Haldír (Craig Parker)

Több
20 éve 4 hónapja #192828 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szijjasztok!

Végre jó a gépem, és van időm írogatni!!! :D Haza értem kedden Londonból, a Collectormania sirály volt :D :D :D persze addig nem jelentkeztem még, mert itthon kőkemény évzáró vizsgák vártak és kint meg nem tudtam bejelentkezni a fórumra.

szóval képek: Collectormania 5 képek

Na, a hétvégén írok :D :D :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192746 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ruffian, sokan találkoztak már Craiggel személyesen (pl én nem tartozom még ebbe a táborba sajnos, de majd egyszer :) ), és el is mondhatják magukról, h beszélgető viszonyban vannak vele. :)

Rengeteg széép kéép: 8)
img49.photobucket.com/albums/v150/Zimbing/collectormania%205/?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192693 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ugy hogy egyreszt nagyon sok elmenybeszamolo van rola a neten, masreszt meg nehanyan mar talalkoztunk es beszelgettunk vele nehanyszor ;)
Ritka jo fej es nincs elszallva magatol! :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192691 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de honnan ismeritek így, másokhoz képest sokkal közelebbről Craiget?
Én ha csak egyszer beszélhetnék így azzal, akire gondolok (ld. lentebb :oops: :) )attól kezdve átlényegülnék vmi madárféleséggé, biztosan...

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192667 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hehehe :lol:
img12.photobucket.com/albums/v30/Luine/C.../vegyes/d552656f.jpg

Ájjjjjj....ez a nézés!!!!
p196.ezboard.com/filfirinvanessefrm37.sh...age?topicID=27.topic

...de szivesen lettem volna a csajszi helyében :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192200 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192015 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lare fotóalbuma:
share.shutterfly.com/action/share/view?i...mrEEA&pg=0&sm=0&sl=0

Érdemes Sala, Jed miatt sztem az egész albumot végignézni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191812 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penni, akkor továbbra is nagyon kellemes időtöltést kivánok nektek! :D

Na meg újabb képek, igaz kissé sötétek.
katt , katt , katt , katt , katt , katt , katt , katt , katt , katt , katt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191700 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na sziasztok, udvozlet Londonbol :D Mar csak varosnezes es udules var rank, de hat ez a tegnapi nap minden penzt es faradsagot megert, annyit nevettem ropke 10 perc alatt, mint maskor egy egesz nap :D A kepek majd magukert beszelnek, es majd irunk egy hosszabb beszamolot is. Addig nezegessetek a tobbi resztvevo kepeit a neten ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191646 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Atyáááám!!! 8O

*placcs*

Hogy nem kaptál szívbajt!

Én NEKEM MEG MOST DÖGLÖTT MEG A MOBILOM, ÁÁÁÁÁÁ!! :x

[size=9:hke2ljzb]Szóval ha Hajni fel akart volna hívatni Craiggel (álmodik a nyomor), akkor se tudtam volna fogadni.. Nyiűűűű!!!!![/size] :bawling: :bawling: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191609 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
OFF:
Jáj, te mákos! :D Aztaaa :D Elhiszem, h majdnem elájultál :D

Supersonica írta: Nem, hangfelvétel nem készült :lol:

Pedig pont ezt akartam kérdezni :lol:

Jáj, meg ezek a képek is Sonica!!! 8)
Főleg a szandál nagyon ott van

ON.
[size=9:17ko3h56]nah, asszem egy ilyen offot régen sikerült produkálnom :mrgreen: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191607 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azok után, hogy az első infarktust túléltem (aggódós tyúkanyó effekt), jött a második infarktus, hogy ő az...
Úgyhogy nem voltam beszámítható. Bár ki az, amikor egy szexi férfihang belebúgja a telefonba, hogy Hi, I'm Craig Parker...
Pár mondatot váltottunk csak, hogy fáradt, meg hogy én Bp-n vagyok és dolgozom, ott jó a buli, stb.
Nem, hangfelvétel nem készült :lol:

Egy kép egy szerencselányával:
A lábával
Szombat esti Talk1
Szombat esti Talk2
Szombat esti Talk3

MMMMM

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191555 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Mekkora meglepetésben volt részem ma... JÓSÁGOS ÉG!

Craig hívott fel telefonon :o

Ohhh, WoWoW :D És miket mondott? :D

Ja és még torontoi képek
csatlakozni kell, csak úgy lehet megnézni a képeket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191531 Írta: Lindórié-tore-leona
Lindórié-tore-leona válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
:hello: :dance:
Tessék szépen, részletesen mindent leírni! Hogy köszönt, mit mondott stb. Azt hiszem most nagyon sokan lennének a helyedben (köztük én is)!
:twisted: :wink: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191503 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mekkora meglepetésben volt részem ma... JÓSÁGOS ÉG!

Craig hívott fel telefonon :o

Ezúton is örök hálámat szeretném kifejezni a két tettesnek: Pennie és Reini, KÖSZÖNÖM! Hatalmas örömet okoztatok nekem :)
(Most már beszélni is tudok, és nem remeg a lábam ;) )

[size=9:3g94cutd]Ennél nagyobb meglepi már csak az lehetne, ha haza is hozzátok nekem ajándékba :twisted: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191170 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Par kep a Collectormaniarol (meg nem a mieink ;) ):

p196.ezboard.com/filfirinvanesse ... D=23.topic
f1.pg.photos.yahoo.com/ph/deckar ... df&.src=ph

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191069 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos, Artemisz, nem all modomban nyomtatni, meg a mai tomegben nem is tudnek a kozelebe ferkozni. Sajnalom, kar, hogy nem tudtunk elobb beszelni errol, de az elmult heteim nagyon zurosek voltak...

Ma megerkezett a tomeg egyebkent, meg jo, hogy tegnap el tudtuk intezni a dolgainkat, kulonben ma sokkal farasztobb lett volna, es nem is tudtunk volna annyi idot veluk tolteni, mint tegnap. Azert rendszeresen csekkoljuk a helyzetet ;)

Amint lesznek kepeink, adom a linket, hogy hol elerhetoek :D Addig is minden jot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190897 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csatlakozom Artemiszhez! :D

Még a Memorabiliáról képek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190845 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csókoltatjuk Craiget! :hello:

Hé, Pennie, nem mutatjátok meg neki a Haldír Siráma c. versem? Leferdítettem ám angolra!!!
Elprivizzem?

Hm? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190820 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Udvozlet a Collectormaniarol :D

Taliztunk Craiggel, nagyon helyes 8) Borostahelyzet: kielegito :P

Kepek sajna csak jovo het vegefele lesznek legkorabban, meg hat addig meg annyi minden lehetseges ;)

Persze Lawrence-t es Salat sem hagytuk ki, de ez itt mar off lenne...

Udv Pennie es Reinatha

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189694 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: www.livejournal.com/users/freakspawn/151452.html

Néhány frissssss fotó a hétvégi Memorabiliáról :)

Juhaj! :eek2: :o

Arról a füle mellett göndörödő tincsecskéről egy pillanatra azt hittem, fülbevalója van!!

Áááá!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon helesek!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #189640 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Aztaaa....de pang a topic sajnos :? [size=9:2dhmi62i]bocsi, h mindig ezzel jövök, csak...hát azért nem olyan jó ez [/size]

De itt egy naon édes kép!! Egy olyan igazi, vérbeli Cicuska fej!! :D :D
www.craig-parker.net/gallery/details.php...248f9b4b874be7eab700

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188024 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
www.livejournal.com/users/freakspawn/151452.html

Néhány frissssss fotó a hétvégi Memorabiliáról :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187106 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sajnos úgy tudom, hogy Istrocon nem is lesz idén már, mert nincs rá pénz :( Másról még nem tudok, de tavaly az Istrocon is két héttel előtte derült ki, szóval figyelni kell és ugrásra készen állni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187072 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Győzött a jobbik :D :D:D:D

Craig a két Ring*Con közül, ami idén egyidőben lesz (Seattle és Bonn), a bonnit választotta 8)

Idén nem jön Prágába vagy Pozsonyba?

:cry: :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187003 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Eldafinde írta: Volt már? (biztos volt, de mondom hátha...legfeljebb törlitek...)

www.warofthering.net/photoforum/ ... 508&page=1


Azt hiszem igen, de egy ilyen isteni képet bűn lenne törölni, nemdebár? :D
Nagyon is jól tetted, h beraktad!
rendelhető DVD és póló

Jaj, meg tom, h nem mindenki szereti a fanartokat, de ez aranyos :)
www.craigparker.de/fans/fanart/haldirs_t_shirt.jpg
még egy pár screen captures

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186964 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Volt már? (biztos volt, de mondom hátha...legfeljebb törlitek...)

www.warofthering.net/photoforum/ ... 508&page=1

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186427 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186421 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Győzött a jobbik :D :D:D:D

Craig a két Ring*Con közül, ami idén egyidőben lesz (Seattle és Bonn), a bonnit választotta 8)

Rajta kívül egyelőre Mark Ferguson (Gil-galad) és John Noble (Denethor) az eddig meghirdetett vendégek.

www.ringcon.de/en/star.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185642 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WB, Luin! :D Tudod, a tavaszi fáradtság ;) Legalábbis nálam. De most én is találtam új képeket:

www.castlesoftware.com.au/default.asp?topic=5649
www.castlesoftware.com.au/default.asp?topic=5516

Ezt különösen ajánlom a figyelmetekbe :lol:
www.castlesoftware.com.au/default.asp?topic=5626

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére