy ne legyen ez így!


pontosan!! :)

8én beszélek, aki maga is sokszor elgondolkodik ezen)
néha nemcsak a téma, hanem a társaság is összetartja az embereket ;)
ki tudja hátha megjelenik a ROTK után a az extra-bővített-bővítettje meg ilyenek
s nemcsak a filmből áll a világ szal nyugi, majd lesz vhogy ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138432 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én meg azt mondom nektek hogy egyelőre még ne foglalkozzatok ezzel! várjátok a bővített TTT-t és majd meglátjuk mi lesz a bővített Rotk után! másrészt meg szerintem nem lenne tabutéma ha itt majd utána nem Legolas-ról bewszélnétek hanem csak Orliról! bár lehet hogy a filmes topic meg fog halni de majd kűzdűnk hogy ne legyen ez így!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138417 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát igen, én is egyre inkább csak azt tapasztalom, hogy nincs élet a RotK után. :cry: Egy ideig talán előveszünk majd egy-két Könyves témát Legolasról, de ezekből sajnos hamar ki lehet fogyni. és az tényleg igaz, hogy ha már csak Orlandoról lesz szó, meg más filmjeiről, akkor az már nem Tolkien fórum, hanem valami egészen más. Félő, hogy előbb-utóbb nagyon sok topic bezárja majd kapuit. :crying:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138404 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mi lesz a fórummal, ha leadják A Király Visszatért, megjelenik DVD-n, és az egész elcsitul :( ? Orlando többi filmjéről beszélgetünk majd? Hiszen az már nem csatlakozik Tolkien világához, és hivatalosan nem ehhez a fórumhoz fog tartozni. Előbb utóbb kifogyunk az új képekből is. :cry: Mit fogunk tenni akkor, viccen kívül????

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138376 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Diamond írta: www.cinematrix.hu/honlapok/akaribtengerkalozai/story.html

Nem rossz, csak kevés a kép (na nem, mintha máshol nem lenne egy halom).

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138373 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138349 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halika!
Sil:engem se erdekel, scak egy kicsit meglepodtem :? na errol ennyit :P

Legsis könyvjelzôk :D És kinyomtathatóak :wink:

www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark7.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... mark15.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... mark24.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark5.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... eresa3.jpg

És van Orlival is :)

www.theorlandobloomfiles.com/amu ... mark26.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... mark10.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark4.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... mark20.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... kmark6.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/amu ... becky1.jpg

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138322 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt láttátok már? ha igen bocs :

www.orlandobloom.co.nz

van itt pár érdekes dolog habár még nem néztem végig teljesen

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138287 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halika!
huh, jó sok hozzászólásról maradok le, ha 5 napig elutazunk... :P
Ezt láttátok már?
www.dream-in-bloom.too.it/
érdekes, hogy mások mit gondolnak róla... és ismerôs szöveg, nemigaz? :wink:

Nemrég olvastam az OBfiles-on, hogy Keira mit gondol Orliról... :roll: :)
"I think he's got that androgynous sort of boyish look," she says. "I mean terribly attractive boyish look, so he's sort of unthreatening to teenage girls, I suppose."

és Orli Keiraról:
"She's very talented, very beautiful," Bloom says. "I think she's going to go the distance . . . she's got all the goods."

Ti tudtátok egyébként, hogy csak most töltötte be a 18-at? :oops:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138268 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mikor Dánban voltam, a POTC-nak még a nyoma sem volt, ámbár láttam ott más filmeket a moziban, pl. Bruce az isteni (dánról fordítva, Jim Carrey film).

Ja, közlöm, nem tom kinek van még, de Balatonkenesén beszereztem egy Legolas kulcstartót, szegény elég gagyi, de nagyon ari! Szal most a nyakamban lóg a mobilommal együtt :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138244 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ice girl írta: Sziasztok!
Én most szólok ehhez a témához hozzá először.
Láttam,hogy a Pirates of the Caribbean ról beszélgettek.
Nos, én láttam már a filmet kétszeris a moziban
(Brüsszelben lakunk a szüleimmel)
És elmondhatom, hogy nem csalódtam:ISTENI :lol: és ahogy Orli kinéz benne :oops: ISTENIEN,de szerintem Jonni is aranyos,nagyon jól
játszanak. És aki kritikán alulinak ítélte az le kéne lóni :twisted: !!!!


Mázlista!!!Mi bezzeg várhatunk 18.-áig!!!De legalább elmondásod szerint jó a film!Ennek örülök! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138228 Írta: ice girl
ice girl válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Én most szólok ehhez a témához hozzá először.
Láttam,hogy a Pirates of the Caribbean ról beszélgettek.
Nos, én láttam már a filmet kétszeris a moziban
(Brüsszelben lakunk a szüleimmel)
És elmondhatom, hogy nem csalódtam:ISTENI :lol: és ahogy Orli kinéz benne :oops: ISTENIEN,de szerintem Jonni is aranyos,nagyon jól
játszanak. És aki kritikán alulinak ítélte az le kéne lóni :twisted: !!!!

"Ha meg akarod
valósítani az álmaidat,
Mindennek elött,
ébredj fel!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138207 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ha még nem mondta volna senki akkor Orli az IM ben (interju)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete - 21 éve 3 hete #138199 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.hellomagazine.com/vote/mostattractiveman/month/

Nem hagyhatjuk, hogy egy jöttment Bon Jovi több szavazatot kapjon;)
Hiszen a témája is az,hogy Ki a Legvonzóbb Férfi!!!!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137947 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Cikk a német Cinema magazinból:
www.theonering.net/scrapbook/group/944
Lehet, hogy érdemes lesz megint megvenni a magyar Cinemát? Elég sokszor vesznek át cikkeket a németből... :wink:

Mellesleg a PotC számítógépes játék nem csoda, hogy gyenge, mert már készülgetett pár éve (semmi köze nem volt a PotC-hoz, sima kalózos-hajós játék lett volna), és csak a film közeledtével határozták el, hogy gyorsan átírják az egészet PotC-ra, felöltöztetik... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137885 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:374gewwj]Itt vannak az EuroDisney PotC részlegében készült képek:
kep.tar.hu/nimrodel/index.phtml? ... eginnum=12
kep.tar.hu/nimrodel/index.phtml? ... eginnum=12
kep.tar.hu/nimrodel/index.phtml? ... id=3149914 [/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137876 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnyugtattatok...
és örülök ,hogy nem csak szerintem jó a trailer
([size=9:2c5uuz2c]és az is igaz hogy a T3 egy nem valami jó film,sőt....[/size])

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137866 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Biztos vagyok benne, hogy jó film lesz!(Sajnos a PotC játékról hallottam csupa rosszat) A kritikusok meg tehetnek egy szívességet! Ha béna film lenne, akkor nem néznék meg az emberek. A nézettsége pedig igen magas, és a 250 legjobb mozi közé is bekerült. Úgyhogy keine pánik!:)
[size=9:2sedlhsj](A T3 előtt is ott van a trailer, de az egy szutyok film)[/size]

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137848 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, ha mese, attól még nem lehet rossz! Aki felnőtt és nem tudja élvezni a gyermek meséket, na azt se lássam :D
Én szerintem jó lesz. Jonny és Orli a garancia :) Na, meg aki látta a trailert. :wink:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137832 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
O,basszus!Én mát tökre beleéltem magam hogy ez a film nagyon jó lesz,főleg hogy láttam a trailert.és most azt mondjátok h. állitolag kritikán aluli... :( :bawling:
Hát mindenesetre én még reménykedem benne h. jó lesz...
láttam már olyan filmet ami tök jó,pedig a krirtikusok azt mondták h. szar...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.580 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére