Faramir (David Wenham)

Több
20 éve 11 hónapja #143444 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Ebben egyetértünk!! :wink: [size=9:wf6b9cz4](ill. nekem semmi bajom a tünde mellékszereplőkkel)[/size]
:faramir1: :eowyn1:


Oké :wink: Hétvégén megnéztem a TTT-t és már a jellemével is megbékéltem, a végén meg imádom azt a részt amikor elengedi Samut+Frodót [size=9:wf6b9cz4](Hát azért szerintem Gil-galad pl. hagy némi kívánnivalót maga után...)[/size]

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143442 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ebben egyetértünk!! :wink: [size=9:1uzam3nf](ill. nekem semmi bajom a tünde mellékszereplőkkel)[/size]
:faramir1: :eowyn1:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143440 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Uglyyyyyyyyyyyyy :?: :?: :?: :!: :!:
Én el nem tudom képzelni,hogy akkor neki mi tartozik a nice,nice-looking vagy handsome,kategóriába??? 8O 8O


Én áldom PJ-t, mert MINDEN pasi nagyon jó lett a filmben (ok, a tünde mellékszereplőket kivéve)...A filmbéli Faramirra meg sokmindent lehet mondani, de hogy ronda lenne :evil: 8O

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143436 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Uglyyyyyyyyyyyyy :?: :?: :?: :!: :!:
Én el nem tudom képzelni,hogy akkor neki mi tartozik a nice,nice-looking vagy handsome,kategóriába??? 8O 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143433 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Huh, most jól felba**ták az agyam egy külföldi fórumon...olyanokat írtak hogy "They made a diffrent man. Ugly and untracctinve one. " Miaz hogy ugly???? Persze, a személyisége megváltozott a filmben, de iszonyatjóképű pasi játszotta.... :evil: :evil: :evil: menjenek a ...namindegy, hagyjuk őket... :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143428 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igaz,de akkor is...
Akkor egy sima Faramir jelenetet.Pl az a 'My lord,Osgiliath has overrun' mondat ami az elő-előzetesben volt,most miért nincs benne??Na mindegy,lenyugszom...sorry.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143416 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nefadar írta:

Nilraen írta: Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!


Ez nem lehet igaz, miért hagyják ki őket folyton??? :?


Talán mert nagyon jó lesz az a rész, és a filmre tartogatják :?: :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143365 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Talán, mert mindenki erre kíváncsi. Vagy legalábbis nagyon sokan.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143351 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!


Ez nem lehet igaz, miért hagyják ki őket folyton??? :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143176 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Megnéztem a trailert,és az egyetlen szépséghibája,hogy Faramir már megint nincs benne!!!! :evil: Így aztán tényleg nem sok mindent fogunk tudni róla a filmig.... :shake:
Pedig lehetett volna benne egy Faramir-Éowyn jelenet!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #143105 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Silima: (Ugye ez a "baj?" csak költői kérdés volt?) Különben csak azért "mondtam", mert azt írtad, hogy privátban [size=9:25qy4nud](ez nálad is a privát üzenetet jelenti?)[/size] vagy e-mailben, és mindkettőhöz kell net :arrow: nem derült ki, hogy nem nagyon van neted. :roll: Azért ha erre jársz, szívesen látunk. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142822 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi, ezt mind tudom, de én baromi ritkán (úgy is mondhatnám, hogy pénteken, Júlemot elsején) jutok csak internethez :( , így jobban örülnék, ha inkább papíron tudnánk érintkezni... Baj? Különben azér is köszi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142676 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket;


Elen síla lúmenn' omentielvo! :wink:
Képek ügyében keress vissza az előző oldalakon! Faramir-rajongó pedig van itt néhány, és ez a topic nekünk van. :idea: Szóval nyugodtan lehet itt bármiről beszélni, ami egy kicsit is témába vág, úgyis időnként nagyon pang szegény topic... :roll: :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142667 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta: Aiya! Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket; egy csöppet se vagyok ám elvakult...
Na jó. Namárie!

Üdv Néked! Örülök, hogy végre megérkeztél! :wink:
Háttérképed már van?
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/faramir.htm
www002.upp.so-net.ne.jp/mii/fanl ... wall01.htm
www.moviemouse.de/LOTR/TTT/Wallp ... per15.html

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142650 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Aiya! Különféle Faramir-rajongók ismeretségét keresem, akár privátban, akár a silima@freemail.hu emilcímen. Meg szép Faramiros képeket; egy csöppet se vagyok ám elvakult...
Na jó. Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142314 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Érdemes mindig az imdb-n nézni az ilyeneket:
www.imdb.com/name/nm0920992/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142312 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta:

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

38... :wink: 1965-ös. :roll:

Egyébként miért, Viggo sem néz ki éppen 45-nek szvsz... :wink:


ez a honlap vezetett félre:
www.geocities.com/davidwenham/biography.html
:?
Persze,Viggo is jól tartja magát...
most veszem észre arra a honlapra Augusztus van írva,de szerencsére a onering.net-rőltudom,hogy szept.21,csak az évszámkülönbséget nem vettem észre :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142304 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Utólag is: Boldog szülinapt David! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142298 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Egyikük sem néz ki annyinak amennyi. Mindkettőjük nagyon jól néz ki!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142063 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

38... :wink: 1965-ös. :roll:

Egyébként miért, Viggo sem néz ki éppen 45-nek szvsz... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142042 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Énse néztem ki belőle.... :roll: De nagyon jól tartja magát :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142027 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Amúgy ennél a résznél Faramir válaszát megintcsak elég furcsán fordították... Eredetiben valami olyasmit mond, hogy "Hadd mondják!", a magyarban meg: "Én őt választottam." Szvsz ez azért nem egészen ugyanaz, sőt... :?


Előbb-utóbb csak ki fogom olvasni angolul is!remélem nem nehéz a nyelvezete.
(eddig 4 angol könyvön vagyok túl,ugyhogy ha most nem is majd a nyelvvizsga után... :wink: )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142026 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Fiona írta:

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Mennyi??????????????? Ki nem nézem annyinak!!! Nahát...... :) És mégis mozog a föld.. :D


Én sem nézném ki belőle!Jól tartja magát! :) :wink: Max 27-30 évesnek tudtam volna elképzelni!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142025 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Amúgy ennél a résznél Faramir válaszát megintcsak elég furcsán fordították... Eredetiben valami olyasmit mond, hogy "Hadd mondják!", a magyarban meg: "Én őt választottam." Szvsz ez azért nem egészen ugyanaz, sőt... :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142023 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta:

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:


Mennyi??????????????? Ki nem nézem annyinak!!! Nahát...... :) És mégis mozog a föld.. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141872 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nimrodel Melian írta: Meglehetősen nehéz Denethor fejével gondolkodni... bármiről is legyen szó.

:tongue: Hehehe... :lol: :lol: :lol: Nna, az már szentigaz!

Na, hát mert emlékeztek, mit mond Éowyn: "és neked vajon soha nem mondja majd büszke néped.......... ......Miért nem választott magához illő asszonyt Númenor fajtájából?"
Hát, igen, én mellesleg azt se tudtam soha felfogni, miért kapálózik annyira Denethor a királyság visszaállítása ellen.. túl büszke volt szegény! :? :roll:
Amúgy kösz a sok érdekes választ! Pusz mindenkinek, és David a kiráááály!!!!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141871 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: 37 :wink:

Happy Birthday, Dave!! :cheers: :hello: :hello:
[size=9:isehmlfk]Buuu... :evil: innen a második iksz közeledtéről nézve kissé sok, de így még korban is épp jó Faramir!... :roll: :wink: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141861 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Bocsánat, hogy eltűntem, de mostanában eléggé el vagyok havazva... :roll: :(

Azért nagyon furcsa ez a Denethoros kérdés, mert akkor már az is felvetődik, hogy hogyan viszonyult volna a királyság visszaállásához... Ugyanis ennek szvsz nem örült volna annyira, és mivel Faramir azonnal Aragorn mellé állt, ez talán rosszabbá tette volna a viszonyukat. Szerintem Éowyn rangjával nem lett volna baj, viszont ő a fenti konfliktusban biztos, hogy nem Denethor álláspontján van (mondjuk mi köze egy rohani származásúnak ahhoz, hogy Gondorban királyság van-e vagy sem). És ha még rosszabb szemmel nézi, hogy Faramir mágusok után most trónkövetelőkkel paktál ( :) ), valószínűtlen, hogy szeretné azt, akit a fia szeret. :roll: :idea:

Majd valamikor jövök,
legyetek jók,
és még sok ilyen kérdést szeretnék, amin el lehet rágódni. :wink:

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141840 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Fiona írta: Hányadik?? :)

37 :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #141826 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hányadik?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.633 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére