Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 4 hónapja #55223 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Frissítettem az általam kreált Winamp skinek oldalát. Most már három Legolasból lehet választani, de más is van :wink:

pozo.rtlmail.hu/wskins/wskins.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #55222 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dae-elena, ezt találtam (sajnos csak angolul) a könyv A függelékének III. fejezetében:

Gimli Glóin's son is renowned, for he was one of the Nine Walkers that set out with the Ring; and he remained in the company of King Elessar throughout the War. He was named Elf-friend because of the great love that grew between him and Legolas, son of King Thranduil, and because of his reverence for the Lady Galadriel.
After the fall of Sauron, Gimli brought south a part of the Dwarf-folk of Erebor, and he became Lord of the Glittering Caves. He and his people did great works in Gondor and Rohan. For Minas Tirith they forged gates of mithril and steel to replace those broken by the Witch-king. Legolas his friend also brought south Elves out of Greenwood, and they dwelt in Ithilien, and it became once again the fairest country in all the westlands.
But when King Elessar gave up his life Legolas followed at last the desire of his heart and sailed over Sea.

We have heard tell that Legolas took Gimli Glóin's son with him because of their great friendship, greater than any that has been between Elf and Dwarf. If this is true, then it is strange indeed: that a Dwarf should be willing to leave Middle-earth for any love, or that the Eldar should receive him, or that the Lords of the West should permit it. But it is said that Gimli went also out of desire to see again the beauty of Galadriel; and it may be that she, being mighty among the Eldar, obtained this grace for him. More cannot be said of this matter.

1541 In this year on March 1st came at last the Passing of King Elessar. It is said that the beds of Meriadoc and Peregrin were set beside the bed of the great king. Then Legolas built a grey ship in Ithilien, and sailed down Anduin and so over Sea; and with him, it is said, went Gimli the Dwarf. And when that ship passed an end was come in the Middle-earth of the Fellowship of the Ring.



Ebből sok nem derül ki, de úgy tűnik, nem csavarogtak olyan sokat Középföldén. Megnézték együtt Fangornt, aztán hazamentek, ki-ki a maga otthonába, aztán visszatértek Gondorba, honfitársaikkal, hogy segédkezzenek az újjáépítésben, majd Ithiliában telepedtek le és ott éltek Aragorn haláláig, azután elhajóztak Nyugatra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55208 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Vic: irtó jók a képek, amiket betettél... :oops: (Mondjuk párat már láttam belőlük.)
Dae: Én észrevettem amit írtál, és tetszik is a kérdés, de nem nagyon tudok rá választ adni, mert nem értem úgy igazából a kérdést. :(
A Tündék Könyve ötlet viszont tetszik, csak én még sose próbáltam fanficot írni.De vannak, akik igazán tehetségesek ilyen téren :wink:

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55207 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezt a dolgot én igen yo ötletnek tartom, bár mindenféleképpen a Kószás történet után kell elhelyezni.. mer én perpill még ezzel a kószás storyval is meg vaok akadva, és egy csöppnyi ihletem nincs folytatni, és ahogy így számolgatok magamban, télleg a Brisa által megnevezett időpontra, vagyis őszre leszek kész vele...
de gondolom vannak egynéhányan, akik kószás történetet nem írnak, és azok elkezdhetnék most is :D
de majd még meglátjuk mi lesz ebből....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #55195 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csajok!

A Kószáknál felvtették és szigorúan Brisa ötlete, de bátorkodom felhozni itt is... mit szólnátok egy Tündék Könyvéhez? Úgy értem, nem csak Legolas-fanfic (persze gyühet a szentem is minden mennyiségben :wink: ), hanem mindenféle más tünde, esetleg féltünde, akiket mi találunk ki (vagy nem:) ) kalandjairól. Várom az ellenvetéseket! :wink: (úgyis csak azok lesznek... 8) )

Más: lentebb már kérdém, de hát elfeledkeztem a tényről, hogy az üzijeimet nem szoktátok észrevenni :) , úgyhogy megkérdezem megint: Legolas mikor költözött le Gondorba, már ha elköltözött egyáltalán? Meddig barangolt Középföldén és merre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55175 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap újabb fordításokat követtem el a Szövetség naplójából. Elég sok, úgyhogy inkább nem a fórumba teszem be. Itt találjátok meg:

pozo.rtlmail.hu/doc/naplo.htm

Jó olvasgatást! :) :) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55172 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Az OB Multimedián most találtam egy képet a Lovagregényes srácról, (Heath Ledger) a Ned Kelly forgatásáról. Érdemes megnézni, hogy egy jót röhögjetek. Garantálom.... :mrgreen: :mrgreen:
Lehet, hogy Orli is hasonlóképpen fog járni???? :wink: :D 8O


Hát, aki látta az 1970-ben készült Ned Kelly filmet Mick Jaggerrel a főszerepben, az felkészülhetett a látványra. Nem tartom kizártnak, hogy Orli is nagy szakállat fog viselni a filmen... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55169 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Köszi boreger az OFF-okat Drizztről, de mivel Legolas már eléggé féltékeny erre a sötételfre és a többiek lenyakaznak, ha elkezdek róla még többet írni, maradjunk annyiban, hogy akinek felkeltette az érdeklődését a srác vagy a papája, vagy bármi a drowkkal kapcsolatban, írjon a Nilder Eldaronnak, és megpróbálunk válaszolni... 8) :D

De most vissza Legolashoz és Orlihoz:
1. Orlival két oldal is tele van a mostani Ifjúsági Magazinban, a cikk, amit közölnek róla, már olvasható volt itt is, Észi fordította le még néhány héttel ezelőtt... :lol:
(Van egy jó Elijah poszter is benne, de a másik topicon ezt már a woodisták is tudják... :wink: )

2. Az Orlando Bloom Online honlapján régi/új képek kerültek most elő, valamikor hónapokkal ezelőtt volt az MTV TOTAL REQUEST LIVE , amiről már pár képet korábban lehetett látni, most itt van néhány újabb is:

kép 1.
kép 2.
kép 3.
kép 4.
kép 5.
kép 6.
kép 7.
kép 8.
kép 9.

Az oldal egyébként itt található:
www.orlandobloom.co.nz/pics18.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55139 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

zsoffija írta: És én sem...de ezen nem kell meglepődni :)
Kik hát ők? 8O


Remélem Drizzt-et kérdezted és nem azt a Denim... filmet :) ))

Uhh... noshát, még szerencse,hogy Vic-ék is szeretik Drizztet különben kipenderítenének kedvenc sötételfemmel együtt (merthogy én is nagyon szeretem :) )

Szóval: nem Középfölde lakói ők, hanem a Forgotten Realms nevű világé. A drow faj, melynek tagjai, Mélysötéten élnek, messze lent a hegyek alatt. Gonosz és kaotikus társadalom az övék; Loth-ot, a Pókistennőt szolgálják papnőik és harcosaik. Politikai cselek, intrika és a hatalom utáni vágyódás szövi át világukat, melyet kegyetlen törvényekkel tartanak kordában vezetőik. Ebben a világban a nők az erősebbek társadalmilag (és testalkatilag is, ha jól tudom); a férfiak másodrendű lények.
Ebbe a világba születik bele Drizzt do'Urden, és válik harcossá, a legkiválóbbá. Az ő tragédiája az, hogy jónak született ebben a gonosz világban, és szerencséje az, hogy apja Zaknafein is. De utóbbi nem tudott kitörni, nem tudott nemet mondani fajának társadalmára, és a harcba menekült. Drizzt-nek apja sorsa adott erőt ahhoz, hogy megtegye, amit ő nem mert: saját törvényei szerint élni. Persze nem volt könnyű, sőt... de idővel menedékre, sőt barátokra talált.

Egyszóval: hősök :) )

még egyszer bocs az offért...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55127 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És én sem...de ezen nem kell meglepődni :)
Kik hát ők? 8O

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55124 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
SZiasztok!
Ez igaz, mert én sem tudom, hogy mi az, de inkább ezt nem hangoztatom. :oops:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55107 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Háthien írta: Sziasztok!
Bocs, hogy megkérdem, de ki az a Zak'nafein és Drizzt?
Mégegyszer bocs, mert úgy látom, itt mindenki ismeri az én kivételemmel. :oops: :oops: :oops:


Szerintem nem te vagy az egyetlen, aki nem ismeri őket :)

Bocsánat az offért!!!

Egyébként órákig lehetne mesélni róluk. Röviden:
fajukat tekintve drow-k, azaz sötételfek(kaotikus gonosz faj). Apáról és fiáról van szó; mindketten harcosok, nem is akármilyenek, és 'jónak születtek egy gonosz társadalomban'. Egy egész regényciklus szól róluk, azaz Drizzt-ről, az ő küzdelmeiről önmagával és a világgal, meg persze a kalandjairól.


Majd a többiek még kiegészítik... én most nem tudok fogalmazni :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55092 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
jó,akkor mégegyszer megkérdezem: A DENIM INVASION EGY FILM???? :? :x

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55089 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Bocs, hogy megkérdem, de ki az a Zak'nafein és Drizzt?
Mégegyszer bocs, mert úgy látom, itt mindenki ismeri az én kivételemmel. :oops: :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55069 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj, Bőregérkém, ez nagyon cuki ám... 8) A hatalmas füleivel... :wink: Miért van az, hogy az Elfwood még mindig, ennyi hét után is tele van meglepetéssel????? :D :D

Nagyon köszike!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55068 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF topic és mégsem OFF:

Az OB Multimedián most találtam egy képet a Lovagregényes srácról, (Heath Ledger) a Ned Kelly forgatásáról. Érdemes megnézni, hogy egy jót röhögjetek. Garantálom.... :mrgreen: :mrgreen:
Lehet, hogy Orli is hasonlóképpen fog járni???? :wink: :D 8O

orlandomultimedia.net/news2002/m ... 12002.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55067 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bocs hogy belekotyogok... csak beillesztem ide egy szép Legolas-rajz linkjét ...
...

elfwood.lysator.liu.se/loth/w/r/ ... e.jpg.html

így ni, meg is van. További jó beszélgetést!

Namárie!

(p.s. azért fülelek ám :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55029 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ebben van valami :lol:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55027 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az OFF 2-t visszavonom.
Most láttam Vic írását.

sorry. :oops: :oops:

Galad:érdekes kérdés, de nem hiszem hogy Aragorn Arwennel való első találkozásukkor a fülét nézte volna.Teljesen el volt varázsolva a szépségétől.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55022 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A tündéknek hegyes a fülük?(Ez most lehet,hogy hülye kérdés... :oops: ,de egy barátnőm mondta hogy Aragorn nem ismeri fel egyből,hogy Arwen tünde,aztán meglátja a szemében a tünde fényt :wink: Utána is néztem a függelékben.
De nem elég feltűnő egy hegyes fül(Főleg,ha esetleg ki is llátszik a haja alól... :?

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #55018 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: Kate Beckinsale-nek van gyereke??????????? 8O

OFF 2:Nem tud v.ki olyan site-ot ahol megvan a GAP reklám képekben?(megint gagyi a gépem :cry: )

OFF 3:Bocsi az OFF-okért :oops: .

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54972 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ez a Denim Invasion egy film??? :oops: :oops:
és hogy jön ide a Gap reklám ???
asszem most Lij arcával is reklámozzák a Gap -et az usa-ban!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54957 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Olyan régen voltam, hogy talán már el is felejtettetek engem. szóval aki még emlékszik rám annak üzenem, hogy láttam a GAP reklámot és húúúú, de nagyon jó! Szerintem tényleg aranyosak együtt, leszámítva kate férjét meg gyerekét az ember tényleg elgondolkodna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54952 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, megyek árulkodni Legolashoz ám!!! :wink:

Lenne egy fontos kérdésem: Legolas mikor költözött le Gondorba? Meddig barangolt Köépföldén és merre?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54910 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Bizony, Morgie, letöltöttem ama bizonyos GAP-os videót én is még tegnap, és nekem nagyon tetszett. 8) :D

Képeket most már sok helyen lehet látni, itt van még egy pár, ha nem lett volna elég eddig... :D

www.gap.com/assets/tv/gap/summer ... _denim.jpg

Ennél a linknél egy kicsit "meg kell dolgoznotok" a képekért. Klikk ide,
orlandomultimedia.net/screencap/screencap.html
aztán válasszátok ki a felső sarok gördülősávjából a gap commercial feliratot és úgyszintén betölt néhány képet.

OFF1: Legolas nem pipázik, én tudnék róla.... :wink: :D

OFF2: Zak'nafein és Drizzt, apa és fia nálam a BEST Legolas után. De azért maradok ám Mrs. Greenleaf, senki se álmodozzon semmi olyasmiről, mert jaj lesz neki... :wink: :D :D
nálam ez a Drizzt kép a csúcs (klikk rá), meg persze ez (klikk)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54894 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bár ez nem egészen ennek a topicnak a témája, de döntöttem. Legolasszal hajóznék el Középföldéről Nyugatra. Itt nem a Drágán van a hangsúly, hanem inkább azon, hogy ugye ő az utolsó tünde, aki útra kel, Aragorn halála után. Tündék nélkül nem akarnék Középföldén élni. Nyugaton pedig, jobb is, hogy nem nyerek öröklétet, egy értékes élet után a tündék közt megöregedni, majd örök álomba nyugodni... Milyen csodás lenne. Az embernek nem sorsa az évezredek megélése, de az a száz, igazán csodálatos lenne Valinorban.

Vic most mesélte, hogy látta az Orlandos reklámot (letöltötte). Hááááááát, nem tom' miért érzek ilyen féltékenységet minden statiszta iránt...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54785 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ahogyan már egyszer említettem is: nem csak arisztokratikus gőgből nem vesznek át új szokásokat - egyszerűen arról van szó, hogy minden újdonságot eleve gyanakodva szemlélnek. A tündék világa változatlan és állandó, pont az örök életük miatt. Ugyanakkor a körülöttük létező világ meg nem statikus, ellenkezőleg, nagyon is dinamikus (I amar prestar aen...), folyton változik, s ők nem igazodnak hozzá, hanem megpróbálják a maguk szűk kis környezetében megőrizni az archaikus világ mását. Amíg csak lehet. Mikor már ez sem megy, elhajóznak Nyugatra, mert ott még Jelen a Múlt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54764 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Szóval azt álmodtam, hogy olvasom az újságot (mindennapi tevékenységeim egyike) és azt látom benne mint egy hír, hogy rejtélyes haláleset történt van egy fotó is azon Legolas képe, ennyi az álom, mert utána olyan sebesen ébredtem fel éjszaka közepén, brr szörnyű érzés volt


Váá.. még jó, hogy elmesélted.. úgy tudom, ha elmeséled az álmodat, az nem válik valóra.. :/

Augustíne--> nincs mit. :) Én is "futnék" vele..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54763 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Húúúúúúúú! Megnéztem a Japcsi interjút! (Persze megint csak gyorsítva.) :evil: :evil: :evil: Azt hiszem ma éjszaka olyasmit fogok álmodni, hogy japán riporternő vagyok. :D Egyébként találtam én is néhány videót, de lehet, hogy ezekről már hallottatok, és csak nekem újak.
www.orlandomultimedia.net/video/video.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54745 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asszem én is megnézem azt az ominózus reklámot.

Egyébként nekem is volt egy álmom, elég szomorú, de azért elmesélem:
Szóval azt álmodtam, hogy olvasom az újságot (mindennapi tevékenységeim egyike) és azt látom benne mint egy hír, hogy rejtélyes haláleset történt van egy fotó is azon Legolas képe, ennyi az álom, mert utána olyan sebesen ébredtem fel éjszaka közepén, brr szörnyű érzés volt :( :( :( .

ÉSzAH: Nekem is elküldenéd a Drizztes képeket és azt a címet. Köszi!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.548 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére