Faramir (David Wenham)

Több
17 éve 9 hónapja #308131 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

+Earendil+ írta:

Tezy írta:

+Earendil+ írta: Az az igazság,hogy a Spártai Hopliták profi katonák voltak,és nem egy összeröffentett szabadcsapat,vagy parasztsereg...,teljes mellvértet,és lábszárvédőt hordtak.A Bazi kerek pajzs,a sisak,a lándzsa,és a kard rendben van a filmben.


s18.photobucket.com/albums/b141/ ... 19-058.jpg
Ezen a festményen Leonidas és a katonái pihennek, itt is látszik, hogy minden oksi a ruhájukkal, + hűek maradtak a képregényhez is.


Szia Tezy!
Ez egy elég hülye kép! :lol: :hein: Üvölt róla,hogy valamikor a középkorban festették... :tongue:
Inkább A Klasszikus Világ Hadművészete című könyvben lévő képet tekintsd
valóságosnak,az valódi forrásokból merít. :deal:

Szerintem meg üvölt róla, hogy NEM a középkorban festették.

De az ábrázolt fegyverzet és ruházat tényleg rossz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308041 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tezy írta:

+Earendil+ írta: Az az igazság,hogy a Spártai Hopliták profi katonák voltak,és nem egy összeröffentett szabadcsapat,vagy parasztsereg...,teljes mellvértet,és lábszárvédőt hordtak.A Bazi kerek pajzs,a sisak,a lándzsa,és a kard rendben van a filmben.


s18.photobucket.com/albums/b141/ ... 19-058.jpg
Ezen a festményen Leonidas és a katonái pihennek, itt is látszik, hogy minden oksi a ruhájukkal, + hűek maradtak a képregényhez is.


Szia Tezy!
Ez egy elég hülye kép! :lol: :hein: Üvölt róla,hogy valamikor a középkorban festették... :tongue:
Inkább A Klasszikus Világ Hadművészete című könyvben lévő képet tekintsd
valóságosnak,az valódi forrásokból merít. :deal:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308040 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir bábú!!!!!!!!!!!! :faramir1:
s18.photobucket.com/albums/b141/ ... otipus.jpg

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307447 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Apám! Ez aztán mocskosul jó film lesz! A trailer alapján legalábbis.

Így utólag senki ne keressen benne tölrténelmi hűséget mivel ez egy képregény adaptáció.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306974 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

+Earendil+ írta: Az az igazság,hogy a Spártai Hopliták profi katonák voltak,és nem egy összeröffentett szabadcsapat,vagy parasztsereg...,teljes mellvértet,és lábszárvédőt hordtak.A Bazi kerek pajzs,a sisak,a lándzsa,és a kard rendben van a filmben.


s18.photobucket.com/albums/b141/ ... 19-058.jpg
Ezen a festményen Leonidas és a katonái pihennek, itt is látszik, hogy minden oksi a ruhájukkal, + hűek maradtak a képregényhez is.

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306643 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Az az igazság,hogy a Spártai Hopliták profi katonák voltak,és nem egy összeröffentett szabadcsapat,vagy parasztsereg...,teljes mellvértet,és lábszárvédőt hordtak.A Bazi kerek pajzs,a sisak,a lándzsa,és a kard rendben van a filmben.

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306419 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Lehet, hogy mindennek az oka a "spárta egyszerűség" -ben keresendő! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306411 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Serrana/Taurin írta:

Koko írta:

Tezy írta: Úgy tudom, Miller Diliossal mesélteti el Leonidas és a 300 hős történetét, DW egyik főszereplője és narrátora lesz a filmnek. Elfogult vagyok, de szerintem okkal ültették oda a Comic Con-on Gerard Butler mellé, David Wenham a stáb legismertebb sztárja, persze sokaknak Ő még mindíg elsősorban Faramir.
s18.photobucket.com/albums/b141/ ... ction=view ¤t=0.png


Ez egy jó szerepe lesz. De csak nekem tűnt fel hogy minden harcos félpucér? :D
Tudom a lányok is beülnek így a filmre, de azért szerintem nem így harcoltak a spártaiak.


Hát... az igazság az, hogy páncélra már akkor is csak a gazdagabbaknak futotta... a többség meg csak úgy ment ahogy tudod.


De itt a hadvezérek is ilyen lengén indulnak a csatába. Meg azt nem hiszem h még egy rossz állatbőrt nem tudtak magukra tekerni. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306396 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Koko írta:

Tezy írta: Úgy tudom, Miller Diliossal mesélteti el Leonidas és a 300 hős történetét, DW egyik főszereplője és narrátora lesz a filmnek. Elfogult vagyok, de szerintem okkal ültették oda a Comic Con-on Gerard Butler mellé, David Wenham a stáb legismertebb sztárja, persze sokaknak Ő még mindíg elsősorban Faramir.
s18.photobucket.com/albums/b141/ ... ction=view ¤t=0.png


Ez egy jó szerepe lesz. De csak nekem tűnt fel hogy minden harcos félpucér? :D
Tudom a lányok is beülnek így a filmre, de azért szerintem nem így harcoltak a spártaiak.


Hát... az igazság az, hogy páncélra már akkor is csak a gazdagabbaknak futotta... a többség meg csak úgy ment ahogy tudod.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306353 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tezy írta: Úgy tudom, Miller Diliossal mesélteti el Leonidas és a 300 hős történetét, DW egyik főszereplője és narrátora lesz a filmnek. Elfogult vagyok, de szerintem okkal ültették oda a Comic Con-on Gerard Butler mellé, David Wenham a stáb legismertebb sztárja, persze sokaknak Ő még mindíg elsősorban Faramir.
s18.photobucket.com/albums/b141/ ... rent=0.png


Ez egy jó szerepe lesz. De csak nekem tűnt fel hogy minden harcos félpucér? :D
Tudom a lányok is beülnek így a filmre, de azért szerintem nem így harcoltak a spártaiak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306351 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Úgy tudom, Miller Diliossal mesélteti el Leonidas és a 300 hős történetét, DW egyik főszereplője és narrátora lesz a filmnek. Elfogult vagyok, de szerintem okkal ültették oda a Comic Con-on Gerard Butler mellé, David Wenham a stáb legismertebb sztárja, persze sokaknak Ő még mindíg elsősorban Faramir.
s18.photobucket.com/albums/b141/ ... rent=0.png

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306148 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

+Earendil+ írta:

Thereon írta: 300? A termopülai csatáról szóló film, nemde? Gigászi film lesz.


Azaz!
Valamilyen Spártai harcost fog játszani Faramír! Talán a jövő év legjobb filmje lesz! :roll: Remélem!


Az SG-n is úgy írták 2007 legjobban várt filmje. De valami képregényen alapul. Mi a fenének kell képregény amikor már amugy is megirta a történetet maga a történelem?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306127 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

+Earendil+ írta:

Thereon írta: 300? A termopülai csatáról szóló film, nemde? Gigászi film lesz.


Azaz!
Valamilyen Spártai harcost fog játszani Faramír! Talán a jövő év legjobb filmje lesz! :roll: Remélem!

Dilios lesz a neve, és kicsit lejjebb betettem pár kisfilmet... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306118 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Thereon írta: 300? A termopülai csatáról szóló film, nemde? Gigászi film lesz.


Azaz!
Valamilyen Spártai harcost fog játszani Faramír! Talán a jövő év legjobb filmje lesz! :roll: Remélem!

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306116 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
300? A termopülai csatáról szóló film, nemde? Gigászi film lesz.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306115 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
David Wenham szerepelni fog a 300 című filmben,ami nagyon jónak ígérkezik 8) .Bár nem ő lesz a főszereplő :x ! Jövő márciusában fogják bemutatni... :P Én már most rettenetesen várom!! :cool2:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305354 Írta: Ireth
Ireth válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Röviden... őt is nagyon bírom, örülök hogy nem sikerült elégetni a 3. részben :P

Sokan élnek akik halált érdemelnek és néhányan meghalnak, akik élhetnének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303975 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Ez a felvétel klassz volt, bár hallás után nem nagyon értem még az angolt /kezdő vagyok/ :oops: :oops: , de volt felirat így a nagy részét megértettem.
Tetszik!!! :lol:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303955 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302762 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Sziasztok!

A tatai Középfölde Fesztiválon szerintetek melyik terembe illene egy Faramir rajongói klub összejövetele?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302734 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Sil írta: Tudtátok, hogy a Gettin' Square kapható magyarul is? "Egyenesbe jövünk" a címe, és pl itt végkiárusítás van belőle :wink: :
www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=3894
(Egy hét alatt megjött a csomag, bár még nem volt időm megnézni.)


Nekem megvan ez a film, már a megjelenéskor megvettem. Van rajta szinkron, de javaslom eredetiben hallgatni, főleg Wenham miatt.. én imádom. Ez egy vígjáték és nagyon jó, David pedig egyszerűen fantasztikus benne. Ezért az alakításáért ausztráliában csomó díjat kapott. :D

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302586 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Tudtátok, hogy a Gettin' Square kapható magyarul is? "Egyenesbe jövünk" a címe, és pl itt végkiárusítás van belőle :wink: :
www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=3894
(Egy hét alatt megjött a csomag, bár még nem volt időm megnézni.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301674 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köszi!! :dance:
A Warner itt is megvívja a harcát, azt olvastam, hogy kilopták a film előzetesét a stúdióból.

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301617 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tezy írta: 2007 márciusban lesz a bemutatója a 300 c. filmnek, amiben David alakítja Diliost. Nagyon várom, remélem ezt nálunk is bemutatják, kevés filmjét hozzák el hozzánk.

Pár kis kedvcsináló filmecske a 300-hoz (jobb egérgomb, Cél mentése..., különösen a negyediket érdemes megnézni, abban van David):
pdl.warnerbros.com/wbmovies/300/ ... al1_hi.mov
pdl.warnerbros.com/wbmovies/300/ ... al2_hi.mov
pdl.warnerbros.com/wbmovies/300/ ... al3_hi.mov
pdl.warnerbros.com/wbmovies/300/ ... al4_hi.mov
Van egyébként előzetes is, de a stúdió sajna leszedette az oldalról, ahol fent volt. Amint találok másik használható forrást, berakom azt is.
Szerk: Megvan, töltsétek, nem tudom, meddig él a link:
www.filmthreat.com/video/300_uno ... railer.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301534 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Your voice makes me tremble inside
And your smile is an invitation
For my imagination to go wild.
David, I wich you a very happy birthday!!

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #301291 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
jajajajaj, csak hozzák!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 napja #301160 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
2007 márciusban lesz a bemutatója a 300 c. filmnek, amiben David alakítja Diliost. Nagyon várom, remélem ezt nálunk is bemutatják, kevés filmjét hozzák el hozzánk.

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300146 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tezy írta: Már vagy százszor néztem meg a GYU-t, de csak most tűnt fel, hogy Faramír szeme könnyes lett, amikor Frodót faggatta Boromírról. Kimerevítettem a képet és vagy tíz percig bámultam az arcát. :cry: :cry:
(But more than this, I know it in my heart.He was my brother)


én csak hatodszorra vettem észre... és az a jelenet... óóó...valahogy mindig megsajnálom szegény Boromirt.

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299864 Írta: Tezy
Tezy válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Már vagy százszor néztem meg a GYU-t, de csak most tűnt fel, hogy Faramír szeme könnyes lett, amikor Frodót faggatta Boromírról. Kimerevítettem a képet és vagy tíz percig bámultam az arcát. :cry: :cry:
(But more than this, I know it in my heart.He was my brother)

Valahol létezel, valahol én is
valamit kérdezel, valamit én is..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299835 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Tezy írta:

Annedun írta: pontosan melyik jelenetet?
amelyikben ránéz Eowynra, és mindenki kész a szép szemétol?:)
bocs, ez kicsit élcelodos volt, de ha arra a jelenetre gondolsz, abban nem túlsok színészi játék van.


A tekintetével mondta el azt, amit szavakkal sem egyszerű, de egyébként is DW arcjátéka minden Faramiros epizódban szerintem fantasztikus.


IGEN, igen igen...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.686 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére