Találkozások

Több
20 éve 4 hónapja #188590 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta: az EGÉSZ MTT-banda egy helyen lesz! Lehet örülni. 8)


Dín: Imádunk téged!!! :dance: :cheers: :bounce: :deal:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188587 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
No, emberek. Vannak hírem. Jók is, rosszak is.

A jó hírek: az EGÉSZ MTT-banda egy helyen lesz! Lehet örülni. 8)

Másik jó hír: úgy néz ki, szombaton a miénk az egész épület, lehet bandázni. :D Plusz nincs porta vagy hasonló, akpunk egy kulcsot és annyi. ;)


A rossz hír: ez egy diákszálló. Ergo van két tízágyas szoba, meg egy négy ágyas. Eléggé ömlesztve lesztek, tehát koedukált lesz, akit ez zavar, azt sajnálom, de ez van. :roll: Azok, akik előadást írnak, vagy nem akarnak a tömeggel sodródni, azoknak ott van a négyágyas szoba.

Beosztást nem csináltam, mindenki oda megy, ahová akar és azzal, akivel akar. Annyit kértek, hogy csütörtökön és pénteken ne bandázzunk, mert zavarjuk a többi lakót. Szombaton a miénk a terep. :mrgreen:

Kávét főzni lehet, van konyha, satöbbi.

Kérdéseket a szokott módon, de remélem most már nem lesz semmi. (Nem is tudok mást szervezni nektek, ez is fél napomba telt.)

Ja, igen: a szállás neve Mecsek Kapu Szálló, címe Hunyadi u. 72. Mindenkit nyomatékosan megkérnék, hogy e-mailben vagy telefonon (priviben csak végső esetben) csütörtök éjfélig tudassa velem, mikor érkezik!!

Köszi.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188567 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Találkozások

Artemisz (Celebthil) írta:

Szürke írta: Vannak. NNT-n meg is mutatjuk ha akarjátok! ;)


OFF: TETTYE KANYARGÓS KÉK CSÚSZDÁJA RÚÚÚLZ!!!! :lol: :lol: :itscool:

Ugye, megvan még? :hein:

Vannak bizony. A Tettyén is, meg a kétpúpú felüljárónál, a Szivárvány Gyerekház mellett is. És amennyire én tudom, megvannak még. Szóval emiatt ne főjön a tüncfejetek! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188565 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín: ehehehe, megkérdezhetem, hogy mi a szösz ez az albérlet dolog..?! És hogy miért olcsóbb egy albérlet, mint egy *kolesz*? Remélhetőleg ez nem a minőségre vonatkozik... :P

Ja, és ugye ez nem azt jelenti, hogy az albérlet gazdájával kell laknom két napig? :roll:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188544 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások
Csak hogy el ne felejtődjön...

Gandalf írta: FIGYELEM! Léli és én valószínűleg a péntek reggeli (7:55-ös) vonattal megyünk! Ki az, aki velünk tart?


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188410 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Akit érdekel a konferencia, vagy Jane Chance előadása Budapesten, az itt olvassa el a tudnivalókat:

Konferencia: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=1076

Jane Chance előadása: www.tolkien.hu/view.php?m=8&c=3&a=1077

Az információk megtekinthetőek a Tolkien Tanulányok topikban is, katt ide !

Arra kerünk mindenkit, hogy töltse le a plakátokat ( egyik , másik ), nyomtassa ki és terjessze mindenhol, ahol tudja!!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188400 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Találkozások

Szürke írta: Vannak. NNT-n meg is mutatjuk ha akarjátok! ;)


OFF: TETTYE KANYARGÓS KÉK CSÚSZDÁJA RÚÚÚLZ!!!! :lol: :lol: :itscool:

Ugye, megvan még? :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188399 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta:

Dínchamion írta:

Laurelen írta: én sajna nem érek rá


Mi az, hogy "sajna"???? :?: :?: :?: :?: Ha jól tudom, te egy ááááááállat nagy buliban leszel. ;)


természetesen nem úgy sajna :twisted: csak nagy kár hogy pécsen nincenek cúzdák. :roll:


Vannak. NNT-n meg is mutatjuk ha akarjátok! ;)

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188398 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf: albérletben vagy panzióban, 2000Ft/éjszaka, péntek, szombat

S ez csak ma este fog kiderülni, hogy melyik? Vagy rosszul értettem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188383 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Találkozások
Címet kérek de iziben mert esti érkezés esete forog fenn.

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188381 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások
csak egy kérdés: hol van a kollégium? cím vagy ilyesmi...
1. számú tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #188350 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

FONTOS!!!!!


Utolsó, végleges információ a szállással kapcsolatban:

Többrendbeli kavarás után a következőképpen néz ki a dolog. Továbbra is elszórtan lesztek/leszünk , tehát nem sikerült egy tömbben megoldani. :(

Részletekben ez a következőképpen néz ki, aki valamit nem ért/nem tetszik neki/nem így jelentkezett, az sikítson.

Kétfajta panziós szállás van, az egyik 2500Ft, a másik 2000Ft éjszakánként. Ezen túl van három ember, akit vagy albérletben tudunk elhelyezni, vagy a 2000Ft-os panzióban, ez holnap este derül csak ki. :? Illetve van kollégium, ami 2200Ft/éjszaka.

Batti: panzióban, 2500Ft/éjszaka, csütörtök, péntek, szombat
Morgana: panzióban, 2000Ft/éjszaka, csütörtök, péntek szombat
Rayan: panzióban, 2000Ft/éjszaka, csütörtök, péntek szombat
Lamorak: panzióban, 2500Ft/éjszaka, péntek, szombat
Gumipók: panzióban, 2500Ft/éjszaka, csütörtök, péntek, szombat
Irunien: panzióban, 2500Ft/éjszaka, csütörtök, péntek, szombat
Ankalimon: panzióban, 2500Ft/éjszaka, péntek, szombat
Vewy: panzióban, 2500Ft/éjszaka, péntek, szombat
Gandalf: albérletben vagy panzióban, 2000Ft/éjszaka, péntek, szombat
Alcarcalimo: albérletben vagy panzióban, 2000Ft/éjszaka, péntek, szombat
Léli: panzióban, 2000Ft/éjszaka, péntek, szombat
Sirgon Esgalnor: albérletben vagy panzióban, 2000Ft/éjszaka, péntek, szombat
Ulmo: albérletben, 2000Ft/éjszaka, szombat
Minerva: albérletben, 2000Ft/éjszaka, csütörtök, péntek, szombat
Dodiee: albérletben, 2000Ft/éjszaka, szombat
Brandir: kollégiumban, 2200Ft/éjszaka, szombat
Finduilas kollégiumban, 2200Ft/éjszaka, szombat
Tüncök: kollégiumban, 2200Ft/éjszaka, szombat
gillz: kollégiumban, 2200Ft/éjszaka, szombat
Cicafül: albérletben, 2000Ft/éjszaka, szombat
Áfonya: albérletben, 2000Ft/éjszaka, szombat

Namarie eddig még nem adta le, hogy hány éjszakát foglal, ezért sürgősen tegye meg!!!!! Eddig úgy néz ki, hogy ő is albérletbe kell menjen. :?


A kavarásért és a kellemetlenségekért bocsi, de ez van. :? Nem én tehetek róla. :roll: (A többi ilyen jellegű hozzászólásomat akár törölni is lehet.)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188328 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta:

Dínchamion írta:
:arrow: akik csütörtökön v. pénteken jönnek [...] Minerva, Ulmo,


Csak annyit fűznék hozzá, hogy bár Min csütörtökön akar menni, én szombaton megyek le :( Mennék pénteken, de sajna másnap délelőtt suli van, így nincs választásom...Azért lehetek panzióban? A megfelelő szállásdíjat természetesen fizetem!


Igen, azért raktalak oda, mer mondtad, h Minnel akarsz lenni. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188326 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta:
:arrow: akik csütörtökön v. pénteken jönnek [...] Minerva, Ulmo,


Csak annyit fűznék hozzá, hogy bár Min csütörtökön akar menni, én szombaton megyek le :( Mennék pénteken, de sajna másnap délelőtt suli van, így nincs választásom...Azért lehetek panzióban? A megfelelő szállásdíjat természetesen fizetem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188321 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Dín írta: és azért jó, mert nem kéne egész éjszaka bulizni.

öhmm...nem?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 4 hónapja #188319 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
Izé. Vissza az egész. :? Összekeveredtek a dolgok. Szállás lesz, az tuti, de még nem biztos, hogy mindenkinek az, amit az előbb lerítam. Bocs. :oops:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188305 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Dínchamion írta:

Laurelen írta: én sajna nem érek rá


Mi az, hogy "sajna"???? :?: :?: :?: :?: Ha jól tudom, te egy ááááááállat nagy buliban leszel. ;)


természetesen nem úgy sajna :twisted: csak nagy kár hogy pécsen nincenek cúzdák. :roll:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188304 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Laurelen írta: én sajna nem érek rá


Mi az, hogy "sajna"???? :?: :?: :?: :?: Ha jól tudom, te egy ááááááállat nagy buliban leszel. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188298 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Laurelen: sajna a péntek este már nem jó, de köszi!

FIGYELEM! Léli és én valószínűleg a péntek reggeli (7:55-ös) vonattal megyünk! Ki az, aki velünk tart?
Pl. Sirgon Esgalnor? Nem tartasz velünk? :wink:


Hozzá tenném, hogy inkább Gandalfnak üzenjen az, aki jönni akar, mert én holnap leszek még net, aztán majd csak Pécs után (bár SMS-t nekem is lehet írni: 06-20-9-347-322 (volt, aki még nem tudta? :D )).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188297 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Találkozások

Jacopo Belbo írta: Sziasztok!
Szombaton (április 24) Nodleeval megyünk csúszdázni a Gellérthegyre. Ha valakinek van kedve, jöjjön, találka délután 1-kor a Boráros téri 4-es, 6-os villamos megállójában.
(Ja, és lehetőleg írjon valamelyikünknek privit. :) )


én sajna nem érek rá, de menjetek sokan, azok szuperjó csúszdák!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188289 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Találkozások
Sziasztok!
Szombaton (április 24) Nodleeval megyünk csúszdázni a Gellérthegyre. Ha valakinek van kedve, jöjjön, találka délután 1-kor a Boráros téri 4-es, 6-os villamos megállójában.
(Ja, és lehetőleg írjon valamelyikünknek privit. :) )

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188240 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Találkozások

Dodiee írta:

kriszana írta: A musical-est pedig úgyis elmarad...

MI?? miért??????

Akkor ide is, hogy mindenki lássa:
A május 7-re tervezett MUSICAL EST ELMARAD!
Az okokat az MTT Kórus topicban lehet megtalálni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188229 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: Én még ingadozom, -bár meggyőzhető vagyok-, a péntek 7:55-es gyors és a 10:45-ös Tenkes IC között. Az utóbbi 40 perccel gyorsabb, és 13:25-re ez is lent van. Nektek miért nem jó az IC? Jönne valaki az IC-vel?


Sirgon,

tudod, hog én IC-zek, úgyhogy legalább ketten késünk ;)

Illetve nem késünk, mert a 15:45-ös megnyitót csak elérjük!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188173 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások

Ulmo írta: Dín, szállásról tudni már valamit? Pontosan hol, nagyjából hogyan leszünk elosztva?


Még nem, de dolgozom az ügyön. Igyekszem mindenkit egy épületbe rakni, de három helyen van elszórva a szállás.

Amint tudok vmit, kiplakátolom ide (is). :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188169 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Találkozások
Dín, szállásról tudni már valamit? Pontosan hol, nagyjából hogyan leszünk elosztva?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188158 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Találkozások
A regisztráció elsősorban az előadókra vonatkozik, nektek nem kell ehhez igazodni. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188148 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Találkozások

Gandalf írta: Azért nem jó az IC, mert 13:00-kor lesz már regisztráció, addig oda kéne érni! :wink:

Én azt láttam valami papiron, hogy regisztráció kb. 13-15 h között. Az IC-pedig bent van 13:25-re. Nos, ha csak egyedül mennék az IC-vel, akkor én is átnyergelek a reggeli vonatra, csak utálok korán kelni, ha nem muszáj. A pénz kérdést persze megértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188146 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Találkozások
Ööö...ez most lehet, hogy OFF....de nem akkor regisztrálunk, amikor odaérünk? Pl. mi visszük Jane Chance-t, aki a díszvendég, és hatkor fogunk odaérni. Akkor ő nem regisztrál? Sztem mindenki akkor regisztrál, amikor tud.


ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188130 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Találkozások

Sirgon Esgalnor írta: Én még ingadozom, -bár meggyőzhető vagyok-, a péntek 7:55-es gyors és a 10:45-ös Tenkes IC között. Az utóbbi 40 perccel gyorsabb, és 13:25-re ez is lent van. Nektek miért nem jó az IC? Jönne valaki az IC-vel?

Azért nem jó az IC, mert 13:00-kor lesz már regisztráció, addig oda kéne érni! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188097 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Találkozások

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.166 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére