KÉPEK

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294668 Írta: Enna Silme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294617 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
nekem is lécci, nekem is!!!!

Enna (bocsika): keress nekem egyszerű ceruzarajzokat tündérekről, lécci!

[size=9:kh2ixili]javítva: Annedun, 2006.06.15.13.26.[/size]

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294606 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK

Feanor Faelivrin/Ranyaron írta: Nekem is 8)

Kh: én csak tündefegyvereket használok (főleg a szemem)


Azzal is jó nagyot lehet szúrni...meg égetni...


Ja, a multkor mit is írtam el a képeknél? Kitettem a www-t és nem kellett volna v mi? Nem le kell irni az egész maszlagot amit felül kiír (ott ahol a cim+ az ilyeneket :roll: ) ??
Nem akarok ugyanabba a hibába esni :roll:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294565 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: Morgana (Ez most ciki, de nem vagyok benne biztos... Morgana van az Arthur király sztoriban? Vagy az Morgian? Vagy a kettő ua.? :oops: Help!)


Az Morgana esetleg Morgan, Morgen, Morgena, Morgan le Fay. Ezek ugyanazt a högyet takarják. Ugynígy van Guinevere, Guinevra, Guinevre takarják Arthur, Artus Artorius kedves feleségét.
Rengeteg névváltozat van, de Morgouse nem összekevrendő Morgannal.

A képek egyébként gyönyörűek és nagyon hálás lennnék annak aki megtalálná az én avatarom eredetijét. :roll:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294536 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem is 8)

Kh: én csak tündefegyvereket használok (főleg a szemem)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294519 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dorwinion, Enna, ezennel le hannon a képeket.
Ugy beléjük feledkeztem h lekéstem a buszt. Nem bánom. :lol:
*meghajol és fut a busz után*
F: remélem Morgul tőrt nem tartasz magadnál mert akkor futok. :frodo1: :mrfrodo: Vagy ha tartasz, remélem nem fejlesztetted még ki a haditudományod :lol:

ja és 1 kérés (sztem sejtitek) vadásszatok nekem is lécci!

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
18 éve 3 hónapja #294499 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az én avataromat is vadássza le valaki, légyszíves! :oops:

Dorwinion, te meg folytathatod a menekülést... Ezekért a képekért örökké hálás leszek!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294487 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nóli i linantea írta:

Panni írta: de, mivel én küldtem be :D :lol:
katt

Ezer hála, a linkért is meg a beküldésért is :)

nincsmit :)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294486 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK

Panni írta: de, mivel én küldtem be :D :lol:
katt

Ezer hála, a linkért is meg a beküldésért is :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294484 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: KÉPEK

Nóli i linantea írta:

Sil írta:

Gilg írta: OFF
kriszana: Az avatarod eredetije itt ! ;)
ON

OFF: Tud róla, az elmúlt években volt már többször is avatárvadászat... :wink:

nyünyünyü... Nem tudja valaki az enyémnek az eredetijét?

de, mivel én küldtem be :D :lol:
katt

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294482 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Gilg írta: OFF
kriszana: Az avatarod eredetije itt ! ;)
ON

OFF: Tud róla, az elmúlt években volt már többször is avatárvadászat... :wink:

nyünyünyü... Nem tudja valaki az enyémnek az eredetijét?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Gilg írta: OFF
kriszana: Az avatarod eredetije itt ! ;)
ON

OFF: Tud róla, az elmúlt években volt már többször is avatárvadászat... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294457 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: KÉPEK
OFF
kriszana: Az avatarod eredetije itt ! ;)
ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294454 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: KÉPEK
dorwinion, assziszem én is csatlakozhatok az előttem szólókhoz... :)

Adaneth írta: És végül, hogy pontosan hogyan is találták meg a Gyűrűlidércek a Megyét... :D


ez nagyon jó :lol: :lol:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294451 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Anyúúúú!
www.allelves.ru/gallery/picture3105.html

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :biggrin2: :biggrin2: :biggrin2: :up: Jáááááj, deééééééééééédeeeeeeeeeeesssssssss!!!!!!! Dorwinion, a képeid rettentő jók!!! A gallériákért meg... Csatlakoznék Theala Vandronhoz!!! :oops: Köszönjük! *meghajol*

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294439 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nahát, mennyi embernek szereztem ma örömet! Ha így haladunk, elindulhatok a következő maratonon. :wink:
Celberían szokatlan képeivel azt gondoltam elküldötök a sulymosba, de mivel úgy néz ki, hogy mások számára is fogyasztható, itt a link még több képéhez. (Az Luthienes képei legalább olyan lélegzet elállítóak, mint az Alan Lee- é.)
www.allelves.ru/gallery/gallery36.html


Jó vadászatot!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294434 Írta: Adaneth
Adaneth válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: És van itt még valami:
daereth.net/arda/celebrian/midgallery.htm

Szokatlan stílusú képek- egyébként zömmel Fëanor & co.- , de szerintem nagyon elegánsak.


Ez nagyon... nagyon... nagyon.
Már sokadszorra nézem végig a képeket, de még mindig nem bírom abbahagyni...
Plusz egy, akinek a hálája üldözőbe vesz ;)

Én is hoztam egypárat...

Ent - elég sokáig kellett néznem, hogy meglássam... ha jól látom, éppen ül. Még ha ez állítólag nem is szokásuk ;)

Tóváros

Naplemente, csak úgy. Mert nagyon szép.

És végül, hogy pontosan hogyan is találták meg a Gyűrűlidércek a Megyét... :D

Megy a gyűrű vándorútra
Egyik kézből a másikba
Aki tudja, meg ne mondja
Merre van a gyűrű útja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294426 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Dorwinion, ezekért a galériákért nem tudok elég hálás lenni! Hogy vulgárisan fejezzem ki magam: taknyom - nyálam (és miegyebem) összefolyt a gyönyörűségtől. Enna után már futhatsz az én hálám elől is!

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294415 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
A nap mottója: &#8222;Ma nagyon ráérek!&#8221; :bandit:

Ma találtam sok szép képet és néhány érdekeset. De most csak az érdekeseket adom oda. :twisted:

Kedvesek:

A rút kiskacsa
www.allelves.ru/gallery/picture174.html

A tündék haragja
www.allelves.ru/gallery/picture329.html

Anyúúúú!
www.allelves.ru/gallery/picture3105.html

És a horror:

Mit tesz a sok fizikai munka!
www.allelves.ru/gallery/picture1996.html

Thranduil nagggyon rossz passzban.
www.allelves.ru/gallery/picture2029.html

Végül levezetésképpen, a leggyönyörűbb, amit ezzel kapcsolatban valaha láttam: Szmóg.
www.allelves.ru/gallery/picture1224.html

Szmóg egyébként John Howe-é, érdemes átnézni az oldalon az összes képét, mert én találtam benne olyanokat, amiket még nem ismertem. Ráadásul azok is szépek.
További szép napot!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294397 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Itt van minden sárkányok, unikornisok anyjának (?) oldala. Behidalós. Ha lenne kalapom, itt ülnék némán rágcsálva, és közben potyognának a könnyein a gyönyörűségtől. :eek2:

skadi-winter.narod.ru/gallery.html

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294387 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: De ezek tényleg gyönyörűségek!!! :o :o :o


Reméltem, hogy tetszeni fog valakinek! :D Unicornis és sárkány őrülteknek kötelező megnézniük az egész oldalt!!

És van itt még valami:
daereth.net/arda/celebrian/midgallery.htm

Szokatlan stílusú képek- egyébként zömmel Fëanor & co.- , de szerintem nagyon elegánsak.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294385 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
De ezek tényleg gyönyörűségek!!! :o :o :o

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294376 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Az ördög vigye el! Igazából Szilmarilos képekre vadászok, és csak ilyen gyönyörűségeket találtam!
art.upperwood.ru/skadi/death_uni_1.jpg
art.upperwood.ru/skadi/snow_dragon.jpg

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294320 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Nekem inkább a kézzel rajzoltak tetszenek és nem azok amelyeknek japán rajzfilm beütésük van
KH: Oh köszönöm a bókot, de csak hobbitot tudok gyujtani, de még fejlesztem :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294315 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezek a Éowyn és trufa meg a másik hobbitos olyan aranyos :lol:
F: nagy piromániás ember :twisted: gyújtogassza az aranosz kisz hobbitokat...veszéjessz!úúúdám drágaszág :twisted:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #294304 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta:

Enna Silme írta: dorwinion: Ezért az oldalért hálám örökké üldözni fog!!! 8O :o Nagyon jóóóó!!!!!

Annedun, köszi. :) Igyekszem hozni még szépeket.


Jaj-jaj-ja! Hová bújjak?? :P Egyébként gondoltam rád, mikor a köz kincsévé tettem az oldalt...

:oops: Köszi. :)

tünci (bocs, de erre tényleg nem illik más szó!!! :mrgreen:
táncoló tündér és sárkány
Tiszta jó! Valahogy olyan Tim Burtonös hatása van... Főleg a cipője :)
Feanor 8O
Éowyn és a boszorkányúr
szép Éowyn csillagos köpenyben
Éowyn és Trufa 8O :lol:
Ez is Éowyn
És ez is
Áhhháháháháhhááááháháááá! Gandalf!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :biggrin2:
És ismét áhháháháháhááá. :lol:
Ez viszont már normális. Olyan Zeusz-Gandalf keverék. ;)
Faramir (Kár, hogy a film hatására egyre többen rajzolják szőkének... :( )
Ööööh.... 8O
szőke Faramir és cuki Pippin (Ha már volt Éowyn és Trufa... ;) )
Arwen
Arwen pitizik
Arwen és a baba (Nem panaszkodhat az a gyerek... jó sok hajjal született! :D )
Jáááj, de romantikus! :D
A levegőben ül? 8O
Luthien
szintén
szintén
Állítólag ő is Luthien... :?:

Na, most ennyi. Egyszerre. Mindig belelendülök, aztán nem tudok leállni. De egyszer azt is kell! :D Üdv nektek! Majd még jövök.
;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294261 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: dorwinion: Ezért az oldalért hálám örökké üldözni fog!!! 8O :o Nagyon jóóóó!!!!!

Annedun, köszi. :) Igyekszem hozni még szépeket.


Jaj-jaj-ja! Hová bújjak?? :P Egyébként gondoltam rád, mikor a köz kincsévé tettem az oldalt...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294260 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Mindenkitől bocs a Galadrieles kép ismétléséért, de ezeket még a hétvégén bogarásztam össze, csak a roppant megbízható és stabil netem azóta nem engedett föl, így nem tudtam körül nézni. :evil: Egyébként azt sem tudom, mikor fogom tudni ezt elküldeni.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #294243 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.079 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére