KÉPEK

Több
18 éve 3 hónapja #293978 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: KÉPEK
A Fingon és Maedhros nagyon tetszik...
A kérdőjel címe Szürkerév, szerintem egyszerű tündék akik arrafelé vonulnak...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293968 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293922 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
KH:Hmmm szült Kiszhobbit. Jobb mint a nyersz halacka :)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293896 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Szerintem az se igazán tudja aki rajzolta...azért nem irta oda :roll:
F: dekirály, égaköpenyeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lángoló hobbit jeeeeeeeee!!!!!! :twisted: :twisted: :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293830 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Szerintem ez egy tünde összejövetel, már a ruhákból is ez vonható le, de hogy ki kicsoda az rejtély :?

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293825 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Theala Vandron írta: Én úgy tudom, hogy az alkotó sok fanfictiont illusztrált, emiatt néhány képét nehezen lehet besorolni. Szerintem ez is ilyen... Bár a szereplőket akkor is lehetne tudni, hogy kicsodák... :oops:


Hát ez az! Vagy legalább írná oda...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293823 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én úgy tudom, hogy az alkotó sok fanfictiont illusztrált, emiatt néhány képét nehezen lehet besorolni. Szerintem ez is ilyen... Bár a szereplőket akkor is lehetne tudni, hogy kicsodák... :oops:

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293790 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lehet valami a Túrin-elméletben...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293787 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hát igen... lusta voltam. :wink: Lehet, hogy a gyerek talán Túrin? A Silmarillion- ban az embereket hívták "Followers"- nek, és Túrinról tudjuk, hogy az anyja gyerekként küldte Doriathba. Azonkívül az alkotóról is ki lehet találni elég könnyen, hogy - Boromir mellett- inkább Szilmaril rajongó, mint GyU. Egyéb ötletek?

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293783 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ne kövezzetek meg, de talán a kis Feanor és az apja??? Na jó, nem valószínű..

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293781 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

dorwinion írta: Ez nagyon jó kérdés, én már hónapok óta agyalok rajta és egyre jobban belezavarodok. Esetleg tud valaki lengyelül? Hátha az segít... :roll:

Hát, az angol verzió nem segít, ott ugyanis The Follower 1 a címe...
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/tolkien1.htm
Krok amúgy lépést jelent, legalábbis egy netes lenygel-német szótár szerint...


Igen, a krok lépést jelent :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293779 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

dorwinion írta: Ez nagyon jó kérdés, én már hónapok óta agyalok rajta és egyre jobban belezavarodok. Esetleg tud valaki lengyelül? Hátha az segít... :roll:

Hát, az angol verzió nem segít, ott ugyanis The Follower 1 a címe...
tolkien.com.pl/kasiopea/ang/tolkien1.htm
Krok amúgy lépést jelent, legalábbis egy netes lenygel-német szótár szerint...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293778 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ez nagyon jó kérdés, én már hónapok óta agyalok rajta és egyre jobban belezavarodok. Esetleg tud valaki lengyelül? Hátha az segít... :roll:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293661 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ők itt kik a képen?? Sehogy se tudok rájönni...

www.tolkien.com.pl/kasiopea/ang/ ... -krok1.htm

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293659 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293620 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kiszhobbit írta: Sil: köszi
Feanor: jujjdefélek :lol: úgyis piromániás vagyok :lol: :lol:


Szíííí....-lobban- :twisted:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293592 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: köszi
Feanor: jujjdefélek :lol: úgyis piromániás vagyok :lol: :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293436 Írta: Theala Vandron
Theala Vandron válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: Legolas


Ehh... azért kellett gyógytornára járnom, mert így álltam... :?

<:3)~ <:3)~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293326 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna Silme írta: mint légy a levesben :D

Öööö.... most lusta vagyok mást keresni. Majd pótlom. ;)


Mintha lábat mosna a teában...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja - 18 éve 3 hónapja #293310 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kiszhobbit írta: Boromir elveszi a gyűrűt Frodótól, jujjdeszemét
meadowhaven.net/php-bin/view.php?pid=952

Ijesztő elképzelés! 8O

Képek:
tünde lányka....
mint légy a levesben :D
Legolas

Öööö.... most lusta vagyok mást keresni. Majd pótlom. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293280 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Kiszhobbit írta: Miért nem jelennek + a képek? Tudja valaki? :evil:
valamit rosszul írtam volna??

Igen, rosszul írtad, javítottam, most már műxenek.

Kiszhobbit írta: Én le mernék tüncözni bármilyen tündét. Csak aztán szívnék egy kicsit.
úgyhogy : TÜNCÖK!!!!!!!!!!!!
Mostmár lehet kergetni :twisted:

*Topicgazdai közlemény: innentől kezdve minden tüncözéssel kapcsolatos hozzászólást [size=9:2q899d97](bár én sem szeretem a szót)[/size] törölni fogok. Ezt max a beszélgetősben folytassátok, itt off.*

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293275 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: KÉPEK
Vigyázz mert rád nézek mint Feanor, a nolda és meggyulladsz. :) :wink:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293248 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: KÉPEK
Miért nem jelennek + a képek? Tudja valaki? :evil:
valamit rosszul írtam volna??
Én le mernék tüncözni bármilyen tündét. Csak aztán szívnék egy kicsit.
úgyhogy : TÜNCÖK!!!!!!!!!!!!
Mostmár lehet kergetni :twisted:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293196 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
sajnos nem mindenütt volt ez így. Bizonyíték erre Númenor.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293173 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Ulmo:
www.simarillion.com/SimImages9/ulmonewface.jpg
www.simarillion.com/SimImages9/ulmoseasonssm.jpg
elfwood.lysator.liu.se/art/f/i/f ... o.jpg.html
Tüncözés:

Azt gondolom, helyesebb lenne megtartani a tolkieni terminológiát- tüncnek legefeljebb a "faery"-t lehetne becézni, ami azért más, mint az elf. Mondjuk egy Glorfindelt letüncözni, vagy egy Feanort- enyhén szólva nevetésre ad okot. Természetesen magunk között szóban, és és Humor topikban ez lehetséges, de a Középfölde résznél mellőzük.


Hát azért Feanort letüncözni.... :roll: Már látom is lelki szemeim előtt a jelenetet... Feanor csak ránézne a kis szemtelen emberkére, az meg ott helyben meggyulladna... :)

Tudom, hogy kicsit off, de egy tünde hogyan reagált volna rá, ha letüncözik? Bár szerintem sohasem történhetett volna meg, mert úgy tisztelték őket, meg féltek tőlük..

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293171 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Phaedra/Namarie írta: Tüncözés:...

...a Középfölde résznél mellőzük.

Hát... Oké, győztetek. De én akkor is kissé szőrözésnek tartom ilyesmin fönnakadni... :?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293163 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ulmo:
www.simarillion.com/SimImages9/ulmonewface.jpg
www.simarillion.com/SimImages9/ulmoseasonssm.jpg
elfwood.lysator.liu.se/art/f/i/f ... o.jpg.html
Tüncözés:

Azt gondolom, helyesebb lenne megtartani a tolkieni terminológiát- tüncnek legefeljebb a "faery"-t lehetne becézni, ami azért más, mint az elf. Mondjuk egy Glorfindelt letüncözni, vagy egy Feanort- enyhén szólva nevetésre ad okot. Természetesen magunk között szóban, és és Humor topikban ez lehetséges, de a Középfölde résznél mellőzük.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293152 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293146 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Amúgy engem nem zavar a tüncözés! Akinek ez a stílusa, azt nem kéne ráerőltetni a komolykodásra, ha neki így a jó. Elvégre megértjük, és ez a lényeg! ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #293133 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: KÉPEK
[size=9:27a6efx3]Én nem használnám a "tünc" kifewjezést[/size] :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.005 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére