Tolkien Tábor 2024

Élménybeszámolók

Több
16 éve 11 hónapja #324475 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 11 hónapja #324333 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Képek Brisa Svin esküvőjéről:
kep.tar.hu/silmarien/50468006#2

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 napja #322558 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Úgy érzem a Bécsi szimfóniáról írnom kell pár sort, remélem nem zavar senkit.

Tehát először egy hatalmas köszönetnyílvánítással kezdeném, a szervezésért, az útért, a tegnapi izgalmakért és végül a kitűnő hangulatért.
Továbbá: Mint azt végérvényesen megállapítottuk, odafele azért volt dugó, mert mindenki oda akart érni, így visszagondolva késedelmi aggodalmunk teljesen alaptalannak bizonyult. Visszafelé pedig azért volt dugó, mert mindenki onnan jött el.
A terem hatalmas volt - jómagam most jártam ott először - és teltházzal hallgathattuk végig az előadást, mely egyetlen szünettel rendelkezett, végigvezényelve mindhárom film zenéjét (továbbra sem tudom milyenek lettek a képek, mindjárt megnézem). Az Aragorn koronázási dallamát, és egy Argonath témánál elhangzott bakit leszámítva nagyon élvezhető volt, teljesen beleélhette magát az ember - törp, hobbit, tünde, ork -, ráadásul egy felfüggesztett vásznon Alan Lee és John Howe képeket tekinthettünk meg a különböző témáknak megfelelően.
Külön köszönet, hogy veletek együtt nézhettem és hallgathattam ezt.

Mit hagytam még ki... találkoztunk rendes bácsival, 'rendes' nénivel, mutáns várossal és Kennyt is kinyírták.
Szívesen megtekintneém a következő ilyen előadást... mondjuk Budapesten.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #321968 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szerintetek mire való ez a topic?... ;)

Remzymama/Tünde a Találkozások topicban írta:

Ryana írta:

Rabyn írta: Boccs Kincső ez még chat lesz:)

Lemaradtatok a jóidőről, a finom sütiről, a finom csokiról, jó beszélgetésről és sok nevetésről ti akik mind otthon maradtatok:D

No és a vattacukorról. ^^


OFF
én speciel 300at néztem
na ezt ne hagyjátok ki :P


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319949 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jól esett ez a kirándulás, köszönöm a szervezést, Melian. :D Igaz, a talpam nekem is fájt a végére, de nem annyira a távtól, mint attól, hogy akkora lúdtalpam van, hogy csak úgy gágog.
A nagybátyám meg - mint utóbb kiderült - nem valami kényelmes cipőt vett fel, úgyhogy kikészült, de amúgy ő is jól érezte magát. 8)

Bocsánat, amiért köszönés nélkül elhúztunk, de nem tudtuk, mikor ér oda a társaság mazochistább része, akik nem kaptattak fel a buszra visszafelé jövet. Meg elvittük egy darabon Finwét, ha már kificamította a bokáját, szegény. :oops: (Remélem, most már jobban vagy, Finwe!)

Szóval, ha ki tudom robbantani magam hétvégén a párnák közül, akkor legközelebb is megyek!

Még egyszer köszi mindenkinek, aki ott volt, egyszerűen jó volt veletek lenni.
:wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319782 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
izomlázam van, de jó volt:D
nem vagyok én ehhez hozzászokva kéremszépen, de majd igyexem. a kutyusom (aki csirke, vagy szőrös meztelencsiga) is jól érezte magát, ahogy én láttam, de legalább éjjel nyugtunk volt.
ha a táv legközelebb is kb ennyi lesz, akkor valsz megyünk, és talán Andrist is sikerül elrángatni magammal:D (megjegyzem neki ehhez bár több az energiája, a térde nem annyira szívós:D)
teccett na.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319667 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Rabyn írta: Köcc, hogy nem hökkentetek meg a kutyákon...
A hugom (tudjátok az a kiscsaj aki végig nem szólt senkihez sem és a barna kutya folyton a lába körül mászkált ja a kutya a neve minerva:))) is jól megvolt. :) Csak nem olyan kommunikatív mint én.

Kutyusok bármikor jöhetnek, főleg ilyen jólnevelt példányok :wink:
A húgod pedig szvsz egyáltalán nem volt "nemkommunikatív" - legalábbis én nem úgy vettem észre! :)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319665 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319664 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszi népek!

Iszonyatjó volt a kirándulás, de szerintem még legalább két nap mire rendesen tudok újra járni:)
Köcc, hogy nem hökkentetek meg a kutyákon, remélem nem okoztak gondot, (pontosabban a mienk mert a mogyi kutyájáért nem tudok felelősséget vállalni).
A hugom (tudjátok az a kiscsaj aki végig nem szólt senkihez sem és a barna kutya folyton a lába körül mászkált ja a kutya a neve minerva:))) is jól megvolt. :) Csak nem olyan kommunikatív mint én.

Szép volt, és teljesen feltöltött: )

Képeket küldjétek el nekem:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja - 17 éve 1 hónapja #319662 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhúúú, főleg én köszönöm Nektek ezt a mai napot - őszintén szólva magam is meglepődtem, amikor kiderült, hogy harminc feletti létszámmal számolhatok, mint valami osztálykirándulás :biggrin2: (szerencsére nem kellett gyülekezési engedélyt kérnünk :sungl:)
*hibástérképnemrulz* :crazy:
És külön köszönöm, hogy mindenki nyafi nélkül végigcsinálta, hiszen hosszabb lett, mint azt terveztük.
Jól éreztem magam Veletek, és nem kell egy évet várni az újabb alkalomra, tavasz van, megyünk folyamatosan, ha nem is mindig ennyien!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319660 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszi Melian, és minden résztvevő - kiemelten azok, akikkel bevártuk az "utóvédet" az elején a domb tetején (és közben ültettünk chipsfát) :D és a Szentendretáblamellettibuszmegállóig(visszafele)gyalogló szekció! :D (meg Ringnek a krémtúróért, Hannának a "chipspótlékért", meg akié a ropi meg a duplajó volt a réten :P )

Jövőre Veletek ugyanekkor? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319656 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mi is leégtünk, és nekem konstansodó bütykök nőttek a kislábujjaimon, de azért nagy-nagy köszönet Meliánnak a szervezésért, és bocsi, hogy nem vártunk meg Titeket a HÉV-nél, de már a csillagokat láttam. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319652 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
köszönet Meliánnak hogy megszervezte és levezette :P
köszönet mindenkinek, aki eljött :lol:
fantasztikus volt, erről nem is lehet mást mondani :D

telelle.xfree.hu/59612 - mai túra képei Thereontól :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319649 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aaaaaaaaaaaaaaaaanyira jóóóóóó voooooolt! :dance: :dance: :dance:
Mondjuk az én lábam is tropa, meg leégett a fejem, de :bounce: :bounce: :bounce:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #319645 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A mai túráról annyit, hogy szép volt, jó volt, a lábamnak mára annyi, épp füstölög egy lavor vízben. A képeket hamarosan elküldöm (nem, nem a lábamról). Megint shikeresen megismertem néhány arcot, kitanultam a különböző aszfaltfajtákon való biztonságos lépdelést és talán majd shikerül suhogós kabátra szert tennem (megj.: a siker szóban azért van h, mert annak is suhognia kell).

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #318195 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Remzymama/Tünde írta:

dorwinion írta: A tegnap esti Életveszély-Party zanzásítva:


mármint voltunk teaházban :P

:mrgreen:

Zsákos Kozsó, ááá :mrgreen: Nem akarjuk felkérni tiszteletbeli MTT-tagnak? :lol: :lol: (mielőtt még lincselne bárki is: csak viccelek :P sajnos Kozsó már padawan :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #318192 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

dorwinion írta: A tegnap esti Életveszély-Party zanzásítva:


mármint voltunk teaházban :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #318191 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A tegnap esti Életveszély-Party zanzásítva:

- Ülő Bika frizkója
- Fehér Hold vs. Sötét Éjszaka
- a Szeretet Ereje
- Zsákos Kozsó
- Sünkutya
- Majd a Szeretet ereje kivezényel...
- bikuci lány
- pedofánt

És még:
- Rakd meg Szauron Száját!
- Ally, amint teljesen átszellemülve, minden idegszálával a kenyérkéje megkenésére koncentrált.

:lol: :lol: :lol:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317507 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, ez volt az első HNE, min résztvettem, nagyon tetszett, ismét bővült ismeretségi listám valamelyest. Következő rendezvényen számomra a Hogyha Nem Emlékeznék lesz a kulcsszó, bár most még minden a fejemben van. Szóval köszönet a mai napért is.

Néhány beszólás a sok közül:

"Isszák a mézsört, ahogy a szájukba belefér" - Angwen

"Lúthien nem hülye, csak tünde" - Rabyn

'la kolbazo'

KOCKA

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316287 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Thereon írta: A mai nap felejthetetlen volt, én nagyon jól éreztem magamat. Ezúton szeretnék elnézést kérni minden olyan beszólásomért, ami nem volt nevetséges.
U.I.: finom volt a tea, de legközelebb mást iszom.


csak azok kedvéért, akik nem tudják miről beszélsz

Megnéztük a Nemzeti Múzeumban a Múzeum Körút című kiállítást utána a Siriusban egy jó hagulatú teázáson vettünk rész.
És a beszólások megbocsjtva :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316278 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A mai nap felejthetetlen volt, én nagyon jól éreztem magamat. Ezúton szeretnék elnézést kérni minden olyan beszólásomért, ami nem volt nevetséges.
U.I.: finom volt a tea, de legközelebb mást iszom.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315523 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
nem tudok válaszolni, mert itt nagyon védik az emberi jogokat :P PPP

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315478 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

**Shaman** írta: hát annyira nem jövök lázba.

Egy alapos megfázástól jobban? :D (hm, ez már off, sorry :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315453 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
hát annyira nem jövök lázba.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315422 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

**AggtelekiNemzetiPark** írta: Hát fantasztikus lehetett abban a hidegben.


fantasztikus volt, soha nem volt januárban ilyen meleg és a végén Thereonnal a zuhogó esőben ültünk a padon
ha érdekel, elküldöm wordban az élménybeszámolómat :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315406 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egyáltalán nem volt hideg, sőt... Annyira meleg volt, hogy már-már azon tanakodtunk mit vegyünk le, mi befér a tatyóba, s mit hadjunk magunkon, mi nem elég meleg.

Csupán Dobogókőn fújt a szél, esett az eső, de ettől nem fél a Kósza lépegető.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315388 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hát fantasztikus lehetett abban a hidegben.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314323 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

dorwinion írta: Egen... Elkószáltunk... :oops: :wink:

Bocsi!


Jó, én már nem írom máshova, itt elolvashatjátok... akkor is első voltam :P

Szervezzünk még ilyet sokat!

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314312 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Egen... Elkószáltunk... :oops: :wink:

Bocsi!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #314303 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Eltévedt hozzászólások:

Thereon írta: Első! 8)

Nagyon szép, nagyon klassz, nagyon jó - mindennel meg vagyok elégedve. Elejétől a végéig fantasztikus volt.

- Ilyen sok pixelt.... hihetetlen nagy volt a felbontás.
- A képeket majd küldöm, ha nem életlenek.
- Remzymama: tényleg csak vicc volt. :roll: :oops:

Következőt és minnél hamarabb!

dorwinion írta: Második! :D

Fantasztikus volt! Időnként a belsőszerveim kikívánkoztak, de mikor lesz a következő? :wink:


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.712 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére