Találkozások

Több
20 éve 3 hónapja #199335 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Találkozások
:arrow: hétvége, sportsziget? van aki mire menne? :mrgreen:

:arrow: illetve felvetettem már egyeseknek, most sokaknak is, h megint lehetne jönni gótbulájba, szombat este. most a gubacsi úti Gabriel Gothic helyszínre, naggyon jó és hangulatos, és ha olyan zenék lesznek, amik voltak a Live-on, akkor megéri méginkább (én spec. a nagyrészüket nem ismertem, de volt egy jó adag íres beütésű, meg középkoris neofolk tudomisénmi)
Van, akit érdekelne? néhányan mennek Hiperkarmára az este, pl. utána át lehetne vágtatni a városon :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199279 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások
Hú...magamat is moderálhatom majd, de ezt muszáj... :P
Borral különösen nem jó keverni! Egyébiránt tényleg fenséges...szerintem olyan ír krémlikőrös beütése van... Ha jól emlékszem... :roll: :lol: :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199272 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Persze csak annyit, hogy ne ártson és ne keverjétek


Persze persze..nem fogjuk..
de csak simán nem jó??

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199265 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások

Namarie/Alatariel írta: Szombat estére le lett foglalva a Bécsi Kávézó, remélem, tetszeni fog szombat esti-éjszakai programnak.

Aki járt ott, tudja milyen, aki meg nem, annak elmondom, hogy noha talán kicsit kicsi, barátságos, és nem túl drága hely.


Hú, OFF leszek, remélem, olvassa valaki, mielőtt törlésre kerülök :)
A Bécsi Kávézóban feltétlenöül próbáljátok ki a forró csokit ír whiskeyvel, mert az egy gasztronómiai mennybemenetel! Persze csak annyit, hogy ne ártson és ne keverjétek, (modinak: :lol: ) szóval az íze miatt. Bár az ottani csoki önmagában is fenséges, rendkívüli, ilyen nincs Pesten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199264 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Szentivánéj időpont:

Az egyik érintett kérésére lehetséges, hogy nem 26, szombat, hanem 25 péntek lesz az időpont. Ez még nem biztos, kérem azokat, akiknek nem mindegy, priviben jelezzék nekem, hogy melyik időpont a megfelelő.

(Az érintett Galadh, akinek szülinapja lesz, de ne szóljatok neki!) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199251 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
Kérek mindenkit, aki jönni szeretne, akár egy éjszakára is, most csütörtökig írjon mailt Lamoraknak!! lamorak@tolkien.hu

Szombat estére le lett foglalva a Bécsi Kávézó, remélem, tetszeni fog szombat esti-éjszakai programnak.

Kérlek, mielőbb írjátok meg, hogy mit szóltok hozzá, mert ha nem nyerte meg tetszéseteket, akkor lemondom.



Aki járt ott, tudja milyen, aki meg nem, annak elmondom, hogy noha talán kicsit kicsi, barátságos, és nem túl drága hely.
Természetesen lesznek más programok, de azt egyelőre nemmondom el, mert szervezés alatt állnak, és érdeklődéstől fognak függeni.

Más: az étkezést hogy szeretnétek? Mindenki hoz magának reggelire és vacsoráravlót, és szombaton valahol megebédelünk közösen, vagy pedig reggeli- vacsorakészítés legyen közösen (nem főzés!!!) és szombaton megebédelünk valahol? Ez utóbbi esetben étkezési költséget is kéne magatokkal hoznotok.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199236 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Nyáreste... tábortűz... zene, éneklés, tánc... boldog pillanatok...
... ÉS SOK-SOK KIS GONOSZ MANÓ!!!

Ne hagyjuk, hogy SZENTIVÁNÉJKOR elárasszanak mindekt a tündérmanók!

Ezen alkalomból SZentivánéji bulit tartunk június 26-án, szombaton a szokott helyen, a Látó-hegy közelében levő katlanban.
Tudom, kicsit késő már szentivánéjhez, de akkor érünk rá. :)
És ne feledjétek: ez a piros és sárga gyümölcsök, sütik tündérlakomája!!!

Részletek itt később.


jajj de jó!! :D (egy elárasztódni vágyó tündérmanó rendel!)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199229 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta: Ne hagyjuk, hogy SZENTIVÁNÉJKOR elárasszanak mindekt a tündérmanók!

MIÉÉÉRT??? Azok jó kis tündérmanók, kifejezetten rokon népség a tüncökkel! :P Na, van már mit várni... :D (addigra befejezem a felvételizést... :roll: )

[size=9:1oibq60f]Öhm... netán OFF-oltam? Minden bizonnyal...[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199069 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
NE FELEDJÉTEK: AKI JÖNNE MTT-S SZÜLINAPRA, AKÁR 1 NAPRA IS, AZ JELEZZEN LAMORAKNAK EMILBEN MOST CSÜTÖRTÖKIG!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198950 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Nyáreste... tábortűz... zene, éneklés, tánc... boldog pillanatok...
... ÉS SOK-SOK KIS GONOSZ MANÓ!!!

Ne hagyjuk, hogy SZENTIVÁNÉJKOR elárasszanak mindekt a tündérmanók!

Ezen alkalomból SZentivánéji bulit tartunk június 26-án, szombaton a szokott helyen, a Látó-hegy közelében levő katlanban.
Tudom, kicsit késő már szentivánéjhez, de akkor érünk rá. :)
És ne feledjétek: ez a piros és sárga gyümölcsök, sütik tündérlakomája!!!

Részletek itt később.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198859 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Ankalimon írta: Ki lehetne menni a Polaris csillagviszgálóba. Ott biztos lesz távcsöves bemutató is.


lesz :D : Polaris csillagvizsgáló:
Tervezett program:
A Polarisban az esemény teljes időtartama alatt távcsöves bemutatóval, szabadtéri előadásokkal, programokkal várjuk az érdeklődőket!

A távcsöves bemutató időszaka: 07:30 – 13:55
A helyszín: Budapest, III.
A Polaris Csillagvizsgáló az 1-es és 17-es villamosok óbudai végállomásától pár perc sétával közelíthető meg.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198824 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: Találkozások
Ki lehetne menni a Polaris csillagviszgálóba. Ott biztos lesz távcsöves bemutató is.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198819 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
ha valaki csillagász beállítottságú:

jún. 8-án, most kedden a Vénusz fog elhaladni a nap előtt kb. 5 és fél óra alatt, de a leglátványosabb a jelenség első és utolsó 20 perce. 7.19-től 13.23ig tart. bővebben:http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20040604ritka.html

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198740 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások
EMBEREK! Veszélyben a Pécsi Nagy Nyári Találkozó!

Az a nagy probléma, hogy záros határidőn belül be kell fizetnünk a szállásdíj egy részét előlegnek, és eddig NAGYON kevesen fizettek. Tudom hogy sokan nem tudnak így előre tervezni, de ha jönni akartok akkor muszáj. Ez azt jelenti hogy ha a most következő héten nem kapjuk a kezünkbe Ryanával még kilenc (azaz 9) ember befizetését, akkor lehet, hogy kénytelenek leszünk lefújni a programot.

Ne gondold úgy, hogy a te befizetésed ráér! Lehet hogy pont ezen múlik a találkozó!

Toma, és mindenki a határidőről érdeklődik: jelentkezési határidő nincs, de
:arrow: ha nem jelentkezel, akkor lehet hogy nem marad hely
:arrow: ha nem fizetsz most gyorsan, akkor lehet hogy nem lesz NNT
Nagyon sajnálnám.

Még egy befizetési lehetőség: június 9-én, szerdán, 15-18 között a Margitszigeten, a szökőkút körül.
Ha nem találnál meg: (30) 437-28-57.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198710 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Találkozások
Mi lenne, ha lenne megint egy Újonc tali? Mindegy, lesz és kész! :mrgreen:

Aki fél az jöjjön, aki nem az ne! :twisted: :twisted: :twisted:
Na jó, szal komolyan: aki még nem volt talin, vagy csak kevesen és még fél, azt szeretettel várom!! Egy ilyen talit egyszer már elkövettem, akik akkor ott voltak remélem most is eljönnek :) , és új újakat is várok!!

Június 12-ére terveztem, azaz szombatra, a Margitszigetre. Hm...mondjuk 3 órától....ameddig maradtok!

Találkozó abban a bizonyos buszmegállóban... 8) A Margit-hídon amelyik a sziget belsejébe tart. (Ööö...szvsz priviben sem tom majd jobban elmondani! :lol: ) Akko 3-kor!!!

Eru adjon nekünk jó időt, mer ha esni fog nem tom mi lesz... :roll:
Ja és, ígérem igyekszem majd elkerülni a csöndet! 8)

Jaja....aki jönni szeretne (ugye jöttök?! :o ) az írjon nekem lécci egy privicskét, csak hogy tudjam kikre számíthatok! Köcönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198578 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
TOLKIEN KLUB!!!!!

Megvan az új helyszín.

Telcontar irodájánban leszünk
cím: Erzsébet krt. 51. Első emelet 3.

A 4-es vagy 6-os villamossal kell menni a Király utcához - nagyon közel van a megállóhoz
(Ha a nyugati felé fordultok, akkor a jobb kéz felőli oldalon.)


Új kezdési időpont:

15:00!!!!

Legytek pontosak, légyszi!

15:00-16:00 - Beszélgetős sarok
16:00-17:00 - Quenya kurzus bef.
17:00-18:30 - Bessélegtés A Gyűrűk Ura filmtrilógiáról Varró Attila filmesztétával, a Filmvilág szerkesztőjével


Belépő: 300HUF

(Ez utóbbira azért van nagy szükség, mert a Macskások ma éjjel kettőkor ( :!: :!: :!: ) küldtek smst, hogy bocs, nem jó a szombat. Sürgősen találni kellett egy új helyszínt, amért nagy hála kriszanának és Telcontarnak. Viszont az irodát nem ingyen kapjuk, az MTTnek is bőven be kell szállnia.
Ezért számítunk a jótét lelketekre, hogyha esetleg van még a belépőn kívül egy-két száz fölös forintottok - amit monjuk a Macskában teára költöttetek volna -, azzal segítsétek meg az MTT-t és a rendkívüli heyzetet.
Nagyonn köszönöm.)


A sok hercehurca után tehát sok szeretettel várlak Titeket az utolsó Tolkien Klubon!

Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198536 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Találkozások
Bennfentes infóval úgy tudom, hogy 21 és 23 óra között lesz Sting, ergo komplett nagy koncertet ad le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198525 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Találkozások

jocii írta: egy másik oldal szerint 18 orakor kezdödik a Sting Koncert ....


Talán ilyen szempontból a T-Mobile oldala a leghitelesebb, hisz ők szervezik.

A T-Mobile Napon 18 órakor kezdődő koncert során hazai és külföldi slágerekkel színpadra lép...

Ez azt jelenti, hogy 18 órakor kezdődnek a koncertek a különböző előadókkal, és szigorúan SZVSZ Sting 20 óránál előbb nem lép színpadra.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198512 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Találkozások

Orsie írta:

Galadh írta: Mikor kezdődik??? Mert sztem is jó lenne Tk után odamenni.


Hogy konkrétan Sting mikor kezdődik, arról halovány lila gőzöm sincs, mert előtte lesz még ott pár koncert, és ha jól tudom, a programok este 18.00-kor kezdődnek. És ha jól látom, nem csak Sting lesz, hanem Suzanne Vega is, rúlz!!!

Infók itt:
www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/sajtokozle...eny_20040602_2.shtml


egy másik oldal szerint 18 orakor kezdödik a Sting Koncert ....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198494 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Léli: részemről a dolog oké, csak egyvalamivel kell számolni: visszafele legkésőbb 6kor megy vonat... Az meg ugye elég korán van, dehát ha korán is jöttök... ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198442 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek,

a Zöld Macskások miatt még nem biztos, hogy holnap, a Tolkien Klubon náluk leszünk.
Még nem tudok részleteket, de folyamatosan tájékoztatva lesztek!!!

Csak kérem, hogy nézzétek folymatosan a fórumot, amint van valami, felteszem.
És szóljatok Mindenkinek, akiről tudjátok, hogy jönne!!!

Bocs. Én is nagyon ki vagyok akadva...

M

ui.: valamelyik okos chates tegye be mára címnek, kérem, hogy nézzen rá mindenki a topicra, mert gondok vannak.

Köszönöm szépen.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198433 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Hahó, nép!

Tudom, h lassan már unjátok a képemet (izé, az avataromat) a felhívásaimmal, de most egy újabb talit javasolnék: Mit szólnátok egy sima, eccerű, egynapos pécsi talihoz??? (mint amilyenek a győriek szoktak lenni ;) ) Javasolt időpont július 10-e, szombat, tudtommal az már nem vizsgaidőszak. Ha mégis, akkor 1 héttel pl. arrébb lehet tolni, ha van rá igény.
(nehogymár mindig szegény pécsiek kimaradjanak minden jóból, mint pl. megszervezni, ki megy ki a vonat elé, ki a busz elé, mikor hol találkozunk, hol legyünk, mit csináljunk, állandóan hallgatni a nyavajgásunkat... :D :D )

Akit érdekel a dolog, és feltehetően jönne, az írjon nekem emilt!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198369 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Találkozások
KEDVESEK!!

AKI SZERETNE JÖNNI MTT- szülinapra, azt kérem, minéll előbb- azaz június 10-ig jelentkezzen Lamoraknál! (Június 10. a jövő hét csütörtöke!!!)

Még egyszer a szállásdíjakról: diák 1000 Ft. nem diák 1300. Ft. A jelentkezés mellé írjátok, hogy diákok vagytok, vagy sem.

Az étkezési költségeket csak akkor lehet megmondani, legalább nagyjából, amikor végleges lesz a jelentkezés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198367 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Találkozások

Galadh írta: Mikor kezdődik??? Mert sztem is jó lenne Tk után odamenni.


Hogy konkrétan Sting mikor kezdődik, arról halovány lila gőzöm sincs, mert előtte lesz még ott pár koncert, és ha jól tudom, a programok este 18.00-kor kezdődnek. És ha jól látom, nem csak Sting lesz, hanem Suzanne Vega is, rúlz!!!

Infók itt:
www.t-mobile.hu/egyeni/rolunk/sajtokozle...eny_20040602_2.shtml

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198341 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Találkozások
Mikor kezdődik??? Mert sztem is jó lenne Tk után odamenni.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198339 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások
sztem ugyis sokan leszunk TKn
onnan kene vhogy el/átszerveződni

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198338 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
sting koncert szombaton valami szerezettségben?hm?tömeg ellen ajánlatos lenne :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198296 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Találkozások
Ha valakinek van kedve megnézni a Harry Potter, és az azkabani fogoly című dolgot június 11.-én, pénteken koradélután (elvben 3kor), akkor az írjon nekem privit, mert én veszem meg a jegyeket (most szombaton, délelőtt) az MTT-s különítménynek. Lálááá :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198062 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Megint én... :) És újabb felhívás ;)

Június 18-19-20-án tartja az MTT a Születésnapi buliját Szegeden (mint köztudott, 16-án alakultunk ;) ). Ezúton szeretném felhívni mindenki figyelmét, h nagyon jó buli lesz (zene, ének (a Tiszában -- mint az Alakulón, emlékeztek? :D ), torta, buli...). És jó lenne, ha minél többen mennénk, mert igaz, hogy alig 30-an alapítottuk a Társaságot, mára már sokkal több aktív tagja van, akikkel jó lenne együtt ünnepelni eme neves eseményt :) ;) (ha megnézitek az MTT-s naptárat, abban is benne van a Társaság alakulásának napja :D ;) ).
Szóval gyertek minél többen! Részletek a Szülinapos topicban. (amúgy: június 10-ig kell Lamoraknak emilt írni ( lamorak@tolkien.hu -- minő meglepő ;) ), amiben leírod polgári és nickneved, meg hogy van-e diákigazolványod, és hogy mely napokra kérsz szállást.

Jah, mégvalami: Rayan is jön, szóval idén is lesz valami fantasztikus főzés :D Tavaly pl. isteni marhapörkölt volt, aki kivárta, az még emlékezhet rá... ;) :D nyamm :) ))

(jah, és azok a bizonyos illetékesek, pls ezt se vonjátok össze. Köszi, és puszi érte :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197984 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Szürke írta: Nem tudom érdekel-e valakit, de lesz itten egy ilyen NNT nevezetű összejövetel, és van egy csomó jelentkezésünk, és aki jönni akar annak nem ártana ha befizetné a pénzt rá mert különben nem jöhet.

Határidő: június 15.
Befizetési alkalom: június 5, Tolkien-klub előtt és után.
Összeg: 2900 Ft


[size=9:vlpk2wli]Eddig már 1 azaz egy ember befizette, remélem a többiek is megmozdulnak mert különben kénytelenek leszünk visszamondani.[/size]


[size=9:vlpk2wli](kérem cépen az illetékeseket, h NE vonják össze a 2 hozzászólást, mer teljesen másról szólnak. köszi)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.310 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére