Tanulószoba

Több
17 éve 1 hónapja #342982 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Csütörtök reggel héttől tízig szerveskémia gyakorlat. Aznap este nyolcig vagyok bent az egyetemen és épületről épületre járok... :P

Viszont már találkoztam Olostával, láttam Lélit messziről és Nimroccoval egy gyakorlaton vagyok, csak ő még nem tud róla :D
Tiszta jó ez a Szeged :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342963 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én inkább nem mesélném el az órarendemet, mert még megköveztek :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342944 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba

norbikk írta: Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S


Gondolj arra, hogy sosem vagy egyedül :wink: Nekem hétfőn reggel, 8-11 közt, Magyar állam- és jogtörténet előadásom van :D Potom három órában :roll: hehe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342877 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Tanulószoba
:cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342873 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ehh, akkor csak kvázikolléga vagy :D

De üdv a "biológus-emtétések" népes táborában :cheers:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342871 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Felagund írta:

norbikk írta: Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S

Ha esetleg van itt olyan, aki jól vágja a kémiát annak a segítségére szívesen igényt tartanék, ha úgy adódik.

Én biológiában tudok segíteni, akinek szüksége van rá.

Most kezdem a biológia Bsc-t.


Debrecenben?


Igen, ott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342870 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tanulószoba

norbikk írta: Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S

Ha esetleg van itt olyan, aki jól vágja a kémiát annak a segítségére szívesen igényt tartanék, ha úgy adódik.

Én biológiában tudok segíteni, akinek szüksége van rá.

Most kezdem a biológia Bsc-t.


Debrecenben?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342868 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S

Ha esetleg van itt olyan, aki jól vágja a kémiát annak a segítségére szívesen igényt tartanék, ha úgy adódik.

Én biológiában tudok segíteni, akinek szüksége van rá.

Most kezdem a biológia Bsc-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342395 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Sziasztok!

Volna egy nagy kérésem, és nagyon-nagyon fontos lenne:
olyanokhoz szól, akik idén vagy tavaly érettségiztek:

Testvérem felvételet nyert mechatronikai mérnök szakra, és kérik tőlük az új típusú érettségihez való könyvek matematikából és fizikából

új típusú érettségi matematika tételek és feladatgyűjtemény és megoldás
új típusú érettségi fizika tételek és feladatgyűjtemény és megoldás
-bármilyen fizikai összefogalaó

Kb. egy hónapra kérnénk kölcsön, természetesen nem ingyen.

Köszönjük!

Ha valaki tud ebben segíteni, kérem, minél hamarabb írjon!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342246 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Snuffles írta:

Kar'sa írta: (azt csak így utólagosan teszem hozzá, hogy ÚGYIS MEGBÁNOD MAJD MÉG!!! XD )

Késő, már beiratkoztam ;P biológia bsc nappali. :D

Én is beiratkoztam. :dance: /Bár lehet h ez senkit nem érdekel, de nekem jóóóóóóó :mrgreen: /

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342211 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Kar'sa írta: (azt csak így utólagosan teszem hozzá, hogy ÚGYIS MEGBÁNOD MAJD MÉG!!! XD )

Késő, már beiratkoztam ;P biológia bsc nappali. :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342092 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tanulószoba
OK! Köszi szépen! Átnézem őket, és lehetőleg még ezen a héten "összeollózom"! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342091 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Te én megtaláltam a problémád. Ha a vérkeringésről keresel anyagot, akkor a "vérkeringésre" keress rá, és ne másra! :lol:
Belenéztem ezekbe a linkekbe, értelmes anyag van bennük, természetesen nem olyanok hogy kinyomtatod és felolvasod majd az órán, hanem hogy ebből értelmesen tudsz anyagot gyűjteni.
Ha ezeket az infókat összeollózod, akkor nagy valószínűséggel jó lesz az előadásod.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342090 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tanulószoba
8O Köszi szépen, én már próbáltam az orángutántól kezdve a durrfarkú szúrcsókig mindennel, de egyiknél sem adott ki nekem megfelelő anyagot. :D Amúgy azért kérdeztem, hátha valakinek már volt hasonló feladata, és tud konkrét oldalt ajánlani. Én is keresek már egy jó ideje, de vagy túl tudományos, vagy túl rövid esetleg hosszú. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342088 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Bioszkönyv? :D
Amúy ha az ember keres vmit neten, akkor értelemszerűen a Google-t használja, mi is csak azzal kutakodunk...
Mindenesetre:
Link1
Link2
Link3
Elárulok még egy titkot, a keresőszó a "vérkeringés" volt :wink: :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #342077 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Sziasztok! A vérkeringés témakörből kellene "kiselőadást" írnom. Ha tud valaki egy jó oldalt ajánlani, azt megköszönöm! (lehetőleg ne a google-t :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337515 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Snuffles írta: Nagyon remélem, hogy TTK-s leszek és nem bölcsész, habár ki tudja. Állítólag a 25-e éjfél jelentheti azt is, hogy két óra múlva kiderülnek a ponthatárok, de nem hiszem. Ez egy ismerősöm anyukája mondta, aki tanárnő egy áltlaános iskolában. Igazából anyu idegeskedése miatt már örülnék, ha kiderülnének a ponthatárok, én még kibírnék egy napot.

Kívánom, hogy minden alakuljon úgy, ahogy szeretnéd :)

[size=9:2w7t0swr](azt csak így utólagosan teszem hozzá, hogy ÚGYIS MEGBÁNOD MAJD MÉG!!! XD )[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337510 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nagyon remélem, hogy TTK-s leszek és nem bölcsész, habár ki tudja. Állítólag a 25-e éjfél jelentheti azt is, hogy két óra múlva kiderülnek a ponthatárok, de nem hiszem. Ez egy ismerősöm anyukája mondta, aki tanárnő egy áltlaános iskolában. Igazából anyu idegeskedése miatt már örülnék, ha kiderülnének a ponthatárok, én még kibírnék egy napot.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337214 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba
na, kedves Idén Felvételizők, kit fognak felvenni, és hová? esetleg jön valami velem együtt BME-re?

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337176 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Olorin.papa írta: Egy magnum elég nyomós érv kell legyen!
/me ki nem állhatja az amcsikat :evil:

Nem biztos, hogy viccből tárgyalna amerikaiakkal... Akinek ez a munkája, vagy ilyen munkát kap, nem dobja vissza finnyáskodásból. Én se csípem az amcsikat, de az intoleranciától még inkább mérges leszek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #337170 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Uraim, érdemi választ vagy önmérsékletet!

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336944 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Tanulószoba
OFF: Drasztikus... ;-) :-D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336940 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

telcontar írta: **ANGOLTANÁRT KERESEK***

A cél nem a nyelvvizsga, hanem az erős tárgyalóképesség amerikaiakkal.

Ha valaki tud ilyen tanárt, kérem, szóljon!

Köszi!


Egy magnum elég nyomós érv kell legyen!
/me ki nem állhatja az amcsikat :evil:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336918 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Tanulószoba
ajánlom Bátyámat. ha kell a száma írj privit!!!! :P egy évet kint élt NYban, (meg kettőt Torontoban).. elég amerikais? :P .... (Pesti lakos ráadásul... :P messzire se kéne mennie... :P )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336814 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Tanulószoba
**ANGOLTANÁRT KERESEK***

Egy jóbarátom amerikai angolt szeretne tanulni magánoktatásban, Pesten, ehhez keresek olyan tanárt aki nem csak jól tud tanítani, hanem az amerikai kifejezésekben és nyelvhasználátban is jártas.

A cél nem a nyelvvizsga, hanem az erős tárgyalóképesség amerikaiakkal.

Ha valaki tud ilyen tanárt, kérem, szóljon!

Köszi!
Tamás
30/3369094

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #335156 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Snuffles írta: Sehogy nem kerül össze. Arról jutott eszembe és gondoltam, itt az okosokat megkérdem. A huncut német.

Tudom... és a jelentését is... ugye a "hundsfut"-ból...
cc-cc-ccc

Igen, Liliom, kábé nekem is ez a tippem az eredetére...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #335153 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Kar'sa írta: Az viszont szerintem biztos, hogy a huncuthoz semmi köze... Hogy kerül össze *az* a "cucc"-cal?

Sehogy nem kerül össze. Arról jutott eszembe és gondoltam, itt az okosokat megkérdem. A huncut német.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #335151 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Snuffles írta: Ki tudná megmondani, honnan ered a 'cucc' szavunk? Ma elgondolkodtatott a 'huncut' szó miatt, de remélem, semmi köze hozzá :P


Szerintem ez valami elterjedt tolvajnyelvi kifejezés lehet. Vagy (mint sok egyéb szavunk) roma nyelvből átvett szleng.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #335150 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Snuffles írta: Ki tudná megmondani, honnan ered a 'cucc' szavunk? Ma elgondolkodtatott a 'huncut' szó miatt, de remélem, semmi köze hozzá :P

Én csak annyit találtam, hogy "bizonytalan eredetű".
Az viszont szerintem biztos, hogy a huncuthoz semmi köze... Hogy kerül össze *az* a "cucc"-cal?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #335118 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ki tudná megmondani, honnan ered a 'cucc' szavunk? Ma elgondolkodtatott a 'huncut' szó miatt, de remélem, semmi köze hozzá :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.636 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére