Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 4 hónapja #53989 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
pub75.ezboard.com/forlandobloomf ... =155.topic

Elkapott fotók :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53939 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celi, Fereste: Nagy virtuális puszi a képekért!! Nagyon szépek! Köszi-köszi-köszi! :D :D

Megnéztem végre a Graham Nortont Show-t.
Kész :) Orli egyszerűen...édes, mint a méz 8)
Vic: az tényleg csúcs, ahogy Cybill domborít neki az elején :D :wink:
De ebből már láttam képeket is, meg minden...Szóval nem volt rám akkora hatással, mint a...ugh...Midsummer Murders :oops: :mrgreen:
Húúú, ihletem van, úgyhogy megyek is gyorsan, írni.
Csók. Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53928 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
van egy oan érzésem, hogy ezt az izét nem lehet úgy "átverni", mint az im-net szavazóizéjét.. mármint nekem kilépett, ahogy a vissza gombot megnyomtam.. azér minden estre mindent megteszek, hogy Orli kapja azt a nemtommien díjat :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53924 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép napot, és sok-sok fényt kívánok mindenkienk!

Fáj a szívem, hogy mostanában csak ilyen ritkán tudok betévedni ide hozzátok, de TI jó vendéglátók vagytok, mert rengeteget írtatok, és sok-sok gyönyörű képpel örvendeztettetek meg engem! :wink:

Vic, Rayan: Elékpesztőek vagytok!!!!!!!! :D :D :D De nektek hála nem maradhatok le semmiről!

Nos találtam én is nektek egy pár képet. Funartok:

www.wow-art.com/12.99/heyer.legolas.jpg

www.der-wilde-garten.de/legolas.jpg

gilda.it/guildofelf/legolas.JPG
Hát ez a legutolsó... Lehet, hogy csak kicsiben tölti be, de ez nagyon ott van... Haj! Ha ránézek reszket a lábam, mint a nyárfalevél! :oops: :oops:

Vigyázzatok magatokra! Remélem most már sűrűbben jövök megint!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53923 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hedge_hog! Emeljük már ki ezt! :D

Gyerekek!!!! Ha akarjátok nyerni látni mind a 6 kategóriában
A Gyűrűk Ura-A Gyűrű Szövetségét az MTV Movie Awards-on, tűnés szavazni, de rögtön!!!

:D :D :D

ITT!
www.mtv.com/onair/movieawards/ma ... ings.jhtml

Orlando is abszolút esélyes! Csajok!!! Húzzatok szavazni! Ugye nem kell biztatni titeket? :wink: :D :D :D :D :D

[size=9:2hfuby1u](Én szeretném látni Orlandot, ahogy zavartan, édesen mosolyogva és hálálkodva köszöni a megtiszteltetést minden kedves rajongójának!)[/size] :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53907 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
viggomortensen.lap.hu: új link! MTV Movie Award 2002, Orlando jelölt a legjobb új tehetség (kb.) kategóriában! Menjetek, szavazzatok!

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53887 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana: köszi a tippet, Cooperről már sokat hallottam, de vhogy sosem állt hozzám közel, hogy indiános könyveket olvassak.. ümm, most ennek is eljött az ideje :wink:

hogy ne legyek teljesen OFF egy számomra tökúj Orli oldal...: (mostanában egyre több számomra ismeretlen siteot fedezek fel.... 1000 bocsi, mert ti valószínűleg ismeritek...)

www.orlandobloomonline.net/orlando_bloom.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53886 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, egészen biztos megtalálod Cooper: Nagy indiánkönyvében, mivel ott ez az első regény, de fut külön 'Vadölő'-ként is. Szerintem a Nagy indiánkönyvet vedd ki, mert gyakorlatilag az egész erről a figuráról, az életéről szól, és én nagyon ajánlanám Az utolsó mohikánt is, mivel az az egyik alapmű (!!!) a témában. Nem hosszúak, ne ijedj meg!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53884 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
yayy ne, akkor mégse lesz indián :cry: pediiig annyira édddess lett volna :( egyébként ennek a könyvnek mi a pontos címe? elolvasnám, még mielőtt látom a filmet.. :)

más: a Sólyom végveszélyben-t még játszák a mozikban? merthogy én erről vhogy lecsúsztam, és attól tartok, hogy már nem is igazán fogom látni, max ha kiveszem a TKból, de az még messze van... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53883 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha Orli Vadölőt játsza, akkor egy fehér vadász lesz, akit indiánok neveltek fel, a mohikánok törzs. Oh, Unkas, talán első könyv-szerelmem!...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53880 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
err, ne haragudjatok, de indiánosdiban én nem vaok naon otthon... szóval mi van? Orli indiánt fog alakítani, vagy csak egy indiános filmben fog játszani? nem túl világos nekem ez a dolog... :oops: de naon megnézném a drágát, mint indiánt :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53877 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És biztos ez a hír, mármint Orli és a Vadölő... Édes Istenem... Ki gondolta volna ezt, mikor kislányként indiánregényeket bújtam...
Azt hiszem, bővülni fog a 'milyen DVD-t veszünk meg?' listája. :oops:
A Black Hawk Down már rajta van, bár DVD-m még nincs...
DE LESZ!!!
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53876 Írta: Lilia
Lilia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok
Nagyon tetszene egy ilyen film Orlival, szívesen megneznem!
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53855 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53848 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Segítsen valaki! Hogy kell megnyitni a grahamnortont? Letöltötte, és utána nem tudtam elindítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53839 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Affranc! Beraktam egy csomó képet, erre levágott a hülye nemtudommilyen oldal :( És persze elúszott az összes...
A lényeg az, hogy találtam egy olyan képet, amin Orli telefonál, méghozzá ezüst színű mobillal 8O Nekem is olyan van 8)
Elhúztam graham nortonozni. Ha megnéztem, nyilatkozom! :wink: :D
Legolasos álmokat!
Csók. Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53822 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha nem zavar beteszek még egy iszonyú cukor képet. Nem tudom, hogy már láttátok -e, de én elnémultam a gyönyörű látványtól.
www.gomovietrailers.com/Movie_Page_File ... OTR5_L.JPG
8O 8O 8O

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53818 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Úristen!
Láttátok már ezt a képet?!!: www.stormpages.com/orlando/art/manip04.jpg
:evil: :evil: :evil:
Ezt sértésnek veszem az ő nevében is!
:cry:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53813 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
mint általában most sincs időm többre csak imába foglalom neveitek és sok csókot küldök mindenkinek, aki rátalál erre is meg arra is. ez az új napló, a képek meg minden... olan kár, hogy pont nincs időm jönni rendszeresen:-(
Legyetek jók, szeressétek tovább legolast-helyettem is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53807 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elen síla lúmenn' omentielvo!
2002. 01. 26.-án láttam először a GyU-t. (A jegyek még azóta megvannak.) Aznap este szó szerint nem tudtam elaludni, annyira tetszett a film. Először nem is tűnt föl, de miután hazajöttem a moziból, és elkezdtem a GYU-ról adatokat keresni a neten állandóan megálltam a LEGOLAS-os képeknél/írásoknál. :oops: Mikor másodszor is megnéztem a filmet a barátnőmmel, egyértelművé vált, hogy amikor mgjelent álmaim pasija lefolytam a székről. :D Azóta megrögzött GYU, és Orli rajongó vagyok. A könyvet sajnos csak most kezdtem el olvasni, de tudom előre, hogy imádni fogom. Rólam ennyit. A fórumról pedig azt, hogy nagyon tetszik, és iszonyú jó fejek vagytok! 8) Főleg Vic, akit imádok azért a sok képért. (Bocs, hogy mást nem emelek ki név szerint, de szerintem ő az, aki már nagyon régóta és sokat van itt.) A videót még nem tudtam letölteni, mert szar a gépünk, de holnap veszünk újat, és ma számtech órán már nem volt időm végig megnézni, úgyhogy csak nagyon kis részeket láttam belőle. Háát, kíváncsi vagyok... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53798 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én most néztem meg ezt a Norton Graham showt......................
uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff , én meg se tok szólalni... istenemm ez a pasi..... yayy, mikor az elején oan szégyenlősen lehajtja a fejét, hát az kész.... annnyira gyep, hogy az már fááj.... :D :D :D
ez a csaj meg nem normális.... de akkoris oan édess volt: oh my God! és hátrajatja a fejét....... istenem,istenem.... behaltam....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53781 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, egy új letölthető videót néztem meg néhány perccel ezelőtt, a már annyiszor emlegetett, képekkel is kielemzett Graham Norton Showt.

orlandomultimedia.net/video/video_2.html

Újabb videó, amit igazából nem szabadna kihagynotok, bár tudom, hogy nem mindenkinek van lehetősége 10 megát csak úgy letölteni. Én is vagy hatszor indítottam el, mert mindig kivágott 5 mega letöltése után, és mindig csak a shownak csak az első felét láttam... De végül sikerült.. :D

Nos, az elején, amikor Orli bejön és leül Cybill Shepard mellé, az a nő olyan félreérthetetlen pillantással méricskéli, hogy Orli annyira, de annyira elszégyenli magát és zavarba jön, hogy hangosan felröhög még a nézőtér is. :D Na jó, persze, hogy ő is rákontráz a dologra, de nagyon édes. :D
Szerencsére a Leonardoval történő összehasonlítást fel sem veszi - ezt vártam tőle, kapott is volna, ha másképp van.... :wink:
Aztán előadja, hogyan nyirták ki a Midsomer Murdersben - igen hatásosan... 8)
A fő poén, amikor előveszik ama bizonyos Legolas-babát a dobozból, és nekiállnak játszani vele... A babával nyilakat is lehet lövöldözni, persze csak neki sikerül...
Én is zavarba jöttem az alábbi Graham mondattól, hát még ő...: :oops:
GN: That's so sweet! You know how to play with your own toy..
OB: I know..


Aztán amikor Cybil beteszi a dekoltázsába, a fekete melltartójába Legolast derékig.... te Atya Ég, az már tényleg gáz. Ő is úgy röhög, hogy nem semmi... 8O :D Én már kevésbé... :evil: :evil:
Pedig én ezt a nőt még csíptem a Simlis és a szendében Bruce Willis mellett...

Nos, a videó második része (part 2) már nem érdekes, 8 mega, de ott már csak csücsül a fiú, és nem szól bele az idióta társalgásba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53778 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Orlando-szenvedélyes"

ümmmmmm, ez tetszik naonnnnn :D :lol: :mrgreen:
sajna a naplókat nem tudtam elolvasni, mer oan szinten még nem tudok angolul.. a szavakat, meg mondatrészeket úgyahogy értem, de nemtom összerakni :(

végül íme egy számomra tökúj Orli oldal, bár ti biztosan ismeritek....
www.ktnb.net/orlando/index2.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53769 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Észi, bár úgy lenne...

Vic, elolvastam a naplót! Hogy ezek mit össze ökörködtek! De mindegyik! Istenem, úgy megnéztem volna... :D
Ma egész nap azon a csókjeleneten járt az eszem..
Ja, olvastátok Peter egyszavas jellemzését a szereplőkről?
Csak, hogy képben legyünk:
Ian M.: "Szemtelen"
Elijah: "Csodálatos"
Sean A.: "Mókamester"
Dominic: "Még szemtelenebb"
Billy: "Még annál is szemtelenebb"
Ian H.: "Szívderítő"
Liv: "Csodaszép"
Viggo: "Bátor"
Cate: "Békés"
Sean B.: "Gentleman"
John: "Igazi élmény"
Christopher: "Nagyon mókás"
Orlando: "Szenvedélyes"

:oops:
Na igen :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53755 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ez nagyon jó, anszolút odaillik. Mármint Natty Bumppónak :) ) Csingacsguk meg lehetne Viggo Mortensen :) .
Rayan ne aggódj, sokan hülyültek itt meg attól az egy puszitól ( mondjuk én csak akkor őrültem volna meg, ha Legolasként adja vkinek :) ) :)

Vic: az nazgulos kép nagyon ott van, bár én először azt hittem, vmi kocsironcs az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53752 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt nem hiszem el! Bár adnák az istenek ...
Most olvasom az OB Multimédián: Úgy néz ki, hogy újra feldolgozzák a J.F. Cooper klasszikust. Nem, ezúttal nem az Utolsó mohikánt, hanem a Vadölót. És ki alakítaná benne az ifjú Nathaniel "Sólyomszem" Bumpoo-t? Naná, hogy a mi Orlandónk. Igazán jó választás lenne. Elég jól áll a kezében az íj, nem? Én megnéznék egy Sólyomszem vs. Legolas céllövő versenyt, ti nem? :wink:

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #53750 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rayan: ez aztán nem volt semmi Tőled.... :mrgreen: :mrgreen:

Nézzük, hogy mi újdonság fogadhatja ma az ember lányát az Orlando Bloom Multimedián:

THE FELLOWSHIP DIARY:
- kötelező mindenkinek :!:

orlandomultimedia.net/diary/fell ... ry800.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53711 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hedge_hog --> az oldalamon elméletileg simán le tudod tölteni.

giraf.elte.hu/~orlando-bloom

(Felraktam a vadi új dizájnt, ami valószínűleg mostmár végleges lesz)

:)

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53692 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ti le tudtátok tölteni a Midsummer-t? Nekem sehogy sem sikerül, pedig jelentkeztem Streamloadra, de sehol semmi. Nem tudná valaki elküldeni nekem, akinek megvan?

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.527 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére