Tanulószoba

Több
18 éve 4 hónapja #291217 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ha ilyesmik kellenek, szóljatok, tele van vele az atlasz :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291215 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Remzymama: KÖSZÖNÖÖÖÖM!!!!!!

örök hála érte!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291212 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Mircike: om.hu :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291204 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Mírrand / Verinen Enkeli írta: Nyoh, nem tudja vlki, hol lehet fellelni a matek éreccségi megoldásait? Állítólag már fenn vannak vlhol a hálón, de én most még nem vagyok olyan állapotban, h meg is találjam...úgy érzem magam, mint egy lepisilt kilóméterkő...


OFF
Fürödj meg :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291186 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nyoh, nem tudja vlki, hol lehet fellelni a matek éreccségi megoldásait? Állítólag már fenn vannak vlhol a hálón, de én most még nem vagyok olyan állapotban, h meg is találjam...úgy érzem magam, mint egy lepisilt kilóméterkő...

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291169 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Panni írta:

Artemisz (Erenya) írta:

Panni írta: Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik a világ 4. és 5. legnagyobb vízhozamú folyója?


Első az Amazonas, második asszem a Nílus, utána pedig valószínűsítem, hogy a szibériai folyók következnek... :oops:
Hű, kicsit rég volt földrajzóra

egy weblapon azt találtam, hogy az Amazonas a legnagyobb, aztán a Kongó, majd a Mississipi, de a 4., 5. helyre nem akadtam rá :( azért köszönöm!


Hossz:
1 - Nílus 6690 km
2 - Jangce 6300 km
3 - Amazonas 6296 km
4 - Mississippi 6212 km
5 - Ob 5410 km
6 - Jenyiszej 5115 km
7 - Sárga folyó 4557 km
8 - Missouri 4740 km
9 - La Plata 4498 km
10 - Léna 4400 km
11 - Kongó 4371
12 - Amur 4350 km
13 - Amazonas 4346 km

Vízhozam:
Amazonas 110000 m3/sec
Kongó 42000
La Plata 40000
Jangce 31000
Mississippi 17545
Jenyiszej 15930
Mekong 15900
Léna 15411
Brahmaputra 14889
Orinoco 14000

Többet nem írok ki, de a Világatlaszban minden ilyen hülyeség benne van

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291165 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Artemisz (Erenya) írta:

Panni írta: Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik a világ 4. és 5. legnagyobb vízhozamú folyója?


Első az Amazonas, második asszem a Nílus, utána pedig valószínűsítem, hogy a szibériai folyók következnek... :oops:
Hű, kicsit rég volt földrajzóra

egy weblapon azt találtam, hogy az Amazonas a legnagyobb, aztán a Kongó, majd a Mississipi, de a 4., 5. helyre nem akadtam rá :( azért köszönöm!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291163 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Rabyn írta: És igen életem legkönnyebb történelem dolgozatát írtam meg ma az érettsigin.

Én meg egy pár fokkal nehezebbet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291158 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én a az egyhéz szerepe a középkorban
a dualizmus alatti társadalmi és gazdasági helyzet
és a két VH közti MO helyzetet válsztottam aminek az alkérdése a zsidótörvények volt.
Egyikhez se volt elég a hely az írásra így a piszkozat megírása után össze kellett töpörítenem a betűimet, hogy kiférjek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291157 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Az esszék mik voltak?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291156 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
És igen életem legkönnyebb történelem dolgozatát írtam meg ma az érettsigin.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291152 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Tanulószoba
a Kongó az 5. leghosszabb de szerintem nézz utána a google-on

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291151 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Panni írta: Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik a világ 4. és 5. legnagyobb vízhozamú folyója?


Első az Amazonas, második asszem a Nílus, utána pedig valószínűsítem, hogy a szibériai folyók következnek... :oops:
Hű, kicsit rég volt földrajzóra

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291147 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Nem tudja véletlenül valaki, hogy melyik a világ 4. és 5. legnagyobb vízhozamú folyója?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290995 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Sziasztok!
Egy nagyon nagy szívességre szeretnélek megkérni titeket, mint tolkinicskákat (by Jevgenyij) :mrgreen:
Egy vizsgálatot végzünk az évfolyamtársaimmal, de nincs elég alanyunk, akik kitölthetnék a tesztünket.
Titeket szeretnélek megkérni, hogy segítsetek nekünk.

Két videót kéne megnéznetek, és utána két (egyébként azonos) kérdőívet kitöltenetek.
Az alábbi honlapra szeretném, ha ellátogatnátok: pszichofilm.uw.hu/
Ott ki kéne választanotok a 3-as tesztet, ott a két videó, meg kérdőív. (Mindenképpen ezt, a többi más teszt, és befolyásolna titeket. Miután megcsináltátok, természetesen azt néztek meg, amit akartok :wink: ) A kérdőíveket le kéne töltenetek, és sajna lehet, hogy a filmek sem indulnak el onnan, szal azt is le kéne tölteni. Miután megnéztétek, jöhet a kérdőív-kitöltés... Mindez nem tarthat tovább 15-20 percnél, megcsináltam én is, és 17 percre jött ki.
Kérlek titeket küldjétek el a kérdőíveket az idhren.amlug@gmail.com-ra!
Előre is köszönöm: Idhren

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290790 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Én is kipróbáltam...
De sztem az eredeti Honfoglaló jobb

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290672 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
mindenkinek ajánlom az erettsigizo.hu n a honfoglalo tipusu játékot.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290186 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Gwendir, a Ferneyi Pátriá írta:

Holtak vezére írta: írd le renesen.. ez most (log 41 x )^2 vagy log 41 (x^2) ? :) mert az első esetben szerintem x kisebb vagy egyenlő mint 41 a másodikban meg kisebb vagy egyenlő mint 1.

Én az utóbbira tppeltem. De ilyenkor is csak az abszolútértékre igaz. Gondoljatok a mínuszkitevősökre


x mindenképpen nagyobbegyenlő 0 (és nem 1) a logaritmusnál..

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290179 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Holtak vezére írta: írd le renesen.. ez most (log 41 x )^2 vagy log 41 (x^2) ? :) mert az első esetben szerintem x kisebb vagy egyenlő mint 41 a másodikban meg kisebb vagy egyenlő mint 1.

Én az utóbbira tppeltem. De ilyenkor is csak az abszolútértékre igaz. Gondoljatok a mínuszkitevősökre

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290133 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Érvényét vesztette, mert ma matekon kiderült, hogy jól csináltam :P Intervallumban kellett a megoldás :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290131 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba
írd le renesen.. ez most (log 41 x )^2 vagy log 41 (x^2) ? :) mert az első esetben szerintem x kisebb vagy egyenlő mint 41 a másodikban meg kisebb vagy egyenlő mint 1.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290126 Írta: Gwendir, a Keresztapa
Gwendir, a Keresztapa válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Ethuil írta:

Kincső (Thilanna) írta: Ez azt akarja jelenteni, hogy 41-es alapú logaritmus x-a-négyzeten kisebbvagyegyenlő 41-es alapú logaritmus x?


Igeeeen :mrgreen:


Jobban mondva fele akkora...

Candide: Hát akkor miért teremtették a világot?
Martin: Hogy legyen min mérgelődnünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290105 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Kincső (Thilanna) írta: Ez azt akarja jelenteni, hogy 41-es alapú logaritmus x-a-négyzeten kisebbvagyegyenlő 41-es alapú logaritmus x?


Igeeeen :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290103 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Ez azt akarja jelenteni, hogy 41-es alapú logaritmus x-a-négyzeten kisebbvagyegyenlő 41-es alapú logaritmus x?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290097 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Valaki, aki vágja a matekot, kérem segítsen:

log41 x2 = / < log41 x

Elsőre nagyon egyszerűnek tűnik, bele is kezdtem, csak nem vagyok magamban biztos :? Vki aki esetleg jobban ért hozzá mint én, tanácsot adhatna, hogy hogy is kell ezt megoldani. (A végeredmény amúgy ilyen K=(xy;vz) félének kellene lenni :P ) Valaki, aki vágja a matekot, kérem segítsen:

log41 x2 = / < log41 x

Elsőre nagyon egyszerűnek tűnik, bele is kezdtem, csak nem vagyok magamban biztos :? Vki aki esetleg jobban ért hozzá mint én, tanácsot adhatna, hogy hogy is kell ezt megoldani. (A végeredmény amúgy ilyen K=(xy;vz) félének kellene lenni :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288794 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tanulószoba
Szerintem ha nem létfontosságú a jegyed, akkor hagyd annyiban. Én egyszer fel mertem emlteni, hogy a két hét után kiosztott dolgozat jegyét nem muszáj a diáknak elfogadnia... Azt a választ kaptam, hogy OK, nem muszáj elfogadnom, de ha így teszek, akkor tud ő velem olyan dolgozatot íratni, hogy tuti ne legyen jobb egyesnél...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288786 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Rabyn írta: Valaki meg tudja mondani, hogyan és mikor derül ki, hogy hol a nyűbe fogju k írni az emeltet?


ha valami nincs rendben, telefonálj az intézménynek, ahol érettségit tezsel, és ahova felvételizel.
Vigyázat, van amiből az intézmény kérhet külön felvételit!4 (ha jól tudom, de ezek elég speciális dolgok)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288667 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Tanulószoba

Rabyn írta: alison: két évig tanított:D tudom kiről beszélsz.
felelés/doga amugy.


Hát akkor tudod, hogy mekkora szemét... Mindig engem ugráltatott, és persze sosem volt a tisztesség mintapéldánya... Dehát szerencsére már vége. :lol:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288661 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Tanulószoba
én fellebbeztem az angol lektornál, és 10 percig ecseteltem neki h milyen szép összefüggő volt a feleletem, igazán adhatna ötöst, négy fölé helyett, de végül nem adott. ennek ellenére próbáld meg, rosszabb nem lesz tőle szerintem.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288651 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tanulószoba
alison: két évig tanított:D tudom kiről beszélsz.
felelés/doga amugy.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.579 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére