Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 4 hónapja #54738 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszi! Nagyon cukor! :lol: :lol: :lol: Én is szívesen futnék vele...

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54727 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A drága-jó-hihetetlen-csodálatos-imádnivaló Orlando Multimédiának köszönhetően már innen is .---> giraf.elte.hu/~orlando-bloom le lehet tölteni a WOWOOWOW GAP REKLÁMOT!!! :) Szal ha az OM lefagyna, akkor innen is letölthetitek. :)
Pussz;
Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54724 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legyetek szívesek begbocsátani nekem ezt a pipázós dolgot!
Ezt csak egy gyanús irányból jövő füstcsíkból feltételeztem.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54713 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van egy ilyen a Startlapon:

elijahwood.lap.hu/

Kedveseim! Kérve kérlek, amelyikőtöknek van ideje és lehetősége, próbálkozzatok meg egy ilyesmivel Orliról!!!! :!: :!: :!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54712 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt nézzétek! Elkapott jelenetek a GAP-reklámból :P Kissé gyenge minőség, de így legalább érezzük a fílinget...

www.dazzled.com/theobfiles/pictures/gap.html

Egyébként igazán szép pár. 8O
Csak az a kár, hogy nem illenek össze :twisted: :D :wink:

Észi: persze, hogy érdekel! :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54699 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

madiraa írta: Szerintem se pipáztak a tündék
.Legolas mint ha említést is tenne rá Vasudvarban ,valami olyasmit hogy"nem burkolózik füstfelhőbe".. :)

Bizony-bizony, igazad van!

"Egy darabig némán pöfékeltek, s közben sütötte őket a nap; nyugatról, a magasan szálló felhők közül nyilazott le rájuk ferdén. Legolas mozdulatlanul feküdt, rezzenéstelen szemmel bámult föl az égre, a napra, s közben halkan, magában énekelt. Végül fölállt. - Halljuk már! - mondta. - Telik az idő, eltisztul a köd, azazhogy tisztulna, ha ti, amilyen furcsa népek vagytok, nem burkolóznátok füstfelhőbe. Hogy is volt hát?"

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54677 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azért is biztos, hogy nem pipázik, mert mikor megérkeznek Vasudvardba és ott találkoznak Pippinnel és Trufával, talán Gimli az, aki afelől érdeklődik, hogy vajon honnan szedték a pipafüvet, erre Legolas, hogy őt inkább az érdekli, bort honnan szereztek.

Ui.: Jarlaxle rulez!!! :D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54676 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan, én valahogy nem így képzelem el Drizztet (még akkor sem, ha a képet fiúsítjuk). Sokkal inkább úgy, ahogy Max (Zsilvölgyi Csaba) megmutatta nekünk a Sötét-elf trilógia első magyar kiadásának borítóin. (Ha nem ismered, elküldhetem, be van scannelve.) Illetve van egy magát Catti-drizztnek nevező francia hölgy, aki nagyon el tudta kapni a mi Drizztünket és úgy általában minden karaktert a Sötét-elf ciklusból. Ha érdekel titeket, akkor priviben megadom a honlapját.

Miríel, üdvözöllek a klubban. Vagyunk itt páran, akiknek Drizzt Do'Urden a nagy szerelme! :-) ))

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54661 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas nem dohányzik, ez teljesen és totálisan biztos :D

Más.

Legújabb számával a Filmcsillag magazin végleg elvágta magát előttem, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Hiába, igaz a mondás: "Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb." Pedig mennyivel tisztább lett volna beismerniük, hogy az az ominózus mondat tévedés volt. Senki sem tévedhetetlen, és ha ezt beismeri, tiszteletet érdemel. De aki ehelyett másra - a rajongókra - keni a felelősséget és mossa kezeit, az gerinctelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54634 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én sem akarom hogy dohányozzon...
Ezt csak egy gyanús irányból feltörő füstcsíkból gondoltam.
Bocs!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54629 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello!
Húúú, de régen voltam már itt! Köszi mindenkinek a sok jó képet. Bezzeg még mindig nem tudtam megnézni az első videót, viszont a másodikat már igen! Az a nő... :evil: Inkább nem is mondok semmit. Egyébként láttátok a legutolsó videót? Nekem teljesen új volt, de tetszett (de sajnos- nem tudom miért-csak gyorsítva tudtam lejátszani). Nem a GYU következő részeiből részletek? Remélem nem kérdeztem túl nagy baromságot. :wink: Ha már az álmoknál tartunk, én tegnap előtt álmodtam azt, hogy elmentem Új-Zélandra, és megismerkedtem a forgatáson a szereplőkkel. Háááááát, mit ne mondjak, nem nagyon akartam fölébredni. :) Vk. kérdezte, hogy játszák-e még a Sólyom végveszélybent: gondolom még igen, és a moziműsorban lehet megnézni, hogy hol. Egyébként nekem az első 1/2 óra tetszett, aztán meg a következő kb. 2 órát végigizgultam, hogy meghalt-e Orli. :? Na, megyek, nem untatok tovább senkit.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54628 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem sem pipáznak a tündék!Szerintem fölötte állnak annak,hogy ilyen hétköznapi dolgokkal foglalkozzanak.

Az a kép....jajj!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54625 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is teljesen kizárt, hogy a tündéz pipázzanak. Nem illik hozzájuk.Az olyan "közönséges".Nem mintha a hobbitok közönségesek lennének, csak....na ezt most megmondtam. :oops:
Remélem értitek. :?

www.jcsoft.cz/fantasy/galerie/nove7/legoham2.jpg

Ezt láttátok már?
Annyira gáz! :P :P :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54609 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
tünde tündét válogatja, bár szerintem sem egy bagós nemzet... mondjuk nem is kizárt, mintha emlékeznék rá, hogy vhol a könyvben füstöl... majd megnézem.

Ez a forgatási fotó, Fereste!! Úgy imádom ezt az ezüstszőke fejecskét!! :) )

Rayan:együttálnak még azok a bolygók? Úgy értem, a cikk 17-i, ma meg 28-a van...
Erről jut eszembe- hogy lehet az, hogy én még az életbe nem láttam hullócsillagot? (és a Tejutat is csak egyszer?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54596 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szentem teljesen egyértelmű, hogy a tündék nem pipáznak... a kérdést is értelmetlennek találom, annyira magától értetődik.. :)
szentem az is kizárt, hogy Móriában pipázott volna.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54591 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem se pipáztak a tündék
.Legolas mint ha említést is tenne rá Vasudvarban ,valami olyasmit hogy"nem burkolózik füstfelhőbe".. :)

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54585 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én sem hinném, hogy egy tünde pipázásra adná a fejét. Nem csak azért, mert nem illene hozzájuk, hanem azért, mert nem túl valószínű, hogy bármilyen fura szokást átvennének egy olyan fiatal néptől, mint a hobbitok, akik csak "most nőttek ki a fűből".
A tündék csak igen ritkán vesznek át más népektől új szokásokat, s azt is csak akkor, ha rá vannak kényszerülve. Inkább a saját kultúrájukat és hagyományukat őrzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54571 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Előre is bocsi, az OFF-ért, de nem tudom máshol megkérdezni:
lLátom, megújult a magyar Orlando Bloom site, csak az a baj, hagy nem tudok bélépni, mert mindig az az mp3 megy, hogy "This is Orlando Bloom".

HELP!!!!!
:oops: :oops: :oops: :?
Előre is köszi!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54564 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Haj-jaj! Ki ez a lány?


Ez Kate Beckinsale (Börtönpalota/Pearl Harbor), és ezek az új GAP reklám képei. (Habár nem bírom a csajt, el kell ismernem, nagyon összeillenének, ha járnának ugyebár, de nem.. egyenlőre legalábbis nem járnak)

Bővebben a reklámról itt: giraf.elte.hu/~orlando-bloom

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54542 Írta: fblack
fblack válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali! Böszi:)
Megneztem megint de ő csak ott all nekidolve a falnak es nincs semmi nala..de nem fogok vitatkozni ... :roll:
Ahogy gondolod, o akkor is csak bamult es vart de ha ellenorizted akkor latnod kellett volna mert tisztan lehet latni.. o kulon van a tobbitol amugy is egykicsit...
fblack

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54532 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép hétvégét!!!!!!!!!!! :D

Találtam egy preoscar fotót, ami szerintem tök új! Itt keressétek: www.starblue.net/galleries/index.html

Klikk ide a Legolas játékokért:
www.angelfire.com/super2/orliblo ... ntoys.html
(Szegény Lego! Becsomagolva... :? )

Haj-jaj! :o :o Ki ez a lány?
www.bloomed.net/p/other/gap001.jpg
www.bloomed.net/p/other/gap002.jpg

Legolas és a forgatás:
www.bloomed.net/p/movies/behindlotr021.jpg

Fanartok:
www.angelfire.com/celeb2/orliolo ... /Jun01.jpg
www.angelfire.com/celeb2/orliolo ... Lily03.jpg
ez egy nagyon cool op-artos kép :)

Vannak még tartalékaim, majd még csemegézek! :wink:

Na vigyázzatok magatokra!!!!!!!!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54526 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szóval ez most OFF lesz, de muszáj, muszáj, muszáj!

Tegnap este végre ellátogattunk a Polaris csillagvizsgálóba.
(Előre közlöm mindenkivel, hogy az öt bolygó [Merkúr, Vénusz, Mars, Szaturnusz, Jupiter] együttállása legközelebb csak 100 év múlva lesz látható, úgyhogy, ha csak nem élünk 120-130 évig, a mi életünk során nem lesz több ilyen lehetőség! Menjetek el megnézni! Bővebb info itt: www.origo.hu/tudomany/vilagur/20 ... aeste.html )
Szóval. :D Nem sokat láttunk, mert a ronda felhők jól eltakarták a bolygókat, de meg tudtuk nézni a Castort és a Polluxot, meg a Jupitert és a holdjait, mert ugye azok járnak most legmagasabban az égen. És mikor megpillantottam a távcsőben a Jupitert (anyám, király volt! :) ), nem hiszitek, mi történt! Pontosan akkor, ott, a Jupiter alatt, és akkor, amikor én néztem ezt a csodaszép bolygót, egy pillanat alatt felvillant és elsuhant egy hullócsillag! :_) Mondanom sem kell, rögtön kívántam valamit :D
Félelmetes volt.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54519 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Míriel: tudom! Azért kérdeztem, nem hasonlít-e, mert az illető hölgyet Drizzt fajtájabélinek rajzolták, tehát konkrétan a Forgotten Realms alapján 8O
No comment 8)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54505 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
fblack:köszi!
Először talán én is azzal próbáltam magam meggyőzni, hogy valahonnan
a közeléből ülőktől jön a füst, de én gyanúsan úgy láttam ( tegnap direkt
megnéztem), mintha a kezéből jönne.
Amúgy meg egy pipázós tündéről sem tudok.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54494 Írta: fblack
fblack válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!!Böszi!

Örömmel közlöm neked hogy rosszul láttad es ö nem pipázik!!! :lol:
Arathorn fia Aragorn :) , Pippin es trufa is pipazott illetve Samu is....,de ő nem.

De a könyvbe se pipázott soha ....
(remélem tudtam segítettem)/amúgy ellenőriztem/ :lol:
fblack

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54486 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedves Rayan!
Amennyiben Drizzt Do'Urdenre gondolsz, a nemén is változtatni kéne :D
Mert az illető sötételf ugyanis HÖLGY, csodálatos keblekkel. :lol:
Ez, tudom, gonosz volt, de Drizzt Do'Urden változatlanul nagy szerelmeim közé tartozik, amúgy sem szeretném, ha ekkora szamárfülei lennének :wink:
pussz

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54482 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem volna egy olyan kérdésem (ha már kitárgyaltátok akkor bocsi),
hogy Legolas pipázik-e.
Mert én nem emlékszem, hogy a könyv konkrétan írta volna,
hogy ő is hódolt ennek a szenvedélynek.
A filmben pedig, amikor elakadnak Móriában (Gandalf nem emlékszik a helyes irányra), mintha a kezében egy pipát tartana amellett,
hogy magához öleli az íját (a pipa nem látszik, csak mintha füst szállna föl a kezéből).
Akkor hogy is van ez?
Ha én láttam rosszul, akkor légyszíves ne haragudjatok!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54371 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
(Bocsi, de ezt a képet muszáj beraknom! Észi, Vic: nem hasonlít egy kicsit Drizzt-re? :D Mondjuk még változtatunk a szeme színén és a fegyvernemen...)

192.188.244.188/~black/pictures_ ... ar_031.jpg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54364 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok srácok! Egy kis info Orli GAP-es farmerreklámjáról, itt!

www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002c.html

A lényege az, hogy Kate Beckinsale és Orlando a főszereplők (nyilván szerelmespárt alakítanak...), a klipet Cameron Crowe rendezte, a forgatás Pomonában, Kaliforniában zajlott. Az Egyesült Államokban a mozik holnap mutatják be olyan sorozatok szüneteiben, mint az Ügyvédek, a Criminal Intent és az X-Akták. Májusban még több sorozat között fogják reklámozni, mint pl. a 24, a West Wing, a Jóbarátok, a Vészhelyzet, a Will and Grace, a Felicity és az NBA rájátszásokban is. A klipet Angliában és Kanadában is bemutatják.

És Európában? :(
Mi mikor láthatjuk, kedves amcsi barátaink? :| Velünk mindig kiszúrnak :?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #54345 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szuper képek! A tünde-sereg páncélzata valami gyönyörű!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.675 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére