KÉPEK

Több
17 éve 10 hónapja #303649 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: A kvízzel kapcsolatban: a kérdések itt lesznek láthatóak a topikban?

Igen, nemsokára. Még egy kis türelmet. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303610 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
A kvízzel kapcsolatban: a kérdések itt lesznek láthatóak a topikban?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303530 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303426 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303403 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Missy írta: Nem tudjátok, mi történhetett Kasiopea oldalával? Nem jön be.


Nekem műxik...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303401 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta:

dorwinion írta: :dance:

Részemről mehet a dolog!


hallottál Te már a Sil által szerkesztett kérdésekről? Nekirugaszkodhatsz, azv tény. :P


Jájájáj! Mán megint ez a túlzott lelkesedés! Eccör a sírba visz, az biztos... Ki kéne már nőni belőle. De... legalább 3 hétig nem fogok unatkozni! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303330 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303320 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta:

dorwinion írta: :dance:

Részemről mehet a dolog!


hallottál Te már a Sil által szerkesztett kérdésekről? Nekirugaszkodhatsz, azv tény. :P

Naaa, azért annyira nem lesz nehéz. :P És lesz időtök utánanézni. :wink:

A szabályok (szóljatok, ha kell valami változtatás):
- Bárki résztvehet, aki itt regisztrált fórumozó. Nem függ aktivitástól, hozzászólások számától.
- A vetélkedő 3 fordulóból áll, minden fordulóban 3 kérdést teszek fel a topic témájával kapcsolatban.
- A válaszokat 1 hétig várom majd a sil78 kukac freemail pont hu emailcímre (nem a tolkienesre, mert az mostanában nem túl megbízható). Mondjuk minden szerdán (mert jövő szerda pont elseje) felteszem az új kérdéseket, és a következő hét szerdája a beérkezési határidő.
- Lehet csatlakozni menet közben is, ha valaki lemarad az elejéről: az előző fordulók válaszait is be lehet küldeni a többivel együtt.
- Aki a legtöbb helyes választ adja, az nyer. Ha többen érnek el egyforma eredményt, sorsolok.
- A nyeremény: 1 db 2007-es Alan Lee-féle Tolkien-naptár (angol nyelvű).

Szóval gyártok a hétvégén kérdéseket, és aztán mehet.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303319 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Te jó Eru, mi minden történt itt, amíg én az egyetemen rontottam a levegőt! 8O Mindenkinek köszönet a szép képekért!

A kvíz részemről mehet, bár nem valószínű, hogy tőlem érdemes válaszokat fogtok látni...

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303304 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nem tudjátok, mi történhetett Kasiopea oldalával? Nem jön be.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303301 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: okééé!! Mehet!! :o Na végre valami motiváció!

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303300 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: :dance:

Részemről mehet a dolog!


hallottál Te már a Sil által szerkesztett kérdésekről? Nekirugaszkodhatsz, azv tény. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303274 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
:dance:

Részemről mehet a dolog!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Megjelent végre Alan Lee Vázlatkönyve magyarul is, Vewy fordításában. :D Megrendelhető pl az Alexandránál 25, a Bookline -on pedig 15% kedvezménnyel a bolti árhoz képest.

Hamarosan megjelenik egyébként a Hobbit Alan Lee által illusztrált változata is, szintén az Európa Kiadónál.

Ha már ennyire elkényeztetnek minket mostanában, arra gondoltam, hogy megünnepelhetnénk ezt egy kis játékkal, az még úgy sem volt. Egy kisebb kvízszerű vetélkedőre gondoltam, három héten át heti három kérdéssel a topic témájához kapcsolódóan, és aki a legtöbb jó választ adja, azok közt kisorsolnék valami ajándékot (mondjuk egy 2007-es Alan Lee naptárt?). Mit szóltok?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303189 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Igen, megnyitja, és nagyon jó képek!!

Nimrodel
még egy

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303165 Írta: dorwinion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303150 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Köszi, hogy szóltál. Holnap este ránézek és javítok. Nem értem mi történt, kipróbáltam és műxött mindegyik... :cry: :?


Meg van a bibi. Az eltelt nap alatt megváltozott az oldal címe. :evil: (Lehet ilyen? 8O ) Mivel hajnali 2 óra van, most nincs energiám javítani, de holnap este 9-10 körül kipofozom a nem működő linkeket.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303147 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszi, hogy szóltál. Holnap este ránézek és javítok. Nem értem mi történt, kipróbáltam és műxött mindegyik... :cry: :?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303143 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
dorwinion: Minő véres hadjárat lehetett!!!

Némelyiket nem lehet megnyitni...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303132 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ja és mivel a felrakot képemet nem naon lehet lent megynyitni, megpróbálom ITT
Remélem mostmár menni fog... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303128 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: KÉPEK

Felagund írta: Bizonos szabályokat nem használsz, ráadásul a többféle létező módot se különbözteted meg (pl quenya, gondori). Ez persze nem bűn, de _kizárólag_ a Függelék alapján nemigen lehet megtanulni a tengwart
(Gyere el Tatára, hallhatsz róla előadást, és szeminárium is lesz ;)
IGEN, ez itt a reklám helye!!! :D )


Tudtam eddig is, hogy nem használom tökéletesen a tengwákat, mert nem jutottam olyan forráshoz amiből megtanulhattam volna. Ezért jó, hogy szóltál, mert most már legalább biztosra tudom, hogy rossz. Ja és akkor már valószínű hogy elugrok Tatára a fesztiválra mert érdekel is és talán meg tudom érteni ott a helyes írásmódokat, úgyhogy a következő képemen remélem már helyesen lesznek rajta. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja - 17 éve 10 hónapja #303119 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
A legutolsó hadjáratomban összeharácsolt kincsek egy része:

Galadriel&Celeborn
Legolas
Maehros, manip.
Nienna az oldalon eléggé lent van
Vaire
Ent
Beren&Lúthien
Eowyn
Fëanor
Ëarendil& Ancalagon
Erendis
az álmos pici herceg és az ő szertő apukája :lol:
két szépséges tünde lesz a jutalmad, ha legörgeted az oldalt
tessék végignézni az oldalt , három pompás kép van rajta. Tudja valaki, hogy ki követte el őket?

+

szépike
ez nagyon jó!
griff, vagy mi

Akkor én most pihenek egyet! :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303118 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK

Gwendir írta: Felagund hogy érted , hogy rosszak a tengwák? Mármint az írásmód rossz? Mert az bizony könnyen lehet ugyanis a Király visszatér függelékéből, és egyébb hasonló forrásokból tanultam meg, de mivel egy két tengwa jelentésében bizonytalan vagyok, így a meg próbáltam kikövetkezteni hogy vajon mire használhatták. :)


Bizonos szabályokat nem használsz, ráadásul a többféle létező módot se különbözteted meg (pl quenya, gondori). Ez persze nem bűn, de _kizárólag_ a Függelék alapján nemigen lehet megtanulni a tengwart
(Gyere el Tatára, hallhatsz róla előadást, és szeminárium is lesz ;)
IGEN, ez itt a reklám helye!!! :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303117 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
EZT én rajzoltam! :D :D:D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303113 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303058 Írta: Gwendir
Gwendir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na a térképek mellé feraktam egy másik most elkészült rajzomat ami Smaugot és Bilbót ábrázolja. Giocondával készült. Kell egy kis változatosság a térképek mellé.

www.deviantart.com/deviation/41792664/

Felagund hogy érted , hogy rosszak a tengwák? Mármint az írásmód rossz? Mert az bizony könnyen lehet ugyanis a Király visszatér függelékéből, és egyébb hasonló forrásokból tanultam meg, de mivel egy két tengwa jelentésében bizonytalan vagyok, így a meg próbáltam kikövetkezteni hogy vajon mire használhatták. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #303016 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
wáááááá(olvad...)

Enna, meg tudnál tenni nekem egy szívességet? most nincs időm, és egyik barátnőm kérte tőlem...
szal ilyen photoshop szerű képeket nagyon szereti, és még ráadásul Gyűrűk ura is... :) szal érted. vami olyasmik, amiket a múltkor linkeltem be...
remélem érted:)
Anne

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #302985 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: kanok


No, de Enna! Így beszél egy úri nő?! :lol: Egyébként nagyon erős mezőnyt állítottatok össze Namarieval. Gratula!


Bruinen
egy maszkulinabb Legolas
éljen az ifjú pár!
Fingon& Maedhros
orc a füstben
zászló. szép
Arwen
ilyet is ritkán találni
Beren
vágtázó tünde
tünde hajók
Helm szurdok
Nerdanel
Lórien
Tharbad, térkép
pókok Bakacsinerdőből
sok törp!
Tol Sirion
Nargothrond tornya
Celebrian és fiai
Elladan
Elrohir szerintem elaludta az arcát, de még így is jobb, mint az átlag
ő is
Eowyn
Melian
Uinen
még egy Eowyn
Thranduil ha valaki találkozik ennek a képnek egy jobb verziójával szóljon nekem. Kérem szépen&#8230;! :P

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #302962 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rég voltam, úgyhogy most pótlok. :)
egy kis poén :)
A MESTER
Fingon :cry:
mégegy vicces
the RRRRING :)
Ez nagyon jóóóóóó! :D Olvadozós! Pici Estel!
Öregerdő (?)
Aaaaww..... :P
Éowyn (szerintem gyönyörűűű! :o )
És: igggggen!!!!!!!!!!! :D Végre egy fekete hajú Faramir!!!
Éowyn+Faramir
Undómiel
Gimli & Galadriel :lol:
ez jól néz ki
Gandalf & Faramir
Boszorkányúr (Kriály!!!)
sárkány
Maglor
Öhm..... :D
Éowyn és Faramir A házasság szent kötelékében :lol: :lol: :lol:
cool
románc
Frodó Ez volt már? Asszem, igen... akkor bocsi!!!!!
jááááj, de édesek együtt :D
sárkányistáknak :D Vaalmi cuki....
Bocsi, fiúk, de ez megint romantika :oops:
kanok :)
hobbit
Luthien
Beren és Luthien 8O 8O 8O
Éowyn
Nienna
Na, ez fájt :lol:
szééép
extra... :roll:
szép, szomorú Lúthien :cry:
szép szomorú Éowyn
Tetszik ez a kép, bár ha meglátom vhol, inkább asszociálok egy Jane Austen regényre, mint Tolkienre :D
Aragorn+Arwen (nagyon őszi hangulata van a számomra!)
Trufa & Pippin
Hú, na mára talán enni is elég lesz :D Puszi mindenkinek!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302955 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.032 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére