Legolas (Orlando Bloom)

Több
22 éve 5 hónapja #52975 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A theonering.net ajánlotta ezt a japán oldalt, hogy nézzük meg a fanartokat rajta...

Ez aranyos: Legolas öleli Gimlit, aki irtó pipa és húzza Legolas haját... :D

www.rx.sakura.ne.jp/~pyonn/9/pa/i-combi02.htm

Na, ez már gáz... Legolas masnikat kötözget a fortyogó Gimli hajába... :oops:

www.rx.sakura.ne.jp/~pyonn/9/pa/i-combi01.htm

Ez a "fél"-Legolas is érdekes:

www.rx.sakura.ne.jp/~pyonn/9/pa/i-rego01.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52974 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: Múltkor ajánlottam Nektek a fantasyplanetet, hogy néhány izgalmas forgatási képet nézzetek meg, most íme egy topic, ahol még dögivel találhattok hasonlókat...
klikk ide

Ez pedig egy kép a tavalyi cannes-i fesztiválról Andie-vel, kiskósza, ugye tudod, hogy ez a Te képed? :wink: :D
Cannes klikk ide

Behalok!! Ki az, aki magyar újságot szkennel fel a Bloomin' Marvellous fórumára???? 8O :D
klikk ide érte sürgősen!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52971 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Vic itt van újra, 3 nap valinori vakáció valóban felfrissíti a testet és a lelket... :wink:
Végigfutottam a két oldalnyi termést, és igen alaposan kiveséztétek a tündék ivászatát... :D
Erről jut eszembe, Rayan, a fanficed valóban nagyon ígéretes.. :D :D :wink:
ÉSzAH: Neked nagyon köszi a fordítást, várjuk a többit, amint lesz egy kis időd... 8)
Nory: addig, amíg akkor ruccanok át Valinorba, amikor a hites Uram lehetővé teszi számomra, addig nem problémázok olyasmin, mint az öregedés vagy a halhatatlanság kérdése... :wink: :D

Ami pedig a tündék gyermeknevelési szokásait illeti... nos, valóban izgalmas és kihívásokkal teli téma. 8)
Szerintem nincs akkora jelentősége annak, hogy miként nevelik a tündegyerekeket, mint nálunk. Egyszerűen azért, mert egy tünde egész életén át tanul és tapasztalatai alapján fejlődik. Jó, ez persze bizonyos szinten az emberekre is igaz, de azért gondoljatok bele egy kicsit jobban...
Ha az ember gyermeke eléri a 18 éves kort, el mehet dolgozni, férjhez mehet, családot alapíthat, elmehet szavazni stb. stb. De mi értelme van ilyen korlátok közé helyezni a tündék életét? Van tünde, aki évszázadok múltán sem találta meg a párját; van tünde, aki majd 3000 évesen döbben rá arra, hogy a törpök lehetnek a legjobb barátai is. :?
Ezért maga az a szó, hogy gyereknevelés, szerintem tündék között felesleges. Ha úgy számoljuk, hogy kb. 60 éves korára lesz
egy tünde teljesen "felnőtt", addig bizonyára sok mindent megtanul a szüleitől és a környezetétől... ez afféle "alapnak" minősülhet, de a legtöbb ismeretét majd az elkövetkező évezredekben szerzi majd meg.
Az emberi faj rohan és rohan, megállás nélkül hajtja magát, és mivel áthághatatlan korlátok és szabályok szerint él, a gyermekeiknek is el kell sajátítaniuk ezeket a korlátokat és szabályokat....
A tündék viszont ráérnek, nem sietnek sehová sem. Évszázadok tűnnek el a semmibe, és ők még mindig nem sietnek sehová... Szabadok és tulajdonképpen korlátok nélkül élnek.
Mégis, ha összevetnénk egy tünde és egy ember egyetlen egy napját, szinte kétség sem férhet hozzá, hogy melyik lenne a tartalmasabb, a gazdagabb. Ez a nagy különbség. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52923 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a baj, hogy nincs igazán túl sok táppntunk a tündék gyermeknevelését illetően. Nem emlékszem, hogy ez valahol előfordult volna Tolkiennál.
A többi fantasyben eléggé eltérőek a vélemények: ahány fantasyvilág, annyiféle megközelítés (mint a tündéknél általában)...

''Nem látja az a csillagot,
ki először nem veszi észre,
hogy ezüstből van mindahány,
s váratlanul lángba borul tán
mint virág - egy ősi dal hallatán...''


(Mythopoeia)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52920 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem a tünde gyerekek ártatlanok maradnak, míg az embergyerekek felnőnek. Valahogy úgy, mint Pán Péter, nem?
pussz: Míriel

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52899 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt nem tudja valaki hogy a tündék hány éves koruktól váltak nagykorúvá?? :?:
Szerintem egy tündét nem kell nevelni a természet és a szép szeretetére mert ez valahogy velük születik...de biztosan "fejleszti" bennük ezeket az
érzéseket a környezetük is.De hát mégis igaz az hogy erre tanítják is őket. :)

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52871 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nory: bocsi, nem tudtam, hogy egyszer már megkérdzted. De visszaolvastam, és tényleg érdemes volt. :D kösz

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52823 Írta: Dwin Odiff
Dwin Odiff válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boreger: Ezt én írtam, és máig tartom ezt az álláspontom. Ez nem olyan, mint a vámpír, vagy a hegylakó esete. Ők genetkailag -ha lehet ilyenről beszélni egy mágiával átitatott világban- ilyenek, nem pedig egy esemény váltja ki belőlük az "időstop"-ot.

„Isten nem vagyok,s ha elpackáztam
ne is legyek más,csak önmagam.
Kormányozzon,ha győzött!”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52819 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Elendil: Ez a kérdés engem is nagyon érdekelt. Márc 20.án eldöntöttem, hogy megkérdezem, és nagyon sok érdekes választ kaptam rá. Ha van időd és kedved, akkor olvasgass vissza! Szerintem megéri. 8)
És ha már így hallhatatlanságnál járunk, nekem is eszembe jutott vmi:
Vic!
Ugye Legolas a hites férjed? De te nem vagy hallhatatlan!Nem lesz nagyon rossz megöregedni mellette? :( Vagy te is hallhatatlan vagy, csak mi nem tudunk róla? :? Nem lenne szép dolog eltitkolni előlünk!

Gyereknevelés?Végre egy klassz Tma!Szerintem úgy nevelik őket akár egy embergyereket, de ugyanakkor sokkal fontosabbá teszik számukra a természet szeretetét.És ez az, ami talán a nevelésük alapja. Én valahogy úgy képzelem el a dolgot, hogy amikor még nagyon kicsik, akkor együtt 'játszanak' az erdei állatokkal.És ugyan én csak a GYU-t olvastam (így nincsenek külön információim), de úgy gondolom, hogy 'perfektül' beszélnek az állatok nyelvén is.Lehet, hogy most itt összehordtam hetet-havat, és abszolút nem igaz belőle semmi, de így oan szép lenne!

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52803 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is osztom boreger véleményét: mikor a legtökéletesebbk, akkor állnak meg a fejlődésben (mármint külsőleg).

Tündegyerekek nevelése? Szuerintem a geyerkkorunk kb. ugynolyan és ugyanaddig tart, mint a miénk, viszont a fiatalságuk húzódik el, s mélyül el a személyiségük, ahogy múlik az idő. Amit viszont teljesen máshogyan érzékelnek, élnek meg, mint mi, ahogy ezt már leírtam. Valószínűleg nekik nem kérdés ez, csak nekünk, az ő tükrükben és nekik, mert egy olyen fellobbanó és kihúnyó faj jelent meg mellettük, mint mi. Önmagukban, magukhoz viszonyítva, ez a legtermészetesebb.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52797 Írta: boreger
boreger válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Még régebben írta valaki egy hasonló kérdésre, hogy szerinte azért nem néz ki az összes tünde egységesen 25-30 évesnek (amely életkorra már kiforr az emberek jelleme is), mert annyi idősnek látszanak, amilyen a legjobban illik hozzájuk, a személyiségükhöz. Szerintem is így van.
Valaki olyan, mint egy gondtalan, fiatal lány(Arwen), valakinek a vállán egy ország sorsa nyugszik(Celeborn), másvalakién egyenesen egy népé, vagyis inkább kettőé (emberek és tündék: Elrond). Emiatt sem csodálom, hogy Elrond olyan öregnek tűnik a többi tünde mellett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52735 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Van egy kérdésem/témám: az világos, hogy a tündék csaknem halhatatlanok (nem betegszenek meg és nem halnak meg, csak ha megölik őket). Az is világos, hogy a tünde gyerekek is valószínű úgy születbek, mint az embergyerekek :) . Na itt van a probléma: ha megszületnek, akkor elvileg kisbabák. Aztán csak nőnek, csak nőnek aztán egy idő után megállnak a növésben (kb.25-30 éves korukban) és nem öregszenek tovább? Mert hát elvileg ennek így kellene lennie. És például miért van az, hogy Elrond, meg Galadriel, meg Celeborn öregebbnek néz ki mint Arwen vagy Legolas?-hiszen a tündék nem öregszenek! Szóval ez lenne a problémám. Tudjátok, hogy hogy van ez? :?: :!:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52733 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezek oan nosztalgiázós képek :) :) hüfff :)

még a "tünderészegséghez": én el nem tudom képzelni, hogy esetleg "meditációhoz hasonló" állapotba kerüljenek a túlzott alkoholfogyasztástól.. nemtom miért, de nekem ez nem fér a fejembe... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52729 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy már láttátok, de nekem tetszik:
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_001.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_039.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_058.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_077.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_113.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_087.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_118.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_254.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_141.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_305.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_330.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_365.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_367.jpg
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52724 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eddig csak egy utalást találtam a tünde gyerekekre a
Gyűrű keresésében:


"Merthogy zsenge korában az emberek ésa tündékgyermekei nagyon hasonlítanak egymáshoz.De az emberek gyermekei gyorsan nőnek,s ifjúságuk hamar elszáll

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52722 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudom, ez nagyon off, (illetve annyira nem is..)
Új dizájnja van az oldalamnak, és szeretnélek megkérni benneteket, hogy nézzétek meg, és teszteljétek. Köszi!

giraf.elte.hu/~orlando-bloom

Jah! Nem tudja valaki, hogy ki csinálja azt az origós Gy.U. oldalt?? Kéne egy e-mail cím. :( Az oldalon sehol sem találok..

Ainawethien

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52719 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Halihó drágáim!!!

Ezen a részegtünde- elméleten én is gondolkoztam már... szerintem is olyasmi lehet velük, amit Celebdringwen írt róluk, csak szerintem nem tudják magukat kivonni a hatás alól. Miért akarna egy tünde berúgni, kérdem én, ha tudja és ismeri a következményeket? (émelygés, fejfájás estébé.) Nem hiszem, hogy ezek megkímélnék a tündéket.

A gyereknevelés is egy jó kérdés... szerintem, ahogy kell nevelni a gyerekeket: sok szeretettel. Szerintem a tündék lassabban is érnek, mint az emberek. Lehet, hogy ezt csak azért gondolom, mert én nem tudom elképzelni a halhatatlanságot. A mesémben szereplő tündék hétezer évnyi életidejét is csak éppen hogy. Ennyi időbe akárki beleroppanna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52706 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Drága naughty!
Orlinak nem csak a keze sexy... Láttátok a Midsummer Murders-ben?
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52671 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
RAyan!!

nekem nem jönnek be a képek!!!!
csak én vagyok ilyen béna??? :(

jaj, még azt akartam mondani, hogy orlinak olyan sekszi keze van!!! :P

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52669 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nemtom ti hogy vagytok vele, de mostanában édeskés nosztalgiával nézek a Gyűrű Szövetségéből képeket Legről, mert már oan rég nem néztem meg őket, hogy naon.... szóval ezek a képek most naon kellemesen esnek nekem:)))

a tünegyerekek nevelésimódja egy érdekes kérdés.. én még el sem gondolkodtam rajta.. de néhány kérdés most így bennem is felmerült.. pl. mennyi idő alatt nőnek fel a tündék? gyorsabban, lassabban, mint az emberek? ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52663 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celi, imádlak!!
Engedd meg, hogy kiemeljem ezeket:

www.angelfire.com/scifi/borglair ... /cast2.jpg :arrow:

Srácok: számomra ez soha nem látott Legolas-kép! 8O Már úgy értem ilyen szögből :)

www.angelfire.com/scifi/borglair ... sgimli.gif :arrow:
És ez is nagyon édes!

www.angelfire.com/scifi/borglair ... trance.jpg :arrow:

Ez meg egyszerűen csodálatos...

hilite.nu/greenlego/images/moria_beard.jpg :arrow:

Végre!! A kedvenc jelenetem!!! :D :D :D

hilite.nu/greenlego/images/moria_gobs.jpg :arrow:

Istenem, valaki kaparjon fel a padlóról!! És még mindig vadiúj képek :P

hilite.nu/greenlego/images/loth_forest.jpg :arrow:

Ez is.. Hát ez hihetetlen! :)

Tökre fel vagyok dobva :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52651 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kicsit off, de azért nem nagyon :)

Készítettem egy-két Winamp skint. Akit érdekel:

rtlmail.hu/pozo/wskins/wskins.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #52636 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valószínű, hogy ezt már sokan olvastátok, de aki még nem,neki itt van egy érdekes kis beszélgetés magyarul:
www.origo.hu/agyurukura/tundek.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52581 Írta: madiraa
madiraa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is a bor illik inkább a tündékhez 8)
Volna egy kérdésem. :?:

A tünde gyerekeket hogyan nevelték??
Szóval a gyermekkoruk hasonlított az embergyerekekéhez mármint nevelésileg vagy egészen más volt?? :?: :?:

Tenger!! A tenger vár!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52568 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Morgana ezt gyönyörűen írtad :D :!:

Valóban, vessünk össze egy számlát a boldog békeidőkből és a mából.
A régi számlák nem csak szépek voltak, hanem a megfelelő udvariassági formákkal meg is köszönték a vásárlást, nme úgy mint ma :(

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52564 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
JÓÓÓÓ REGGELT!!!!

Úgy érzem ma csodálatos napunk lesz!!! Legyen az hát mindenkinek! :D :D :D

Már megint rengeteget írtatok! Az alkohol kérdéséhez annyit, hogy valahogy a bor, olyan mint a nektár az Isteneknek. Ahogy még az Istenek is ihattak, és "lazíthattak" a nektár (és persze késöbb a bor) által, úgy szerintem a tündék is fogyasztanak alkoholt. És igen: bort. De valami olyan bort, ami egész sűrű és édes, mint a méz, és a színe is borostyán. És el tudom képzelni, hogy a fejükbe száll (miért ne? a tündék is megérdemlik! :wink: ), de nem úgy hogy táncolnak, és összeborulnak az asztalon, hanem inkább egyfajta meditációhoz hasonló állapotot idéz elő náluk, amiből bármikor ki tudnak jönni. Ergo uralkodni képesek az alkohol hatása fölött, de ha vágynak rá, akkor engedik, hogy "átjárja" testük és elméjük. Na ehhez mit szóltok?

Találtam egy oldalt, ahol már ismerős képek vannak fönt, de nagyon-nagyon jó minőségben!!! (pl: TTT trailer képek is):
www.angelfire.com/scifi/borglair ... golas.html

Ez meg itten Orli egy kicsit fáradtan, ámde mosolygósan:
www.rabones.freeserve.co.uk/grap ... lando1.jpg

Egy fanart, amit nem nagyon értek...:
hilite.nu/greenlego/images/fanart_sammy.jpg

Ehhez nem is nagyon mondanék semmit :lol: :
hilite.nu/greenlego/gal_10.html
hilite.nu/greenlego/gal_9.html
hilite.nu/greenlego/gal_7.html
hilite.nu/greenlego/gal_4.html

Nem bíííírok magammal... :) Abbahagyom!
Mindenki vigyázzon magára!
Üdv barátaim!

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52521 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem bérgyilkosként a szép gyilkolás módját érti, mint az Angel bosszújában: Egy a fejbe, egy a szívbe!
Különben szerintem Orlinak Lego jobban fekszik bérgyilkosként, mint tünde hercegként, nem? :wink:

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52510 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
U.I._ méghogy bérgyilkos...
Bár persze, felfoghatjuk így is...

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52506 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szentem egyértelmű, hogy tudnak mértéket tartani... uff, most bevillant egy kép számomra... tündekocsmákban a sárga földig leiisszák magukat a tündék.... uffffff.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja #52505 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gyerekek, bocsánat, ez nagyon off, de nem bírom kihagyni 8inkább offtéma mint offtopic, nyugi)
Rogue legújabb mesésen csiszolt poénja (igen pihent)
Legolas:
Helm szurdok, erős vihar, ám a frizura most is tart...!
bocsi, ezt nem lehetett kihagyni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.532 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére