KÉPEK

Több
18 éve 3 hónapja #293132 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lehet, hogy csak az én személyes hülyeségem, de nem lehetne megmaradni a Tolkien professzor által alkotott terminológiáknál? (Pusztán az iránta való tiszteletünk kimutatása miatt...)

:roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293131 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tüncikék
meadowhaven.net/php-bin/view.php?pid=112

Boromir elveszi a gyűrűt Frodótól, jujjdeszemét
meadowhaven.net/php-bin/view.php?pid=952

Hobbitok és Gollam
meadowhaven.net/php-bin/view.php?pid=991

Samuka egyemmeg, olyan cuki csak sztem itt elég tüncös
meadowhaven.net/php-bin/view.php?pid=543

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293123 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Glorfindel *egyemmeg*
Frodot rakjatok még ha szerettek mert őt imádom a legeszjobban :frodo1:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293073 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ancalima Anarórë írta: Ez meg elég... Érdekes.


Egyetértek. Ez NAGYON érdekes... 8O

Enna, köszönöm a szép hobbitos képeket, nagyon tetszettek.

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292953 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
A másodiknak kicsit filmes Haldír beütése van :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292948 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hűha, el vagyok kényeztetve. :mrgreen:
Én is találtam két szépet, az első különösen tetszik:
Glorfindel amúgy azért szeretem annyira, mert ő az általam kitalált karakter -Ancalima Anarórë- apja :D )
Ez meg elég... Érdekes.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292891 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Glorfindel

Ez egy számítógépes játékhoz készült: katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292875 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292864 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem is van egy Glorfindelem, de azt csak mailen tudom küldeni. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292837 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ááááááááááh, Glorfindel! :) )) Rég láttam róla képet, pedig nagyon szeressem.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292826 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Enna, ezennel kinevezlek gondolatolvasónak :lol:
ezek a hobbitos képek olyan édesek...és olyan meghatóak :(

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292810 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292784 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Na, hoztam nektek pár képet. :D Remélem, még nem voltak, ha mégis, bocsi!
Luthien
Ő is Luthien... kicsit giccses, de sztem szép :)
Ez nemtomki, de hasonló stílus
Varda.... 8O Biztos nagyon csúnya dolog tőlem, de ahogy ránéztem, valamely meghatározhatatlan okból kifolyólag az első szó, ami felötlött bennem, a "vizihulla" volt...
Yavanna Ez viszont sztem nagyon jól néz ki!!! :o
Arwen Ez is szép szvesz... határozottan vmi szentképet idéz bennem :lol:
Luthien ismét
Feanor.... 8O Öhhh, hümmmm.
Legolas A csaj, aki ezt rajzolta, az egyik kedvencem! :)
Ez nem GyU, de ha rámondanák, hogy pl. Feanor, elfogadnám :)
ez szépecske
Nap és Hold
Luthien Morgoth előtt táncol

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292758 Írta: Dorven
Dorven válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dol Goldurról ha valaki mesélne nekem egy kicsit, mert azon kívül, amit a GyU írt nem sokat tudok és érdekelne, no meg szivesen látnék képet is róla:D

[size=9:8d6jjn5g]*Topicgazdai megjegyzés: Kép jöhet, de a mesére szvsz nem ez a megfelelő topic...*[/size]

Nai tiruvantel ar variuyantel i valar tilyena nu vilya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292721 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kiszhobbit írta:

Phaedra/Namarie írta: Arwen


Ez nonszép. És yééé, itt egy hobbit hegyes füllel :lol:
[size=9:poyb5j5i]Már megint kezdem :lol: [/size]

Naná, ez a film alapján készült kép, annak a látványvilágára épül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292719 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Arwen


Ez nonszép. És yééé, itt egy hobbit hegyes füllel :lol:
[size=9:1gh12euv]Már megint kezdem :lol: [/size]

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292662 Írta: Dorven
Dorven válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nai tiruvantel ar variuyantel i valar tilyena nu vilya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292656 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292644 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
A harmadik Galadriel gyönyörű!!! 8O :wink: :itscool:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292594 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292562 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noredhel (Voronwë) írta: Családban marad


De még mennyire!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292561 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noredhel (Voronwë) írta: Családban marad


Ez nagyon tetszik! ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292557 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: KÉPEK

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292544 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Kábé mennyibe fog kerülni? (Csak hogy tudjam, mennyit gyűjtsek... Szóval mit ne vegyek mostanában... :wink: )

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292503 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Népek, közgyűlésen mondta Ancalimon, hogy az Alan Lee-féle Sketchbook (amiről nemrég írtam, és ugye elvittem kgy-re is körbemutogatni ) egy-két hónapon belül meg fog jelenni magyarul is. Kész vannak a fordításával, épp most folyik a lektorálása. Szóval kezdhettek gyűjteni rá, érdemes. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292430 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Egy másikra, de ez most már nem lényeg, mert most, hogy odaírtad már biztos, hogy nem ő csinálta őket. Csak a nazgúlos képben voltam biztos, hogy ő csinálta a többi meg olyan tedes volt, innen gondoltam hogy legalább a fele az övé

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292423 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Dorven írta: Köszi szerintem is jó képrk, egyébként egyeseket Ted Nashmit, egyeseket maga Tolkien, és a többit mások készítették. Akinek kell megadom az oldalcímet.

Ha megnézed a hozzászólásodat, már odaírtam közben mindegyik mellé, hogy ki festette. Az oldalcím, ha valakinek kell, szvsz tökéletesen látszik a linkekből. Ezek egyébként elég kicsi és rossz minőségű képek, a festők saját honlapján vagy akár a Rolozo-n is megvannak ezek nagyobb verzióban.

Feanor Faelivrin írta: csak azért mondtam mert legalább a fele fenn van azon a címen ahol ted alkotásai vannak pl a szilmarilokból

Nasmith hivatalos oldalára gondolsz, vagy valami másra? Mert csak 3-at festett ő ezek közül.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292419 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
csak azért mondtam mert legalább a fele fenn van azon a címen ahol ted alkotásai vannak pl a szilmarilokból

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292414 Írta: Dorven
Dorven válaszolt a következő témában: KÉPEK
Köszi szerintem is jó képrk, egyébként egyeseket Ted Nashmit, egyeseket maga Tolkien, és a többit mások készítették. Akinek kell megadom az oldalcímet.

Nai tiruvantel ar variuyantel i valar tilyena nu vilya.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #292413 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Feanor Faelivrin írta: Ahogy elnézem ez mind Ted Nasmith csinálta. Vagy tévedek?

Tévedsz. Kiegészítettem a szerzőkkel. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.052 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére