Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 5 hónapja #111189 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aiya!

Újra itt vagyok egy, a tőlem megszokott "ritkán, de akkor fél oldalnyit" stílusú hozzászólással. Remélem, Vic nem fog kimoderálni, mert kissé régi témákhoz nyúlnék vissza. De talán a tartalom megment ettől és aktuális véleményem is lesz, ígérem! :)
A régi témák közül a "Mit vinnél magaddal Középföldére?" és a "Hova mennél el Középföldén Legolas társaságában?" témákhoz:
1. Fényképezőgépet és sok filmet! (Min. egy tekercs Legolasnak és egy a többieknek. :) )
2. Ha Legolas lenne a "túravezetőm", akkor legelőször az ő otthonába, Bakacsinerdőbe, vagyis inkább a Gyűrűháború utáni Eryn Lasgalenbe látogatnék el. Aztán a "második otthonába", Ithiliába, tisztelgő látogatást téve Éowyn és Faramir előtt persze. Azután benéznénk Gondorba Aragornékhoz, majd a Csillogó Barlangokba, hiszen legjobb barátját, Gimlit illik meglátogatni, ha már arra járunk (ezért egyébként Eryn Lasgalenből is átruccannánk Ereborba), majd Fangornon keresztül (Szilszakállal találkozva persze) át Lothlórienbe, onnét Völgyzugolyba egész a Megyéig, az ismerősökre hivatkozva természetesen. Aztán meg ami kimaradt. Hogy őszinte legyek, Legolasszal én akár Mordorba is elmennék. Alapos egy túra, nem igaz? De mindegy, csak addig is vele legyek! :) Aztán, ha a végére értünk az útnak, kezdenénk előről! :mrgreen: Na jó, ha már nagyon unnánk Középföldét, akkor én hívnám meg őt ide, a mi világunkba és én kalauzolnám. Hogy mit mutatnék meg neki, azt persze nem tudom - tényleg, az volt már téma, hogy ha Legolas itt teremne, hova vinnéd el "turistaútra"? -, az előbbi logikát követve először is ahova csak lehet, hogy addig is együtt legyünk, azon belül talán szintén szülőföldemmel kellene indítani, utána meg minden szép helyet a földön. Konkrétat nemigazán tudok mondani, szép erdők és hegyek szerintem ugyanúgy teszenének neki, mint gyönyörű tengerpartok. Bár két konkrét mégiscsak lenne, Új-Zéland és Skócia. Ez a két helyszín a táj miatt is, de egy másik út része is lehetne, amin belül a filmbeli színészeket látogatnánk végig. Sztem ők is örülnének, én meg aztán végképp! :) Arra külön kíváncsi lennék, Orlandoval mit szólnának egymáshoz! 8)
Aktuális téma pedig ez az Orli&Kate-dolog. Hogy őszinte legyek, engem ez elszomorít. (Már ha nem csak kacsa az egész, vagy nem csak barátok persze.) Nem csak azért, mert nem én vagyok a szerencsés hölgy :( :) , hanem mert ez az a tipikus "beleszeretünk a filmbeli partnerünkbe, nagy a l'amour, aztán nagyon hamar elmúlik a láz és tévedésnek bizonyul az egész" dolognak tűnik nekem, amit alapból unszimpatikusnak találok, így meg, hogy Orlandoról van szó, sajnálnám, ha egy ilyenbe belemenne, és ha ebből nagyon hamar fájó szívvel kerülne ki. Ti mit gondoltok erről?

Na, most ennyi, jöttömre pár hónap múlva várjatok írásban, addig ált. csak olvasgatok. Vic, irgalmazz!!! :mrgreen:

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111096 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Undómiel Arwen írta: Igenis kopaszodik, én csak a szemenek hiszek.Kicsit rossz géneket örökölt ezen a téren.Tudom, hogy a Potc miatt növesztette, de nem lett volna muszály(paróka), amúgy is ha nem tévedek már befejezték a forgatást.(Nem biztos)


Melyik képen láttad? (Én is Vic-kel értek 1et!)

Amúgy a forgatást sztem még nem fejeték be. :arrow: Legalábbis csak úgy tudom... Talán még pár 7. (Elvileg emiatt nem megy el az Ausztrál NK bemutatóra sem, nem?)

Meg sztem ha már +növesztette a haját, miért vágassa le? Lehet, h most így tetszik neki a haja, és esze ágában sincs levágatni... :arrow: Illik a mostani style-jához! :wink: :D

Most tényleg járnak Kate-tel, vagy csak barátok???!!!! 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111073 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
itt egy kép:
csirke.elte.hu/tolkien/kepek/lorien.gif
(főleg tündék)
Vic:én is bocsánatot kérek az offért!!! :?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111070 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekünk is van egy tanárunk aki 28 éves korára kopaszodik Estella ezt tanusíthatja, de könyöröm nézzétek meg bármelyik képen! Annyi haja vcan hogy nem hiszem h kpaszodás fenyegetné! :lol: meg ez már nem probléma a szinészeknél :roll:
Estella: :lol: vigyorgott :lol: (azt mondta Gyűrűk ura)de ez már megint off úgyhogy gyorsan abbahagyom
Vic: bocsi a túl sok offért a múltkor kicsit elfelejtettem hol vagyk :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111014 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem se kopaszodik.Bár azt nem állitanám,hogy ilyen idős korban nem kopaszodik az ember.A tesóm 28 lessz mégis kopaszodik. :oops:
Csak én látom ugy ,hogy azzal a hosszú hajjal egy kicsit hasonlit a Johnny D.-re? :clown: Szerintem egy kicsit hasonlitanak igy.Ugyan az a kicsit elvont lázadó stilus most mind a kettő.Tök arik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110898 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Gondolom, hogy Ti is tudtátok, hogy A Gyűrűk Ura cím helyesírásával kapcsolatos vitát törölni fogom... Úgyhogy bocsika mindenkitől... :oops:
Akinek még mindig problémái vannak, hogy miként kell helyesen írni, kapja elő a könyvet és nyissa ki az első oldalon. 8) Ez a nyelvtan tanárokra is vonatkozik! :wink: Ennyire egyszerű. (Lehetőleg ne ott nézzétek meg, ahol csupa nagybetűvel van írva... :lol: :wink: )

Ezen pedig lehet csámcsogni:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/sneak_march03.jpg

Undómiel Arwen:
mielőtt pánikot keltesz az egész topicban és szegény Vic lesz kopasz azért, mert a haját fogja tépni idegességében, kérlek, hogy írd le, miért gondolod azt, hogy Orli kopaszodik. Mert én egyetlen képen sem vettem eddig észre ilyesmit, sőt!
Lsd. pl. ezt a március/áprilisi HQ magazinban lévő képet:
www.full-bloom.net/images/mags/hq/02.jpg
Vagy mondjuk ezeket:
www.full-bloom.net/images/mags/spin/02.jpg
www.full-bloom.net/images/mags/pavement/05.jpg
Én nem vagyok fodrász, de most őszintén, szerinted tényleg... :roll: Mert nekem nem úgy tűnik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110897 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igenis kopaszodik, én csak a szemenek hiszek.Kicsit rossz géneket örökölt ezen a téren.Tudom, hogy a Potc miatt növesztette, de nem lett volna muszály(paróka), amúgy is ha nem tévedek már befejezték a forgatást.(Nem biztos)

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110874 Írta: estella
estella válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj bocsánat :cry: elírtam a neved bocsi.Itt egy plakát:
img.www.tolkienonline.com/marketplace/308947.jpg
de találtok még többet is ezen a címen:
www.tolkienonline.com/marketplace/specia...51048135828796?id=10
ezek nem tapéták sajna csak képek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110873 Írta: estella
estella válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vik:köszönöm a képet nagyon tetszik 8) :oops:

Gollamka:nem mindegy, hogy hogy írják?Kérdezz meg egy nyelvtan tanárt biztos vigyorogni fog. :D A tartalom a lényeg nem a cím.

Remélem, hogy a hajhullás pletyka.Olyan szép haja van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110820 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
kopaszodna? :? valszeg ez is csak egy újabb pletyka.. de ha kopaszodna is, akkor meg mi van? :lol:

OFF:
horoszkópok: ez az egész nemcsak annyitől függ, hogy ki micsoda (sárkány, kígyó, kakas stbstb). rengeteg más meghatározó momentum van, ami befolyásolja ezt a dolgot, de ebbe most ne menjünk bele, különösen nem ebben a topicban

ha jol emlékszem van egy olyan nyelvtani szabály, hogy könyvcímek első szavának első betűjét nagybetűvel irjuk, a többit kicsivel (magyarul szvsz Gyűrűk ura), az újságoknál viszont minden szavát nagybetűvel kezdjük. vagy pont fordítva... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110802 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én nem hiszem, h attól mert egy kicsit hosszabb a haja a kelleténél, még kopaszodnia kelljen!!! Nem tom honnan szedted ezt Arwen , de sztem ne hidd el
Egybként az új filmje mikor jön be hzzánk :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110791 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát valsz nem igaz:)))Kopaszodni ennyi idősen :?
Gyémánt:Azért nem kell mindent elhinni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110790 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem tudom pontosan hány éves de ennyi idősen az ember nem szokott kopaszodni!
szerintem ez a hír nem igaz :!:

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110788 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kopaszodik????!!!!!!! NEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110757 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Arwen:Ennek semmi értelmét nem látom...
( melessleg én is sárkány vagyok) :oops: Ennek ellenére esélyem sincs Orlinál :oops: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110748 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Arwen: Mi vaan? 8O Ez sztem most egy nagy h*lyeség volt (Bocs!)!
1. 100, h ennyi idősen nem kopaszodik!
2. A PotC-i szerepe miatt növesztett ilyen hosszú hajat!
3. Azért ennyire nem hiszek a horoszkópokban. Ha valaki szeret 1 másik embert, az nem attól függ, hogy milyen csillagjegyben született! :arrow: És szakítani sem feltétlenül attól fognak, mert nem illik a csillagjegyük... :wink:

Ezt az orandomultimedia-ra linkelték be :D Tök poén!:

web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/im_march03.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110718 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ááá...........én kígyó vagyok..... :( :(
annyira azért nem lehet öreg h kopaszodni kezdjen????

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110707 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudom, hogy Orlando miért növesztett hosszú hajat, amit még mindig nem kurtíttatott meg.Kopaszodik szegénykém. :bawling: Előre tudtam, hogy mostanra elkezd ritkulni a haja.10 év múlva, a feje tetején nem sok haj fog maradni. :bawling:

Szerintem az újdonsült kapcsolata nem fog soká tartani.A kínai horoszkópja(Sárkány) szerint csak a szintén sárkányokat tűri meg.(Én is az vagyok!:))Ja és ideális foglalkozás eszerint neki a FILMSZTÁRSÁG:)

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110638 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, a csettelést hagyjátok abba, rendben? :nono: Kitöröltem néhány hozzászólást, mert ne ezzel növeljük meg a Legsie-s topic hozzászólásainak számát, hanem Legsieről szóló dumcsival.

Andragorn: nagyon köszi a cikket. Rayan is benézhetne ide egy kicsit, legalább ha van egy kis netideje, mert nagyon hiányzik ám! :wink:

estella: a legtöbb Legsie-s honlap dugig van háttérképekkel, elég sok volt már itt ebben a topicban is. Nekem jelenleg ezek a kedvenceim:
(jobb egérgomb, és mentés a gépre és úgy tudod megnézni)

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... er_001.jpg
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... er_002.jpg

Itt elég sok közül lehet válogatni:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... sktop.html
www.full-bloom.net/desktop/desktop.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110595 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Én Elijah rajongó vagyok, de Orli is nagyon-nagyon helyes srác.
Találtam cikkeket róla. Ha akartok olvasni róla, szóljatok és beteszem.

A hihetetlenül sármos Mr. Orlando Bloom
Fordította: Rayan

YM: Van beceneved?
Orlando: Nem, nem igazán. De van egy név, ami az interneten ragadt rám: az Orli. Anyukám rengeteget mesél arról, hogy mi történik a hálón - szinte éjjel-nappal a neten lóg. De sajnos sosem vagyok túl sokat egy helyen ahhoz, hogy mindenről tudomást szerezzek, ami épp aktuális. Szóval, ez egy remek alkalom, hogy köszönetet mondjak mindazoknak, akik az interneten dolgoznak értem. Igazán nagyra értékelem!

YM: Hol nőttél fel?
Orlando: Canterburyben, Kentben - kb. egy órányira, délre fekszik Londontól. Klassz gyermekkorom volt - jóbarátok, szerető család, jó nevelés. Egy nagy házban nőttem föl, körülötte rengeteg zöld területtel, így mindig a kertben játszottunk. Emlékszem, sokszor kimentünk és beöltöztünk különféle szereplőknek. Régi katonai ruhákba bújtunk, és muris kalapokat viseltünk, vagy valami ilyesmi.

YM: Te és a nővéred, Samantha együtt játszottatok?
Orlando: Kölyökként rengeteget verekedtünk. Most már persze sokkalta jobb a helyzet, hogy idősebbek vagyunk. Fiatalkoromban ő szoktatott rá a ruhákra. Ő öltöztetett, és minden cuccot turkálókból szerzett be. Akkoriban tornacipőim, cowboycsizmáim és - ingeim meg haszáltnak tűnő kockás ingeim voltak.

YM: Milyen voltál gyerekként?
Orlando: Inkább kreatív személy voltam, mint elméleti. Inkább kint játszottam a mezőkön a barátaimmal, mintsem az iskolában üljek. Azt hiszem, az egyik szülői értesítőm az volt, "Orlando nagyon aranyos gyerek, de folyton kibámul az ablakon, vagy a hörcsög ketrecét nézi." Csak amikor drámaiskolába kerültem változott meg a véleményem, és kezdtem értékelni az okatást. Nagyszerű színdarabokról és költőkről tanultam, és ez beindította a fantáziámat.

YM: Mit szeretsz csinálni mostanában?
Orlando: Imádok a barátaimmal lenni. Szeretek sétálni, sétáltatni a kutyámat, és szeretem az autós kalandokat, utazni meg egyenesen imádok. Új-Zélandon kipróbáltam pár őrült sportot, mint például a bungee-jumpingot - ez nem igazán veszélyes, csak elég ijesztő. Ugyanitt megcsináltam az ejtőernyős ugrást is - ez viszont már húzós volt.

YM: A többi színésztársad is kipróbálta ezeket a sportokat?
Orlando: Amikor megérkeztünk, azt mondtam Elijahnak, Domnak és Billynek: "Menjünk motorcsónakkal ejtőernyőzni. Menjünk bungee-jumpingolni. Menjünk mountain bike-kal a hegyekbe, vagy szerezzünk motorokat és menjünk motocrossozni." Ők meg: "Te őrült vagy! Meg fogjuk ölni magunkat." Aztán egy nap odajöttek hozzám, és azt mondták: "Menjünk szörfözni. Vegyünk szörfdeszkákat és menjünk szörfözni." És Billy beleszeretett - végül mi is, mindannyian. Szeretek csapatban hülyéskedni, de azt hiszem, inkább vezető típus vagyok.

YM: Valódi fenegyereknek tűnsz.
Orlando: Mióta láttam a Cápát, folyton az jár a fejemben, hogy egyszer felbukkan egy és elragad. Épp Új-Zélandon szörföztünk a holdfénynél, mikor megjelent egy uszony. Teljesen kikészültem, pedig csak egy fóka feje tűnt föl a vízben - egy aranyos fókáé! De egy pillanatra borzalmasan megijedtem.

YM: Mi van most a discmanedben?
Orlando: Beck új nagylemezét hallgatom, a Jurassic Five-ot, Ben Harpert. [Claire Danes egykori kedvese, rockzenész. -Rayan] És mindig kéznél van Jeff Buckley.

YM: Hol élsz jelenleg?
Orlando: Sehol, pillanatnyilag. Ingázom. Anyukám Canterburyben tárolja a cuccaim egy részét, de venni fogok egy lakást Londonban, amint alkalmam lesz rá. Itt, Los Angelesben is szeretnék egy kuckót, mert úgy tűnik, elég sok időt töltök itt újabban.

YM: Jó vagy az akcentusokban?
Orlando: Amikor megformálok egy karaktert, szeretek akár órákon át foglalkozni a dialektusokkal vagy bármivel, amit a karakter megkíván. Amikor a Ned Kellyt forgattuk, nagyrészt ír akcentussal kellett beszélnem.

YM: Milyen szerepet szeretnél megformálni, amire eddig még nem jutott lehetőséged?
Orlando: Egy ízig-vérig amerikai fiút alakítani -szerintem nagyon érdekes lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110589 Írta: estella
estella válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a Hajnal rajza.Fel tud valaki tenni Legolasról háttérképet? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110499 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó: ez durva!!! Én szértúgtam volna a helyedben!!! 8O :evil: :evil: :evil:

:D :
images.ucomics.com/comics/hc/2003/hc030318.gif

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110497 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszike! :oops:

Majd jön még több Legsi, de most Haldír van a soron :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110445 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gyémánt_Hajnal: :P Tök jó lett a rajzod! :P
Én is szoktam rajzolni,pl: rajzórán,de az nem ehez a témához kapcsolódik.
De! Képzelljétek el,írtam egy fogalmazást és abban benne volt a Gyűrűk Ura -szó. Beadtam,és mire kikaptam,megdöbbentem....... Kijavította tanár a Gyűrűk Ura szót.... Gyűrűk ura -vá....... :x :x Aszthittem ott őrülök meg..... :wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110436 Írta: Halda fea
Halda fea válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szijjjasztooooook!

Gyémánt:Nagyon jó lett a rajzod!!!!!!!!!
Én is rajzolok csak az nem kapcsolódik az itteni témához :roll:
Nagyon jók a képek amiket beraktok! :itscool:
Hála nektek egyre bővül a gyüjteményem :P :lol:
Nah most mentem mert még 13 oldal történelem vár megtanulásra :rmad2: :crying: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110422 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gyémánt: Ezt komolyan te rajzoltad???!!!!! 8O Oltári gorni lett!! :itscool: Jahj, de irigyle azokat, akik tudnak rajzolni!

Vic: Hát, igen! Orli a V1 pasija!!! :D Mindig úgy örülök neki, ha +nyer 1 ilyen szavazást! :wink:

Gollamka: Csak a pasik szokták "vádolni" azzal, h meleg, és ők is csak féltékenységből!
/Off:
az 1ik oszt. társam (Amúgy szereti a GyU-t) elkezdi, hogy "Orli/Legsi milyen b***! Bezzeg Gandalf!" (Ő a kedvence) :arrow: Mondtam neki, hogy most beégett, mert pont Ian az, aki a saját neméhez vonzódik... :wink: /

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110321 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli nyert!!! :itscool: :dance:

AOL Moviegoer Awards, Best Supporting Actor
www.moviefone.com/features/stand ... 03_winners

Orli, gratula!!! :lol:


Ezt pedig kukkantsátok meg. Most nem édesek így együtt??? :lol: :lol:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... s_will.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110319 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: Van valakinek egy képe a bővített FOTR-ból, mikor Legolas Lórienben eztet mondja:
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien." :?:
Vagy tudtok nekem mondani egy helyet, ahol találok a filmből képeket? :roll:
[size=9:32dm8tdx](Oolyan nagyon szééép, mikor ezt mondja. :oops: )[/size]


Szerintem erre gondolsz, ugye?
www.full-bloom.net/images/screen ... xt/106.jpg
www.full-bloom.net/images/screen ... xt/113.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ovie36.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ovie37.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ovie38.jpg

Ha nem jönnének be, ittt találsz még képeket:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... ovie1.html

Dínchamion írta: Nos, az ígért kép (már nem emlékszem, ki küldte)

www.freeweb.hu/rdsithicus/pics/legsie1.jpg

Üdv:


Nagyon köszi, hogy sikerült felraknod Gyémánt_Hajnal képét. Baromi jó a rajz!!! 8O 8) :hello:

Sil írta: www.origo.hu/szorakozas/mozi/20030317orlando.html

Olvassátok el feltétlenül ezt a cikket! Bemásolom ide is:

Orlando Bloom a legszexisebb elf
2003. március 17., hétfő, 17:18

"A Gyűrűk Ura trilógia megjelenéséig már-már abszurdnak tetszett az a gondolat, hogy a női szíveket egy elf dobogtassa meg. Peter Jackson óriási sikerű filmjeinek ifjú sztárja azonban megdöntött minden előítéletet, ami eddig a szépek népe, a tündék ellen irányult.
A Gyűrűk Ura című film egyik főszerepét alakító fiatal angol színész, Orlando Bloom 1977-ben látta meg a napvilágot Canterburyben. Kamaszkoráig az átlag angolszász gyerekek életét élte, majd kamaszkorában jött a nagy változás, Superman akart lenni. Aztán persze ezt a tervet elvetette, maradt tehát a színészet, mint egy valamivel kézzelfoghatóbb vágyálom.
A kiskamasz Orlando rájött; egy színész bárki lehet. Orlando pedig mindenki akart lenni egyszerre, ezért 16 éves korában Londonba költözött és csatlakozott a National Youth Theatre színkörhöz, amit két inspiráló esztendő után hagyott ott, hogy elkezdje tanulmányait a Brit-Amerikai Dráma Akadémiára, ahol nem rég szerzett diplomát.
Rövid tévés kirándulás után Orlando is megjelent a vásznon, igaz, csak egy cameo erejéig. Az Oscar Wilde szerelmei című produkcióban egy fiatal suhancot alakít, aki kikezd a híres és hírhedt íróval. Ez után a szerep után Orlando visszatért a színházhoz, majd jött a nagy csoda: megkapta Legolas szerepét A Gyűrűk Urában. A jóképű angol sztár először A Gyűrű Szövetségében felbukkanó Boromir öccsének szerepére jelentkezett, de végül belátta, hogy a tünde-szerep igencsak testhezálló számára.
Az, hogy egy fiatal színész 18 hónapig kamera előtt álljon Peter Jacksonnal, és egy sztárokkal teli szereplőgárdával dolgozzon együtt, eddig példanélküli volt. A fiatal sztár felejthetetlen másfél évet töltött a gyönyörű Új-Zélandon. Orlandonak a szigetországban saját háza volt a tengerparton, szabadidejében bungee jumpingolt, szörfözött és kirándult a filmben szereplő srácokkal.
A Gyűrűk Ura legnagyobb pozitívum, az ott szerzett tapasztalatokon kívül kétségtelenül elenül az új, akár életreszóló barátságok létrejötte volt. A legnagyobb negatívuma pedig nyilvánvalóan a fiatal színész menyasszonya elvesztése volt. A sztár modell barátnője ugyanis nem bírta a forgatással járó stresszt, no meg az sem tett túl jót a kapcsolatnak, hogy Bloom napi 18 óra forgatás után leginkább aludni szeretett volna. A sztár magánélete azóta sem rendeződött, ráadásul a fiatal színész homoszexualitását bizonygató pletykák is szárnyra kaptak. Orlando belefáradt az örökös cáfolgatásba, rajongói pedig kitartanak mellette, történjen bármi is.
Orlando Bloom mindenesetre túl van egy zsúfolt éven, néhány kisebb filmszerepen. A Black Hawk Dawn című filmbeli alakítása és a Két torony után most újra feltűnik a vásznon a Ned Kelly című film egyik főszerplőjeként látható a mozikban. A film magyarországi premierje várhatóan októberre tehető. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110303 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kéretik az empire online-on szavazni Orlandóra...

"Which one of the following actors most deserves to have been on Vanity Fair's Hollywood cover shoot?"

www.empireonline.co.uk/discuss/votes/default.asp

Sajna egyenlőre Leo DiCaprio vezet, fölényesen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110235 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dín:

Imádlak! Köszike, hogy feltetted a rajzomat :oops: , amit a Legolas topicnak ígértem, de azért igencsak emlékezhetnél rám :cry:

Na mindegy! :lol: 8) :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére