A Gyűrűk

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26971 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
de az 5-öt kinek adta volna? a hobbitoknak?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26970 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
meglehet...de a 25 is szép szám, ah mondjuk adott volna még...nem is tudom...áhh, bocsi:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26969 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Talán Tolkien nem szerette az 5-ös számot... vagy mindenáron 20 gyűrűt akart, és úgy nem jött volna ki...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26968 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
nem...sajnos MÉG nem vagyok eléggé benne a dologban..de ez engem is érdekelne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26967 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Egy kérdés, ami engem már egy egész napja foglalkoztat (mióta valaki feltette egy beszélgetés alkalmával): <br> Hol lehet az öt gyűrű?<br> Mert van 1, van 3, van 7 és van 9. Az 5 hiányzik a számtani sorból. Ez most nem vicc! Én valahogy biztos vagyok benne, hogy ennek van valami oka Tolkien világában. Olvasott valaki valamit erről, akár a Middle Earth sorozatban, akár máshol?<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26966 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Tegnap sorsoltak a gyuruket, tegnap fel is hivtam oket de azt mondtak erdeklodjek ma vagy holnap.<br> Holnap ugyis megint megnezem ott a filmet, ugyhogy majd megkerdezem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Azt hiszem, a sorsolás február 6-án volt. Nekem mindegy, hogy nyertem e, ugysem tudom már hova raktam az igazolócédulát... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26964 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Kisorsolták már a Gyürűket a WestEndbe?<br> <br> Remélem nyertem egyet:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26963 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Udv Nektek,<br> <br> Nem tudjatok hol lehet talalni fotot a filmbeli gyurukrol?<br> Nem rajzolt kene hanem igazi foto.<br> <br> Halam lekotelez ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26962 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Lostrys! Eljöttél? (Tudom, nem ismersz, én viszont annál jobban. Ayna mesélt már rólad. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27334 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Akkor ö volt! :) ))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26961 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Szia Új Jövevény. Nézz kia a főlapra, és ha van kedved gyere dumálni az ott található címre!<br> :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #26960 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Hali! Most vagyok itt először és a beszélgetéseiteket olvasva jól elvagytok! :-) ) <br> Mellesleg az tényleg nem kérdés, hogy hány gyűrű van! Habár, ha jobban meggondolja az ember... :) ) Ayna-t van szerencsém személyesen is ismerni, és van egy olyan gyűrűje, ami félelmetesen hasonlít az Egy Gyűrűre... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27333 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Galadriel volt az elején

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27332 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Szerintem az elején az ő volt. Nagyon ugy nézett ki! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27331 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Pont most olvastam el a Lórien-es részt! :) Frodó belenézett Galadriel tükrébe, és utána estt szó a három gyürüröl. Akkor mutatta meg neki Galadriel az ö gyürüjét. De azt csak Frodó látta a gyürühordozó, Samu csak valami fényt látott. :) <br> Az elején nem tom, hogy Galadriel volt-e az egyik tünde, vagy sem. Amikor néztem, nem figyeltem erre, és nem is emlékszem nagyon rá... Úgy megnézném mégegyszer a filmet, de ha az orkokra gondolok, el megy a kedvem töle.... :///

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27330 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
nemtudom, nem olvastam vissza!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27329 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Sesy, nem ezt irtuk alant? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27328 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
az az elején Galadriel volt, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27327 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Bocs, kis pontositas: az egyik eredetileg meg ezelott) Celegormnal volt! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27326 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Éljen! Tudtam én, hogy ötszöri nézés után csak észrevenném, ha nem ő az. Tudod, két nap alatt olvastam, ki a Szilmarilokat, ezért egy csomó minden már kiment a fejemből, így nem emlékeztem pontosan, kié volt először a három. De én is rájuk tippeltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27325 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Hali!<br> <br> Valoban Galadriel, a masik ketto igy Gil-Galad es Cirdan lehet.<br> Elrond tenyleg Gil-Galadtol kapta a gyurut!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27324 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Lehet, hogy én nem látok jól, de én azt hittem, hogy a film elején Galadriel a három tünde egyike. Sőt még most is azt hiszem.<br> Egyébként Elrond nem is lehetett köztük, mert ő később kapja a gyűrűt. Azt hiszem Gil-Galadtól, de nem vagyok benne teljesen biztos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27323 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Eia: Én nem azt írtam? :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27322 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Dwin:A csónakázás előtt volt a könyvben..Vagy nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27321 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
'nem kozvetlent' akartam irni, csak hat ugye a kapkodas.... :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27320 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Nem. Amikor elcsónakáznak és Galadriel a fény felé tartja a kezét és megcsillan rajta a gyűrű, Frodo meg elcsodálkozik. Assuem ez a könyvben a tükrös rész után volt közvetlenül...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27319 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
igen, ott az elején..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27318 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
Meg Galadriel ujján lehetett látni, csak nem akkor, mikor a könyvben említik. De a mozdulat olyan...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #27317 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: A Gyűrűk
a gyűrűket csak az legelején említették, mikor elmesélték a gyűrűk történetét

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.600 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére