KÉPEK

Több
18 éve 1 hete #300922 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: Jajj, Noredhel... Végre megtudtuk a választ az évszázad kérdésére! Az első képen Diorról meg az jutott eszembe, hogy biztos most ugrott ki az ágyból, és alig kapta fel a fürdőköpenyét (már bocsánat...).


Miért ne? Az egyértelműen valami köpeny... hiszen hajnalban támadtak a skacok. Szegény Dior vagy aludt éppen, vagy... :oops:

A Celegormos képen még érdemes megnézni: Finarfin éppen sunnyogna elfele...

/Pardon, Noredhel vok, csak Telco gépéről, és elfelejtettem átjelentkezni/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300896 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta:
Galadriel



Oh... 8O. Elaléltam.

Egyébként:
www.deviantart.com/deviation/354 ... n%3Ascraps
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... egolas.jpg
img-fan.theonering.net/rolozo/im ... andalf.jpg

...és íme minden idők egyik legjobb Fëanor- képe! (Szerintem.)
www.deviantart.com/deviation/286 ... _scale%3A5

Missy: www.deviantart.com/deviation/164 ... _scale%3A5 :wink:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300866 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: ne haragudjatok, de valaki bemásolná a Celegormos kép szövegét? Nem látom..

Ha rákattintasz, kijön nagyobban: katt

De tessék:

*The birth of Celegorm, called "the fair", came with lot of troubles...*

Feanor: Nerdanel... Can you explain me a thing?
Nerdanel: ??
Feanor: My hair is black and your is red, so why is this child blonde?
Nerdanel: Eek...

*Feanor's sharp mind is coming an answer.*

Feanor: FINARFIN!!!

Amúgy lol. :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300865 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
ne haragudjatok, de valaki bemásolná a Celegormos kép szövegét? Nem látom..

Galadriel

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300834 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jajj, Noredhel... Végre megtudtuk a választ az évszázad kérdésére! Az első képen Diorról meg az jutott eszembe, hogy biztos most ugrott ki az ágyból, és alig kapta fel a fürdőköpenyét (már bocsánat...).

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300770 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300741 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noredhel (Tűztünde) írta: Doriath bukása
Ungimama
Lúthien
A néptáncot már kipróbálta...
Gandalf és Faramir
Nienna
Arwen... :twisted:
JAJJJ! Avagy miért is szőke Celegorm



ez a nienna fantasztikus!!!!!
és a mostani lelkiállapotomat is tökkéletesen tükrözi! köcce szépen!!!

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300684 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ti itt biztos tudjátok a választ, remélem ide tartozik és nem off: Hogyan lehet deviantarton képkészítői galériára rákeresni a készítő (felhasználó)neve alapján? Ha valaki tudja légyszi válaszoljon itt vagy privátban!

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #300672 Írta: Noredhel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300575 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK
Akinek nem jött be : mercator.elte.hu/~homo/rajz/pdf_kepek/maru.pdf
!!! PDF !!! ha nincs PDF nézegetőd nem tudod megnézni!
A legújabb rajzom : mercator.elte.hu/~homo/rajz/pdf_ ... abriel.pdf

A többi rajzom a honlapomon : mercator.elte.hu/~homo/rajzok.html

Egyébként egy CorelDraw nevű programmal rajzolom őket. Ezzel szoktam térképeket készíteni, mivel térképész vóna az eredeti szakmám!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300484 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: KÉPEK

Glorlyg írta: gilran.freeblog.hu/files/maru.pdf
Ezt a képet én készítettem. Szeretném tudni jól sikerült e! Várom a véleményeket.
A stílusát nézve a mangákra hajaz.


nekem nem hozza be... ;( :cry:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300441 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
uramatyám!!! ez marha jó!
de tök komolyan. 8)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300341 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jó , szép ! ;)
Mivel művelted ?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300321 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK
gilran.freeblog.hu/files/maru.pdf

Ezt a képet én készítettem. Szeretném tudni jól sikerült e! Várom a véleményeket.

A stílusát nézve a mangákra hajaz.

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300263 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

Missy írta: Kérlek, csituljatok egy csöppet. Nem vezetnek jóra az ilyen parázs viták.
www.deviantart.com/deviation/24485266/?qo=4&q=feanor+fingolfin Ugye?


Igen... bocsánat... :oops: (Jó pont: a kard még nem került elő. Rossz: a tulajdonosa - Feanor - sem... :roll: )

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #300215 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300071 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kérlek, csituljatok egy csöppet. Nem vezetnek jóra az ilyen parázs viták.
www.deviantart.com/deviation/24485266/?qo=4&q=feanor+fingolfin Ugye?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #300046 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: Nekem tetszettek... vagyis volt köztük, ami tetszett. És ha neked, Dorwinion, nem, akkor nem valaki nem volt formában, hanem az ízlésetek nem egyezik. De üvölteni tényleg nem kell...


Nem is azt mondtam, hogy rosszak a képek vagy az alkotó tehetségtelen. Nekem nem jöttek be, de tiszteletben tartom mások véleményét.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299979 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem tetszettek... vagyis volt köztük, ami tetszett. És ha neked, Dorwinion, nem, akkor nem valaki nem volt formában, hanem az ízlésetek nem egyezik. De üvölteni tényleg nem kell...

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #299910 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noredhel (Tűztünde) írta:

dorwinion írta: Édes, drága jó anyám... valaki nem volt formában... Kár.


Mondom BEMÁSOLVA!

Ha még így se érted: kijelölöd a linket, jobb egérgomb, másolás, másik ablak, címsorba be, enter.

:deal:


Megleplek: így néztem. Csak éppen (hm... én finom leszek) nem találtam őket túlságosan tetszetősnek. Úgy érzem, hogy ebben nem értünk egyet, de attól még nem kell üvölteni. :?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299733 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Édes, drága jó anyám... valaki nem volt formában... Kár.


Mondom BEMÁSOLVA!

Ha még így se érted: kijelölöd a linket, jobb egérgomb, másolás, másik ablak, címsorba be, enter.

:deal:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299715 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Ezt már jó régen akartam a köz kincsévé tenni- ha valaki nem ismerné az oldalt -, de csak most sikerült géphez férnem. Rengeteg sok fincsi törpös képet találtok.

www.moria.ru/modules.php?name=4nalbum



Köszönöm! :D Nagyon köszönöm!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299661 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezt már jó régen akartam a köz kincsévé tenni- ha valaki nem ismerné az oldalt -, de csak most sikerült géphez férnem. Rengeteg sok fincsi törpös képet találtok.

www.moria.ru/modules.php?name=4nalbum

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299660 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Édes, drága jó anyám... valaki nem volt formában... Kár.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299566 Írta: Noredhel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299552 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: KÉPEK

Glorlyg írta: lilithlotr.ejwsites.net/oscar/index.htm

ez az oldal olyan jó hogy érdemes rendesen linkelni.

Még nem is láttam enyi plakátot és címoldalt lotr-ból, bár nekem is van egy Szméagolos lotr plakátom.


Nagyon jó kis képek ezek! :itscool:
Ilyenre vágytam már régen! :dance:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299538 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: KÉPEK
lilithlotr.ejwsites.net/oscar/index.htm

Ne sértődjmeg kérlek csak kijavítottam. Legközelebb így,

space nyomni aztán http://cím

bocs mégegyszer az okoskodásért de ez az oldal olyan jó hogy érdemes rendesen linkelni.

Még nem is láttam enyi plakátot és címoldalt lotr-ból, bár nekem is van egy Szméagolos lotr plakátom.

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299494 Írta: Annath
Annath válaszolt a következő témában: KÉPEK
lilithlotr.ejwsites.net/oscar/index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299350 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299348 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: KÉPEK

Annedun írta: megint képek:



lúthien: elfwood.lysator.liu.se/art/s/i/s ... n.jpg.html


A kedvenc Lúthien-képem! Már volt, de örülök, hogy betetted. Gyönyörű! :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.942 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére