Haldír (Craig Parker)

Több
20 éve 6 hónapja #178361 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luineheciel írta: Képzeljétek, azt hallottam, h Craig Londonba költözött :D


Juhéé!!!

Nem tudnánk rávenni, hogy ugorjon át Magyarországra a fapadossal? :lol: :lol:

Vagy inkább megyünk MI őhozzá? :wink: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178296 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Épp császkáltam össze-vissza, és akkor olvastam vhol :D
Remélem igaz is amit írtak, és nem csak kitalálnak pletykákat :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178290 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tényleg? :P És hol hallottad? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178280 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Képzeljétek, azt hallottam, h Craig Londonba költözött :D
Végre! Legalább közelebb lesz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178221 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy 2002-es interjú Craiggel: :D
www.cate-blanchett.de/craigpage2/downloads/popup.php?

Együtt lehet "ebédelni" Craiggel Londonban, ha vki elég szemfüles és foglal jegyet (50 fő mehet) :)
www.autographmania.co.uk/modules.php?op=...s&file=article&sid=5

Ja meg új dizájnja van a cp.de-nek , sztem tök jó lett, főleg azokkal a képekkel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178044 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
édesek ezek a képek.. eszméletlen mosolya (vagy inkább vigyora?) van ennek a pasinak ;)

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177889 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Két új kép egy újzélandi partyról: :D

img31.photobucket.com/albums/v94/Aragorn75/craig2.jpg
img31.photobucket.com/albums/v94/Aragorn75/craig1.jpg

[size=9:3vz6ofqs]Got back from LA and TORN's Oscar Party. Photos coming soon. I've been swamped with RL stuff right now, but will be getting some photos up for both sites.

In case anyone was wondering, Craig was in LA for the events, but didn't make it to the Torn Party. Rebecca Kirkland gave me this message to post: "Through a transport mix up at the New Line party, Craig was unable to get to the TORn venue in time."

Bruce Hopkins, along with Sala Baker and Lawrence Makoare, arrived at the party as it was closing down due to the same mix up. I will have photos of them soon. I also will post my LA Oscar photos when I get a chance. Keep checking back.
[/size]

Ezek szerint mégis csak volt LA-ben Craig :) Csak nem a TORN partyn...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177450 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos, talán már mind tudjátok, hogy Craig végülis nem volt a TORn Oscar party-ján idén. Most vagy egyáltalán nem ment LA-be, vagy valahol máshol bulizott :P

Frissítve 2004.03.04. 21:58
Köszönöm mindenkinek, aki felajánlotta a segítségét videokazi ügyben. De türelmetlenségem nem ismert határokat, végül sikerült megoldanom a helyzetet :D Képzeljétek, a lány felvette nekem a második kazira a nepáli útifilmet, tűéles, gyönyörű minőségben (a Kiwiattic meg elmehet a sunyiba azzal a vacakkal, amit drága pénzért árul...) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177346 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
láttam ezeket a képeket, de nem baj hogy belinkelted.. hátha nem látta őket valaki.. és annak viszont így jó ;)

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177111 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezeket már tuti láttátok, de szvsz nagyon ott vannak... :lol: :
img19.photobucket.com/albums/v56/Lioness743/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177075 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Helyes, helyes kérem szépen :) :) de remélem azért nem váratnak sokat a képek.. :roll:

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177052 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Moiraine írta: Na, hát itt is régen jártam már.. Remélem minden régi és új Craig rajongó megvan még :) nem ígérek semmit, de megpróbálok mostmár tényleg normálisan fórumozni..


Meg vagyunk. Csak sztem mindenki izgatottan várja az infókat és a képeket :)
Gyere többször, szeretettel várunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177043 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, hát itt is régen jártam már.. Remélem minden régi és új Craig rajongó megvan még :) nem ígérek semmit, de megpróbálok mostmár tényleg normálisan fórumozni..

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176698 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huu.... valamikor adták a TVben, nézte a család, én meg itt-ott, de a Craiges jeleneteken vagy átcsúsztam, vagy pont akkor mentem ki a konyhába, de a film végében nagyon csalódtam, és nekem nem volt félelmetes.... talán egyszer-kétszer..... Vagy a mai felvételi papírok után én már nem ijedek meg semmin? :D :D :D
Aztán figyeltem Craig magyar hangjára.... ez a fiatalabb Craighez azért illett, persze az igazit nem múlja fel semmi sem.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176687 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rémkoppantók: én még németül láttam csak, és nem Craigie-re koncentrálva... Igazából a filmben arra koncentráltam, hogy elkerüljem a durva jelenteket (hiába no, utálom a horrorfilmeket), és könyvben is elég rettenetes a sztori :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176686 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hi gyerekek, hát így farsang után.... miután kipróbáltam milyen Rosencrantznak és Haldírnak lenni.... :D
Ma a hüe zürös napom folytán, kezembe akadt egy film, a Rémkoppantók... Jéé.... vajon ki is játszik benne :) Aranyos volt, no meg egy tízessel fiatalabb (nem mintha az a tíz év ártott volna neki), de a film maga szar volt, és szerepelhetett volna benne többet... :P Pontosabban a filmtől többet vártam, de ő tényleg... jó kis alakítás... :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176645 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luineheciel írta: Meg arról van már vmi hír, h hol volt Craig tegnap az Oscar alatt? :roll:


Állítólag kinn L.A.-ban, az előbb csekkoltam a oneringnet oldalát, de még nincs kinn sem kép, sem beszámoló.
Ezek a dögök előbb sztem alszanak, minthogy nekünk, infóra és képre éhezőknek megadják a napi betevőt :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176642 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Juj, tegnap megnéztem a Rosencrantz és Guildenstern halott-at, és egy ekkora jóó filmet!! :D Marhára tetszett :D Fúú, úgy megnézném egyszer Craigie előadásában :bandit:
Egyébként ki volt az a két színész, akik most voltak?
Tök arik voltak ők is :D

Meg arról van már vmi hír, h hol volt Craig tegnap az Oscar alatt? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176352 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De akkor ezeket nézzétek meg!!! :biggrin2: Egy jó pár nagyon király filmecke :hello:
www.cate-blanchett.de/craigpage2/downloads/index.php

Meg egy pár szép avatar is: :D
www.cate-blanchett.de/craigpage2/avatare.htm

Na meg persze egy király kép :mrgreen:
www.cate-blanchett.de/craigpage2/fanart/p031127lww.jpg

Itt még egy pár-ismerős- fanart: :D
www.cate-blanchett.de/craigpage2/fanarts.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176102 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én múltkor fölvettem, amikor az MTV adta, érdemes megnézni, nagyon jó :D Úgy el tudtam képzelni a főszerepekben Craiget és Olivert, kár, hogy az ő előadásukban nem láthatjuk :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176098 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)


Hurrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176004 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vasárnap a M2-ön 22:50kor Rosencrantz és Guildenstern halott :D
www.mtv.hu/tvmusor/index.php3?nap=7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175962 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Na mindegy, Salara szavaztam :D


Én is, jobb híján. Tényleg igazságtalan, hogy Craiget nem rakták listára :roll:
De tényleg, Sir Ian is jó választás lett volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175960 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Azert az nincs rendjen hogy az utso kategoriaban (melyik szinesz/no apolja leginkabb a kapcsolatokat a rajongokkal) nem jeloltek Craiget. Ot meginkabb megillette volna mint barki mast.

Hát ez az, én is őt kerestem, 2x is átnéztem a listát... :roll: végülis Ian McKellenre szavaztam, mert ő a honlapján rendszeresen válaszol a rajongók kérdéseire...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175934 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azert az nincs rendjen hogy az utso kategoriaban (melyik szinesz/no apolja leginkabb a kapcsolatokat a rajongokkal) nem jeloltek Craiget. Ot meginkabb megillette volna mint barki mast.
Na mindegy, Salara szavaztam :D

Beleg


Penngaladiel írta: A TORn oldalán van egy szavazás, az Arany Gandalf díjat osztják ki :)

Craigre sajna csak két kategóriában lehet szavazni, de azt mindkettőt megérdemli :D

www.theonering.net/perl/goldengandalfsurvey.pl

Csak egyszer szavazzatok, különben érvénytelenítik a szavazataitokat. Eredményhirdetés a site-on lesz, az Oscar után valamikor.


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175898 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még nem ismerem az illetőt, aki megy, de ezen ne múljék :P Akár te is kontaktálhatsz vele:

www.aaaevents.co.uk/forums/view_ ... =27&page=5

Hal Dear a Fellowship fórumon írta: Hello everyone!

Not been logged on for a few days, been busy busy busy! Just thought I'd check in before I head of to LA tomorrow. Last time my friend and I saw Craig he told us he would be at the party we're going to out there, so fingers crossed! I'll report back next week!

Speak to you all soon!

Hal Dear

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175891 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Úgy tudom, hogy Craig is ott lesz, de legalábbis valamelyik Oscar partyn LA-ben biztosan...


8O 8O 8O Megy vki általunk ismert? Bizniszeltél már a fotók ügyében 8) ? Live közvetítés lesz a partyról? Hol? :P

*sigh* lottózást már buktam... de akkor majd holnap lottózok, hátha... lesz még fesztivál Craiggel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175886 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Viszont nézem a Torn partyt *sigh* *sigh* *sigh*
Jájdeottlennék...
Esély, hogy Craig kimegy, gondolom nulla...

Biztos, hogy szuper lesz, telistele sztárokkal :cry:

Úgy tudom, hogy Craig is ott lesz, de legalábbis valamelyik Oscar partyn LA-ben biztosan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175884 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Thaurwathiwen írta: Hát nekem a filmes tetszett jobban, hogy meghal, mert többet szerepelhetett :) de azért van esélye annak is h a könyves variációban nyekk.... mert ugye Lórien védelmezése sok áldozatot igényelhetett....


Jaj, most mér kell falra festeni az ördögöt? Ő igenis elhajózott és punktum :D [size=9:1uepo6ag]nincs variálás, most éppen egy gyümölcs turmixot kortyolgat biztos a tengerparton heverészve pálmafák alatt :D (egyszál alsónaciban kumbájját hallgatva :mrgreen: ) [/size] Tuti nem halt meg, arra írt volna Tolkien...legalábbis remélem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175881 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát nekem a filmes tetszett jobban, hogy meghal, mert többet szerepelhetett :) de azért van esélye annak is h a könyves variációban nyekk.... mert ugye Lórien védelmezése sok áldozatot igényelhetett....

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.068 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére