Faramir (David Wenham)

Több
19 éve 6 hónapja #243982 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Faramir a hibás, amiért neki nincs nője? Azért az anyja haláláról csak nem ő tehet... :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243979 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Necrofil? Ejnye... ezek a gondoriak!!! :twisted: :oops: :lol:

Szegény Denethor, most képzeljétek el, milyen nőhiánya lehetett harminc éven át... :cry: Azért nyilván voltak vágyai, nem? Elvégre férfi...


Dühös is volt Faramirra emiatt...

(de egyébként gondold meg, meddig tarthatta volna titokban, ha netalán új nőt keres, és meddig maradhatott volna utána helytartó ha kiderül? Mordor ügynökei sírva mondtak volna köszönetet az ilyen pletykákért. )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243977 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Necrofil? Ejnye... ezek a gondoriak!!! :twisted: :oops: :lol:

Szegény Denethor, most képzeljétek el, milyen nőhiánya lehetett harminc éven át... :cry: Azért nyilván voltak vágyai, nem? Elvégre férfi...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243975 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Na jó, de a tündék mindig frissek és fiatalosak maradnak...

Hogyan értetted félre? :P



Halott felesége oldalán...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243974 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na jó, de a tündék mindig frissek és fiatalosak maradnak...

Hogyan értetted félre? :P

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243973 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta:

Alyr Arkhon írta:

3.Aragorn írta: Én se tudom elképzelni más nő oldalán, mint megboldogult asszonya.


Ez kicsit félreérthető... :D


Niéla: ne feledd hogy akkor még az emberekben volt erkölcsi tartás meg ilyenek. És egy életben csak egyszer házasodtak. meg ilyenek.



Még szép, hogy volt...
A korkülönbség meg nem gond sztem, Bánk is jóval idősebb Melindánál...

Bizony, kedves 3. Aragorn... ejnye... talán férfi oldalán képzelnéd el? *gonosz vigyor*


Én máshogy értettem félre, de ez off.

Hogy jön ide a korkülönbség? (ahol messze a Beren-Lúthien ill az Arwen-Aragorn párosok vezetnek azért)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243969 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Alyr Arkhon írta:

3.Aragorn írta: Én se tudom elképzelni más nő oldalán, mint megboldogult asszonya.


Ez kicsit félreérthető... :D


Niéla: ne feledd hogy akkor még az emberekben volt erkölcsi tartás meg ilyenek. És egy életben csak egyszer házasodtak. meg ilyenek.



Még szép, hogy volt...
A korkülönbség meg nem gond sztem, Bánk is jóval idősebb Melindánál...

Bizony, kedves 3. Aragorn... ejnye... talán férfi oldalán képzelnéd el? *gonosz vigyor*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243966 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

3.Aragorn írta: Én se tudom elképzelni más nő oldalán, mint megboldogult asszonya.


Ez kicsit félreérthető... :D


Niéla: ne feledd hogy akkor még az emberekben volt erkölcsi tartás meg ilyenek. És egy életben csak egyszer házasodtak. meg ilyenek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243964 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Na igen... ezért szerette Borist, mert az anyjára emlékeztette...

Belemenjek a freudizmusba? :twisted: Megérnének egy külön pszichológiai tanulmányt...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243956 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én se tudom elképzelni más nő oldalán, mint megboldogult asszonya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243954 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Fűtötte a... hazaszeretet... meg a piromániája...

Miért lett volna Finduilas hűtlen, azért Denny nem lehetett rossz pasi fiatalon...

Szerintetek se volt semmi szerelmi ügye, miután megözvegyült? Én vhogy nem tom elképzelni, hogy kellett volna neki más nő, aki nem Fin...



Ehh.
Hűséges típus volt, különben mért utálta volna annyira Faramirt?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243953 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Fűtötte a... hazaszeretet... meg a piromániája...

Miért lett volna Finduilas hűtlen, azért Denny nem lehetett rossz pasi fiatalon...

Szerintetek se volt semmi szerelmi ügye, miután megözvegyült? Én vhogy nem tom elképzelni, hogy kellett volna neki más nő, aki nem Fin...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243951 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Szerintem Faramir nem volt az a betegeskedő "kisebbik fiú" hanem eccerűen más érdeklődési körrel rendelkezett mint a bátyja. Többet ült a könyvtárban és eközben Boromir valahol karddal kergetett valakiket, de ettől még nem volt se gyenge, se beteges, csak szükséges rossznak fogta fel a háborút, nem lelt benne olyan élvezetet mint Boromir.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243947 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: Silimával értek egyet, sztem is Boromir hurcolta haza a nyavajákat, már csak azért is, mert ő verekedős kölyök lehetett. Képzeljétek el, hogy személyválogatás és faji előítéletek nélkül mindenkivel összeakaszkodott. Persze, hogy minden lehetségeset elkapott, de sohasem maradt otthon, hanem sutyiban kiszökött, és a legközelebbi gyerkőcre, példának okáért az öccsére ragasztotta rá a betegséget, aki tanulmányai miatt önerőből nem jutott volna hozzá.

Denethor pedig mentálisan, lelkileg rettentő ingatag lehetett, talán örökké lázasnak érezte magát, fűtötte őt valami nem evilági... De mondjuk mumpsz? Nem, az biztosan nem ment át rajta, hiszen volt hasonlóság közte és Boromir között. Bár az csak lelki beállítottságban volt. De mint említettem, nem tudom elképzelni a tünde-szerű Finduilasról, hogy csalfa lett volna. Egyetlen Tolkien-hősnőről sem. [size=9:z601a1yq]Talán csak arról a macskásról...[/size]

Hát én még Faramiról is nehezen képzelem el, hogy betegeskedet volna, hát még Boromiról. Amúgy meg Denethor Finduilas halála miat örűlt meg, legalábis szerintem.

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243940 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Silimával értek egyet, sztem is Boromir hurcolta haza a nyavajákat, már csak azért is, mert ő verekedős kölyök lehetett. Képzeljétek el, hogy személyválogatás és faji előítéletek nélkül mindenkivel összeakaszkodott. Persze, hogy minden lehetségeset elkapott, de sohasem maradt otthon, hanem sutyiban kiszökött, és a legközelebbi gyerkőcre, példának okáért az öccsére ragasztotta rá a betegséget, aki tanulmányai miatt önerőből nem jutott volna hozzá.

Denethor pedig mentálisan, lelkileg rettentő ingatag lehetett, talán örökké lázasnak érezte magát, fűtötte őt valami nem evilági... De mondjuk mumpsz? Nem, az biztosan nem ment át rajta, hiszen volt hasonlóság közte és Boromir között. Bár az csak lelki beállítottságban volt. De mint említettem, nem tudom elképzelni a tünde-szerű Finduilasról, hogy csalfa lett volna. Egyetlen Tolkien-hősnőről sem. [size=9:z156vu97]Talán csak arról a macskásról...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243911 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Én most kezdtem bele egy ficbe, amiben a papa és Fari viszonya a központ, és szétrobbantom az idősíkokat - értsd: tele lesz flashbackkel... úgyhogy bele kell élnem magam Denny lelkivilágába... :crazy:
Persze inkább könyvhöz alkalmazkodom...

Meggyőződésem, hogy gyerekkorában kedvelte Mithrandirt, csak aztán csalódott benne... *kajánvigyor*

Télleg agyonütni se lehet. (Gondoljunk csak a 200 méteres síkfutásra!)

(Nagyon off: szakirányos órán néztünk archív felvételeket a berlini olimpiáról, és pont a MŰUGRÓkat mutatták... persze senki sem sejté, miért fetrengtem vinnyogva...)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243909 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: El sem tudom képzelni, hogy valaha is beteg lett volna. Se ő, se Boris... gondolom, Fari volt az, aki gyerekkorában mindent elkapott => újabb mínusz pont...


Nem tudom... Sztem inkább Boromir összeszedett minden nyavalyát, aztán szívességből az öccsére ragasztotta. (Jó, engem befolyásol a Valószerűtlen városos fordítás... ill. nem fordítás... :oops: )
Denethor? Beteg? Sztem ugyan ő az a típus, akit a villám sem csap agyon, de ha lábon ki is hordta, az utolsó éveiben biztos megbetegedett egypárszor... Testi-lelki leépülés, vagy mi a szösz. Gondolom, a palantír sem egy immunerősítő csodaszer. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243868 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
D. meg a fésülködés? :lol: Bár legalább borotválkozott...

Páncélban aludni mazochizmus. Már feltéve, hogy aludt, és nem a mordori vonalon lógott fél éjszakákat... :twisted:

El sem tudom képzelni, hogy valaha is beteg lett volna. Se ő, se Boris... gondolom, Fari volt az, aki gyerekkorában mindent elkapott => újabb mínusz pont...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243801 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
A rabszolgaság azért sztem is kicsit erős. Pippin nem hiszem, hogy olyan hű de rosszul érezte volna magát a Fellegvár Őreként, hacsak a silány ellátás miatt nem... Denethortól nem kapott mást, csak pár szem sütit, nem? Meg bort. 8O
Ennyi erővel a Fellegvár összes őre rabszolga lehetne, de ők megtiszteltetésnek veszik a tisztséget, kezdve Beregondtól Faramirig (ha ő ide számítható...)
Lehet, hogy Pippin nem önszántából vállalta, de nem is 100% azért, mert Boromir meghalt. Gondolom, tetszett neki az előkelő elfoglaltság... (nekem legalábbis tetszett volna, ugye, Nimrodel Melklerien? ;) :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243797 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Kincső (Thilanna) írta: Hééé álljon meg a menet! Oké hogy gonoszkodtok poénból meg minden, de azért Pippin korántsem rabszolgaságot vállalt! :roll: :!: Azért Gondorban voltak törvények, és nyilván meg volt szabva, hogy milyen feladatköre van a Fellegvár Őreinek. Attól, hogy úgymond "más nemzetiségű" volt hobbitunk, még pont ugyanazok voltak a jogai és kötelességei, mint a többi toronyőrnek. :idea:

Hát igen, Minas Tirithben Pippin volt az etnikai kisebbség :twisted: . Na jó, nem bántom Pippint, ő az egyik kedvenc hobbitom ("Hol vagy hazám? Az út terel..."). De végülis Pippin sem önszántából vállalta, hanem azért, mert úgy érezte, hogy felelős Boromir haláláért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243795 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hééé álljon meg a menet! Oké hogy gonoszkodtok poénból meg minden, de azért Pippin korántsem rabszolgaságot vállalt! :roll: :!: Azért Gondorban voltak törvények, és nyilván meg volt szabva, hogy milyen feladatköre van a Fellegvár Őreinek. Attól, hogy úgymond "más nemzetiségű" volt hobbitunk, még pont ugyanazok voltak a jogai és kötelességei, mint a többi toronyőrnek. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243788 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Igen, ezzel egyetértek, mindig azzal gonoszkodunk, és azt rugdossuk, aki a leggyengébb. Minden kétséget kizáróan kimondhatjuk, hogy Pippin sokkal gyengébb Denethornál, ráadásul a lelkiismeretfurdalástól megkínzott kis hobbit önként vette a nyakába a szolgálat terhét. Eladta magát rabszolgának. Szerencse, hogy már nemigen nyílt alkalom arra a bizonyos fésülködésre... :? (*mostsírjakvagynevessekemotikon*)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243775 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Silima írta:

Adrael írta: Köztudott, hogy a férfiak rosszabbul tűrik a fájdalmat. Gondoljátok, hogy minden reggel kifésülte az összekócolódot haját, vagy valami csini főkötőben aludt? *gonoszkodd* :twisted:


Ha csak a családom férfiatagjaiból indlok ki: kíváncsi lennék, Denethor kit ugráltatott, mikor elkapta a futó nátha és csak agonizálva lehetett túlélni?! :twisted: ;) Ki adta neki negyedóránként a meleg teát, a 20féle orvosságot, ki sajnálgatta rangjához méltóan?!
Szegény... :twisted:

Azért voltak neki szolgái... Különben is, minek vette fel Pippint, ha nem erre? :twisted: :twisted: *gonoszkodik*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243773 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Adrael írta: Köztudott, hogy a férfiak rosszabbul tűrik a fájdalmat. Gondoljátok, hogy minden reggel kifésülte az összekócolódot haját, vagy valami csini főkötőben aludt? *gonoszkodd* :twisted:


Ha csak a családom férfiatagjaiból indlok ki: kíváncsi lennék, Denethor kit ugráltatott, mikor elkapta a futó nátha és csak agonizálva lehetett túlélni?! :twisted: ;) Ki adta neki negyedóránként a meleg teát, a 20féle orvosságot, ki sajnálgatta rangjához méltóan?!
Szegény... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #243756 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Köztudott, hogy a férfiak rosszabbul tűrik a fájdalmat. Gondoljátok, hogy minden reggel kifésülte az összekócolódot haját, vagy valami csini főkötőben aludt? *gonoszkodd* :twisted:

Páncélingben meg a háborúban szokás aludni, edzi a testet, vhol máshol is olvastam már... :wink:
Nem hiszem, hogy bárkinek lenne hangulata egy olyan gonosz tekintetű vkvel huncutkodni, mint Denethor, még ha van is rá "alkalom"... :twisted: :oops: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243701 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)

Niéla Alondriel írta: Bár, ki tudja, lehet, hogy titokban elcsábította a fél Várost... *gonosz*


Azért a fél Város nem hülye!... :P
Én már akkor sem tudok aludni, ha a hajam be van fonva... nyomja az okos fejemet. :( De azért Denethoré az elismerésem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243693 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Kétféle köpenye volt, egyiken világosabb prém, de különben tök egyformák...

Páncélban aludni... biztos azért, hogy ne jöjjön rá a szex... sztem Finduilas halála után nem volt senkije, és azért 30 évig nő nélkül... ettől is meg lehet kattanni...

Bár, ki tudja, lehet, hogy titokban elcsábította a fél Várost... *gonosz*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243690 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Hát gondolom Boromir elindult... ööö... nyáron, maradjunk annyiban, megérkezett október végén, közben elhagyta valahol a kölcsönlovát... :( Nem hiszem, hogy túl sok göncöt cipelt volna magával.
Az a prémes valami Denethoron? Azzal sztem semmi baj nem volt, jelképezhette, hogy Denethor feljebbvalónak tartja magát mindenkinél merjen valaki beleugatni, hogy Ő, A Helytartó mit vesz fel! :evil: És mért ne lehetett volna több olyan klepetyusa?
Arról nem is szólva, hogy saját bevalllása szerint évekig páncélban, karddal aludt... 8O
Az ő dolga, inkább nem szólok bele... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243686 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Beee, én vezetek... 35-nél járok a Rotk-ban. De két hete, mikor megkaptam a bővítettet abbahagytam a számolást. Bőgni pedig csak az első 10 alkalommal könnyeztem, mikor Faramir kirohant. A dal pont passzolt hozzá... Pedig én is olyan vagyok, mint Silima. Nem szeretek sírni, inkább lenyelem a könnyeimet. De ha nincs itthon senki...

Miért Niéla, Aragorn mindennap váltogatta a ruháit az utazás során? Sztem max ha volt egy vagy két váltóruhája (egy piros - Dúnhargban - és egy kék - az Anduinnál - felső :) ) azt kész. Boromirnak miért legyen egy ruhásszekrényre való cucca? Az a prémes borzadály meg biztos az útra kellett. A Fehér-hegység lábánál futó úton ment, aztán mire Völgyzugolyba ért, már ősz volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243684 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Faramir (David Wenham)
Jók! Denny sztem is vhogy így nézett ki. Nem úgy, mint egy őrült vén rocker... anyám, az a frizura a filmben! :eek2:

Én azon szoktam röhögni, hogy a TTT-ben ugyanaz a cucc van rajta, mint 8 hónappal később a RotKban... ezek a gondoriak ilyen csórók, vagy csak az volt a kedvence? (jó, tudom... gonosz vagyok)

Pláne a TTT-beli jelenet nyáron játszódik, mégis az a prémes borzadmány van rajta... :x

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.656 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére