KÉPEK

Több
18 éve 2 hónapja #297220 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Egy térkép...

www.elfenomeno.com/info/tipocont ... -Maedhros/

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297209 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: KÉPEK

Annedun írta: ezek szépek!!!!

nézzétek! bár pár már volt bennt.


Tényleg jók. Én még nem láttam őket. Nekem a hobbitosak tetszenek különösen.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297176 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
ezek szépek!!!!

nézzétek! bár pár már volt bennt.

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #297018 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dorwinion, köszönöm a sok szép Filat-képet! *csoroganyála*

LZongor, ezeket nem ismertem! Kösz, hogy mutattad!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296879 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
nagyok ezek a képek, dorwinion

nagyon köszi:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296876 Írta: Rhovinion
Rhovinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
img-www.theonering.net/theonerin ... 0first.jpg
A fekete kapu kinyilik
img-www.theonering.net/theonerin ... 9first.jpg
Melkor es Fingolfin harca
img-www.theonering.net/theonerin ... second.jpg
Galadriel
img-www.theonering.net/theonerin ... 9third.jpg
A Valinori fák pusztulása
img-www.theonering.net/theonerin ... 0third.jpg
Minas Tirith ostroma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296859 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Filatova rlz, én is felfedeztem már ezeket... a régi ruszki oldalán nem töltötte le a képek nagyításait.

Főleg ez a Maedhros és Fingon a tengerparton... *olvad*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296833 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Asszem mi egy cipőben járunk... :cheers: Megijesztenél a Hobbit árával?

Kb 5700 lesz (azaz több, mint a kritikai kiadás), és előreláthatólag októberben jelenik meg.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296815 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: www.deviantart.com/deviation/13270508/


Ez az Éowyn az egyik nagy kedvencem :)

Sil írta: Adaneth: A Sketchbook hamarosan megjelenik magyarul is, türelem. Legutóbbi infóim szerint épp a fordítás lektorálása folyik. ;)


:) :)

[size=9:3dzszuwg]Bár ha nem magyar, az se baj... azt hiszem így is-úgy is félni kell az árától... nem mintha bármit is számítana, amennyi pénzt én (is) otthagyok ilyesmiért, már senki nem lepődik meg... :oops: :)

Amúgy lassan én is a két polcnál fogok tartani, még csak egy van tele, de az úgy, hogy már semmit sem lehet odapasszírozni (és csak egyvalami van antikváriumból, de az ajándék volt ;) ).[/size]

*kuckuc* ON...

Gondolin

Nargothrond

Menegroth

Ezt meg... sajnálom, de muszáj volt... :lol: :roll: :lol:

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296784 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

dorwinion írta: Ajajj! Szeptemberben költözöm haza. Úgy érzem, a könyvesboltok forgalmát meglehetősen felfogom lendíteni... szegény garasaim... :roll:

Off: ismerős érzés... :lol: [size=9:14vk0t9o]Én most a gyűjteményem angol nyelvű részét bővítgetem. Most látszik csak, hogy milyen kevés van még belőlük, hogy új polcot nyitottam nekik: a magyarokkal majdnem teli van egy polc (jó, hiányzik még az a 3-4db, amiket eddig szándékosan hagytam ki, de a teljesség kedvéért muszáj lesz valamikor megvenni), az angol nyelvűek meg még egy fél polcot se tesznek ki... Bár arra büszke vagyok, hogy mind saját szerzemény, nincsenek örökölt vagy antikváriumban vett könyveim.[/size]

On: Ha már a könyveknél tartunk, szintén az Európánál előkészületben van a Hobbit illusztrált változata is, teljesen új fordításban, Alan Lee illusztrációival és sajnos nagyon-nagyon brutális áron.


Asszem mi egy cipőben járunk... :cheers: Megijesztenél a Hobbit árával?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296776 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Ajajj! Szeptemberben költözöm haza. Úgy érzem, a könyvesboltok forgalmát meglehetősen felfogom lendíteni... szegény garasaim... :roll:

Off: ismerős érzés... :lol: [size=9:3jik51d4]Én most a gyűjteményem angol nyelvű részét bővítgetem. Most látszik csak, hogy milyen kevés van még belőlük, hogy új polcot nyitottam nekik: a magyarokkal majdnem teli van egy polc (jó, hiányzik még az a 3-4db, amiket eddig szándékosan hagytam ki, de a teljesség kedvéért muszáj lesz valamikor megvenni), az angol nyelvűek meg még egy fél polcot se tesznek ki... Bár arra büszke vagyok, hogy mind saját szerzemény, nincsenek örökölt vagy antikváriumban vett könyveim.[/size]

On: Ha már a könyveknél tartunk, szintén az Európánál előkészületben van a Hobbit illusztrált változata is, teljesen új fordításban, Alan Lee illusztrációival és sajnos nagyon-nagyon brutális áron.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296766 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Én is imádom Filatovát... :D

Adaneth: A Sketchbook hamarosan megjelenik magyarul is, türelem. Legutóbbi infóim szerint épp a fordítás lektorálása folyik. :wink:


Ajajj! Szeptemberben költözöm haza. Úgy érzem, a könyvesboltok forgalmát meglehetősen felfogom lendíteni... szegény garasaim... :roll:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296764 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én is imádom Filatovát... :D

Adaneth: A Sketchbook hamarosan megjelenik magyarul is, türelem. Legutóbbi infóim szerint épp a fordítás lektorálása folyik. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296762 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Micsoda diadém van ott az ágy szélén! :D
Nerdanel ruhája úgy tetszik! De azért érdekes, hogy kissebb a dekoltázs, mint a Gyu-ban.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296753 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na, hát mennyi embernek szereztem szép és vidám pillanatokat?! Fúúú, de királyul érzem magam! :up: A Filatova &#8211; fanok szerintem nyugodtan elzarándokolhatnak ide (ha még nem tették volna meg&#8230;) : filat.deviantart.com/
Van néhány hasonló stílusú képe feltöltve- határozottabb kontrasztok, élénkebb, erősebb színek-, amik a Helcaraxe- vel nagyjából egy időben lettek felrakva. Szóval lehet, hogy akad még ott olyan amit nem láttatok. A korábbi művei nekem egy kicsit semlegesek voltak, de ezekért megőrülök!
Itt van néhány:


www.deviantart.com/deviation/16673517/
www.deviantart.com/deviation/14591299/
www.deviantart.com/deviation/13270508/
www.deviantart.com/deviation/13354872/

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296748 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Missy írta: www.deviantart.com/view/2214179/

Ezt még nem is láttam. Micsoda "gyöngyszemek" kerülnek itten elő.


Hát ez meg hová bújt előlem?! :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296727 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296717 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nóli i linantea írta:

dorwinion írta: és az &#8211;általában- elmaradthatalan :twisted: :

www.deviantart.com/view/9344354/

8O 8O Jesssssszum... Ez a bárgyú kicsit drogos félmosoly... Meg a pillangócskák és kutyu-mutyu-pucucskák.... :lol: áááááháháháááá


Egyetértek...hát száll a tünde az tény... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296674 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
www.deviantart.com/view/2214179/

Ezt még nem is láttam. Micsoda "gyöngyszemek" kerülnek itten elő.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296635 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: és az &#8211;általában- elmaradthatalan :twisted: :

www.deviantart.com/view/9344354/

8O 8O Jesssssszum... Ez a bárgyú kicsit drogos félmosoly... Meg a pillangócskák és kutyu-mutyu-pucucskák.... :lol: áááááháháháááá

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296593 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: KÉPEK
Igen, Maria Filatováért nagyonsok köszönet! :) Meg a többiért is, mindenkinek. ;)

Különösen a Sketchbook-ért... *hanyattvágódik; nem meri megkeresni, hol és mennyiért*

dorwinion írta: és az &#8211;általában- elmaradthatalan :twisted: :

www.deviantart.com/view/9344354/


Hú-ha...

Citromjelölt?

Igen, nagyon szépen és részletesen kidolgozva...meg minden...
...de nekem a 'tejóságosatyaúristen' volt az els? reakcióm.
Kicsit... sok. A fény, meg az ééédes állatka... [size=9:3flrzv3x]és lassan Orlando arcától is hidegrázást kapok...[/size]

Egy Bambi-díjat felajánlok...

*menekülni kezd azok el?l, akiket esetleg megsértett*

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296581 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: www.deviantart.com/view/22991272/


Óóóh, ezt még nem ismertem, de gyönyör???!!! *vonyítaholdra* Imádom Filatova képeit! Köszönöm, hogy belinkelted!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296518 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nienor
Osgiliath
Elrond
Beren
Dol Amroth
Faramir

Dorwinion, szépek a képek! Köszike, hogy belinkelted!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296479 Írta: Eru Ilúvatar
Eru Ilúvatar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jók a képek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296477 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nagggyon sok szép kép! Köszke :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
18 éve 2 hónapja #296468 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
biztos nyaral valahol...
nekem is hiányoznak a képei.

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296463 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Fúúú, tüdér keresztapa nagyon jó!

De tényleg, hol van Enna? Az utóbbi id?ben megfogyatkoztak itt a tündérek...

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296441 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna, hol vagy elveszve? Hoztam neked tündér keresztapát... Meg persze mindenki másnak. :D

www.deviantart.com/view/30304792/

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #296438 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Álomszépek. Mást nem tudok mondani.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.109 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére