Faramir (David Wenham)

Több
21 éve 3 hete #138101 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!
Nilraen: 1000 köszi a témáért! :wink:
1. Tényleg hasonlítanak a leírások.
2. Szerintem az emberek elég nagy részének tetszett egy filmsztár, énekes, stb. valamikor, gondolom itt is vannak olyanok. :wink: Szerintem Éowyn Aragorn iránti szerelme ilyesmi: hiszen nem ismeri igazán, csak tudja, hogy nagy ember, és jóképű, vagy hogy mondjam. :roll: :wink: Faramirt viszont megismeri rendesen, csak egyesek (akik azt mondják, elhamarkodott) nem vesznek tudomást arról a mondatról, hogy "nagyon sokat beszélgettek". [size=9:21ujpsxs](Fejből idéztem.)[/size] :roll: :wink: Abban is van valami szvsz, hogy megtalál benne Aragorn tulajdonságaiból is jópárat. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137970 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerinetem nem túl elkapkodott, bár tényleg kissé gyorsan felejtette el Aragornt...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137874 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Üdv újra itthon!
Ma nagy unalmam közepette elkezdtem a GYU-t olvasni ,hátha eszembejut valami téma ide és hát most lenne pár kérdésem:
:arrow: különös hasonlóságot véltem felfedezni Aragorn és Faramir jellemzése közt.Néhány idézet:

"...s, Pippin csak most vette észre, mennyire hasonlít bátyjára,Boromirra-akit Pippin kezdettől fogva szeretett s csodált nagyúrhoz illőn méltóságos és mégis nyájas modoráért.S akkor egyszerre olyan érzés támadt benne Faramir iránt ,amit eddig nem ismert.Ebből az emberből itt ugyanolyan nemesség áradt, mint olykor Aragornból ,ha talán nem is olyan mértékű,de ez nem olyan kiszámithatatlan és távoli,mint ő, olyan mint az ősi királyok bármelyike,csak épp hogy ő később született ,ám mégis megvan benne az ónép bölcsessége és szomorúsága.Most már értette miért emlegeti Beregond olyan szeretettel Faramirt.Olyan hadvezér,akit az emberei boldogan követnek,mint ahogy követte volna ő is ,akár a fekete szárnyak árnyékába."

"De mikor Aragorn fölállt, aki csak látta mind elnémult, mert úgy érezték ,most nyilatkozott meg előszőr elöttük igazi valójában.Szálfatermete, mint a Tengerről jött ősi királyoké, mindenkinek fölébe magasodott ; ősöregnek látszott ,mégis férfiassága virágában ; homlokáról bölcsesség sugárzott , keze gyógyulást rejtett.S fényudvar vette körül."

"A csónak farában Aragorn ült ,Arathorn fia, büszkén és szálegyenesen,s ügyes evezőcsapásokkal irányitotta a csónakot;csukjáját hátravetette , sötét haja lobogott a szélben , szemében izzó fény : most számüzetésből ősei földjére hazatérő király volt."

:arrow: Többször is olvastam olyanokat,hogy egyesek szerint Faramir és Éowyn szerelme túl elkapkodott.remélem még nem volt téma:Ti is így gondoljátok ezt?
Mert nekem lenne erről véleményem:ugyebár Éowyn szerette Aragornt,Faramir a könyvbe el is mondja miért (hadvezérként nézett rá mint egy kis katona,stb....).Namármost fenntebb emlitettem ,hogy szerintem Aragorn és Faramir közt van egy kis hasonlóság.Nem lehet ,hogy Éowyn beletörődött abba,hogy Aragorn mást szeret,emelett sok időt töltött Faramirral akit egyre jobban megkedvelt,és talán meg is találta benne mindazt amit Aragornban,sőt talán még többet is?Plussz Faramir nagyon szerette Éowynt.,tehát ő viszonozza is a szerelmét,mellette boldog lehetne....
Na,mit gondoltok?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137851 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Visszatértem... :roll: :wink:
Hát nem sok mindenől maradtam le, remélem azért lesz itt egy kis élet, ha hazajönnek a nyaralásból az emberkék... :roll: :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137482 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kár... :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137432 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Nilraen írta: Valaki tudna nekem segíteni,olyan képeket keresek amin Faramir látható vagy az Ispotályban vagy amikor Denethor már meg akarja ölni/"elégetni".Nem tudom ugyanis hogy vannak-e már ilyen képek a neten,ha valaki találna,beszúrná nekem??

Ilyen képek nincsenek még. Talán majd a szeptemberi előzetesben, de nem biztos.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137427 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hú,örülök hogy sikerült egy kicsit feldobnom a topicot! :) És mindenkinek köszi a válaszokat....

Sil írta: Faramir és Denethor :cry: :
katt ide


:bawling: :bawling: Szegény Faramir....
Valaki tudna nekem segíteni,olyan képeket keresek amin Faramir látható vagy az Ispotályban vagy amikor Denethor már meg akarja ölni/"elégetni".Nem tudom ugyanis hogy vannak-e már ilyen képek a neten,ha valaki találna,beszúrná nekem??

köszi:Nil


U.i.:

Kincső írta: Nilraen: Bármikor feltehetsz kérdést...

ok.ha éppen eszembejut valami azt tuti beírom,csak nehéz mert már mindent kitárgyaltatunk :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137408 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir és Denethor :cry: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137083 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi a képeket, Sil! :wink:

Holnap reggel elutazunk egy hétre, legyetek jók (ha tudtok :wink: ), és írjatok sokat (de ne OFF-ot)! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137009 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136927 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir és Boromir a TTT bővítettből:
www.theonering.net/scrapbook/group/928/view/7851
www.theonering.net/scrapbook/group/928/view/7852 - itt épp Osgiliath visszafoglalását ünneplik

www.theonering.net/scrapbook/group/928/view/7850 - a kettétört kürt

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136664 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Bocsi, egy picit lemaradtam :roll: :oops:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136585 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nefadar:

Nilraen írta: Vajon Faramirnak és Éowynnak hol lehetett a palotája,vagy kastélya vagy háza,stb...Azon belül hogy Ithilliában.


Erről beszélünk... :roll: :wink: Minas Tirithban persze a Fellegvárban, de az a GyH előtt volt.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136521 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lalaith: tetszettek a képek :wink:
Kincső: Faramirék háza nem a Fellegvár volt? :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136431 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Huh... 8O Ezek a képek "kicsit" furák... :roll: :)
Elkértem Ankalimontól az Ithilia-térképet (meg a Minas Tirithet is), de szerintem nincs rajta, hogy hol volt Faramirék háza. :roll: De Henneth Annún rajta van. :wink: [size=9:2issq8h0](Ha érdekel valakit, írjon e-mailt - kincso@axelero.hu -, ne Ankalimont zaklassa mindenki.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136332 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ezek iszonyú aranyosak: :D
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3749&pn=1
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3750&pn=1
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3751&pn=1

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136328 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kincső: meg van értve :roll: :wink:
Hoztam pár fan-artot:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2939&pn=0
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2892&pn=0
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2900&pn=0
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2883&pn=0
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2946&pn=0

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nilraen: Bármikor feltehetsz kérdést... :wink:
1.: Szerintem sem Henneth Annúnban. A táborban Ancalimon a földrajzos előadás végén mutatott Ithilia és M.T. térképet (mármint számítógépen), azt szeretném elkérni tőle, talán azon (mármint az előbbin) rajta van... :roll:
2.: Csatlakozom Aegloshoz, bár nyilván be kellett számolnia a nagyobb intézkedésekről, stb.
3.: Én nem tudok erről semmit, viszont a bővítettben, úgy tudom, több plusz jelenet is lesz.
Gyémánt Hajnal, Lalaith S.: ha nagyon akartok, beszéljetek nyugodtan a filmről is, csak azt nem szertném, ha ezerszer ugyanazt ismételgetnénk/ismételgetnétek, ezért előbb olvassatok vissza, ha megkérhetem! :idea: :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136136 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gyémánt_Hajnal írta: hát ha kevés Faramir lesz a harmadik részben....... én még mindig ki vagyok akadva, hogy kissé negatívra csinálták a jellemét a TTT-ben. Jó, tudom ez biztos már lejárt téma..... csak nekem még mindig piszkálja a csörőmet..........


ezzel énis így vagyok... :roll: :?

Éowyn-Faramir wallpaper:
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=354
Faramir-wallpaperek:
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=353
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=363
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=362
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=357

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135808 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
hát ha kevés Faramir lesz a harmadik részben....... én még mindig ki vagyok akadva, hogy kissé negatívra csinálták a jellemét a TTT-ben. Jó, tudom ez biztos már lejárt téma..... csak nekem még mindig piszkálja a csörőmet..........

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135807 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Csak annyit, hogy rövid és kevés jelenetek lesznek az Ispotályban... :cry: :? :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135781 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
-Az biztos, hogy nem a Henneth Annun-ban (így hívták, ezt jelenti: Napnyugat ablaka) , mert az, ha jól tudom, katonai támaszpont maradt.
-Aragorn úgy adta oda Faramirnak Ithiliát, úgy kezelje, mint Imrahil Dol Amroth fejedelemségét. Aragorn királyságához tartozik, de Faramir irányítja.
-Faramirnak a 3. filmben való szerepléséről nem tudok sajnos semmit, de ha valaki tudja írja be!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135495 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
ÉÉÉÉÉÉSSSSSS 400![size=9:4uza1y81](hozzászólás)[/size]
Ennek örömére,ha már ugy sincs itt téma,gondoltam most feltehetek pár kérdést.
:arrow: Vajon Faramirnak és Éowynnak hol lehetett a palotája,vagy kastélya vagy háza,stb...Azon belül hogy Ithilliában.Szerintetek lehet hogy ott ahová Frodóékat vitte?(nem tom pontosan a nevét :oops: )
:arrow: Tudom hogy Faramir és Aragorn nem sokszor találkoztak,de szerintetek milyen lehetett a kapcsolatuk?És még egy kérdés ami nem igazán Faramirhoz kapcsolodik:amikor Aragorn Faramirnak "adta" Ithilliát ezt ugy gondolta hogy ő nem szól bele abba hogy kormányozza...?
:arrow: Lehet tudni v.mit vele és a 3.filmmel kapcsolatban.Pl:lesz plusz szerepe vagy valamit kihagytak/átirtak,stb...?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135255 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Nem biztos... :roll:
Azt olvastam, hogynéha mondott olyasmiket, hogy "Ezt még nem tudtam meg." (Bocs, nem emlékszem pontosan...) A lényeg, hogy nem úgy mondta, hogy még nem találtam ki, mert ő valahogy úgy vette ezt az egészet, hogy megálmodja vagy mi... Szóval ez zavaros, és kicsit kezd OFF lenni, mutatom itt a rossz példát... :roll: :) Egyébként ebben az esetben azért valószínűleg tudta, de azt mi már nem nagyon tudjuk meg ebben az életben... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135253 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső írta:

Gandalf írta: Ki tudja, mire gondolt Denethor, amikor ezt válaszolta... :roll:


Még talán Tolkien sem... :roll: :)


Hát ő csak tudhata! :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135251 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Gandalf írta: Ki tudja, mire gondolt Denethor, amikor ezt válaszolta... :roll:


Még talán Tolkien sem... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135244 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135189 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A kószás történetemben megpróbálom megmutatni Faramir és Denethor kapcsolatát is, ahogy én látom... :roll:
De jó lenne egyszer Tolkien mestert megkérdezni ilyenekről... :roll: De ez legfeljebb halálunk után lesz lehetséges... :roll: :) Majd eltemettetek magammal egy kérdés-listát, hogy ne feledkezzem meg semmiről... :twisted: :)
De jó, OFF-olok a saját topicomban... :roll: :)
Na jó, leléptem. :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135100 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
más:senki nem tud egy jó Davides oldalt ami Faramirral is foglalkozik???

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135098 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi!Örülök hogy tetszettek a képeim.Ezeket paint-tal csináltam,mert nincs jobb programom hozzá (pedig szeretek ilyet csinálni).

img-nex.theonering.net/images/scrapbook/5663.jpg
Nem tudom ti mit gondoltok Davidről,mármint a külsejéről.Nem egy álompasi,picit nagy az orra.([size=9:2k6c28n9]de gonosz vagyok... :twisted: [/size])
De ezen a képen ugy néz!!hogy ha 1x igy rámnézne tuti elolvadnék :oops: :oops:

Denethor-Faramir témához:
már többször is mondtam,de mondom most is:én igazából nem vagyok teljesen megbékélve Denethorral![size=9:2k6c28n9](bocsi Denethor rajongok)[/size]Tisztában vagyok vele hogy hatással volt rá Boromir halála,az amit a palantirban látott.De én imádom Faramirt[size=9:2k6c28n9]is[/size] és nekem nagyon rosszul esett ez a mondat:

-Tehát azt kívánnád, bár lennék az ő helyében?
-Igen,azt.

nem tudom ilyenkor mennyire lehetett elborulva az agya (ugy értem még csak az elején járt vagy ilyenkor már nagyon közel volt a végső kétségbeeséshez)de mindenesetre nem egyészen tudtam elfogadni hogy v.ki ilyet mondjon a SAJÁT FIÁNAK
meg igazábol az se nagyon tetszik hogy ennyire éreztette vele hogy Boromirt jobban szerette....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.653 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére