Tanulószoba

Több
18 éve 5 hónapja #288647 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Szvsz a hidrogén és a neutronbomba nem ugyanaz....
Szegény toma... :( ki ne száradjál!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288644 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Holtak vezére\n

A neutronbomba egy kis (egy-tíz megatonnás) hidrogénbomba, melyről hiányzik a külső urániumborítás.......quote]

Ha atomot dobnak le akkor eltűnik az ember és az üveg is ugye?
Ha hidrogént(neutront) akor csak az ember ugye?

De most mi a rákot dobtak le nemtudom eltűnt az üvegem!!!!

tegnap: :cheers:


ma: :confused2:


:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288636 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Rabyn írta: Ha egy tanár jegyét nem értem igazságosnak lehet fellebezni?


Nemtom ismered-e a Maja nénit... Tesi érettségin nekem 89%-kal lett 4-es, mert rühellt engem. 90%-tól 5-ös.. Pedig Feribá azt mondta, hogy 5-ös lett nekem is, meg a másik srácnak is, aki velem együtt érettségizett tesiből. Ennyi az igazságról...

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288631 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Rabyn írta: Drágám felvilágosítanálak, hogy nekem NINCSEN felvételi:DD

Ha egy tanár jegyét nem értem igazságosnak lehet fellebezni?

milyen esetben? Érettségi/doga/felelés?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288628 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Drágám felvilágosítanálak, hogy nekem NINCSEN felvételi:DD

Ha egy tanár jegyét nem értem igazságosnak lehet fellebezni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288594 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tanulószoba
no para...felvételi előtt két nappal jön egy levél :P PP

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288592 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Valaki meg tudja mondani, hogyan és mikor derül ki, hogy hol a nyűbe fogju k írni az emeltet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288588 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Köszi skacok!!! :wink:
Mogy: levelezős verseny amiket a multkor raktam fel az is abból van...
Nélkületek micsináljon az ember[size=9:ayf2qiqw](hobbit[/size])... :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288567 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nem muszáj ám elosztani Mo területével. Ha nagyobb az ország területe, többször fér bele Mo :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288526 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tanulószoba
klikk ide

a lefelé görgetve kiválasztod az országot, és az Area résznél a Total alponban van a teljes terület
végigmész az országokon, Mo területével elosztod mindet, egyesével,
aztán akkor kijön, hogy hányszor nagyobbak (sacc/kb)
célszerű Excellbe írni egy táblázatot:
1. oszlop - név, 2. oszlop - hányados
majd sorbarendezni...sztem


pl:
Kenya : total: 582,650 sq km
Tkenya/TMo = 582650/93030 = 6,263 --> tehát Kenya területe 6,263Xosoa Mo-nak...


Egyébkén az meg érdekelne, hogy hol adnak fel ilyesmit???:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288511 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Van itt egy jó kérdés aki tud lécci segítsen
Állítsd növekvő sorrendbe az országokat,aszerint,h melyik hányszor nagyobb mint Mo!
Kenya, Kongó ,Mali, Libéria, Marokkó, Líbia, Mexikó, Mongólia, Norvégia, Mozambik, Nicaragua

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288178 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba
A neutronbomba egy kis (egy-tíz megatonnás) hidrogénbomba, melyről hiányzik a külső urániumborítás. Az átlagos hidrogénbombán található urániumborítás a kialakuló neutronokat megállítja, ezzel tovább növeli a bomba robbanóerejét. A neutronbombából azonban a neutronok kiáradnak, ezek több száz méteres körzetben minden élőlényt elpusztítanak. A neutronok, a robbanásnál termelődő röntgensugarakkal ellentétben vastag beton és fém védelmi falakon is áthatolnak. A legtöbb szakértő megegyezik abban, hogy a neutronbomba robbanásának következtében az épületek sértetlenek maradnak, csak az élőlények pusztulnak el a bomba hatókörében.

"Egy 1 kilotonnás neutron robbanófej felrobbanásakor az attól 690 méterre lévő korai T-72-es harckocsi személyzete szinte azonnal harcképtelen lesz, és rövid idő alatt meghal, de még ha a robbanás után egy új személyzet is száll a harckocsiba, a besugárzott acélpáncélzatból a személyzet 24 óra alatt halálos mértékű sugárzást kap. Nyílt terepen védelmi felszerelés nélkül tartózkodó katona 1100 méteres távolságon belül rövid időn belül meghal, 1350 méteren belül pedig rendkívül súlyos (mintegy 50%-os halálozási arányt jelentő) besugárzást szenved el. "

szerintem vagy nincs külső jegy vagy "csak" a bőr hámlik le, szóval az első két verziód közül valamelyik, mert a "rövid időn belül meghal" meg a "harcképtelen lesz" mégsem egyenlő azall h "elolvad" vagy hasonló.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287801 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Kedves fizikusok!
Nagy kérdés: mi a neutronbomba hatása? Addig okés hogy az épületeket nem dönti le csak az élőlényeket nyuvasztja meg, mert szétroncsolja a fehérjéket... De mi a külső hatása az élőlényen (emberen)?
Eddigi 5letek:
:arrow: nincs külső jegy
:arrow: lehámlik a bőr kisebb/nagyobb sérülések, csúnya látvány...
:arrow: szétszedi a fehérjéket és az atomokat is, hát atomjaira robban és eltűnik
:arrow: szétszedi a fehérjéket, és helyes kis fehérjetócsa lesz belőle
Naon kíváncsian várom a válaszokat.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287546 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Fizikatanárnő-ofő megoldotta nekünk a "rejtélyt" :P [size=9:2kq1fydw](hátha valakit érdekel, aki próbálkozott vele... :) )[/size]
I. a1 + a3 +a5 = 63
II.    a2 + a4 = 30

I. a3/q^2 + a3 + a3*q^2 = 63
II.         a3/q + a3*q = 30

I. a3*(1/q^2 + 1 + q^2) = 63
II.        a3*(1/q + q) = 30

I. a3*[(1/q + q)^2 - 1] = 63
II.        a3*(1/q + q) = 30

új ismeretlen bevezetése: (1/q + q) = x

I. a3*x^2 - a3 = 63
II.       a3*x = 30

x = 30/a3

I. a3*(30/a3)^2 - a3 = 63

stb.

Hadd ne írjam tovább, innen már egyismeretlenes másodfokú egyenlet :)
(egyébként kommentár: fránya nevezetes azonosságok alkalmazása :roll: :twisted: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287486 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Kincső: Persze hogy negyedfokú jön ki rá de aból ki tudod emelni mondjuk másodfokúig és akkor már csak másodfok vagy pedig gyököt vonsz akkor assezm hatványozni kell a gyökjel előtt álló szám reviprokára de erre nem biztos hogy jól emlékszem (mmint hogy mire kell hatványozni de megoldható)

Ryana: Igen boszfaqra is járok de több is van a suliban és a mi osztályunknak van saját mert 33 emberből 20-an felvették a bioszt. De örülök, hogy újabb pécsivel ismerkedhettem meg :D ( a többit majd priviben)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287484 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Panniiii köszi, de én is így csináltam, ofcourse... erre jöttek ki negyedfokú csúnyaságok :roll: :P

Remélem ilyen feladat nem lesz a dogában, mert akkor nem gond ha nemtudom :P :)
Egyébként meg megkérdezem a tanárt, ha nem jön rá itt valaki... :wink:

Köszi mindnekinek! 8) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287483 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Panniii írta: Ryana: Igen a pécsi Babits gimnáziumba bio-fizika osztályba járok, bár már nem sokáig ha minden jól megy :D Miért?

Akkor bioszfaqra is jársz? Mer oda jár osztálytársam. :) Meg ismerek babitsosokat. Meg nem is tudtam h pécsi vagy. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287475 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba
[size=9:rrakal8a]Panniii: tudod, mennyire antitalent vagyok a matekra és elborzaszt ha vki jobban tudja mint én, amúgy csak poénkodtam, de hagyjuk...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287474 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Ethuil írta:

Panniii írta: Kincső próbáld meg egyenletrendszerrel:

a1+a3+a5=63
a2+a4=30

a1+a2*q+a4*q=63
a1*q+a3*q

a1+a1*q2+a1*q4=63
a1*q+a1*q2=30

Ahol a1 a sorozat első tagja, q pedig a quociens
Ezek után fejezd ki a1-et és utána oszd el a két egyenletet úgy ki tudod számolni vagy a q-t vagy az a1-et és utána ha megvan valamelyik akkor azzal az értékkel helyettesíts vissza az eredeti egyenletek valamelyikébe (javaslom az alsót abban kevesebb tag van) Bocsi de sok házim van nekem is úgyhogy nem számoltam végig, de ez az átlagos megoldása a mértani sorozatos feladatoknak


Hát egy világ omlott össze bennem...ilyen képletet felírni...gyalázatos.... :P :D


Mi a baj vele? Elírtam valamit? (bár jó esély van rá mert nem vagyok egy matekzseni)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287472 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én azt tudom hogyha velem szívózni mernek az érettségin akkor akkora balhét csinálok amiylet még nem látott az orság (a középszintűre gondolok az emeltszintűre tanulnok mint kisanygal)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287471 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Panniii írta: Kincső próbáld meg egyenletrendszerrel:

a1+a3+a5=63
a2+a4=30

a1+a2*q+a4*q=63
a1*q+a3*q

a1+a1*q2+a1*q4=63
a1*q+a1*q2=30

Ahol a1 a sorozat első tagja, q pedig a quociens
Ezek után fejezd ki a1-et és utána oszd el a két egyenletet úgy ki tudod számolni vagy a q-t vagy az a1-et és utána ha megvan valamelyik akkor azzal az értékkel helyettesíts vissza az eredeti egyenletek valamelyikébe (javaslom az alsót abban kevesebb tag van) Bocsi de sok házim van nekem is úgyhogy nem számoltam végig, de ez az átlagos megoldása a mértani sorozatos feladatoknak


Hát egy világ omlott össze bennem...ilyen képletet felírni...gyalázatos.... :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287470 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Kincső: én most világosodtam meg (kösz Panniii): dolgozom az ügyön, remélem kihozok vmi okosat:)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287469 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Hát akár odafigyel az elnök akár nem, nem szeretném ha ez az ember döntene a jövőmről (merthogy kell a pont az egyetemre amiből kettőt már elvett félévkor és most sem lesz kegyesebb ha megteheti)

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287468 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Tanulószoba
evvel kapcsolatban a nem érettségizetteknek néha túl romantikus képei vanna. Avan, hogy az elnök benn sincs, év van, hogy benn van, de totálisan nem oda fgyel (nálam ez volt)...szóval ha ezt várjuk el tőle, ahhoz némi szerencse is kell ám...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287467 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Panii: azért lesz ott az elnök, hogyha ilyesmi történne akkor beleszóljon!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287466 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Kincső próbáld meg egyenletrendszerrel:

a1+a3+a5=63
a2+a4=30

a1+a2*q+a4*q=63
a1*q+a3*q

a1+a1*q2+a1*q4=63
a1*q+a1*q2=30

Ahol a1 a sorozat első tagja, q pedig a quociens
Ezek után fejezd ki a1-et és utána oszd el a két egyenletet úgy ki tudod számolni vagy a q-t vagy az a1-et és utána ha megvan valamelyik akkor azzal az értékkel helyettesíts vissza az eredeti egyenletek valamelyikébe (javaslom az alsót abban kevesebb tag van) Bocsi de sok házim van nekem is úgyhogy nem számoltam végig, de ez az átlagos megoldása a mértani sorozatos feladatoknak

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287464 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
úgyértem ha behelyettesítem az összes ismeretlent a1-gyel és q-kkal, és meg akarom oldani az egyenletrendszert, a végén van q^4 q^3 q^2 és q is és így nemtom értelmesen bevezetni az a-t a q^2 helyett :roll:
de már a3-ra is próbáltam felírni :roll: :P

de azért köszi mindenkinek, hogy próbáltok segíteni 8) :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 6 hónapja #287463 Írta: Annis
Annis válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ryana: Igen a pécsi Babits gimnáziumba bio-fizika osztályba járok, bár már nem sokáig ha minden jól megy :D Miért?

Alyr: Igazad lehet. Félévzárás előtt kb 3 héttel szóltam neki hogy azt a jegyemet viszem tovább és megtanulok bármit csak feleltessena négyesért mert szükségem van rá. Elmosolyodott és faképnél hagyott egy "nem most kéne felébredni" gunyoros megjegyzés kíséretében. Ezek után 3 hétig éjt nappallá téve történelmet tanultam várva hogy feleltessen. A félévzárás utáni másodk napon fel is szólított... És gondolom mondanom sem kell hármast kaptam félévkor. Aztán írtunk a második világháborúból és akkora egyest írt a dolgozatomra hogy a fele lelógott a papírról a mögöttem ülő lány pedig aki szerint Németország volt az uSA legfőbb fegyverellátója és szövetségese egy szép hármast.
Bár ennél az embernél megtanultuk a kettes jegy értékét...

Szóval nem a tudásommal van a baj hanem a kölcsönös szeretettel amellyel egymás iránt viseltetünk. Ráadásul ő az igazgatóhelyettes egy olyan igazgató mellett aki a beszédeken kívül mással már nem foglalkozik így olyan hatalma van, hogy azt csinál amit csak akar. És ő ezt pontosan tudja és ki is használja.

Nem minden vándorút céltalan /J.R.R. Tolkien/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287461 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
akkor vezesd vissza másodfokura a negyedfokut

ez egy egyenletrendszer amugy legalábbis szerintem. Megprobálom megoldani, bár matekból tökhülye vagyok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287458 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
ha új ismeretlen bevezetésére gondolsz, igen, csak nincs értelme mert olyan negyedfokút kapok, amiben q és q^3 is van :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.584 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére