Élménybeszámolók

Több
18 éve 5 hónapja #290928 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves táncosok! Örülök, hogy eljöttem, és elnéztelek volna még sokáig titeket. Mindig elbűvöltök a táncaitokkal. :)
Számíthattok rám máskor is közönségnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290886 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fantasztkius volt a Táncest ;) Ügyesek vagytok mindannyian. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja - 18 éve 5 hónapja #290884 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kedves Táncosnők és Táncosok,

engedjétek meg, hogy gratuláljak mindannyiótoknak, öröm volt nézni Benneteket, felejthetetlen estét szereztetek nekünk...

Nekem igazi meglepetést Brandir okozott (őt nagyon régen láttam táncolni, ha jól emlékszem, a 2004-es LEP-en... :oops: ).
No és Loth, mint pinkrabbit...

És külön köszönöm a zenészek, a gitáros és a dobos fiú közreműködését... (*élőzenéértbolondul*)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290666 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eltévedt hozzászólások:

Artemisz (Erenya) írta: Jó, hogy ilyen sokan voltunk Kalákán.

Jól tettem, hogy mégis elmentem :P

Köszi mindenkinek, aki ott volt!

Rabyn írta:

Alison West írta:

Rabyn írta: Jelentem, hogy baromira esik az eső:) Nemrég jöttem haza a ligetből emaitt.


Én meg elaludtam :D Úgyhogy később csatlakozom a többiekhez, valószínűleg nem lesz nehéz megtalálni őket, nem fog tolongani a tömeg... :P

azért tömeg volt kint. Mondjuk én nem a többiekkel voltam.


És itt is kérnék mindenkit, hogy ha élménybeszámolni akar, itt tegye és ne a Találkozásokban, pláne ne két helyen! :nono:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290579 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Eleniel (csillaglany) írta: ...kicsit hiányzott, hogy nem volt még laza kerete sem az összeröffnek. A jövőben vállalhatná valaki, hogy néhány szót szól a Beltaine lényegéről, esetleg éjfélkor lehetne egy közös köszöntő, mint a LEP-en...


Nos, szokott is lenni, erre hivatott a mi összes kelta-ünnep-felelősünk és Főkószánk, Telcontar, aki szombaton sajnos csak egy órácskára tudott felugrani (hathatós rábeszélésemre ;) ).
Ő mindig szól néhány szót az ünnepről - és igazad van, lehet, hogy ezt most nekem kellett volna, kvázi al-főkószaként :oops:

De éppen ezért tartunk két hét múlva pót-Beltaine-t, mindazoknak, akik az időjárástól visszariadtak - és persze azoknak is, akik aki szívesen jönnének még egyszer - remélem, minél többen leszünk!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290572 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
(Ha a "Találkozások" topicban már olvastad, ugorj egyet!)

Üdv Mindenkinek!

A Beltaine-ünnepről szeretnék néhány szót szólni. :)
Először is: jól éreztem magam. Van egy sajátos hangulata annak, amikor az ember orcája a tűz mellett melegszik, miközben a háta lefagy. Ami persze az én hibám, majd legközelebb én is három pulcsival készülök, mint Melyan. És jó volt látni mindenkit, hiszen jó néhányatokat gyakorlatilag másfél éve nem láttam.
Kettő: Külön köszönet Ádámnak (Leguán), amiért hősiesen gitározott non-stop hat órán keresztül, hogy tartsa bennünk a lelket.
Három: javaslom, hogy az ünnep szellemében némileg kevesebb alkohol fogyjon - akinek nem inge, ne vegye magára. ;)
Négy: kicsit hiányzott, hogy nem volt még laza kerete sem az összeröffnek. A jövőben vállalhatná valaki, hogy néhány szót szól a Beltaine lényegéről, esetleg éjfélkor lehetne egy közös köszöntő, mint a LEP-en.
Óvatos ötletek a táborűz körüli bulikra:
1. lehetne vállalni néhány perces "elbeszéléseket", amolyan "Mesék a tűz mellől" stílusban. Ki lehetne választani valamely jelenetet a filmből/könyvekből, és elmesélni. Pl. egy Brí-beli szemszögéből, azt, ahogy Frodó "eltűnik" a fogadóban. Vagy Gondolin egyik menekültje szemszögéből a menekülés történetét. És a többi. Ez persze nem kis meló, előre össze kell szedni hozzá a gondolatait az embernek.
2. nem lenne rossz a kvízjáték sem. Esetleg egy "Ki vagyok én?" (Nagyon kivagyok!) jellegű találós kérdés játék, amiben mindenki készülne néhány soros versbe szedett talánnyal, aztán a többiek kitalálnák, hogy kiről is van szó.

Nagyjából ennyi jutott az eszembe. Illetve még valami. Aki legközelebb egyedül jön, sötétedés után, mindenképp hozzon zseblámpát, mert az úton nincs végig közvilágítás. (A zseblámpa amúgy is jól jön.) De még jobb, ha legalább párban jöttök, mert kóbor kutyák is vannak, és ketten nagyobb az esély a túlélésre. (Vagy aki egyedül jön, legalább hozzon magával íjat, ennek hiányában tündét, kószát, törpöt, végső elrettentésül BKV-ellenőrt. ;)
És a hálózsák fokozottan ajálott, mert a több órás farönkön üldögélést azért megérzi az ember... ;)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290551 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nem cifrázom: baromijó volt a majális. Ennyi 8)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 5 hónapja #290508 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Tegnap volt versestali Szentendrén. Well, Estel, Idhren, Éowyn és jómagam voltunk a "kemény mag", akik az Avakumban sörözgettünk, szivarozgattunk és Pink Floyd- aláfestéssel Weöres egysorosokat hallgattunk Estel előadásában, Szántó Tibor illusztrációitól - és a szövegtől persze - sűrűn lehidalva. Legu8án levele is felolvastatott, mindenki szívét átmelegítve. Cue, Mag és öcsém emlékezetére olvastunk verset, de sajna Ádám Rajzos versének megfejtésére nem került már sor, mert én is felolvastam a kötetem minnd a 30 versét, valamint sok-sok régit, és Estel is elkezdte kommentárokkal tarkítva egybegyűjtött verseit vokalizálni. Közben megjöttek öcsémék Ringgel és Rabynnal együtt, így Idhren versei már nem kerültek terítékre. Félhét tájban nekiindultunk, és mivel az eső addigra elállt, felmentünk az eredetileg tervezett helyszínre panorámát nézni. Utána bicegés haza, felváltva Idhren, Rabyn és Éowyn vállára támaszkodva. Először öcsépmék léptek le, aztán Well és Dulc, majd Idhrenék mentek vhova kajálni, így hárman maradtunk Éowynnel és Rabynnal. Szép volt, köszönöm mindenkinek ezt a fantasztikus délutánt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290489 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bánhatja, aki nem volt Majálison. De tényleg. :)
Éowyn!, Adelard, Szürke, Fimbrethil, Laurelin, Alison (aki kicsit később jött) és jómagam vettünk részt a programokban.
ELőször a nagy sörsátorban sör és sült kolbász mellett melegedtünk. AMikor a hangulat fokozódott, nekiálltunk esőben mászkálni. Kakas és cuminyalóka mellett megtárgyaltuk, hogy vajon ki akar esőben majálisban csaptelepet és zuhanyrózsát venni, mert hogy ilyeneket is árultak. Körbejárásunk során volt lángos, kenyérlángos, fánk, kukorica, fagyi, sör, még több sör, forralt bor (ezután már tényleg senkit nem zavart az eső), kávé, még több kávé, póninézés, véradás (és ott még több sör és csoki), mézkóstoló (narancsos mézzel még soha nem találkoztam korábban, igen különleges, vettem is), a szokásos hárs, gesztenye, propolisz stb mellett selyemfa-féle is volt aminek enyhe kellemes bodzaízt tulajdonítottunk. A játéksátrat épp akkor zárták amikor odaértünk, de még kiharcoltunk egy-két játékot amit hamar kiraktunk, erre egy kígyókockát hozzánkvágtak hogy na ezt rakjuk ki (inkább rosszindulatból és heccből), erre Szürke kirakta egy perc alatt. :)
És természetesen volt István a Király, Ich bin dein Fater, gyűrűvers, népdaléneklés stb, mindez héliumos lufi szipuzása után. :)
Szóval nem unatkoztunk és ez még csak az első felvonás volt.
Rövid szünet után elmentünk a Tabánba, ahol épp Somló adott koncertet. Eleinte nem a zenére koncentráltunk, hanem a Soproni sörjátékokra, nevezetesen élő lengőtekére, ahol egy kb hat méteres állványról kellett kikötve leugrani és a kilenc felállított óriás (három méteres) sörösüvegeket felborítani. Ijesztő és véradás után kicsit megterhelő, de igen kalandos és jó élmény volt. Utána (kívül) tépőzáras ruhát öltve ugrálóvárban tapadófaéra ugráltunk, Laurelin vagy tíz másodpercre fenn is ragadt a falon. Hihetetlenül jó volt (ezek ingyenesek, sőt, kaptunk volna fejenként három sört ha a harmadik, a mászóüveg nem zár be mire megtaláltuk). Ezt követte a Charlie koncert ami nagyon-nagyon jó volt és a kétszeri áramszünet, valamint az, hogy Charlie nem volt teljesen józan és elég viccesen fogalmazott, csak emelte az este fényét, amit egy utolsó koccintással, gyrosozással és a tömeget megelőzve gyors hazamenetellel ünnepeltük.

Csodálatos nap volt, a végére az ég is kitisztult és a Tabánban a kilátás álomszép a Várra, a Gellérthegyre és a Dunára, miközben Charlie csodálatos zenéje szól. Köszönöm mindenkinek, akivel megoszthattam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #290022 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ide is beszúrom kis beszámolómat a Tolkien Fogadóról... Ha a Találkozások topicban már olvastad, ugorj egyet!

Meg kell mondjam, bánom, hogy nem értem oda előbb a Fogadóba, a jövőben ekkora hibát igyekszem nem elkövetni. :) ) Ugyanis fantasztikusan jó volt a társaság, a GOMUNCS, a kreatív sarok, meg úgy általában minden. :) ))
Mivel a LEP-en láttam utoljára a társaságot, rettenetesen hiányzott már egy ehhez hasonló összeröffenés, jó humorral, kedvességgel, közös témával, aminek – nem mellékesen – köze sincs a joghoz. Miután magamhoz tértem a sokkból, amit Leguán új frizurája okozott ;) , megállapítottam, hogy a nevekkel továbbra is gondban vagyok, úgyhogy a jövőre nézve is elnézést kérek mindenkitől, ha más néven szólítom, vagy rákérdezek, hogy bocsi, ki is vagy…
Jó volt látni, ahogy az emberek ráharaptak egy témára, amely láthatóan mindenkit érdekelt, és mindenki hozzá tudott szólni, anélkül, hogy attól kellett tartania, hogy valami oltári nagy blődséget hoz össze.
Szóval, kíváncsian várom a következő Fogadót, és remélem, a neveket is megtanulom előbb-utóbb. (És igyekszem nem elfelejteni, hogy álomnapló készítsek ki este…)

A Fák óvjanak titeket!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289968 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ahogy ígértem, íme a Húsvét hétfői képeim:

kep.tar.hu/newra22/50267875#2


Örültem, hogy ott lehettem és hogy ott voltatok. Nagyon jól éreztem magam!
:dance: :hello:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #289928 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Milyen volt tegnap a Könyvfesztiválon? Ki volt és hogy sikerült a könyvbemutató?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288820 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, legyek én az első?..
Hmm..hát jól van :D
Szóval,mindent egybeveteve, baromi jól éreztem magam ebben a két napban, nagyon köszönöm Nektek, hogy ott voltatok, láthattalak Titeket!!
Telconak nagyon köszönöm a szervezést, és a rendíthetetlen akaratot, ami a kaják főzését illeti. Begyújtani a hajleégető csöpp máglyát, na meg az átható hagyma szag, meg virsli hámozás :wink: 8)
Hát lenne mit mesélni, remélem, Rabyn, azokat a jegyzeteket, mindenképp napvilágra hozod majd :D
Külön köszönet, Inczynek, és Cuccnak,amiért ilyen sokat beszélgettünk, együtt voltunk, hülyéskedtünk :D
Alcar, Neked is köszönöm, h vagy, és, hogy a nejed lehetek :wink:
Sajnáltam, hogy Ana, Anna és Gabi olyan hamar elmentek... :cry:
Ádám nemlévő haját látni, pedig élmény, a ma hajnalban látott überzsir mozgáskultúrájáról nem is beszélve :D :D
És Drizzt: HÁt ez gyönyörűűű 8) éljen a póker... 8)
És rájöttem, hogy tudok tangózni is, csak akarni kell :wink: 8)

Ha vmit kifelejtettem, elnézést érte, még nagyon frissek az élmények, nem üllepedtek le, de annyi biztos, hogy ennyit már jó ideje nem nevettem!!! :D
Puussszzz Mindenkinek :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288037 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Itt folytatom, amit a fogadóban elkezdtem. köszönöm, hogy erőt és bátorságot adataok ahhoz, hogy elmenjek a békejel kirakására. Köszönöm Meliannak, hogy sétált velem, és meg tudtam vele beszélni, amit már rég meg akartam kérdezni. köszönöm Kriszanának, hogy annak ellenére, hogy nem voltam benne a létszámban, segített, hogy én is fáklyát gyújthassak. hasznos, és elgondolkodtató este volt.

Ég áldjon titeket!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287655 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Artemisz (Erenya) írta: Ja, és egerészölyvet is láttunk!!! [/color]


Én azt nem láttam.. Gyors volt. :lol:
Meg elmentünk a fogaskerekű végállomására, meg vissza. Csak úgy. :mrgreen: Jó volt :P
Jövő héten meg legyen utána szanua :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287652 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: A Kósza Kommandó mai kirándulása valójában nem volt más, mint egy téli kulináris túra 8)

A Normafánál réteseztünk, a János-hegy alatt forraltboroztunk, Nagyi Palacsintázójában pedig palacsintákkal zsonglőrködtünk.


Ki ne hagyd a Moszkva téri Fornettizést még indulás előtt! :P

Ja, és egerészölyvet is láttunk!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287650 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A Kósza Kommandó mai kirándulása valójában nem volt más, mint egy téli kulináris túra 8)

A Normafánál réteseztünk, a János-hegy alatt forraltboroztunk, Nagyi Palacsintázójában pedig palacsintákkal zsonglőrködtünk.

És az sem elhanyagolandó, hogy nem törtük nyakunkat a szinte járhatatlanra fagyott havon, kipróbáltuk, hogy érzik magukat a sarkkutatók és legnagyobb virgonckodásunk ellenére sem pottyantunk le a libegőről :biggrin2:

Én is pompásan éreztem magam!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287635 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alison West írta: Ma egy üdítően jót kirándultunk Artemisszel, Meliannal, és Telcoval, meg libegőztünk, kilátóztunk, palacsintáztunk, forralt boroztunk, meg megismertük Budapest tömegközlekedését. Sajnálhatja, aki nem jött! :)


Bezony!!! :P

:itscool:

Köszi Nektek, Ally, Telco, Nővérkém!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #287627 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ma egy üdítően jót kirándultunk Artemisszel, Meliannal, és Telcoval, meg libegőztünk, kilátóztunk, palacsintáztunk, forralt boroztunk, meg megismertük Budapest tömegközlekedését. Sajnálhatja, aki nem jött! :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #286746 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Megjelent egy Tolkien kvizkönyv és ennek alkalmából volt egy igen rövidke beszélgetés, amit egy még rövidkébb :-) kvizjáték követett. A hevenyészve összetákolt négy csapatból végül a beépült Tim és Remzymama páros lett a második helyezett, jutalmuk egy Babó képregény lett, ami Tim gyűjteményét gyarapitja. Mákostészta! Pedig nem is akart jáccani!
No de nem átallom kölcsönkérni tőle hamarost...

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #286341 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: Rövid, de kedves bamutatkozásunk volt ma az Alexandra Könyvesházban, köszönet Adimnak a játékért, Remzy_mamának, Timonának és Vewynek pedig a támogató jelenlétért :wink:
(Ankalimon és Brandir pedig egy picit elkéstek :tongue: )



Ez mi volt?????????
Mármint milyen bemutatkozás????

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #286317 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: (Ankalimon és Brandir pedig egy picit elkéstek :tongue: )

A hírveréssel és a tájékoztatással is... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #286313 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
És a kvízen Timmel 2.ok lettünk és nyertünk egy könyvet - a Hobbit képregényt :lol: :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #286312 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Rövid, de kedves bamutatkozásunk volt ma az Alexandra Könyvesházban, köszönet Adimnak a játékért, Remzy_mamának, Timonának és Vewynek pedig a támogató jelenlétért :wink:
(Ankalimon és Brandir pedig egy picit elkéstek :tongue: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #285255 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nóli Grarulálok!

De ezt szárnyald túl! :

2006. 02. 11. 04 óra 11 perctől 2006. 02. 13.-ig 10 percet aludtam.S még mindig itt vagyok! Az a jó benne, hogy legalább jól fogok most aludni! :P

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #284753 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Moon írta: Fantasztikus élménnyel gazdagodtam!!!! :cheers:

Félévkor még a tagozatvezetőm is megdicsért a zongora "játékom" miatt! :P
Jó értelemben!!!! :P

Az jó! Ügyes!
Az én mai éményem a hogyan tegyük mégis vidámmá a napunkat amellett h 2 órát aludtunk, azzal, hogy végigröhögjük... Érdemes kipróbálni :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #284750 Írta: Moon
Moon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Fantasztikus élménnyel gazdagodtam!!!! :cheers:

Félévkor még a tagozatvezetőm is megdicsért a zongora "játékom" miatt! :P
Jó értelemben!!!! :P

Moon vagyok s a magam útját járom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #283249 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eltévedt hozzászólás:

Remzy_mama/Eldawen a Találkozások topicban írta:

Melyanna írta: A Hopp Ferenc Keletázsiai Múzeum
állandó kiállítása a
Ráth György Múzeumban (Városligeti fasor 12.)
(...és szerintem miután megnéztük a megnéznivalót, kikötünk egy teaházban...)

Kár, hogy nem jöttetek, abban a kevés teremben eltöltöttünk több mint 3 órát. Nagyon szép volt és finom és különleges.
A teázót hagyjuk, kissé nem illett a kiszolgálás az este hangulatához. De azért is jól éreztük magunkat mind a hárman :lol:


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #281858 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A LEP-pel kapcsolatos élménybeszámolókat a LEP-es topikba kérjük szépen...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja - 18 éve 9 hónapja #281834 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
bocs/bitte/sorry!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.818 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére