Haldír (Craig Parker)

Több
19 éve 11 hónapja #223236 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jahaj Lil, ez a mondat halálos volt :D Tolmácsolni fogom Craignek :D Ha gondolod, azt is elmondhatnád, hogy milyen halálnemet szántál neki így sajátkezűleg? ;) :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223101 Írta: Lil.
Lil. válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szegény Haldír :bawling: , én biztos fantáziadúsabban gyilkoltam volna le, nem pedig hátulról...

Noro lim, noro lim, Asfaloth!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #221502 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Két kis videó a DragonConról:

www.sistersola.com/dcon04/DCon04 ... on-025.avi
www.sistersola.com/dcon04/DCon04 ... on-021.avi

Itt pedig még képeket is találtok:

www.sistersola.com/dcon04/dcon04-Mon.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218703 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #218590 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most vettem észre, hogy Bear site-ján megvan az idei queenstowni Comedy Debate-ről Craig beszéde, igaz, csak hang, de ez is valami :D

www.craig-parker.net/downloads/sounds.php

Az oldal legalján van a link. Jó szórakozást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217592 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi! :)

A hétvégi párizsi conról az első beszámoló egy képpel:
leaysaye.tripod.com/conventions/paris_con.html

Itt pedig a DragonConról pár kép:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/dra ... gon04.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217591 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Maga a skin egy sima jpg kép. A program neve, amivel lehet skinezgetni az Explorert, Incredibar, a www.incredibar.com oldalról lehet letölteni. Vannak ott skinek is, de sajátot is be lehet állítani. Annyi, hogy a címsor alá berak még egy toolbar-t a menübe, azzal lehet váltogatni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217589 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Klassz a skin, mivel készítetted, Sil?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217489 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sil írta: Na, csak nem bírom ki, hogy meg ne mutassam: hogy tetszik az új skinecském az Internet Explorerhez? :wink:
img.photobucket.com/albums/v127/sil02/bar.jpg
[size=9:3ao794io]/me kreatívkodott kicsit...[/size] :P


WOÁÁÁÁÁÁÁHH! 8O :o :o

Rulz! :up: :itscool:

EGY ILYET NEKEM IIIS! :bawling:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 napja #217476 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, csak nem bírom ki, hogy meg ne mutassam: hogy tetszik az új skinecském az Internet Explorerhez? :wink:
img.photobucket.com/albums/v127/sil02/bar.jpg
[size=9:34nbhpph]/me kreatívkodott kicsit...[/size] :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #217469 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Újabb képek a Fellowship Festivalról, az oldal alja felé:

p070.ezboard.com/fcraigparkerfansfrm10.s...age?topicID=96.topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #217348 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tegnap ujjongva vettem észre Craig-et a Xena, a dzsungel királynőjében:) Nagyon "hétköznapiasan" nézett ki: kis sötét borosta, stb...Xenával csatázott.

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #217346 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát, a szinkron elég pocsék volt... Maga a fordítás is. Lehet ám, hogy a többi rész is ilyen, csak azokat nem láttam eredeti nyelven :P Craig szinkronhangja sem tetszett. Persze a GYU-s hangnál jobb volt, de messze volt az eredetitől, és a hangsúlyozás sem volt az igazi... Hát ez van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217285 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tényleg jobb a magyar hangja.Kár,hogy szegény meghal a végén(ott tök jól néz ki).Az a diszkrét kis borosta,csak a vér nem kellene oda. :wink:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217283 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát ez tényleg jobb volt, mint a Haldíros......... de azért még nem az igazi, de ezt a srácot nagyon nehéz szinkronizálni.... mindegy, ami még mindig a legégőbb, az a dublőre....... :P

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217281 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
:lol: Tudjuk, néztük 8)
Sokkal jobb lett a magyar hangja, mint reméltem :lol: (kiindulva a Haldír szinkronból ugye...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217278 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most megy a Craiges rész a Xenában.

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216842 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Képek a DragonConról:

www.craig-parker.net/gallery/cat ... ?cat_id=51

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216530 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Képek a Fellowship Festivalról. Vigyázat, nagyméretű, bmp kiterjesztésű fájlok :roll:

www.angelfire.com/rings/parkerpi ... unday.html
www.angelfire.com/rings/parkerpi ... epics.html
www.angelfire.com/rings/parkerpi ... pics2.html
www.angelfire.com/rings/parkerpi ... pics3.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216368 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215931 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ian Smith oldalán pár interjú és néhány kép a Fellowship Festivalról:

www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... dBites.htm
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... erview.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215152 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megtaláltam a múltkori Fellowship fórumos live chat összefoglalását, ezúttal az egész, szöveges formában:

1. rész
2. rész
3. rész

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214865 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lindórié, kinek szólt a kérdés, és melyik oldal képeivel kapcsolatban?
Ha a merchandise oldal képeiről van szó, azok Macromedia Flash Media fájlok, lehet, hogy nálad nincs telepítve vagy engedélyezve a plug-in...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214794 Írta: Lindórié-tore-leona
Lindórié-tore-leona válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos nekem a gép nem hozza fel a képeket.... :confused2:
Esetlegesen el tudod küldeni nekem külön?

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214708 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
NO COMMENT :lol:

www.craigparker.co.nz/

És ismét van mire szavaznunk 8) :P :D :lol: A jobb alsó részre koncentráljatok:
www.theonering.net/index.shtml

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214514 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huu, pont erre tévedtem.... tény, hogy képekből aztán van bőven, még az én www.elvishbreath.atw.hu oldalomon is, ahol majd mihelyst tudok, frissítek.
[size=9:2xy8l7as]A RingCon2003-as DVDre már nagyon fáj a fogam.... na majd októberben.... Lehet tudni valamit, hogy a DVD ezen kívül mit tartalmaz?
Pennie, nyugodtan törőlj ha kell :wink: [/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214502 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mer' 1) már unom, hogy csak a saját avataromat bámulom a topikban, 2) lassú a netem és gyakran nincs türelmem (sem időm) képeket keresgélni és linkelgetni.... A topiknak nem csak arról kellene szólnia, hogy én berakom a linkeket oszt' annyi, más is nyugodtan aktivizálhatja magát! ;) Megvannak a jól bevált források ;)

De ma aranybányát találtam, úgyhogy tessék 8) :
leaysaye.tripod.com/eff_panels.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214497 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jáááj, Penni, de ha van mér nem lehet bebiggyeszteni ide?:)
Mer tényleg jók! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214495 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Alig van kép????? Csak körül kell nézni, kedveseim ;) Szinte kéthetente jár conokra, tele van a net frissebbnél frisebb képekkel. Tarkant meg törlöm, egyáltalán nem való ide....


Nos, tessék, csak úgy hirtelenjében:
Screencapek az idei Comedy Debate-ről
Screencapek a Mercy Peak 4. évadjából (1. rész)
Screencapek a Mercy Peak 4. évadjából (2. rész)
Screencapek a Mercy Peak 6. évadjából (az epizódszám el van írva, valójában 51)
Itt pedig screencapek a 2003-as Ring*Con DVD-ről

További mazsolázgatás javasolt itt:
leaysaye.tripod.com/craig_parker.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214261 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen! Ha már Craigről alig van kép, akkor... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.688 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére