Találkozások

Több
20 éve 4 hónapja #191892 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Találkozások
Patiszon: web.tvnetwork.hu/vidaa/wic/beltane/index.html

[size=9:34psefw4]u.i.: nem emlékszem rád... neked volt szöke hajad? :? [/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191814 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Találkozások
Üdvi Nép!!!

Na, csak hogy örüljetek, mégeccer - és utoljára - beírom a BALLAGÁSOM reklámját! :) )))
Szóval:
május 8-án - szombaton - 10 órakor a budaörsi Illyés Gyula Gimnáziumban lesz a ballagás. Ha jól tudom - és azóta nem változott az álláspont, akkor Dodie és Morgana biztos jönnek, ők tudják, hogy hova kell jönni. Ha esetleg valaki külön jönne, akkor a PIROS 40-es busszal a móriczról tud jönni, a "Gimnázium" megállónál kell leszállni és beslattyogni. Köszöntem. ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191758 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!

Bár csupán 9-ig maradhattam, mégis remekül éreztem magam (megígérem, legközelebb tovább maradok!).
Egyetlenegy kérdésem lenne, amit elfelejtettem feltenni a találkozón: mit jelent a Beltaine?
Jah, és mi volt a további program? :)
Köszönöm szépen: Patiszon

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191610 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Találkozások
Na ide is beírom. :wink:

Kincső a Zene topicban április 28-án írta: Padlás? Mi az osztállyal megyünk a május 15-eire, le van foglalva 31 jegy, de szvsz jópáran nem fognak jönni. Megpróbálom megszerezni a felszabaduló jegyeket, ha nem kapnátok amúgy, jó? (Aztán osszátok el magatok közt valahogy... )

Kincső a Zene topicban ma írta: Figyelem Padlásosok! :wink:
Most már biztos, hogy néhány jegyet tudok szerezni amájus 15-i 19 órás előadásra!
Szóval akit érdekelne, az sürgősen írjon privit vagy e-mailt telefonszámmal! Szerdán tudom meg, hogy pontosan hány jegy eladó (1500 HUF), de ezen a héten el kéne dönteni (azaz pénteken meg kell mondanom, tehát csütörtök estig lehet jelentkezni), hogy hány kell nekünk, mert ami nem kel el, azt visszamondják! :!:
A jegyeket túljelentkezés esetén értelemszerűen jelentkezési sorrendben fogom odaadni.
Az 1500 HUF befizetését jó lenne, ha csütörtökön el tudnánk intézni, mert nem biztos hogy meg tudom előlegezni! :roll: :!: Gondolom lesz csütörtökön Szkíták próba a Margitszigeten, ott megtalálható leszek. :idea:
Kincső


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191568 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Találkozások
miért mindenkinek pénteken van a ballagása?? :(

Chicago! (jazz-musical olyasmi mint a film)

az az igazság, hogy nem tudtam ma felhívni őket, nem tom van e
jegy. :lol: de jövő héten 3 előadás is van, 13. csütörtük, 14. péntek és 15. szombat mindegyik 7 órás kezdettel.
a jegyárak:

Földszint
1-5. 2.600,
6-10. 2.400,
11-15. 2.100,
16-20. 1.700,
Erkély közép
1. 2.600,-
2-3. 2.400,
Erkély oldal
1. 1.000,
2-3. 800,-
Emelet közép
1-3. 1.500,
Emelet oldal
1. 800,
2-3. 500,
Pótszék 500

mindenki döntse el, hogy melyik lenne a legjobb és írja meg mailbenvagy priviben!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191567 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín, ha esetleg azt is beírod, hol és mikor, megyek. ;) [size=9:1c3cl73u]Hadd ne kelljen már egy ilyenre priviben jelentkezni...[/size]
Sőőőt, ha megfelelő mennyiségű időm/lóvém lesz, még másoknak is szólok. ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #191489 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedves midneki, akivel beszéltem már erről, meg annak is, akinek még nem
Pénteken ugye ballagásom van. Ugye.
Aki szeretne jönni, függetlenül attól, hogy szólt e vagy, nem, menjen el Pénteken fél őtre (LEGKÉSŐBB - tovább ugyanis nem vár a kisérő, vagyis Rabyn) a 3-as metró végállomására, Újpest központba.
onnan Rabyn tudja, hva köll meni, és visz mindekit
nem várom el senktől, hogy végigülje...izéé...végigállja a ballagásom, de nem lenbne rtossz, mert akkor utána lehet ne valami lájtos party....semmi durvaság, elvégre hétfőn érettségi és azért valamicske tanulást majd magamra erőltetek....meghátugye szombtai ballagások is vannak...
17:15 és 17:45 között veletek leszek, utána sokáig semmi, és a végén megint veletek leszek...
és akkor lehet baromkodni-)))
ha esetleg egy kicsit elúzódik a dolog (mármint az afterparty), akkor a 14es éjszakaival majd mindenhová el lehet jutni...
a ballagás konkrétan nemtom meddig tart, de majd lehet, h kiderül-)) elvégre muszáj neki-))
Szóval aki szeretne jönni, azt szívesen látom!!!
akivel pedig megbeszéltük, szeretném, ha ott lenne-)))
Ja, emilt olvasni, privit nézni nagyon nem tudok, ill csak ritkán, úgyhogy ha valami gond van lehet engem vagy rabyn telefonon hívni (ő jár csetre, és néha mesél is-)) )
na csak ennyit akartam...
pusszantás és csók a családnak

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190731 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Emberek és egyéb lények!!

Május 8-án kerül megrendezésre a Pécsi Sörmajális! A hobbit-hagyományok szellemében esetleg szervezhetünk vmi összeröffenést, jófajta serital társaságában.

Jelentkezőket várok, egyébként egyedül megyek.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190713 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Találkozások
Kedveseim!

Ugye senki nem felejtette el, hogy április 30 ., azaz most péntek a tábori jelentkezések határideje?!

Noszauccuneki, hely még van, szóval, aki esetleg eddig elfelejtette, vagy most meggondolta magát, az még nyugodtan elküldheti (holnapi feladással) mailen vagy postán.

Mi szeretettel várunk Titeket!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190694 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Találkozások

Ille írta: Olvastam a Fórumon, hogy talit szerveznétek az új tagoknak. Szerintem nagyon jó ötlet. Én is új vagyok és eddig még csak néhány emberrel találkoztam. Szóval, mennék, ha tényleg összejönne. Írjatok,ha tudtok már róla valami pontosat.


Ille: ment a privi!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190581 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Találkozások
Olvastam a Fórumon, hogy talit szerveznétek az új tagoknak. Szerintem nagyon jó ötlet. Én is új vagyok és eddig még csak néhány emberrel találkoztam. Szóval, mennék, ha tényleg összejönne. Írjatok,ha tudtok már róla valami pontosat.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190565 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Toma: rendben, anyagiak feljegyezve. 600 Ft.
A Délinél felszáll s metróra, elmész két megállót a Batthyány térig. Ott felszállsz az északi irányba (Duna folyásával ellentétesen) menő buszok egyikére (86, 60) és a Kolosy térig mész vagy a HÉV-re a SZépvölgyi útig. Akárhogy is, elindulsz merőlegesen a Dunával ellentétes irányba. Átmész a Kolosí téren (felfelé), át a Bécsi úton, amíg egy térre nem jutsz, ahol buszok parkolnak (van egy McDonalds is arra). Ez a 65-ös busz egyik végállomása. Felszállsz és elmész a másik végállomásig. Amikor elindul a busz, akkor szólsz valakinek, hogy érkezel és kíséretet kérsz. Jó esetben kimegy valaki a megállóba, rossz esetben gyalogolsz 10 percet a betonúton (abba az irányba, amerre a usz is továbbmenne, ha nem kanyarodna visszafelé). Addig mész, míg nem találsz valakit, aki téged vár az út közepén.


Toma gazda írta: úgynézki megyek Pénteken fel pestre talira csak van 1 óriási gondom
hjogy én 3 h ra nemtok felérni pestre 15:43 ra tudok a legkorábban megérkezni. ha valaki kijönne elém a délibe, mert fogalmam sincs merre kő menni. És az anyagiakat is csak ott tudnám intézni amennyit kell.
valaki felvilágosítana hogy mennyi Ft ot vigyek?
vagy kijön elém valaki? (mert úgy megyek akkor)

köszi:Toma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190562 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Találkozások
Ulmo, igazad van, számomra egyértelmű volt de ki kellett volna írnom.
Tehát: mindenki hozzon magával tányért és evőeszközt és további sütnivalót és innivalót és zenét és meleg cuccot és úgy általában mindent. Amit mi viszünk, az egy kondérnyi forró leves, hozzá kenyér és a maradék pénzből apróságok, még papírszalvéta sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190551 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
hátőőő....

nem vagyok annyira ismert Bp-en

szóval ezért kérdeném meg hogy ha lenne valaki esetleg.
de ha nem akkor megpróbálom ezt az utat de onnan hová??

hát Ulmo inkább megpróbálom a jocii által leírt utat.
de megdobhatnál egy számmal hátha.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190549 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta: Halihó mazsolák,

Nyah, péntekre nélkülözhetetlen lesz:
(Aki hajnalig marad, annak főképp.)


> Hálózsák
> Meleg pokróc
> Pulcsi mintállat
> Kabát is

Ezeket hozzátok, mert különben fázni fogunk, az meg negatív irányban befolyásolja a jókedvet.

Csőpapucs Lágymányosról


Egy szolid kérdés: miből és mivel fogunk enni? Esetleg nem ártana némi tányér és kanál sem. Vagy csak úgy fejest a bográcsba? :)

Toma gazda: én valószínűleg 6 körül megyek fel, ha nem nagy gond, várj meg, felkísérlek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190510 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Találkozások

Toma gazda írta: úgynézki megyek Pénteken fel pestre talira csak van 1 óriási gondom
hjogy én 3 h ra nemtok felérni pestre 15:43 ra tudok a legkorábban megérkezni. ha valaki kijönne elém a délibe, mert fogalmam sincs merre kő menni. És az anyagiakat is csak ott tudnám intézni amennyit kell.
valaki felvilágosítana hogy mennyi Ft ot vigyek?
vagy kijön elém valaki? (mert úgy megyek akkor)

köszi:Toma


javaslom a Szürke féle találkozási pontot.
Déliből az könyen elérhető.
Batyiig Metró , onnan HÉV a szépvölgyi útnál kell leszállni ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190502 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Találkozások
úgynézki megyek Pénteken fel pestre talira csak van 1 óriási gondom
hjogy én 3 h ra nemtok felérni pestre 15:43 ra tudok a legkorábban megérkezni. ha valaki kijönne elém a délibe, mert fogalmam sincs merre kő menni. És az anyagiakat is csak ott tudnám intézni amennyit kell.
valaki felvilágosítana hogy mennyi Ft ot vigyek?
vagy kijön elém valaki? (mert úgy megyek akkor)

köszi:Toma

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190448 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások

elodyke írta: tea tea tea mármint igazi tea kell nem ojan tea mire ti gondoltok..
meg kenyér meg minden..

Kenyér meg minden az Tesco-ügy, de a teát teát teát (olyan igazit, amire én gondolok :mrgreen: ) viszek egy csomót, jó? :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190427 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Találkozások

Telcontar írta:
Javasolt helyszín és időpont: április 29 csütörtök este 7 óra, Gyöngyösi utcai metro megálló (ahol a Duna Plaza van), ott van a közelében egy Tesco.


Kicsit lehetne pontosítani? Azért az a metróállomás elég nagy, meg több kijárata van... köszi


Legyen mondjuk a Duna Plaza előtt közvetlen. Az a legegyszerűbb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190292 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Találkozások
Szijasztok!!!!!!!4
Fontos!

Látom,. h senkit nem mozgatott meg igazán a majális, de mégis könyörgök Nektek, h jelentkezzen nálam kb.6 nagyon lelkes ember
, aki szombat reggel 10 órától infopultozna, beosztást még megbeszéljük...igy is kevés ez a 6, de többet nem mertem irni....
Kérlek szépen, ez tényleg fontos!

Keressetek meg, mobilon, 06205392048 plíííízzzz

előre is köszi, iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190204 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Ancalima Anarórë írta: Öhm, jocii felvetette, hogy egyesek itt Bécsben is szeretnének talit (mozizással- valami m.o.- i premier előtti ínyencséggel- egybekötve... :wink: ), nem most, majd vmikor nyáron, az érettségik/vizsgák után... :oops: Tehát kit érdekelne a dolog? :)


Bécsben??? Nem lenne az kicsit drága? (jó, tudom, EU, de akkoris) Én nem valószínű, hogy mennék, merthát rengeteg idő, meg azért az utazás se ingyenes....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190200 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Találkozások
Öhm, jocii felvetette, hogy egyesek itt Bécsben is szeretnének talit (mozizással- valami m.o.- i premier előtti ínyencséggel- egybekötve... :wink: ), nem most, majd vmikor nyáron, az érettségik/vizsgák után... :oops: Tehát kit érdekelne a dolog? :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190137 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Aranna írta: Dín ez a világ legjobb ötlete! Kössük valami programhoz! Pécsi Napok, Gasztronómiai fesztivál (hogy jól bekajáljunk :D ), vagy valami!


Öh, ezek mikor körül vannak? Mert arról nem szabad megfeletkezni, hogy nem ütközhet sem a táborral, sem a Nagy Nyári Találkozóval, sem pedig az MTTszülinappal. (és jó lenne, ha az érettségikkel sem ütközne, de az már egyéni szoc. problem)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190133 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások
Tírarirá-riraraaaa (víízvezetékszerelő azaz MÁV-szlogen)

FIGGYELEM-FIGYELEM, SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!

LAURELIN, HOZD VISSZA A KABÁTOMAT BELTAINE-RE, MERT BAJ LESZ!
:wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190103 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Találkozások

Rayan írta:


> Kabát is

áá én azt nem tudom elvinni :( , pedig ott lakom :( most miert vagy ilyen Rayan néni ilyen gonosz, nem is fér el a kezemben, vagy a hátamon vigyem?

Valaki magyarázza már el , hogy mondjuk egyn metró gerincről hogy lehet oda jutni ahol találkozunk, oks?

tea tea tea mármint igazi tea kell nem ojan tea mire ti gondoltok..
meg kenyér meg minden..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190091 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások
Miután ma felmerült a chaten: mielőtt eltévednének a lelkes Beltaineozók, a találkozó a Kolossy téren lesz, és hogy oda hogy találtok abban itt egy kis segítség.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190070 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín ez a világ legjobb ötlete! Kössük valami programhoz! Pécsi Napok, Gasztronómiai fesztivál (hogy jól bekajáljunk :D ), vagy valami! Csak legyen!!! Ha segíteni kell, szólj, az asszisztens csoport ugrásra késsz... Léofwine, Edit és én személyében!!! Legyeeeeeeeeeeeen!!!!!! Támogatom! Jó volt a konf mint az állat!!!! :!: :!: :!:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #190069 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Találkozások
Halihó mazsolák,

Nyah, péntekre nélkülözhetetlen lesz:
(Aki hajnalig marad, annak főképp.)

> Hálózsák
> Meleg pokróc
> Pulcsi mintállat
> Kabát is

Ezeket hozzátok, mert különben fázni fogunk, az meg negatív irányban befolyásolja a jókedvet.

Csőpapucs Lágymányosról

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190064 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsi talit támogatom!

Gasztrohetekhez vagy a Színházi fesztiválhoz lehetne illeszteni?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #190044 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Találkozások
Pécsi tali jóóóó, csak nem a következő egy hónapban (hülye érettségi :evil: )... De amúgy bármikor.

[size=9:2lyqv0y8]Dínnel úgyis van még egy kis elszámolni valóm. Megbánod te még azt a bilincset!!! :evil2:[/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.230 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére