KÉPEK

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 2 hónapja #294993 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Tragikomédia :roll:
www.deviantart.com/view/5560131

Jáááááááááááááááj........... :? Ez nagyon morbid.....
De a többi jó. :) Köszi!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294987 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Elf with griff
www.john-howe.com/portfolio/gallery/det ... ge_id=2275

Mirkwood, first abstract
www.deviantart.com/view/21432507

Woodland warrior
www.john-howe.com/portfolio/gallery/det ... ge_id=2293

Fëanor
www.john-howe.com/portfolio/gallery/det ... ge_id=2255

Maglor
www.deviantart.com/view/8367098

Tragikomédia :roll:
www.deviantart.com/view/5560131

A harc mestere :lol:
www.deviantart.com/view/6483458

Galadriel negatívban
www.deviantart.com/view/9817229

de gyönyörű… 8O
www.deviantart.com/view/18203529
www.deviantart.com/view/18202402
www.deviantart.com/view/18086466

és ez sem csúnya...
elfwood.lysator.liu.se/art/g/e/georgios/dark_elvescolor.jpg.html

:crying:

+1
www.deviantart.com/view/6893573

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294979 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: (Javítsatok ki, ha rosszul mondom, de ugye a Hildebrandt-testvérek készítették a GYU-s naptárokat, amikről a könyv is jelent meg?)

Sil kb egy oldallal ezelőtt írta: Meghalt Tim Hildebrandt, ismert Tolkien-illusztrátor. A Hildebrandt-testvérek albuma Tolkien-évek címmel jelent meg nálunk.
www.spiderwebart.com/TimHildebrandt61206.html

Egyébként igen, a hetvenes években készültek GY.U-s naptárak a képeikből.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294973 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Lúthien, Daeron, Beren
members.aol.com/b4p4/luthien.jpg

Lúthien Meliannal


Jesszus, szegény Lúthien nitől hízott el így??? 8O
De a kicsi képen nagyon aranyos...

(Javítsatok ki, ha rosszul mondom, de ugye a Hildebrandt-testvérek készítették a GYU-s naptárokat, amikről a könyv is jelent meg?)

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294940 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Lúthien, Daeron, Beren
members.aol.com/b4p4/luthien.jpg


8O Érdekes ez a Luthien....

De a pici tényleg nagggyon ott van! :)

fekete-fehér
Ennek nagyon tetszik a hangulata
titkos kert
ez is (rákerestema témára. Romantikus elvágyódás rohamom lett a napok óta tartó fojtó könyvtározástól. ;) )
szintén
Ez meg titkos emlék
"A tölgyek alatt szeretek pihenni..." (Bár ez nem tölgy :D )
jó az a csillag az arcán
Ez már tisztára mint egy meditációs könyv borítója :D
dettó
Ma már csak ilyet kaptok tőlem :lol:
mint egy merengő huorn
Ez is olyan nyugalmat, biztonságot sugároz... :cry: Könyvtár nuku....

Na, ennyit a bujkálásból. Irány vissza a tanulmányokhoz!
:D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294935 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kicsi Lúthien nagyon aranyos :)
De a "berenluthien"-en nagyon csúúnya... :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294921 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK
:cry: :cry: :cry:

Szegény...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294919 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Gandalf írta: Meghalt Tim Hildebrandt

"Június 11-én 67 esztendős korában elhunyt Tim Hildebrandt, a Hildebrandt testvérek egyike. A grafikus testvérpár sci-fi és fantasy témájú festményeivel szerzett nemzetközi ismertséget, és ők készítették a Csillagok háborúja első moziplakátján szereplő festményt. Munkájukkal megismerkedhettek saját weboldalukon." (starwars.hu)

Hozzátenném: híres Tolkien-illusztrátorok is voltak, biztos találkoztatok már a képeikkel.

brothershildebrandt.com


Nyugodjék békében!


Lúthien, Daeron, Beren
members.aol.com/b4p4/luthien.jpg
www.sffworld.com/gallery/data/50 ... uthien.jpg
images.quizilla.com/N/NA/NAW/Naw ... uthien.jpg
fulan.com/kitteh/tolkien/berenluthien.jpg

Lúthien Meliannal

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294914 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÉPEK
Meghalt Tim Hildebrandt

"Június 11-én 67 esztendős korában elhunyt Tim Hildebrandt, a Hildebrandt testvérek egyike. A grafikus testvérpár sci-fi és fantasy témájú festményeivel szerzett nemzetközi ismertséget, és ők készítették a Csillagok háborúja első moziplakátján szereplő festményt. Munkájukkal megismerkedhettek saját weboldalukon." (starwars.hu)

Hozzátenném: híres Tolkien-illusztrátorok is voltak, biztos találkoztatok már a képeikkel.

brothershildebrandt.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294913 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az első még az volt...
Szóval eredeti ötlete volt annak aki először kitalálta :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294911 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

veramacska írta: Várjunk csak.. ez tollakból van összerakva!!! Nagyon egyedi!

Nagyon... Alig minden virágboltban meg ajándékboltban árulnak ilyet...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294910 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta:

Nóli i linantea írta:

veramacska írta: Jók, csak az a pille... Azt én valahogy nem veszem ki... Rákattyolok, felkészülök az élményre... aztán egy lapon látok 4 piros kört... hogy van ebben pillangó? Vagy az én művészi érzékem gyenge? :oops:

görgetősáv segítságável könnyen ráakadhatsz a kép jobb alsó részén... :lol:


Jaja. :) Kicsit nagy méretű a kép.... :oops: De ha legörgetsz az aljára, a zoom out gomb megnyomásával láthatod kicsinyítve is a képet. ;)


Értem. Köcce. :oops: egyébként így már szép. :lol: Várjunk csak.. ez tollakból van összerakva!!! Nagyon egyedi!

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294909 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nóli i linantea írta:

veramacska írta: Jók, csak az a pille... Azt én valahogy nem veszem ki... Rákattyolok, felkészülök az élményre... aztán egy lapon látok 4 piros kört... hogy van ebben pillangó? Vagy az én művészi érzékem gyenge? :oops:

görgetősáv segítságável könnyen ráakadhatsz a kép jobb alsó részén... :lol:


Jaja. :) Kicsit nagy méretű a kép.... :oops: De ha legörgetsz az aljára, a zoom out gomb megnyomásával láthatod kicsinyítve is a képet. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294897 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK

veramacska írta: Jók, csak az a pille... Azt én valahogy nem veszem ki... Rákattyolok, felkészülök az élményre... aztán egy lapon látok 4 piros kört... hogy van ebben pillangó? Vagy az én művészi érzékem gyenge? :oops:

görgetősáv segítságável könnyen ráakadhatsz a kép jobb alsó részén... :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294896 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jók, csak az a pille... Azt én valahogy nem veszem ki... Rákattyolok, felkészülök az élményre... aztán egy lapon látok 4 piros kört... hogy van ebben pillangó? Vagy az én művészi érzékem gyenge? :oops:

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294895 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Megjöttem a könyvtárba, és mielőtt tanulni térnék, kis felvezetőként hozok nektek szép képeket. :) Ma nálam a piros szín dominál, ezt észrevehetitek a képekben. :) Jó böngészést!

ez tündéri, csak kár, hogy olyan kiélt a feje a kiscsajnak :(
pille
brrrrrr.... :?
tündérkirálynő
lány
Ennek olyan Bocaccio-fílingje vfan :)
szénakazal!!! :D
Thália múzsa
Nem sok köze van Tolkien-hoz, de a gésakedvelők kedvéért.... Sztem szép. :)
Ő már túllépte a gésaság határait :D
Ez nem tudom, mi, de akarok egy ilyet. :D :o


Na, most ennyi. Majd még jövök! :)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294885 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Elendin Nimnáró írta: Nos, megtaláltam Maedhros földi mását!:)
Sajnos épp reklámoz,de tekintsetek el tőle.A Tündék menüpont alatt lehet megnézni.
kep.tar.hu/elendin


Ezt a szégyent! Hogy egy büszke, ősi család sarja eddig süllyedjen! Még jó, hogy az apja ezt nem érte meg. Amit kapna ezért...! :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294884 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Izabell írta: Ezt a képet a neten projects.randyhoyt.net/storybook/gallery/
címen találtam csak meg,de név itt sem volt hozzá.


Köszi, azt én is megtaláltam, meg ha jól emlékszem még egy helyen botlottam bele. De név az sehol... :evil:

Tehát kérdésem még mindig a következő: ki látta, hol és kitől?

Jó vadászatot!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294883 Írta: Elendin Nimnáró
Elendin Nimnáró válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nos, megtaláltam Maedhros földi mását!:)
Sajnos épp reklámoz,de tekintsetek el tőle.A Tündék menüpont alatt lehet megnézni.
kep.tar.hu/elendin

Elendin Nimnáró/Ithilsil
Mors quid sit, rogitas, si scirem,mortuus essem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294878 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294854 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
hűűűű, Enna, unom őket végigkattintgatni, inkább diavetítőbe rekd be:)

nagyon jók

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294831 Írta: veramacska
veramacska válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna ezek.... NAGYON OTT VANNAK A TOPON!!!! Köszönöm a sok szépséget. :D

"Érzem, hogy szabad vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az."
/E. M. Cioran/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294823 Írta: Enna Silme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294814 Írta: Izabell
Izabell válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezt a képet a neten projects.randyhoyt.net/storybook/gallery/
címen találtam csak meg,de név itt sem volt hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294797 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek. Van egy nagyon jó kép a Helcaraxe-n való átkelésről, amit itt találtok meg:

www.glyphweb.com/arda/m/moon.html

A gond az, hogy sehol nem találom a készítője nevét &#8211;most nem voltam lusta! -, pedig nagyon érdekelne a többi képe is. Ha tud valaki valamit, (bármit!) a képről vagy az alkotójáról, nagyon hálás lennék, ha megosztaná tudását velem. Előre is köszönöm!

További jó vadászatott!

Nem bírtam ki, muszáj volt, tessék!
www.deviantart.com/view/5429100
www.deviantart.com/view/6248023

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294796 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Meghalt Tim Hildebrandt, ismert Tolkien-illusztrátor. A Hildebrandt-testvérek albuma Tolkien-évek címmel jelent meg nálunk.
www.spiderwebart.com/TimHildebrandt61206.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294754 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta:

Sil írta:

Enna Silme írta: Serrana: Köszi az infókat! :) Akkor Morgian egyáltalán nincsen? :?

Véletlenül nem Morrigan az, akire gondolsz?

Nem, egész biztos, hogy valahol létezik egy Morgian... :? De most már abszolút nem tudom, hogy hol olvastam és nő-e avagy férfi egyáltalán........ Jááájjj, de rossz érzés. :x Most már tuti utána járok!!!!

Amúgy ki az a Morrigan? :P

Theala Vandron: köszi. :oops: Igyekeztem a színvonalasabbakat kiválogatni. ;)


Lehetséges, hogy létezett Morgian nevű személy a mitológiában (történelemben).
Morrigan egyébnként egy kelta hadistennő volt (egy a sok közül ugyanis volt egy pár).

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294735 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Enna Silme írta: Serrana: Köszi az infókat! :) Akkor Morgian egyáltalán nincsen? :?

Véletlenül nem Morrigan az, akire gondolsz?

Nem, egész biztos, hogy valahol létezik egy Morgian... :? De most már abszolút nem tudom, hogy hol olvastam és nő-e avagy férfi egyáltalán........ Jááájjj, de rossz érzés. :x Most már tuti utána járok!!!!

Amúgy ki az a Morrigan? :P

Theala Vandron: köszi. :oops: Igyekeztem a színvonalasabbakat kiválogatni. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294731 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: Serrana: Köszi az infókat! :) Akkor Morgian egyáltalán nincsen? :?

Véletlenül nem Morrigan az, akire gondolsz?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294726 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna, azt kell mondanom, tündérek terén nagyon jó ízlésed van! :)

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.949 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére